One.com ülevaade

Üldine hinnang

Odavaim kava
Tasuta… esialgu

One.com: kiire kokkuvõte inimestel, kel aega pole (peaaegu me kõik)

Lühidalt, me ei soovita One.com-i mõnedel põhjustel, peamised on tööaeg ja tugi. Vaatame läbi mõned leitud probleemid.

Uptime garantii puudub: Jah, sa lugesid seda õigust, neil pole mingeid garantiisid, et teie veebisait püsib või kui kaua … kõigi teiste majutusteenuse pakkujatega, kes üritavad saavutada 99,9% tööaega, ütleb one.com, kiire, me ei taga midagi , mitte suurepärane algus!

Funktsioonid: Ehkki on mõned funktsioonid, mida meile hostimisteenuse pakkujates alati meeldib näha, oleks minu meelest varukoopiad üks olulisemaid, kindlasti juhul, kui pole tööaega ega jõudluse garantiid … noh, stardipakett ei sisalda varukoopiaid, suuri no- ei meie raamatus.

Toetus: Nende toetava suhtumise kohta on üsna palju kaebusi, liiga palju, et neid ignoreerida. Näib, nagu tugiteenistujad saaksid kasutada oleku (või jõudluse) garantiiasutust igasuguste probleemide ettekäändena …

Mida me tegelikult ütleme, on see, et seal on palju muid veebimajutajaid, kes on palju paremad peaaegu kõigis. Meie lemmik on endiselt SiteGround, nad on suurepärased turvalisuse tagamiseks, fantastiliselt kasutatavad, väga reageerivad, neil on mitu andmekeskust kogu maailmas (sh Londonis) ja WordPress soovitab neid ametlikult (nad võivad loomulikult lahendada mis tahes CMS-i viska neile). Nad on tõelised mõtlejad, vaadake meie arvustust siit.

Endiselt huvitab One.com, lugege allpool.

One.com uuring

One.com-i hostingu ülevaade

Ettevõtte asutas Jacob Jensen juba 2002. aastal Taanis. Praeguseks on sellel umbes 1,5 miljonit klienti 149 riigis. Neil on ka üle 270 töötaja. One.com on registreerinud ettevõtteid Taanis, Filipiinidel, Indias ja Dubais, võimaldades sellel turul konkurentsis olla (sealhulgas Ühendkuningriigi veebimajutusteenuste turg näib).

Ettevõte pakub mitmesuguseid tooteid ja teenuseid, sealhulgas hostimist, veebisaidi koostajat, e-kirju, domeeni registreerimist ja Office 365. Nad on võitnud mitmeid auhindu, näiteks on Netzsiegeri toimetaja valik veebimajutusteenuste pakkujate seas. PC Magazine Holland & Belgia autasustas One.comit ka parima veebimajutaja toimetaja valikuna (kas need võiksid olla suurepärased) … kuid me ei näe neid tegelikult ühe parima veebimajutajana.

One.com-il on tugimeeskonnad, arendajad ja insenerid Indias, Dubais ja Taanis. Tugiteenuseid pakutakse erinevates keeltes, sealhulgas taani, hollandi, saksa, norra, prantsuse, rootsi ja inglise keeles. Iga kuu vastab tugimeeskond enam kui 100 000 päringule.

Hinnakujundus

One.com pakub nelja tüüpi hostipakette. Need plaanid kannavad nime Hosting Starter, Professional, Professional Plus ja Business. Neid plaane saab vaadata allpool:

one.com hinnakujundus

Kõige odavamat paketti nimetatakse Hosting Starteri paketiks. See maksab 2,45 USD kuus ja saate valida ainult aastase makseviisi. Seega peate kokku maksma 29,4 USD. Seadistamistasu maksab 13,80 USD. Lisaks peate väljaregistreerimisel veel tasuma käibemaksu (käibemaksu).

One.comi andmetel sobib pakett Hosting Starter ideaalselt tavaliste veebisaitide, ajaveebide ja e-posti hostimiseks. See annab teile 25 GB salvestusruumi, mis on üsna piisav, kui alustate tavalist veebisaiti. Ühel hostimiskontol võib olla ainult üks veebisait. Seega, kui teil on hostimiskonto kohta ainult üks veebisait, võib 25 GB väärtuses kettaruumi oma salvestusvajaduse jaoks piisavalt olla.

Kasutatav salvestusruum on SSD-ketas. Ainulaadsete protsesside tõttu töötavad SSD-d kiiremini kui traditsioonilised draivid. See tähendab, et teie veebisaidi laadimiskiirus on kiirem kui teistel, kes kasutavad salvestusvahendina traditsioonilisi draive.

Teile antakse piiramatu ribalaius, mis tähendab, et saate mahutada piiramatu hulga liiklust. Ebatavaliselt suure hulga veebisaidi vaatajate eest ei pea te lisa maksma. Lisaks antakse teile piiramatu arv e-posti kontosid. Jällegi ei pea te täiendavate postkastide jaoks rohkem raha koguma. Saate määrata e-posti kontosid erinevatele isikutele, kes vastutavad oma veebisaidi (või ettevõtte) erinevate osakondade eest.

Hostipaketi pakett koos teiste pakettidega sisaldab tasuta SSL-sertifikaati. SSL-sertifikaat võimaldab teil krüpteerida tundlikku teavet, nii et seda ei saa näha serverist serverisse edastamiseni, kuni see jõuab sihtkohta. See on kasulik, kui teie veebisait töötleb olulist teavet, näiteks krediitkaardinumbreid.

Lisaks võimaldab SSL-sertifikaat teisendada oma saidi HTTP-st HTTPS-i. Viimast eelistab Google otsingumootori paremusjärjestuses varasema suhtes. Seega on SSL-sertifikaadi omamine kahe linnuga ühe kiviga löömine – saate kaitsta tundlikku teavet, suurendades samal ajal otsingumootori tulemuste lehtedel oma paremusjärjestust.

Teile antakse kasutajasõbralik juhtpaneel, mis võimaldab teil hõlpsalt oma veebimajutuspaketti hallata. See intuitiivne juhtpaneel annab teile juurdepääsu DNS-, faili- ja e-posti moodulitele. Saate seda kasutada ka selliste lisandmoodulite nagu SiteLock ja MarketGoo aktiveerimiseks.

Tugivõimalused

One.com pakub teile tugiteenuste saamiseks mitmesuguseid võimalusi. Need valikud on toodud allpool:

  • One.com süsteemi oleku leht,
  • Eneseabiteadmiste baas,
  • Online-vestluse tugi,
  • Telefonitugi ja
  • E-posti tugi.

Süsteemi oleku leht näitab süsteemide üldist saadavust Euroopas ja Ameerikas. Selles öeldakse, kas need süsteemid töötavad või mitte. Lisaks on sellele lehele kaasatud ka One.comi partnerid nagu Rushfiles, Sitelock ja MarketGoo koos olekuaruannetega. Planeeritud hooldusaruandeid saab näha süsteemi oleku lehel koos varasemate juhtumitega, mis samuti teavitavad kliente nende toimingutega seotud olulistest minevikusündmustest..

Eneseabiteabe baas ehk abikeskus, nagu ettevõte seda nimetab, on üsna ilmne. See sisaldab juhendeid kasutatavate pakettide seadistamiseks ja haldamiseks. E-posti tugi, telefon ja veebivestlus on saadaval ööpäevaringselt, et rahuldada nende kliendibaasi kasvavaid tugivajadusi.

Klientide arvustuste osas kogus One.com segaseid tundeid. Mõnede klientide arvustuste kohaselt vastas nende klienditoesüsteem kiiresti küsimustele. Nad kogesid ettevõttest tegelikult suurepärast klienditeenindust.

Kuid teistes ülevaadetes väideti, et One.com-il on kehv tugitiim, kes ei suuda lihtsatele ja keerukatele küsimustele vastata. Ehkki esindaja kätte saamine oli kiire, ei lahendanud enamik neist kliendi probleeme. Lõpuks pidi enamik kliente kolima saidilt One.com teisele veebimajutusteenuse pakkujale.

Plussid

One.com-is registreerumisel on mõned eelised. Need on toodud allpool:

Piiramatu ribalaius

Hosting Starteri paketiga saate piiramatu ribalaiuse. See tähendab, et saate mahutada piiramatu hulga liiklust. Veebisaidi vaatajate eest tavalisest suuremat summat ei võeta.

Piiramatu e-posti konto

Isegi kõige odavamal pakendil on piiramatu e-posti konto. Teise e-posti hostimisteenuse saamiseks ei pea te rohkem raha koguma. Igal teie veebisaidiga (või ettevõttega) seotud inimesel, kes vajab e-posti aadressi, on oma konto.

Tasuta SSL-sertifikaat

SSL-sertifikaat antakse teile tasuta. See võimaldab teil krüptida tundlikku teavet, kuna see edastatakse mööda erinevaid servereid lõppsihtkohta. See tähendab ka, et saate otsingumootorite paremusjärjestuse osas sammu võrra konkurentsist eespool. Nagu võite ehk ei tea, eelistavad otsingumootorid, nagu Google, turvalisi veebisaite (HTTPS) mitte turvaliste (HTTP) veebisaitide ees.

Miinused

One.com-iga registreerumisel on mitmeid puudusi. Allpool on mõned neist:

Uptime garantii puudub

Teie veebisaidi toimivus pole tagatud. Enamik hostingu pakkujaid osutab tööaja garantii 99,95% kuni 99,99%. Mõni annab isegi 100% garantii. One.com-i puhul see uptime garantii pole aga saadaval.

Kliendid on kurtnud, et nende sait väheneb. Ettevõtte tugiesindajad väitsid siiski, et nende pakendites pole jõudlust ja tööaega tagatud, nii et nad ei saa saidi halvenedes midagi ette võtta.

Vau! See on tõsine mure, kui teil on veebisait, mis peab olema kogu aeg veebis, et koguda palju kliente ja müüki. Te ei tahaks, et teie veebisait krahhiks. Ja kui see tõesti nii oleks, siis tahaksite, et tugimeeskond oleks teie kõrval. On selge, et One.com-l puudub veebimajutuse jõudlus ja usaldusväärsus.

Piiratud salvestusruum

Hostimise stardiplaan annab teile ainult 25 GB väärtuses kettaruumi. See ei pruugi olla piisav, kui soovite, et veebisait oleks täidetud kvaliteetsete piltide ja videotega. Mõned hostiettevõtted pakuvad piiramatut kettaruumi ja selgelt on One.com selle kaotamas.

Klienditoe segatud arvustused

Mõned arvustused olid positiivsed. Kuigi mõned olid negatiivsed. Nagu varem öeldud, väitsid negatiivsed ülevaated isegi seda, et nende klienditoe esindajad kordasid, et tööaja ja toimivuse osas pole mingit garantiid. See näitab, et nad ei hooli või ei saa midagi teha, kui veebisaitide toimivus väheneb.

Hea klienditoe teenus on üks peamisi tegureid veebimajutusteenuse pakkuja valimisel. One.com-il on erinevaid arvustusi ja te ei saa panustada millegi suhtes, mis pole järjepidev. Kas soovite ebajärjekindlat veebisaiti, mis juhuslikul ajal üles-alla läheb? Muidugi mitte.

Varundamist pole & Funktsioonide taastamine

Odavaimal plaanil pole varundamise ja taastamise funktsioone. Kui teie veebisaidiga juhtub midagi valesti ja te ei saa seda lahendada, pole teil varukoopiat, mida saaksite kasutada oma veebisaidi taastamiseks ajahetkel, mil see töötas. Kutt. See on liiga halb. Alustaksite nullist, kui midagi läheb valesti. Ja te ei tahaks seda.

Järeldus

One.com on kindlasti üks hosting ettevõte, mida vältida. Neil ei ole tööaega ega toimivusgarantiid ning neil on erinevad klienditoe tunded. Need on peamised funktsioonid, mida vajate veebimajutusettevõttes ja selgelt One.comil need puuduvad.

Suur rasvakiirus meilt, selle asemel minge SiteGroundi!

KokkuvõteVaataja Matthew RogersVaatamiskuupäev 2018-08-20Vaadatud üksus One.comAutoride hinnang 21 tärn1 tärnhallhallhallTootenimi One.comPrice
0 naelsterlingit

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author