Odav veebimajutus Austraaliale

Digitaalse agentuurina on veebimajutus asi, mida me ei saa teha, ja kuigi kasutame oma klientide jaoks kallimat lisatasu hostimist, on meil ka PALJU kõrvalprojekte, mis vajavad ka majutamist, ja nende jaoks kasutame odavamad võimalused. Praegu on meil hostimiskontod 30+ ettevõttes!

Nii et kui soovite saada korralikku ülevaadet Austraalia parimatest odavatest veebimajutusettevõtetest, olete jõudnud õigesse kohta!

Altpoolt leiate meie isikliku parimate Austraalia odavate veebimajutusteenuste top 3. Mõnda neist analüüsisime, vaatasime läbi ja võrdlesime lähima konkurentsiga, et anda neile nimekiri nimekirjas. Me kasutame järgmisi kriteeriume, et oma lemmikutele silma paista: kasutusmugavus, taskukohasus ja jõudlus / võimsus.

Ääremärkus: Usume kindlalt, et USA-le kuuluvatele veebimajutajatele btw vaadates saate paremaid ja taskukohasemaid valikuid. Kuni neil on serverid Austraalias või selle lähedal (nt Singapur <- edestab paljusid Austraalia päritolu võõrustajaid), nad on tavaliselt parem valik (nagu meie vinge nr 1, Hostinger)!

VeebimajutusettevõteÜldine hinnangHind / kuu.Disk SpaceFeaturesArvustusedVeebisait
Hostingeri logo 0,99 USD (vähem kui 9,99 USD) 10 GB

 • Väga taskukohane
 • Ülimalt lihtne seadistamine
 • Suurepärane jõudlus ja kiirus
 • Globaalne serverite võrk
 • 30-päevane raha tagasi garantii

Hostingeri ülevaade
saidiplats2 4,95 dollarit AUD (ajutine 67% allahindlus, alla 14,95 dollari) 10 GB
 • Lihtne kasutada
 • Kiire serverid
 • Suurepärane ööpäevaringne tugi!
 • Eritellimusel valmistatud kuulikindlus
 • 30-päevane raha tagasi garantii
SiteGround ülevaade
hostpapa 3,36 AUD (vähem kui 8,99 USD) 100 GB
 • Väga odav
 • 100 GB kettaruumi
 • USA-s asuvad serverid on siiski aeglasemad laadimisajad.
HostPapa ülevaade

„Kui valida on nii palju hostiettevõtteid, võib teie vajadustele vastava korraliku leidmine olla väga aeganõudev, eriti kuna näib, et nad kõik pakuvad samu funktsioone pisut erinevates hinnas, jättes enamiku inimeste mõtlema, kus erinevus seisneb…

Lisaks meie ülaltoodud tabeliülevaatele oleme loonud ka Austraalia odavaimate veebimajutusettevõtete üksikasjaliku top 10. Parimate veebimajutajate sorteerimiseks kasutasime järgmisi kriteeriume: Kasutuslihtsus, Taskukohasus ja Toimivus / võimsus. Naudi! ”

Matthew RogersMatthew Rogers – Toimetaja

Odavaim veebimajutus Austraalia 2020 – ülevaated

1. Hostinger

Hostingeri logo
Veebisait: hostinger.com
Hind: 0,99 USD
Kettaruum: 10 GB
Tugi: Live Chat
Globaalne haare: Jah

Hostinger on see, mida otsite. See pole mitte ainult kõige odavam meie loendis, vaid ka nende hostimisteenuste kvaliteet on võrreldav või mõnikord parem kui kõrgema hinnaga konkurentidega, see on väga muljetavaldav!

Ainult 0,99 USD eest saate AU (Singapur – sama asukoht, mida kasutame oma saidi primaarse andmekeskuse jaoks) lähedal väga kiire serveri, 10 GB SSD kettaruumi, 24/7/365 klienditoe ja tasuta SSL.

Nad pakuvad isegi 30-päevast raha tagasi garantii juhuks, kui te pole rahul!

Kuid asi, mis eristab neid enamikust konkurentidest, on viis, kuidas nad registreeruvad. Me pole kunagi läbi viinud nii sujuvat häälestusprotsessi (ja oleme aastate jooksul loonud PALJU hostimiskontosid). See on väga hästi läbi mõeldud ja paneb teid väga kiiresti tööle.

Lisaks ei kasuta nad erinevalt paljudest muudest veebimajutajatest cPaneli oma juhtpaneelina. Nad on spetsiaalselt ise ehitanud, see näeb välja palju puhtam ja seda on väga lihtne kasutada.

Kui rääkida nende teenuste globaalsest ulatusest, siis lisaks nende serverile Singapuris on neil ka servereid Ameerika Ühendriikides, Ühendkuningriigis, Hollandis, Leedus, Singapuris, Brasiilias või Indoneesias. See on suurepärane, kui teie sihtturg ei asu Austraalias.

Neil on 3 jagatud hostimiskava, millest kõige odavam on ainult 0,99 USD / kuu (alla 7,99 USD), mis on nende kvaliteedi seadistamisel tõesti hull väärtus. Ja kui lähete järgmise plaani juurde (endiselt alla 3 dollari kuus), saate iga päev varukoopiaid, piiramatuid domeene, 20 GB kettaruumi ja suurenenud RAM-i.

Nad on meie raamatus mõistusevastased!

Plussid

 • Väga lihtne seadistada
 • Suurepärane etendus
 • Super taskukohane
 • Kiire server Singapuris + globaalne võrk

Miinused

 • Ei kohaldata

2. SiteGround

SiteGround logo
Veebisait: www.siteground.com
Hind: 4,95 AUD
Kettaruum: 10 GB
Tugi: telefon, otsevestlus, piletid
Globaalne haare: Jah

SiteGround on veel üks suurepärane veebimajutaja. Nende tugi on tipptasemel (telefoni, vestluse ja piletite kaudu), hind on taskukohane ja serverid kiired (vali jälle Aussie saitide jaoks Singapuri server). SG tuleb ka WordPressi poolt ametlikult soovitatud kujul, mis on üsna muljetavaldav.

Nii nagu Hostingeri puhul, meeldib meile ka nende globaalne haare, neil on andmekeskused USA-s, Suurbritannias, NL-is ja SG-is, igaks juhuks, kui hakkate kunagi globaalset turgu sihikule võtma.

Lisage sellele väga tõhus turvasüsteem (et nad on ise sisse ehitanud), automatiseeritud varundamine ja 30-päevane raha tagasi garantii.

Muud täiendavad eelised hõlmavad tasuta SSL-i oma saitide turvamiseks, igapäevaseid varukoopiaid meelerahu tagamiseks ja palju muud.

SG odavaim plaan algab alles nüüd 4,95 AUD AUD kuu kohta (tavahinnast 67% soodsam)! 

Plussid

 • Lihtne üles seada
 • Kindel turvalisus
 • Globaalne haare mitme andmekeskusega
 • Ettevõttesisene vahemällusüsteem kiirete laadimisaegade jaoks

Miinused

 • Kõrged pikendamistasud

Siit saate lugeda meie saidi maapealse majutuse ülevaadet

3. HostPapa

HostPapa logo
Veebisait: hostpapa.com.au
Hind: 3,36 AUD
Kettaruum: 100 GB
Tugi: telefon, otsevestlus, piletid
Globaalne haare: Ei

HostPapa on veel üks eriti soodsa hinnaga hostingu pakkuja. Ehkki neil puuduvad mõned konkurentide nagu SiteGroundi fännifunktsioonid, korvavad nad selle, pakkudes PALJU kettaruumi ja väga head tuge.

Nad pakuvad häid tasuta reklaame, näiteks tasuta domeeninime, tasuta SSL-i ja tasuta saidiülekannet, kui seda vajate. Lisaks tavalisele jagatud hostimisele (enamiku inimeste jaoks üldine valikuvõimalus) pakuvad nad ka edasimüüjate hostimist, VPS-i hostimist ja WordPress-i hostimist, samuti veebidisaini teenuseid, G Suite’i ja Office 365 integreerimistuge.

Negatiivne külg on see, et nende serverid ei asu Austraalias, vaid Kanadas ja USA-s, mistõttu kannatab natuke laadimisaega … kuid siis saate jälle lubada CDN-i nagu Cloudflare (mis on tasuta), et edastada teie sisu kogu maailmas ja omada see töötab sujuvalt kõikjalt (ja seda pole nii keeruline üles seada).

Ainult väga taskukohane 3,36 AUD kuus / kuus!

Plussid

 • 100 GB kettaruumi
 • 24/7 tugi
 • Tasuta domeeninimi
 • 30-päevane raha tagasi garantii

Miinused

 • USA serverid

4. A2 majutamine

A2 hostimise logo
Veebisait: www.a2hosting.com
Hind: USD 3,92
Kettaruum: piiramatu
Tugi: telefon, otsevestlus, piletid
Globaalne haare: Jah

Ehkki A2-hostimine on meie meelest fantastiline edasimüüjate hostimise jaoks, on ka nende odavad jagatud hostimise plaanid muljetavaldavad. Nad pakuvad kõiki tavalisi funktsioone, mida saate korralikult hostilt oodata, üsna taskukohase hinnaga 3,92 USD kuus.

Nad pakuvad kiireks, piiramatu kettaruumi jaoks SSD-hostimist, kiiret Singapuris asuvat andmekeskust Austraalia saitidele (nt SiteGround) ja ööpäevaringset tuge.

Asi, mis eristab neid konkurentsist, on nende mis tahes ajaline raha tagasi garantii … kuigi me pole seda veel katsetanud.

Nad pakuvad 3 virtuaalserveripaketti, nende odavaim plaan algab alles nüüd USD 3,92 dollarit kuus (umbes 5,22 dollarit kuus).

Plussid

 • 4 globaalset serverit
 • Piiramatu kettaruum
 • Raha tagasi garantii igal ajal

Miinused

 • USD kulud

5. GreenGeeks

GreenGeeksi logo
Veebisait: www.greengeeks.com
Hind: 2,95 USD
Kettaruum: piiramatu
Tugi: telefon, otsevestlus, piletid
Globaalne haare: Jah

GreenGeeks on peamiselt tuntud oma ettevõtte keskkonnasõbraliku juhtimisviisi poolest – nad suunavad 300% kasutatud energiast tagasi võrgule, mis on väga tore.

Nende tegelike hostimisteenuste osas on see väga sarnane A2 Hostingiga, kuid miinus Singapuri andmekeskus, mis tähendab, et võõrustate USA-s, mille tulemuseks on laadimisajad pisut pikemad. Mis meile tegelikult meeldib, on see, kuidas nad turvalisusega hakkama saavad. Nad on ehitanud oma turvasüsteemi, et hoida kõik oma andmekeskused puhtana. Ja kiiruse osas töötavad nad SSD-dega ja toetavad PHP7, ühendavad need 2 ja te ei pruugi isegi märgata USA serverite viivitust.

GreenGeeks pakub ühist veebimajutust (sobib hästi väikestele ettevõtetele ja ajaveebidele), edasimüüjate hostimist, pühendatud servereid, WordPressi hostimist ja VPS-i hostimist. Neil on ka 30-päevane raha tagasi garantii, kui te pole nende teenustega rahul.

Nende odavaim kava algab kell 2,95 dollarit kuus.

Plussid

 • Ülimalt roheline
 • Suur tugi
 • Piiramatu kettaruum

Miinused

 • Austraalias või selle läheduses pole ühtegi serverit

6. HostingCloud

HostingCloudi logo
Veebisait: hostingcloud.com.au
Hind: 2,50 AUD
Kettaruum: 5 GB
Tugi: Piletid
Globaalne haare: Ei

HostingCloud on uus host, 100% Austraalia eelarve host. Meile meeldib hind (2,50 AUD on tõesti odav), SSD hostimine (suurepärane kiirus) ja tasuta SSL-sertifikaadid.

Seal, kus meie arvates võiksid nad ilmselt paremini hakkama saada, on tugivõimalused, kuna praegu näeme ainult tugipileteid… ja kettaruumi, mis on vaid 5 GB. Kuid jällegi, hinnaga 2,50 dollarit, on väärtuse ja kulude suhe endiselt väga muljetavaldav.

Ja nad pakuvad ka tasuta cPaneli migratsiooni, neil on 7-päevane varukoopia ja DDOS-kaitse. Kokkuvõttes pole paha!

Plussid

 • Väga taskukohane
 • Tasuta SSL

Miinused

 • Võib-olla vajaks paremaid tugivõimalusi
 • Ühtegi ülemere serverit pole

7. MediaFortress

MediaFortressi logo
Veebisait: mediafortress.com.au
Hind: 7,70 AUD
Kettaruum: 1 GB
Tugi: telefon, piletid
Globaalne haare: Ei

MediaFortress võib selles loendis välja näha veider, kuna need on tavapärasest hostist kallimad ja pakuvad kettaruumi väga vähe (ainult 1 GB). Põhjus, miks nad on selles nimekirjas, on tingitud nende lisateenustest. Nad on ka turundusagentuur, mis tähendab, et kui soovite oma hostimisega tegelikku veebisaiti, saavad nad seda teha. Kas vajate SEO-d või PPC-d, kuidas on lood sotsiaalmeedia kampaaniatega? Jah, nad teevad seda ka.

Need on natuke teie ettevõtte digitaalse poole jaoks mõeldud universaalteenused ja on 100% Austraalia päritolu. Põhimõtteliselt oleme sellepärast lisanud nad sellesse loendisse … igaks juhuks, kui keegi otsib ühtset digitaalturunduse poodi.

Nende odavaim plaan algab 7,70 AUD-st kuus.

Plussid

 • Ühe peatuse digitaalturunduse pood
 • 100% austraallane

Miinused

 • Kallid

8. Sinine emane

Bluehost logo
Veebisait: www.bluehost.com
Hind: USD 3,95
Kettaruum: 50 GB
Tugi: telefon, otsevestlus, piletid
Globaalne haare: Jah

Bluehost on väga hästi teada ja kuigi neil oli paar aastat pärast EIG-i ostmist nende jaoks laiguline plaaster, on nad järk-järgult parandanud nii tuge kui ka hostimisteenuseid..

Nad pakuvad palju kettaruumi ja korralikku jõudlust taskukohase hinnaga. Meile meeldib ka pakutavate tugiteenuste mitmekesisus, kõik alates teadmistebaasist, tugipiletitest, otsevestlusest, telefonist ja isegi videoõpetustest.

Mis puutub hostimisplaanidesse, siis pakuvad nad tavalist jagatud hostimist, WordPressi hostimist, VPS-i, pühendatud hostimist ja pilvemajutamist. Neil pole Austraalias või selle läheduses ühtegi serverit, nii et optimaalse laadimisaja jaoks on vaja CDN-i.

Nende odavaim plaan algab USD 3,95 / kuu.

Plussid

 • Tasuta SSL
 • 50 GB kettaruumi

Miinused

 • USA serverid
 • Praegune maine pole nii suur

9. Võõrustaja Geek

Host Geeki logo
Veebisait: www.hostgeek.com.au
Hind: 4,58 AUD
Kettaruum: 400 MB
Tugi: telefon, otsevestlus, piletid
Globaalne haare: Ei

HostGeek on veel üks Austraalia host, millel on piisavalt korralikud hinnad, kuid nende põhiplaanis pakutavat kettaruumi on väga vähe, ainult 400 MB.

Sellegipoolest on kahel põhjusel, miks nad selle nimekirja ikkagi koostasid. 1 on see, et neil on andmekeskused nii Austraalias kui ka Singapuris, teine ​​põhjus on see, et sarnaselt MediaFortressiga pakuvad nad lisaks põhilistele hostimispakettidele ka mitmesuguseid digitaalse turunduse teenuseid.

Nad pakuvad WordPressile, Joomlale ja Magentole jagatud hostimist, edasimüüjate hostimist, VPS-i, pühendatud servereid ja spetsialiseeritumaid hostimisplaane. Spetsialiseeritud plaanid on kallimad, kuid optimeeritud iga CMS jaoks.

Odavaim plaan algab 4.58 AUD-st kuus.

Plussid

 • Palju hostimisvalikuid
 • 100% austraallane

Miinused

 • Ainult 400 MB kettaruumi

10. Netregistry

Netregistry logo
Veebisait: www.netregistry.com.au
Hind: 9,95 AUD
Kettaruum: 20 GB
Tugi: telefon, otsevestlus, piletid
Globaalne haare: Ei

Netregistry on Austraalia hostinduse veteran. Ehkki me pole suured fännid, väärivad nad mainimist, kuna nad on väga vanad, pakuvad oma hostimiskavadega palju kettaruumi ning veebidisaini ja digitaalse turunduse teenuseid.

Sellegipoolest on nende SSL-sertifikaadid üsna kallid (põhisertifikaadid on enamiku muude hostide puhul tasuta) ja enamik viimastest kasutajate arvustustest veebis ja foorumitel pole eriti positiivsed.

Plussid

 • Kohalik peremees
 • Korralik kettaruumi suurus

Miinused

 • Kallid
 • Kasutajate arvustused
 • SSL maksumus

Odav hostimise klaviatuur

Odav veebimajutus: mis / miks / kuidas

Kas otsite Austraalias odavat hostimisvõimalust (võib-olla isegi tasuta veebisaidi hostimist)? Jagatud hostimine on väikeettevõtetele suurepärane võimalus hoida oma veebisaite üleval ja panka purustamata. Need, kes otsivad oma esimest veebimajutuse paketti, kipuvad kinni pidama odavast hostimiskavast, nagu jagatud hostimine. Tavaliselt on see teenus algtaseme kasutajatele, mis pakub kõik ressursid, mida nad oma käivitamiseks vajavad, väikese e-poe veebisaidi või isikliku veebisaidi õnnestumiseks. See on ideaalne viis neile, kes soovivad majutada väiksemat saiti, et saada professionaalse veebisaidi kõik funktsioonid osa hinnaga. Tavaliselt hoitakse kõiki veebisaite ja nendega seotud saitide sisu ainult ühes arvutis, mis vähendab kulusid märkimisväärselt, tagades siiski kvaliteetse teenuse.

Austraalia hostimisteenuse pakkuja (või odava Uus-Meremaa veebimajutusettevõtte või mõne muu MangoMatteriga hõlmatud riigi, näiteks Suurbritannia, Kanada, Singapuri) valimine, & Iirimaa), mis pakub teie eelarve piires neilt vajalikku, võib sageli osutuda keerukaks ülesandeks, kui alustate alles oma veebisaidiga. Kuigi oleks tore omada virtuaalset privaatserverit või VPS-i, kipuvad need tulema kõrge hinnasildiga. Kui soovite hankida kõik funktsioonid, mida vajate kõige ajakohasemate veebirakendustega professionaalse veebisaidi jaoks, vähendades samal ajal kulusid, on odav hostimine tee.

Kuidas odav hosting töötab??

Jagatud hostimine võib pakkuda Austraalia kasutajatele odavat hostimisvõimalust, kasutades tänapäevase serveri võimsaid ressursse ja kasutades seda mitme kliendi teenindamiseks. See sarnaneb sellega, kuidas 10 ühikuga kortermajas toidavad iga üksus elektrit, vett ja kaablit ühelt põhiliinilt hargnevad lisajõed. Lisaks sellele, kui veetrass puruneb, hoolitseb probleemi eest ka üürileandja. Jagatud hostimise eeldus on täpselt sama; jagate serverit teiste veebisaitidega ja usaldate serveri administraatori kõigi suuremate rikete eest hoolitsemiseks. Igal serveri veebisaidil on teie saidi toimimiseks ja heaoluks ette nähtud teatud hulk töötlemisvõimsust, salvestusruumi ja Interneti-ribalaiust. Serveri administraator hoiab teie opsüsteemi ja sellega seotud tarkvara ajakohasena, nii et te ei pea selle pärast ise muretsema.

Kui soovite otsida taskukohast võimalust oma veebisaidi majutamiseks, siis odavat hostimist võib alati leida virtuaalserveriteenuse pakkuja kaudu (isegi kui mõned Austraalia hostid, näiteks Digital Pacific, on natuke kallimad). Kui teil pole kavas ulatuslikku kohandatud rakenduste arendamist või kui eeldate erakordselt suurt liiklusvoogu, ei muutu piiratud ruumi ja ribalaius, mida teile jagatud hostimise kaudu lubatakse, kunagi probleemiks.

Miks odav veebimajutus?

Kui te ei kavatse töötada saidil, mis näeb korraga palju liiklust, või saidil, mis kasutab ülimalt arenenud tehnoloogiaid, pole teil tõenäoliselt jagatud hostimisega probleeme. See tähendab, et suur ettevõte peaks tõenäoliselt jagatud hostimise valikuliselt üle andma, kuid teie käivitamine või väikeettevõte peaks praegu olema just hea (kindlasti siis, kui korraldate korralikku CMS-i, nagu WordPress) – ja saate oma veebisaiti alati teisaldada mujal, kui ja millal muutuvad probleemiks odava hostimise piirangud. Inimesed, kes soovivad oma ettevõtte jaoks ajaveebi asutada või oma kodulehte üles ehitada, peaksid leidma odavad hostingud, mis sobivad nende vajadustega ideaalselt.

Ükskõik, mis teie veebisaidi eesmärk on, soovite tõenäoliselt leida viisi, kuidas see võimalikult kiiresti üles töötada ja käitada, ilma et see mingil viisil kvaliteeti kahjustaks. Kui te ei usu, et teie veebisait saab olema Internetis kuum koht, on jagatud hostimine viis, kuidas kõik soovitud kõik ühte kohta viia, ilma suuri kulusid kulutamata. Enamik inimesi valib oma esimese veebisaidi jaoks odavat Austraalia veebimajutust, kuna see on palju lihtsam, kuid pakub siiski kõiki funktsioone, mida võiksite kasutada, see sisaldab enamiku inimeste jaoks palju ruumi jne. Päeva lõpus saate ka ei märka erinevust, kui te ei tee seda tõesti suureks ajaks – sel ajal ei tohiks uuendatud serveri hinnasilt vähemalt probleemiks olla.

Kõrvalmärkus: kui olete veebidisainer, kes soovib kliente võõrustada, siis ärge kasutage jagatud kontot, minge selle asemel edasimüüjakontoga ja salvestage endale tulevased probleemid.

Plussid

 • Vähem kallis alternatiiv: Nagu nimigi ütleb, pole odav veebisaidi majutamine nii kallis kui muud alternatiivid, näiteks spetsiaalne hostimine. See on viis oma veebisaidi loomiseks ja käitamiseks ilma rahakotti tühjendamata.
 • Serveri administraator: Jagatud hostimise korral on teil serveri administraator, kes jälgib ja hoolitseb teie eest probleemide eest. Nad ajakohastavad teie opsüsteemi ja sellega seotud tarkvara uusimale versioonile, nii et te ei pea selle üle vaeva nägema.
 • Pakub kõiki vajalikke funktsioone: Odav hostimine pakub kõiki funktsioone, mida alustaval ettevõttel, ajaveebidel, isiklikel veebisaitidel või muudel väikestel veebisaitidel võiks olla vaja minna, nii et teil on kõik vajalik olemas..

Miinused

 • Piiratud ruum: Kuigi paljud teenused reklaamivad piiramatut serveriruumi, pole see lihtsalt tõsi. Kui hakkate lähenema neile määratud võimsusele, palutakse teil uuendada oma hostipaketti, tõenäoliselt VPS-i.
 • Suure liiklusega ei saa hakkama: Kui arvate, et teie veebisaidil võib käia palju inimesi, võiksite vältida odavat hostimiskava. Palju liiklust põhjustab teie serveri takerdumine ja töötamine palju aeglasemalt, kui soovite.

veebimajutuse koodKKK

Mis on jagatud hostimine??

Jagatud hostimine on veebisaidi hostimise plaan, milles mitu kasutajat jagavad oma veebisaidi majutamiseks ühte serverit.

Kuidas see töötab? Kuidas hoitakse faile segamini??

Iga konto faile ja rakendusi hoitakse serveris eraldi (tavaliselt cPaneli kasutades) ja neil pole mingil viisil võimalust suhelda. Iga kasutaja saab serverist oma sektsiooni, kuhu nende failid ja rakendused salvestatakse, ning oma failide kataloogipuuga. Kasutajatel pole juurdepääsu üksteise partitsioonidele ega nendes sisalduvatele failidele. Veebiserverit ja arvutusressursse jagavad aga kõik serveri kontod.

Kas jagatud hostimine tähendab, et jagan IP-aadressi teiste veebisaitidega?

Enamikul juhtudel jah. Jagatud hostimiskavad on vaikimisi tavaliselt nimepõhised virtuaalsed hostid. Sel põhjusel kipuvad kõik kontod jagama identset IP-aadressi ja rutiin toimub domeeni nime põhjal. Sellel ei tohiks aga olla oma veebisaidi turvalisusele otseseid tagajärgi. Selle fakti üks puudus on aga see, et te ei saa SSL-i turbesertifikaadiga oma nimepõhise virtuaalse masina kaudu töötada, mis viitab enamikule saadavalolevatele jagatud hostimiskavadele. Selle põhjuseks on asjaolu, et kui brauser loob ühenduse HTTPS-protokolli abil serveriga, viiakse krüptimine ja turvasertifikaadi kontroll läbi enne, kui klient saadab kogu päringu päise serverile. Sel hetkel on võimatu teada, millisele domeeninimele turvasertifikaat on mõeldud.

Mitu veebisaiti võib ühes serveris eksisteerida?

Palju. Iga veebimajutusettevõte peab otsustama jagatud kontode tiheduse, lähtudes sellest, kui palju masinaid neil on saadaval ja millist kasutusstatistikat nad kasutavad. Pole harvad juhud, kui üks server majutab üle 1000 veebisaidi, mis tähendab, et kõik need domeenid töötavad ühel IP-aadressil. Kuid see pole tõenäoliselt selline jagatud hostingu pakett, mida soovite kasutada, ja peaksite otsima sellist, mis ei paku nii palju veebisaite ühte serverisse.

Kas mul on virtuaalserveri kaudu kordumatu IP-aadress?

Jah, sa saad. Paljud virtuaalserveriteenuse pakkujad pakuvad paketti, mis sisaldab „pühendatud IP-aadressi”, mis tähendab, et rutiini tehakse „IP-põhiste virtuaalsete hostide” kaudu. See tähendab, et üks veebiserver on võimeline töötlema mitut IP-aadressi, sel juhul jagate endiselt kõiki arvuti ressursse, kuid töötate välja oma IP-aadressi kaudu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author