Namecheap ülevaade – kas see on tõesti nii hea?

Testisime Namecheapit juba mitu kuud ja usume, et saame anda teenuse kohta ausat ja detailset ülevaadet ning seda, kuidas selle tööriistad on võrreldavad muude pakutavate sarnaste võimalustega.

Kes on Namecheap ja millest nad räägivad?

Esiteks natuke sellest, mis Namecheap on ja mida see teeb.

Namecheap sai alguse 2000. aastal ja on oma kahe aastakümne jooksul ettevõtluses kogunud miljoneid kliente. Namecheap on veebimajutus- ja domeeniregistrifirma ning tema kontrolli all on üle seitsme miljoni domeeninime ja kasutaja.

Nimelt näib, et Namecheap erineb teistest seal tegutsevatest ettevõtetest. Seal on palju hostimisettevõtteid, kes on tuntud selliste ja selliste tegemise eest ning nad kasutavad seda tuntud kaubamärki ja rahalist liini lisateenuse osutamisel.

Selgub aga, et neil pole selle uue teenuse osas hea ja nad ei pruugi oma algse teenusepakkumise korral isegi suurepärased olla – neil on lihtsalt tööstuses tuntud nimi.

Kuidas on Namecheap erinev??

Ideaalis oleks Namecheap võimeline edu saavutama sellega, mida nad domeeninimedega tegid, ja kanda see üle teistesse valdkondadesse, näiteks domeeni hostimine ja registreerimine peaks olema imelihtne. Proovisime välja selgitada.

Domeeninime registreerimise kaudu ostsime nende odavaima hostimisplaani ja lõime testveebisaidi, et näha selle toimimist.

Meie mõõdikud põhinesid tööaeg ja kiirus. Kirjeldame põhjalikult õpitud, kuid alustame sellest, mis on meie arvates kõige parem Namecheapi hostimisvõimalustest.

Namechepi hostimise plussid

Namecheap pakub mitmesuguseid funktsioone, sealhulgas:

Tasuta domeen ja ränne

See on nende leiva ja või pakkumine. Namecheap teeb domeeninimede osas oma parima.

See on üks peamisi põhjuseid, miks saate selle majutamiseks registreerumisel tasuta. Ja kui olete juba mujal veebisaidi loonud, aitab Namecheap selle olemasoleva saidi tasuta üleviimist.

Ja rääkimata, kõik Namecheap-domeenid on varustatud tasuta privaatsuse kaitsega, muutes selle üldiselt üheks minu lemmikdomeenide registripidajaks.

Raha tagasi garantii

30-päevane raha tagasi garantii vektorNamecheap pakub 30-päevast raha tagasi garantii. See garantii pole nali ja saate teenuse kasutamiseks kogu kuu ning otsustate, kas see on teie või teie ettevõtte jaoks parim valik, terve kuu. See tähendab, et teil on piisavalt aega, et seda proovida ja olukorrast välja tulla, kui otsustate, et lähete hoopis teise suunda.

See on hea uudis ja tähendab, et peaksite seda ise järele proovima, hoolimata sellest, mida kellelgi teisel on selle kohta öelda olnud. Lõppude lõpuks, kui teete oma otsuse 30-päevases aknas, pole teil midagi kaotada.

Täislaetud väärtuse plaan

Meil on palju kogemusi veebimajutajate plaanide proovimisel ja ülevaatamisel. Me teame, mis seal väljas on, ja me teame, mida nad pakuvad.

Enamikul juhtudel oleme registreerunud kõige põhilisema plaani jaoks ja kasutanud testisaiti, nagu me tegime siin koos nimega Namecheap. Me teeme seda, kuna enamus plaane pakub sisuliselt sama asja ja tahame olla kindlad, et lähtume oma analüüsis sarnastest asjaoludest. Põhimõtteliselt anname oma parima, et võrrelda õunu ainult õuntega.

Hoolimata meie tüüpiliste Namecheapi hindamiskriteeriumide kasutamisest, olime üllatunud, mida me selle ettevõtte kohta teada saime. Alustuseks pakkusid nad oma kõige odavamas plaanis mõõtetu ribalaiust.

Samuti pakuvad nad juurdepääsu standardfunktsioonidele, sealhulgas juurdepääs cPanelile ja rakendusele WordPress ja teistele. Kõige odavama paketi korral saate ka kogu esimese aasta tasuta SSL-sertifikaadi. Pärast seda maksate, kuid see on ikkagi aasta, mille saate tasuta.

cpaneli nimevalik

Kavaga kaasnevad ka kaks korda nädalas toimuvad varukoopiad, mis kaitsevad teie saiti, kui värskendus ei lähe plaanipäraselt.

Ja lõpuks, ja mis meie arvates on põhiplaani pakkumise osas väga ahvatlev, saate 50 MySQL-i andmebaasi. Enamik hostiettevõtteid ei paku teile midagi, mis pole nende põhiplaanis isegi lähedal.

Põhisuvandiga saate seadistada ka kolm saiti. Enamik väärtusplaane pakub teile võimalust majutada ainult ühte saiti. Kui teil on rohkem kui üks sait, näiteks isiklik ja ettevõtte sait või mitu ettevõtte saiti, on see valik ületamatu. Neid on veel.

Niipea kui registreerute, saate isegi 50 e-posti aadressi. See annab teile võimaluse juhtida ettevõtet laiaulatusliku veebisaidiga ja pakkuda töötajatele oma ettevõtte saidiga lingitud e-posti aadresse.

See on tohutu kulude kokkuhoid, mida te enamiku hostimisettevõtete juures ei leia.

Kolmandate osapoolte arvustused on silmapaistvad

Me pole ainsad, kes on märganud, et Namecheap teeb suurepärast tööd.

Üks osa meie hindamisprotsessist on teada saada, mida teised saavad öelda nende hostimisettevõtete kohta, mida me hindame. Ja Namecheapi puhul on enamik neist, mida nad räägivad, tõesti hea. Nii palju, mõned positiivsed arvustused üllatasid meid.

namecheap arvustuse hinnang

Namecheapil on Shopper Review’is 4,6-tärnine hinnang, mis põhineb väidetavalt ligi miljonil arvustusel. Paarige see tugev hinnang sellega, mida me juba teadsime nende põhiplaanist, ja olime Namecheapist vaimustuses. Alles oma testimissaidi ülespanemise ajal hakkasime nägema Namecheapi mõnda nõrkust.

Namecheap hosting miinused

Veebihindamise hindamisel arvestame kolme asjaga. Me lähtume oma üldises hinnangus peamiselt nendest kolmest asjaolust, võttes arvesse veel mõnda muud kaalutlust, mis erinevad ettevõttest erinevalt.

Kolm peamist kategooriat on:

 • Uptime: Kas minu sait on suurema osa ajast aktiivne?
 • Kiirus: Kas need pakuvad saidi külastajatele positiivset kogemust, et nad kindlasti tahaksid tagasi pöörduda??
 • Toetus: Kas nad aitavad mind, kui midagi läheb valesti??

Namecheap ei andnud tulemusi üheski neist kolmest valdkonnast.

Toome teile mõned näited:

Uptime oli kehv

Esialgu kogesime selle esimese proovikuu jooksul 100% tööaega (kas mäletate 30-päevast raha tagasi garantii?). Meie lootused olid suured, kuid järgmise paari kuu jooksul ei ületanud tööaeg isegi tööstuse keskmist. Lõppkokkuvõttes oli meie tööaeg ainult 99,876%, mis on rohkem kui 60 minutit, kuni teie sait on iga kuu maas.

Nimi odava hinnaga tööaeg

Isegi kui arvate, et saate kuu ajaga seisakuid hakkama, on võimatu ennustada, millal see aset leiab. Mis saab siis, kui see toimub teie kõige tihedamal ajal aastas? Mis saab siis, kui saabub teie kõige olulisem müük? Seda ettearvamatut seisakuid pole võimalik ajastada, nii et peate selle läbi kannatama. See pole hea ja see tähendab teie ettevõtte jaoks saamatajäänud tulu.

Siin on konkreetne jaotus kuude kohta kuude lõikes 10 kuu jooksul. Võite näha live jälgimine siin. Loe lähemalt meie 4-etapiline uurimisprotsess siin.

 • 2017. aasta detsembri keskm. tööaeg: 99.83%
 • Jaanuari 2018 keskm. tööaeg: 99.85%
 • 2018. aasta veebruari keskm. uptime: 99,78%
 • Märts 2018 keskm. uptime: 99,94%
 • Aprill 2018 keskm. uptime: 99,94%
 • Mai 2018 keskm. uptime: 99,94%
 • Juuni 2018 keskm. uptime: 99,89%
 • Juuli 2018 keskm. tööaeg: 99.84%
 • 2018. aasta augusti keskm. tööaeg: 99,80%
 • 2018. aasta septembri keskm. uptime: 99,95%

Laadimisaeg oli aeglane

Keegi ei taha oodata saidi laadimist ja see avaldus muutub iga aastaga paremaks ja tõetruumaks. Inimesed on kannatamatud ja iga hostiettevõtte peamine eesmärk peaks olema laadimisaja võimalikult kiire muutmine. Peame laadimisaega hostimisettevõtte hindamisel teiseks kõige olulisemaks aspektiks, mis on tööaja taga.

namecheap laadimisaeg

Saidiomanikud soovivad külastajaid õnnelikuks teha ja kui nad soovitud teavet kiiresti ei saa, pole nad õnnelikud. Mõni Google’i statistika, mis näitab laadimisaja olulisust ja seda, kui kiiresti laadimisajad õnnelikke kliente loovad:

 • Saidide, mille laadimine võtab aega kolm sekundit või vähem, keskmine põrkeaste on 32%.
 • Kui laadimisaeg suureneb viie sekundini, tõuseb põrkumiskiirus 90% -ni.
 • Kuni kuue sekundi jooksul tõuseb põrkemäär 106% -ni.
 • Ja kui külastajad ootavad saidi laadimist 10 sekundit, on põrkeprotsent 123%.

Alumine joon? Teid jälitavad inimesed, kui teie saidi laadimine on aeglane. Vaadake seda nii: kui teie saidi laadimine on liiga aeglane, võib see sama hästi olla halb, sest nii paljud inimesed suunduvad mujale.

Andmete kohaselt on Namecheapi kiiruskellad viimase 10 kuu jooksul keskmiselt 942 millisekundit. See on kaks korda aeglasem kui HostGator Cloud ja A2 Hosting.

Veel üks asi, mida me märkasime: see polnud keskmine halvem kuu. Namecheap oli meie jaoks aeglane juba esimestest päevadest, mil me seda kasutasime, ja alles hiljuti hakkas see natuke kiirenema.

Siin on meie katsesaidi numbrid 10-kuulise perioodi kohta:

 • 2017. aasta detsembri keskm. kiirus: 905 millisekundit
 • Jaanuari 2018 keskm. kiirus: 1 127 millisekundit
 • 2018. aasta veebruari keskm. kiirus: 1297 millisekundit
 • Märts 2018 keskm. kiirus: 1299 millisekundit
 • Aprill 2018 keskm. kiirus: 1 303 millisekundit
 • Mai 2018 keskm. kiirus: 1177 millisekundit
 • Juuni 2018 keskm. kiirus: 590 millisekundit
 • Juuli 2018 keskm. kiirus: 559 millisekundit
 • 2018. aasta augusti keskm. kiirus: 662 millisekundit
 • 2018. aasta septembri keskm. kiirus: 559 millisekundit

Vähem kui Stellar klienditugi

Klienditeenindus on viimane valdkond, kus Namechepi hinnati. Leidsime, et hoolimata nende tugevast KKK-platvormist, mis oli hostiteenuse pakkujatest tegelikult üsna kasulik, polnud tugimeeskonna moodus midagi muud.

Enamik tekkivatest probleemidest saab lahendada KKK-des sisalduva teabe abil. Kuid meile meeldib ka teada, et vajadusel on saadaval reaalajas vestlus ja muu tugi.

Nimi Cheap võimaldab kasutada reaalajas vestlust. See ühendas kiiresti ja tugiesindaja oli sõbralik. Ta ei suutnud meid siiski aidata ja pidi meid uksehoidjale viima – tundub piisavalt abivalmis ja sõbralik. See ei olnud.

namecheap vestluse tugi2

Põhimõtteliselt lõikas Namecheapi uksehoidja lihtsalt välja ja kleepis vestluskasti põhiteabe artikli, mis ei aidanud sugugi. Me ei vajanud protsessi selgitamiseks kedagi, vaid meil oli vaja neid teenuse osutamiseks – seda on keskmine hostimisettevõte enam kui valmis tegema, isegi oma põhiplaani osana. Põhimõtteliselt anti meile täiendavat teavet ja kästiime seda ise teha.

Lisaks aeglustus protsess pärast esialgse esindaja käest vabastamist. Palju. Kulus mitu minutit ja kõik, mille juurest ära kõndisime, oli teave, mille oleksime omal käel leidnud, kui oleksime uurinud, mis isegi ei pakkunud lahendust.

See on halb uudis. Kui teie veebisait on maas ja vajate abi, vajate seda kiiresti ja peate suutma oma usku klienditeeninduse meeskonda, kes probleemi lahendab.

Namechepi hinnakujundus, hostimiskavad ja faktid

Enne ülevaate koostamist vaatame lähemalt mutrite ja poltide teavet, mis meil on Namecheap-i hostimise kohta.

Hostimisplaanid hõlmavad järgmist:

 • Stellar: mõõtmata ribalaius kuni kolme veebisaidi jaoks esimesel aastal 2,88 dollarit kuus.
 • Stellar Plus: suurenenud kettaruum Unmeteredini, esimesel aastal 4,88 dollarit kuus.
 • Ettevõtte SSD: SSD kettaruum 50 GB, millest piisab kümnele veebisaidile ja kõigele muule, mis sisaldab vaid 8,88 dollarit kuus.

Saate esimesel aastal tasuta domeeni ja registreerumine on lihtne. Nad aktsepteerivad krediitkaardimakseid, samuti PayPali, Bitcoini ja Dwollat.

Mis puudutab varjatud tasusid, siis ametlikult neid pole, kuid peate meeles pidama, et pakkumised on saadaval ainult uute veebimajutuste ostmiseks. Hind on hea 12 kuu eest, kui maksate igal aastal, ja hind uueneb tavahinnaga. Mis tahes versiooniuuendused või madalama astme versioonid tehakse täieliku uuendamise hinnaga.

nimekaare hinnakujundusplaanid

Võite kogeda müüki, mis pole ülearu suur ega tüütu. Konto aktiveerimine on kiire ja pääsete juurde juhtpaneelile ja armatuurlauale, mis on cPanel.

Lõpuks saate hõlpsasti installida ühe klõpsuga installitööriistaga rakendusi ja CMS-e, sealhulgas WordPressi ja Joomla rakendusi, aga ka teisi.

Alumine joon

Alumine rida? Me arvame, et meie kogemus Namecheapiga oli algselt positiivne, kuid pikas perspektiivis polnud me rahul.

Seal on palju õnnelikke kliente ja ei saa eitada kõike, mis nende põhiplaaniga kaasneb.

Kahjuks kaob see suur väärtus pärast esimest aastat ja teie pikenemismäär tõuseb rohkem kui 300%. Pole kahtlust, et Namecheap on a fantastiline uue domeeninime ostmiseks, kuid mitte nii suurepärane, kui soovite oma veebisaiti tegelikult hostida.

Fakt puudutab tööaega, aeglast madalat kiirust ja klienditoe puudumist ning see pole lihtsalt seda väärt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author