MDDHostingu ülevaade

mddhosting logo

Üldine hinnang

Odavaim kava
5,99 dollarit kuus

MDDHosting: kiire kokkuvõte inimestele, kel aega pole (peaaegu me kõik)

Lühidalt, meile meeldivad nad mõnel põhjusel, peamised on tööaeg ja tugi.

Uptime: Nad kasutavad StorPooli toega salvestusplatvormi (ülikiire, iseparanev jne), mis võimaldab neil pakkuda 1000-protsendilist Uptime garantii, mida toetab nende teenuse taseme leping.

Toetus: 24x7x365 tehniline tugi, mis tegelikult hoolib, alati mugav!

Turvalisus: Tasuta SSL-sertifikaatide, tasuta SiteLock lite (mis kontrollib teie saiti võimaliku pahavara kohta) ja igapäevaste varukoopiatega ei pea te andmete muretsemise pärast muretsema, see on üsna muljetavaldav tõesti.

Siiani on see nii hea… aga… asi, mida me vaatleme, on serveriressursid, see pole palju põhiplaani jaoks, ei piisa nende piiramatu domeenide ja ribalaiuse funktsioonide võimaldamiseks. Konto lämbub mingil hetkel. Kuigi see on normaalne ja te ei saa raha eest rohkem oodata, oleks tore, kui see oleks selgemalt öeldud.

Üldiselt aga muljetavaldav kraam! Kui soovite neid võõrustada, registreeruge kindlasti, te ei kahetse!

Teise võimalusena saate lisateabe saamiseks tutvuda meie parima veebimajutuste loendiga.

MDDHostimise uuringud

MDDHostingu ülevaade

Sissejuhatus MDDHostingusse

MDDHostingi asutas Michael Denney 2007. aastal. Ta on ka nimetatud ettevõtte tegevjuht. Selle peakontor asub USA-s Indiana osariigis. Andmekeskused asuvad Denveris, Colorados.

MDDHosting pakub mitmesuguseid tooteid ja teenuseid. Nende hulka kuuluvad hallatav jagatud pilvemajutus, virtuaalsed privaatserverid (VPS) ja edasimüüjate hostimine. Samuti pakuvad nad SpamExpertsi rämpsposti filtreerimist, SiteLocki pahavara kaitset, SSL-sertifikaate, domeeni registreerimist ja domeeni ülekandmist.

Hinnakujundus

Ettevõte pakub üheksa tüüpi hallatava jagatud pilve hostimise plaane. Nendeks on CloudStarter, Cloud1, Cloud2, Cloud4, Cloud6, Cloud8, Cloud10, Cloud12 ja Cloud14. Kuule! Seda on palju. Neid plaane saab vaadata allpool:

Odavaima paketi nimi on CloudStarter ja see maksab iga kuu eest 5,99 USD. Kui valite 36-aastase lepingu, maksab see teile 4,00 USD kuus. Selle plaani abil võib teil hostimiskonto kohta olla piiramatu arv domeene. See tähendab, et ettevõte ei piira teie hostimiskontole lisandomeenide ja pseudonüümide arvu.

Samuti antakse teile 10 GB väärtuses kettaruumi. Võrreldes teiste majutusteenuse pakkujatega on seda liiga vähe, kuna teised pakuvad piiramatut salvestusruumi. Ribalaius on piiramatu. See tähendab, et andmete edastamine serverist taotlevale seadmele on piiramatu. Saate majutada iga veebisaidi vaataja seal ilma, et peaksite selle eest maksma.

Lisaks piiramatutele domeenidele antakse teile ka muid piiramatuid funktsioone. Nende hulka kuuluvad piiramatu arv MySQL andmebaase ja e-posti kontosid. Seega saate igale teie veebisaiti haldavale inimesele pakkuda oma e-posti kontosid, ilma et peaksite maksma täiendava e-posti hostimise pakkuja eest.

Jõudluse osas antakse teile 0,5 CPU tuuma ja 0,5 GB muutmälu (mälu). Mida kõrgem on nende kahe statistika statistika, seda kiiremini teie veebisait muutub. Võite valida paljude PHP versioonide hulgast, millest mõned on PHP 7.0, 7.1 ja 7.2. Mainitud PHP versioonid on vanemate versioonidega võrreldes kiiremad. See tähendab jällegi teie jaoks veebisaidi kiiremat laadimiskiirust.

Saate CloudFlare’i lubada ja sellele juurde pääseda otse MDDHostingu cPanelis, kuna nad on Cloudflare’i jaoks optimeeritud partnerid. Samuti toetavad nad CloudFlare Railgunit ja pakuvad seda oma paketil tasuta. See tagab, et teie algse serveri ja Cloudflare’i võrgu vahel on ühendus nii kiire kui võimalik. Railgunit kasutatakse varem kättesaamatute veebiobjektide tihendamiseks kuni 99,6%. Selle tulemuseks on keskmine jõudluse kasv 200%.

CloudStarteri pakett kasutab LiteSpeed ​​veebiserverit. See ühildub Apachega 100%. MDDHostingu andmetel on see ka “vähemalt” 174% kiirem kui Apache ja vähemalt “76% kiirem kui NGINX.

MDDHostingi plaan toetab ka LiteSpeed ​​Cache’i. See on Magento, WordPressi, PrestaShopi, Joomla !, Drupali, MediaWiki ja XenForo üks kiireimaid vahemälu-süsteeme. See annab teile võimaluse käsitleda tohutul hulgal külastajaid ilma higi purustamata. Lisaks on neil ka LiteSpeed ​​Cache for WordPress (LSCW). Seda kasutatakse lehtede laadimisaja dramaatiliseks vähendamiseks. See toob kaasa kõrge PageSpeed ​​skoori ja täiustatud kasutajakogemuse.

Komplekti kuulub ka Softaculous Application Installer, mis võimaldab teil vaid mõne klõpsuga installida sadu rakendusi. Nende rakenduste hulka kuuluvad muu hulgas WordPress, Joomla! Ja Drupal. Paketti on lisatud veebisaitide lohistaja SitePad. See hõlpsasti kasutatav liides sisaldab enam kui 50 teemat ja üle 40 vidina, näiteks pildigaleriid, pildiliugurid, pildigaleriid ja videolülid.

Nad rakendavad automatiseeritud igapäevaseid varukoopiaid, mida hoitakse väljaspool ettevõtte asukohta vähemalt 7 päeva. Nende varusüsteemi toidab JetBackup. Varundamisi saate ka ise cPaneli abil taastada.

Neil on 1000% tööaja garantii, mida toetab teenuse taseme leping (SLA). MDDHostingi andmetel võite oma serveri füüsilise seisakuaja korral üle ühe tunni taotleda tegeliku seisakuid 10-kordselt (1000%). Seega, kui teil on 1 tund seisakuid, saate 10 tundi krediiti. Sellele kehtivad siiski teatud tingimused ja tingimused.

Lõpuks annavad nad teile 30-päevase raha tagasi garantii. Tagasimakse saavad ainult esmakontod. Väga kasulik, kui proovite just nende teenuseid esimest korda.

Tugivõimalused

MDDHosting pakub erinevaid tugiteenuste valikuid. Nende hulka kuulub järgmine:

  • Telefonitugi
  • Pileti esitamine
  • E-posti tugi
  • Kogukonna foorumid
  • Teadmistepagas
  • Serveri olek

Piletite esitamine ja e-posti tugi on saadaval 24/7/365. Telefonitugi kasutatakse müügi ja arvelduse jaoks ning on saadaval esmaspäevast reedeni, kella 8–16, Ida-aeg. Serveri olek näitab nende serverite reaalajas ülevaadet. Selle abil saate kontrollida, kas nende toimingutes on probleeme.

Nende teadmistebaas sisaldab õpetusi nende toodete ja teenuste seadistamise ja haldamise kohta. Teisalt on kogukonnafoorumid Q&Platvorm, mis võimaldab teil esitada küsimusi ja vastata ka muudele küsimustele.

Nende klienditeeninduse ülevaated olid enamasti positiivsed. Kliendid jäid oma esindajatega rahule ja teatasid, et reageerivad kiiresti. Arvustused väitsid ka, et enamiku probleemidest, olgu need kerged või keerulised, lahendab MDDHostingu klienditoe meeskond.

Plussid

MDDHostinguga töötamisel on mitmeid eeliseid. Allpool on mõned neist:

Mitu kiiruse optimeerimise funktsiooni

Nad kasutavad tahkis-draive, mis on kiiremad kui traditsioonilised mehaanilised ajamid. Lisaks on neil tugi LiteSpeedile ja Cloudflare’ile. Need on jällegi funktsioonid, mis suurendavad teie veebisaidi kiirust. Nende veebiserverid on ka LiteSpeed. See on 100% ühilduv Apachega ning lisaks oma 174% ja 75% kiiremad kui vastavalt Apache ja NGINX.

Piiramatu domeenid

Isegi odavaima paketi korral võib teil ühe hostikonto kohta olla piiramatu domeen. See tähendab, et saate hostida piiramatul arvul veebisaite. Milline maiuspala!

Piiramatu e-posti konto

CloudStarteri hostimisplaani abil saate nautida piiramatu arvu e-posti kontosid. Kui teie veebisaidi või ettevõtte eest vastutab mitu isikut, võite anda neile igaüks postkasti. Te ei pea eraldi e-posti hostimispaketi eest lisaraha koguma.

Piiramatu ribalaius

Kui veebisaidi külastajaid on ebaharilikult palju, ei pea te muretsema tipphooaegade või aegade pärast. Piiramatu ribalaiusega võib teil olla piiramatu hulk liiklust ja te ei pea lisatasu maksma.

Softaculous + saidi koostaja

Softaculous saab kasutada sadade rakenduste installimiseks vaid mõne klõpsuga. Lisaks annab MDDHosting saidiehitajale saidi hõlpsaks loomiseks ka ilma kodeerimiseta. Teile antakse lihtsalt lohistamisliides, kus saate kasutada muu hulgas enam kui 50 teemat ja üle 40 vidina, näiteks pildigaleriid, rikastekst ja pildiliugurid.

Miinused

0,5 protsessori tuum

Jah, teile antakse piiramatu ribalaius. Kuid teile antakse ainult ½ kogu CPU tuumast. Lisaks antakse teile ühe hostikonto kohta isegi piiramatuid domeene. 0.5 CPU Core ei pruugi kõiki vajalikke veebisaite mahutada. Lisaks piiramatu liiklus + pool CPU tuuma ei sobi tegelikult kokku.

MDDHostingu andmetel piirab protsessori limiiti ületades teie hostimiskonto nende süsteem eesmärgipäraselt ja see aeglustab seda, et tagada selle piirides püsimine. Seega, kui soovite, et saaksite hakkama piiramatu liikluse ja piiramatute domeenidega, peaksite minema üle uuele versioonile.

0,5 GB RAM (mälu)

Vt eespool, sama arutluskäik kehtib ka siin.

Järeldus

MDDHosting pakub palju funktsioone koos korraliku kiiruse optimeerimisega. Piiratud ressursid aga lämbuvad teie saitide portfelli üsna kiiresti (sõltuvalt sellest, kui palju veebisaite soovite luua), kuigi see on hea ja inimesed ei peaks alustamisplaanidest enamat ootama … oleks tore, kui seda selgitataks selgelt sait.

Kokkuvõtteks võib öelda, et need on head … kuid on ka paremaid alternatiive. Muude võimaluste kohta saate teavet meie veebimajutuste võrdlusest.

KokkuvõteVaataja Matthew RogersVaatamiskuupäev 2018-08-29Vaadatud punkt MDDHostingAuthor Rating 41 tärn1 tärn1 tärn1 tärnhallTootenimi MDDHostingPrice
5,99 USD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author