Kõige populaarsem CMS turuosa järgi

Ükskõik, kas soovite luua veebisaidi professionaalse, skaleeritava ettevõtte või loova, disainikeskse ajaveebi jaoks, on CMS kõigile kättesaadav. Kuid sellises ülerahvastatud tööstuses, kust te alustate?

Siin on meie juhised kümne kõige populaarsema CMS-i kohta, mis põhinevad turuosal.

Pange tähele, et turuosa arvud saadi W3techsilt ja BuiltWithilt.

Contents

Mis on sisuhaldussüsteem (CMS)?

Sisuhaldussüsteem (CMS) on tarkvara, mis võimaldab teil ilma koodi teadmata hallata, luua ja avaldada sisu, sealhulgas koopiaid ja pilte. Me hindame CMS-i, sest kuigi mõned meist sündisid kodeerimiseks (Think Bill Gates ja Dennis Ritchie), polnud enamik neist.

Koodideta vajalike veebisaitide lihtsus ja ligipääsetavus on muutnud need kutsuvateks ka mitte tehnikutele. Pole siis üllatus, et enam kui 1,7 miljardist veebisaidist peaaegu pooled kasutavad CMS-i.

Mis on turuosa??

Turuosa näitab, kui palju inimesi kasutab iga toodet või teenust konkurentide ees. Mitmekesine turuosa on hea, kuna see tähendab tarbijate jaoks suuremat konkurentsi.

Kas CMS-i kategooriaid on erinevaid??

Igal CMS-il on oma eelised, funktsioonid ja veidrad, kuid neid saab üldiselt jagada kahte tüüpi: kohandatav tasuta, avatud lähtekoodiga tarkvara nagu WordPress ja Drupal ning sujuvamad, tasulised SaaS-i võimalused, näiteks Squarespace ja Wix.

Avatud lähtekoodiga tarkvara

Avatud lähtekoodiga tarkvara annab kasutajatele täieliku kontrolli oma veebisaidi üle ning võimaldab teil koodi muuta, kohandada või laiendada, nagu soovite.

Lisaks sellele, et McKinsey sõnul on see tasuta kasutamine ja allalaadimine&Ettevõtte, avatud lähtekoodiga pöördumine ettevõtete poole, kuna see edendab rohkem koostööl põhinevaid, uuenduslikumaid ja spetsialiseerunud lahendusi.

Avatud lähtekoodiga ettevõtted saavad oma võrgu avada koos töötavate inimeste kogukonnale, sealhulgas klientidele, tarkvarainseneridele ja tarnijatele.

Avatud lähtekoodiga lahendused ei sobi üldjuhul uustulnukatele, kuna need eeldavad, et peate ostma kohandatud domeeni, ise oma veebisaiti hostima, jooksva hooldusega kursis olema ja teil pole klienditeenindust.

Kuid kui arvate, et see meetod kõige paremini sobib, on alati Internetis juhendeid ja õpetusi, mis teid läbi aitaksid.

Tarkvara teenusena (SaaS)

Tarkvara-teenusena (SaaS) lahendused pakuvad veebilehtede loomiseks eelnevalt sisseehitatud veebisaidimalle ja lohistatavaid elemente.

Kasutajad maksavad igakuist abonementtasu, et pääseda oma saidile juurde igal ajal, igal pool ja mis tahes Interneti-toega seadet kasutades.

McKinsey sõnul&Ettevõttest lähtuvalt võtab rohkem ettevõtteid SaaS-i platvorme kiiresti kasutusele, kuna see jätab nad vabaks turvameetmete võtmise ja kolmandate osapoolte rakenduste käitamise vastutusest.

SaaS on ka odavam variant ja aitab ettevõtetel vähendada tegevuskulusid, pakkudes välist tugimeeskonda, suurendades koostööd kogu maailmas ja pakkudes hõlpsat juurdepääsu andmetele.

10 populaarseimat CMS-i alates 2020. aastast

1. WordPress

 • CMSi turuosa: 61,8%
 • Veebisaite kokku: 27 000 000+
 • Reaalajas veebisaidid (Kanada): 226 000+
 • Protsent saitidest kõige ülemises 1m: 34,7%
 • Populaarsed saidid: Walt Disney ettevõte, Sony Music, ametlik Tähesõdade ajaveeb, Tech Crunch, BBC America

Innovatsioon eristab liidrit ja järgijat.Steve Jobs, Apple’i kaasasutaja

Kui te pole veel uus Interneti-ala, olete arvatavasti WordPressist kuulnud.

WordPress on tasuta avatud lähtekoodiga tarkvara ja CMS-i kasutajate seas ülekaalukalt populaarseim, omades tohutut 61,8% turuosa.

WordPress pakub kena standardfunktsioonide valikut ja võimaldab tuhandete kohandatud teemade, vidinate ja pistikprogrammide kaudu lubada peaaegu iga funktsiooni..

Millised ettevõtted peaksid WordPressi kasutama??

WordPress on suurepärane valik ettevõtetele ja suurtele organisatsioonidele.

Miks ma peaksin WordPressi kasutama??

WordPress annab teile võimaluse luua kohandatud kasutajarolle, mis tagab saidi hõlpsa kättesaadavuse kõigile, mis on oluline tegur suurtele organisatsioonidele, kellel on tavaliselt palju erinevaid saite kasutavaid meeskondi ja partnereid. Samuti tagab see, et sisu on mõeldud laiale ja mitmekesisele vaatajaskonnale.

Kui Network Rail vajas veebisaidi uuendamist, otsisid nad WordPressilt lahendust. Nad vajasid oma veebisaiti, et tõmmata tähelepanu laiale kliendibaasile kogu Ühendkuningriigis ning ka oma töötajatele ja äripartneritele. See tähendas, et kasutatavus oli põhirõhk.

WordPressi lahendus

Network Rail tutvustas nende klientide isikuid ja lõi nende põhjal kohandatud malli. Samuti arendasid nad välja mitu pistikprogrammi ja vidinat, sealhulgas:

 • Kohandatud karjäärilaaduri pistikprogramm uute töövõimaluste saamiseks
 • Voolaaduri pistikprogramm Network Rails partnerite artiklite kogumiseks ja avaldamiseks
 • Kohandatud SiteOrigini vidinad, mis võimaldavad toimetajatel hõlpsalt postitustele konkreetset stiilisisu lisada

Tulemus

Network Railssi uus teema muutis saidi hõlpsamaks kasutamiseks nii klientide kui ka sisemiste meeskondade jaoks. Samuti on see muutnud kõigi mobiilseadmete jaoks tundlikumaks.

Ülevaade

WordPress on siiani kõige populaarsem CMS ja seda mõjuval põhjusel. See on tasuta avatud lähtekoodiga ja saate luua kohandatud kasutajarolle, vidinaid ja pistikprogramme, et saiti oleks lihtne kasutada nii töötajatele kui ka veebisaidi külastajatele.

Pange tähele, et me peame silmas WordPress.org, mitte WordPress.com, kuigi mõlemad sobivad suurepäraselt suure liiklusega veebisaitide majutamiseks.

2. Joomla!

 • CMSi turuosa: 4,7%
 • Veebisaitide koguarv: 1 600 000+
 • Reaalajas veebisaidid (Kanada): 17 000+
 • Protsent 1 miljonist veebisaidist: 1,71%
 • Joomlat kasutavad saidid: Peugeot, Ikea, Lipton Tea

Joomlal on 4,7% turuosast, mis teeb sellest CMS-i kasutajate seas populaarsuselt teise. See on tasuta avatud lähtekoodiga lahendus, mille kaubamärgid hõlmavad Ebay ja Peugeot

Millised ettevõtted peaksid Joomlat kasutama?

Joomla sobib igale äriliigile

Miks ma peaksin Joomlat kasutama??

Joomla võimalusi näeme siis, kui nad juustuvabrikus Frossascos nimega Caseificio Pezzana uuendavad oma vana ja väsinud veebisaiti vastavalt oma kaubamärgile.

Nad soovisid, et nende veebisait pakuks külastajatele paremat kliendikogemust ja kajastaks uue ettevõtte kaubamärki; Nad soovisid saiti, mis oleks sama visuaalselt maitsev kui nende toit.

Joomla uuendas CMS-süsteemi, parandas nende SEO strateegiat, kasutatavust ja reageerimisvõimet.

Lisaks lõi agentuur animatsioone ja graafikat ning optimeeris veebisaiti parimate tulemuste saamiseks. Nende hulka kuulusid:

 • Mitme keele funktsioonid (itaalia, inglise, saksa).
 • Vastuvõtlik disain
 • Uus kohandatud mall

Need kõik olid selleks, et tagada mitmel platvormil järjepidevam ja konkurentsivõimelisem visuaalne kaubamärk.

Tulemus

Caseificio Pezzana veebisait suurendas oma orgaanilise veebi paremusjärjestust ja parandas turvalisuse aspekte. Nüüd peegeldab ja täiustab see ka Caseificio Pezzana kaubamärki ning suudab konkurentide vastu agressiivsemalt võistelda.

Oskuste tase: see pole lihtne

Joomla on natuke keerukam kui CMS-i juht WordPress ja kuna see on avatud lähtekoodiga, puudub klienditugi. Kuid Joomla meeskond koostas lahkelt kasutajatele üksikasjaliku Joomla dokumentatsiooni. Kui soovite inimestega suhelda, võite külastada ka Joomla! Kasutaja foorum.

Kiire ülevaade

Joomla! on reageeriv ja mastabeeritav CMS, mida on lihtne värskendada. See sobib enamusele äriliikidele, kuid algajad peaksid olema selged, kui te ei otsigi väljakutset.

3. Shopify (üle miljoni miljoni veebisaidi)

 • Turuosa: 3,2%
 • Veebisaitide koguarv: 1 053 000+
 • Reaalajas veebisaidid (Kanada): 25 000+
 • Protsent veebisaitidest, mis asuvad 1 miljonil kohal: 2,94%
 • Shopify kasutavad saidid: Budweiser, Bulletproof, Penguin Books

Kui soovite alustada oma e-kaubanduse veebisaidi äri, siis on Shopify kõige populaarsem e-kaubandusele keskendunud platvorm, millel on 3,2%.

Kanada päritolu ettevõte Shopify on SaaS-i tellimusmudel, kus kasutajad saavad hõlpsalt veebisaiti luua ning tooteid lisada, saata ja hallata.

Mida ettevõtted peaksid Shopify kasutama?

Shopify on mõeldud ainult e-poe poodidele.

Miks ma peaksin Shopify kasutama??

Shopify aitab kaubamärkidel laiendada tootevarusid, hallata laoseisu ja pakub head tugimeeskonda.

Kuue figuuri naiste rõivabrändi Military Hippie looja Karolyn Fox asus oma firmas kodus tellimusi täitma, kuni ta ei suutnud enam nõudlusega sammu pidada. Karolyn lõi Shopify Plussi konto, et aidata tal rahuldada nõudlust, laiendada ja hallata laoseisu

Shopify võimaldab Karolyni meeskonnal jälgida, kuidas sarnaseid tooteid on varem müüdud, prognoosida tõenäolist tulevast nõudlust ja enne turunduspilgu käivitamist pidada märkimisväärses koguses varusid.

Samuti kasutab ettevõte oma uue 4000 ruutjalga lao optimeerimiseks ka mitme kanaliga varude ja laohaldussüsteemi SKULabs.

Karolyn saab kasu ka Shopify moeostja kasutamisest, kes kogub maakera esemete jaoks, mida saab kiiresti Instagramis testida ja müügiks pakkuda.

Tulemused

Karolyn hindab nii oma brändi kiire kohandamise kui ka Shopify Plussi tööriistade ja meeskonna jaoks järgmisi tulemusi:

 • Konversioonimäär suurenes aastatagusega 32%
 • Tagasipöördunud kliendi määr hüppas eelmise aasta sama perioodiga võrreldes 99% ja oli 21,7%.
 • Keskmine tellimuse väärtus (AOV) kasvas 3%, ulatudes 79 dollarini
 • Tulud kasvasid 2018. aastal 97% ja on plaanis saavutada 10 miljonit dollarit

Oskuste tase: C-C-kaubanduse tükk

Shopify keskendub hõlpsasti kasutatavale saidile, kuid kui teil on päringuid, on neil tugiteenused olemas 24/7.

Ülevaade

Shopify on hõlpsasti kasutatav e-poe platvorm, millel on palju müügile suunatud funktsioone ja hea tugivõrk selle kasutajatele.

4. Drupal

 • CMSi turuosa: 3,0%
 • Live’i veebisaite kokku: 555 000+
 • Reaalajas veebisaidid (Kanada): 14 000+
 • Protsent 1 miljonist veebisaidist: 2,83%
 • Drupali kasutavad saidid: Tesla, Entertainment Weekly, Harvardi ülikool

Drupal on veel üks tasuta avatud lähtekoodiga tarkvara, kuid erinevalt WordPressist ja Joomlast keskendub Drupal keerukate sotsiaalsete kirjastamise kogukonna saitide toitele, mis on raske sisuga ja sisaldavad suuri andmebaase.

Millised ettevõtted peaksid Drupali kasutama??

Drupal on hea valik kõigile äritüüpidele, kuid pidage meeles, et mõned ettevõtted võivad vajada täiendavaid Drupali platvorme ja laiendusi. Eelkõige e-kaubanduse saidid saavad kasutada Drupal Commerce või Ubercart.

Miks ma peaksin Drupali kasutama??

Drupal mängis pöördelist rolli ajakirjas The Economist üleminekul iganädalasele trükiajakirjale igapäevase avaldamise platvormile.

Meeskond vajas võrgutööriista, millele nad pääsesid juurde igal pool ja igal ajal, et avaldada igal hommikul viis uudislugu kogu Ameerikas, Euroopas ja Aasias.

Drupal lubas toimetusel kujundada sisu loomise ja avaldamise töövoo. Sisu kirjutamisliides oli kohandatud nii, et vormingus oleks võimalik vigu vältida ja võimaldada autoritel keskenduda sisule.

Loodi ka juhtpaneel, mis võimaldab toimetajatel numbreid iga päev luua ja avaldada; see pakub kinnitusoleku oleku visuaalseid indikaatoreid, taimerid piirkonna kohta ja linke muudatuste tegemiseks.

Oskuste tase: see pole lihtne

Drupal pole mõeldud algajatele. Sellega võib olla keeruline teha konstruktsioonimuudatusi ja isegi laiendeid värskendada.

Ülevaade

Drupal on tasuta avatud lähtekoodiga tarkvara keerukate sotsiaalsete kogukondade saitidele.

Drupal pakub kasutatavust, kohandamist, mastaapsust, sisu loomist ja turvafunktsioone, kuid võib navigeerimiseks vajada arendaja abi.

5. ruut

 • Turuosa: 2,7%
 • Live’i veebisaite kokku: 1 900 000+
 • Reaalajas veebisaidid (Kanada): 66 000+
 • Protsent 1 miljonist veebisaidist: 1,09%
 • Ruutu kasutavaid saite: Lumio, munapood, Big Human

Ruuturuum on SaaS-i kõik-ühes veebisaitide loomise platvorm. Nad on disainikeskne kaubamärk, mille eesmärk on anda inimestele võimalus oma lugu jagada.

Milline äritüüp peaks ruutu kasutama??

Ruuturuumi võib kasutada iga äritüüp. kuid keskendumine disainile muudab selle sobivamaks loominguliste kaubamärkide jaoks, näiteks fotograafid.

Miks peaksin kasutama ruutu Ruut? ?

Idris Elba on Squarespace’i innukas edendaja ja tegi nendega isegi sel aastal kampaanias koostööd. Küsimusele, miks ta otsustas teha koostööd Squarespace’iga, vastas ta, et talle meeldib kasutada tööriistu oma mõtete, loovuse ja ettevõtte laiendamiseks.

Elba jaoks on see kõik seotud kasutajakogemusega. Ta soovis, et inimesed külastaksid tema saiti ja näeksid täpselt, mida ta pakub, ning tal oleks selle hankimiseks väga lihtne viis.

Ta soovib, et tema sait oleks informatiivne ja hõlbus. Elba jätkab: “Valisin Squarespace’i, kuna soovin, et inimesed külastaksid 2hrset.com ja ütleksid oma sõpradele:” Nad tunduvad tõesti professionaalsed. Peaksite neid kontrollima. ”

Oskuste tase: sa said selle

Ruuturuum on harjumiseks suhteliselt lihtne platvorm, kuid kui te pole milleski kindel, võite alustuseks vaadata mõnda videoõpetust.

Võrreldes WordPressiga ei paku see kuigi palju paindlikkust ega kohandamist, nii et kui soovite teha muudatusi teemade mallist väljaspool, peate palkama arendaja..

Ülevaade

Ruuturuum on disainile keskendunud kaubamärk, mis on tuntud oma puhaste ja moodsate mallide poolest. Nende eesmärk on luua mõjus, stiilne ja hõlpsasti hallatav veebipõhine kohalolek ning need sobivad eriti hästi loomemajandusele.

6. Wix

 • CMSi turuosa: 2,3%
 • Reaalajas veebisaidid (ülemaailmsed): 3 800 000+
 • Reaalajas veebisaidid (Kanada): 705
 • Protsent veebisaitidest, mis on ülaosas 1 miljon: 0,75%
 • Wixi kasutavad saidid: Conqr, Copper Bay küünlad, Tea Story

Wix on veel üks disainipõhine SaaS-i platvorm, mis pakub nii tasuta kui ka premium-tellimusi.

Wix usub, et kõigil peaks olema võimalus luua ilus veebisait ja viimaste aastate populaarsus on suurenenud, kiideldes kuulsuste nimedega, sealhulgas Adam Grant ja Karlie Kloss.

Millist äritüüpi peaks Wix kasutama??

Tuginedes meie enda kätele katsetamise ja ülevaatuse osas, on Wix suurepärane startup väikeettevõtetele.

Miks ma peaksin Wixit kasutama??

Inimesed liiguvad Wixi selle hõlbustamiseks. Kirjanik ja Wixi kasutaja Jan Avellana kirjeldab Wixi kui lõbusat ja hõlpsasti kasutatavat, sest see on kõik „disaini ja koodideta“. Ta juhib su kaubamärki sujuvalt kogu oma veebisaidil, ajaveebis ja muudes tagatistes, keskendudes viisidele, kuidas luua tööd, mida märgatakse.

Wixi kasutajad naudivad seda, kuna saavad keskenduda suhtlusele, muretsemata asjade tehnilise poole pärast.

Oskuste tase: see on kõigile

Wix on kasutajasõbralik, hõlpsasti kasutatav ja sellel on funktsioon, mis koondab teile automaatselt esimese mustandi, kui olete disainimaailmas uus.

Ülevaade

Wix on disainile keskendunud, algajatele sõbralik platvorm, kus on üle 500 kujundaja malli, veebisaidi pukseerimisredaktori, optimeeritud mobiilivaate ja laia valiku SEO funktsioone, mida on lihtne kasutada.

7. Blogija

 • Turuosa: 1,5%
 • Veebisaitide koguarv: 388 000+
 • Reaalajas veebisaidid (Kanada): 2300+
 • Protsent 1 miljonist veebisaidist: 1,06%
 • Bloggerit kasutavad saidid: Emme köök, juhtimisblogi

Blogger on Google’i ajaveebiplatvorm. See on tasuta ja avatud lähtekoodiga tarkvara, mis keskendub uute või juhuslike kirjanike juurdepääsetavusele ja kasutusmugavusele.

Blogija on saanud halva rep. aastate jooksul selle vähese kasvu ja kohanemise tõttu. Huvitaval kombel lõi Twitteri Evan Williams pärast seda, kui ta Bloggeriga pettunud oli.

Sellel on siiski oma eelised ja selle lihtsus on kadetav.

Mida ettevõtted peaksid Bloggerit kasutama??

Blogger pole mõeldud ettevõtetele – see on mõeldud juhuslikele kirjanikele, kes soovivad oma töö eest potentsiaalselt palka saada.

Miks ma peaksin Bloggerit kasutama??

Olgu, olgem siin tõelised. Blogger on põhiliste määratlus. Kuid ma arvan, et selle lihtsus on värskendav ja paljud kirjanikud pöörduvad Bloggeri juurte juurde tagasihoidliku, minimalistliku ülesehituse tõttu.

Kui teil on Google’i konto, ei pea te midagi registreeruma, vaid minge lihtsalt Bloggerisse ja logite sisse selle kaudu.

Blogger võimaldab teil minimalistliku liidesega hallata ühte ajaveebi või palju ajaveebe. See on ka SEO-sõbralik ja tegelikult töötab see üsna sujuvalt.

Oskuste tase: Mam sõbralik

Blogger on selles loendis kõige lihtsam CMS-i kasutada. Kui proovite olla midagi lihtsat ja juhuslikku, proovige seda proovida.

Ülevaade

Blogger on oma lihtsuse poolest armas, see on jäänud kättesaadavaks ja tasuta, kuid ei sobi ettevõtetele.

8. Magento

 • Turuosa: 1,5%
 • Reaalajas veebisaidid (globaalsed): 265 000+
 • Reaalajas veebisaidid (USA): 84 000+
 • Protsent veebisaitidest, mis asuvad 1 miljonil kohal: 1,32%
 • Magento kasutavad saidid: Signature Hardware, Vizio, Smart Home

Magento on tasuta ja paindlik avatud lähtekoodiga e-poe platvorm, kuid lisaks teie ettevõtte suurusele pakuvad nad ka muid lahendusi, sealhulgas SaaS.

Mida ettevõtted peaksid Magento kasutama??

Magento on keskendunud ainult e-kaubandusele ja saab hakkama suuremate ja ettevõtte tasemel ettevõtetega.

Miks ma peaksin Magento kasutama??

Magento on populaarne oma disaini ja kasutatavuse poolest.

Lladró, ülemaailmne portselaniettevõte, mis on spetsialiseerunud käsitsi meisterdatud kujukestele, pöördus Magento poole, kui nad soovisid laiendada oma äri globaalselt ja saada oma tooteid kiiremini kohale..

Lladró vajas platvormi, mis oleks keskendunud erakordsete, veebipõhiste ja mobiilsete kliendikogemuste pakkumisele.

Nende uuel veebisaidil on nüüd palju uusi funktsioone, sealhulgas täiustatud galerii- ja tootelehed ning parem kassasüsteem, mis on parandanud kliendikogemust.

Lladró turundusmeeskond veedab nüüd vähem aega veebisaidi haldamisel ja nende rutiinne töö on nüüd automatiseeritud ning võtab vähem aega.

lladro

Oskuste tase: mittekodeerijad ei pea kohaldama

See ei ole raketiteadus, kuid Magento jaoks pole ühe klõpsuga installimisvõimalust, nii et veebis üles seadmine võib olla keeruline..

Ülevaade

Magento müüvad ennast tõesti hästi ja on atraktiivsed kõigile, kes soovivad alustada e-kaubanduse äri. Need on kindel platvorm funktsioonidega, nagu tellimuste haldamine ja äriteave. See on keeruline platvorm, mida saate veebis üles seada, kuid kui olete selle teinud, on saadaval hea tugimeeskond.

9. Bitrix (Bitrix24)

 • Turuosa: 1,4%
 • Veebisaitide koguarv (globaalne): 210 000+
 • Reaalajas veebisaidid (Kanada): 77
 • Protsent 1 miljonist veebisaidist: 0,95%
 • Bitrixit kasutavad saidid: Promt, Goodhouse.ru, New.far.ru

Olgu, nii et oleme peaaegu allosas, kuid see on põnev, nii et püsige kursis. Bitrix24 on laiaulatuslik SaaS-i koostööriist, mis pakub teie ettevõtte jaoks täielikku koostöö-, kommunikatsiooni- ja haldustööriistade paketti.

Bitrix24 väidab, et “see teeb peaaegu kõike, kuid juhib teie ettevõtet teie eest” ja ma pean tunnistama, et see pole kaugel.

Mida ettevõtted peaksid Bitrix24 kasutama??

Bitrix24 pakub väljakujunenud ettevõtetele tegevust väikestest ettevõteteni.

Miks ma peaksin kasutama Bitrix24??

Bitrix24 on aidanud keerukate ja pikkade projektidega tööstustel, kus puudub tehnoloogia – näiteks ehituses – automatiseeritud ja läbipaistvamaks.

Ettevõte RNR võttis Bitrix24 kasutusele, kuna see võimaldas tema meeskonnal programmeerida kõik ülesanded, mis vajasid lõpetamist. Seal oli 1800. Esitajale ja vastutajale määrati iga ülesanne, seejärel ühendati need algoritmiks.

Igale ülesandele on filtritega määratud tähtajad, et jälgida kõiki hilinenuid, ja protsessi saab nüüd süsteemis otse juhtida. Samuti on lihtsustatud makseprotsessi.

Oskuste tase: jätke see tehnikute hooleks

Bitrix24 on väga laiahaardeline järsu õppimiskõveraga koostöötarkvara.

Kiire ülevaade

Bitrix24 sobib ideaalselt selleks, et väljakujunenud ettevõtted saaksid automatiseeritud ja läbipaistvamaks.

10. Prestashop

 • Turuosa: 1,2%
 • Veebisaitide koguarv: 239 000+
 • Reaalajas veebisaidid (Kanada): 950
 • Protsent veebisaitidest, mis asuvad 1 miljonil kohal: 0,24%
 • Prestashopit kasutavad saidid: Cooltra, Charuca, Nos Courses Bio

Kui olete sellega juba kaugele jõudnud, olete juba peaaegu kohal. 10. populaarseim CMS on Prestashop. Sarnaselt Magentoga on ka Prestashop usaldusväärne, tasuta avatud lähtekoodiga e-kaubanduse lahendus väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele.

Millist äritüüpi peaks Prestashop kasutama??

Prestashop sobib kõige paremini väikestele ja keskmise suurusega e-kaubanduse ettevõtetele

Miks kasutada Prestashopit??

Prestashopi funktsioonid on Magentoga võrreldes mõnevõrra piiratud. Ettevõtted saavad teha põhitõdesid, sealhulgas lubada ettevõtetel kiiresti ja hõlpsalt lehte luua.

Need võivad aidata teil suurendada ka müüki inimese kohta, lubades teil luua tootepakke. Samuti saate oma tellimust kohandada, lastes klientidel üles laadida pilte oma eelistatud stiilitoodetest.

Konfiguratsiooni seisukohast saavad ettevõtted pakkuda klientidele mitmeid makseviise, ostumeetodeid, käitada geograafilisi tarnetsoone ja rakendada veoettevõtjaid.

Prestashop Ready on hostitud, kasutamiseks valmis versioon, kus saate luua ajaveebi, kohandada ja automatiseerida infolehti hinnaga 24,00 € p / m.

Oskuste tase: sa võiksid seda teha, kuid rohkem tuge oleks tore

Prestashop on kasutajasõbralikum kui Magento, kuid piiratud tuge pakutakse. Kui teil on vaja kedagi, kellel oleks selg, siis on Magento parem variant.

Ülevaade

Prestashopil on piiratud funktsioonid ja sellel puudub toetus, kuid nende käitamine on odavam kui Magentoga.

Järeldus

WordPress on endiselt CMS-i platvormide üldine meister. See sobib suurepäraselt eriti suurtele ja ettevõtte tasemel ettevõtetele, kuna võimaldab teil luua töötajatele kohandatud kasutajarolle ja valida muu hulgas tuhandete pistikprogrammide ja vidinate hulgast.

Kui olete algaja ja soovite midagi minimaalse vaevaga, siis on Wix ja Squarespace mõlemad head valikud.

Kanada omandis olev Shopify on CMS-i praegune e-kaubanduse kuningas, millel on palju müügile suunatud funktsioone. Prestashop on lähedal teine ​​sekund.

Ja last but not least, minu isiklik lemmik: Bitrix24; kõik-ühes koostöö-, kommunikatsiooni- ja juhtimisriist, mis sobib suurepäraselt ettevõtetele, kes vajavad oma töö ümber pisut automatiseerimist ja läbipaistvust.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author