Kanada parimad CDN (sisu edastamise võrk) pakkujad

Aasta oli 1883, metsik Lääs. Kaks kadet, kes seisavad üksteisest 50 jala kaugusel kellatorni ees.

Lehe kiirus on väga oluline, kuna see mõjutab otseselt kasutajakogemust. E-kaubanduses olete kumbki teie kiire… Või surnud. ��

Kiirus on olulisem kui vahva funktsionaalsus või esteetilised kujundused, mida võiksite oma veebisaidile lisada. Nagu näete hiljutiste uuringute kohaselt, kleebib 47% veebikasutajatest teie veebisaidi vaevu ringi, kui seda ei laadita kaks sekundit või vähem.

Mõned uuringud on ka näidanud, et 78% veebipoest ostjatest, kellel on veebisaitide probleeme vähem tõenäoline, et ostate samalt saidilt jälle ja 44% neist räägib oma sõpradele oma halb kogemus!

veebisaidi kiirusevektorJustkui pole see piisavalt halb, rõhutab Google seda järjekindlalt lehekülje kiirus on järjestamise tegur.

See tähendab, et kiire laadimisega veebisait on kiire viis suurema arvu külastajate, parema paremusjärjestuse ja parema kasutajakogemuse saamiseks. Nüüd teame kõik, et Google’i algoritmid on enamasti saladuses varjulised, vaatamata teabe puudumisele juhib otsingumootori hiiglane selgesõnaliselt tähelepanu sellele, et veebisaidi kiirus on veebisaidi edu lahutamatu osa.

Kust alustada?

A installimine Sisu edastamise võrk on hea koht kiiruse optimeerimiseks. Kuid kuna Kanadas on nii palju sisu edastamise võrgu pakkujaid, võib kitsendamine parima sisu edastamise võrgu (CDN) pakkujani olla monumentaalne ülesanne.

Õnneks teile, oleme teinud kõik rasked tõstmised mis aitab teil jama läbi lüüa ja leida teie vajadustele sobiv CDN-teenus. Täna jagame teiega ainult parimaid paremaid. Nii et kui teil on vaja rohkem hostimise headust, siis vaadake hiljem paremini meie Kanada parima hostimise lehte.

Enne alustamist mõelgem, mis on CDN ja kuidas see on samm õiges suunas.

Läheme selle juurde.

Mis on sisu edastamise võrk?

Sisu edastamise võrk, tuntud ka kui CDN, on a globaalselt hajutatud veebiserverite võrk vahemälu staatilist sisu teie veebisaidil ja salvestab selle mitmesse kohta, et seda globaalsetele kasutajatele lähemale tuua.

See toimib järgmiselt. Tavaliselt pakutakse teie veebisaiti ühest kohast. Niisiis, kõik külastajad pääsevad juurde ühele ja samale serverile. See tähendab, et kui teie liiklus on suur, aeglustub teie veebisait automaatselt. Ja mõnikord tipptundidel, võib teie veebisait isegi serveri krahhida.

miks kasutada CD-d?

CDNi funktsioon on sel juhul kõigi teie veebisaidi staatiliste ressursside vahemällu salvestamine, nii et neid pakutakse CDN-serverite kaudu. See vähendab teie serveri koormust ning muudab selle kiiremaks ja tõhusamaks. Lisaks haldab iga veebisaidi kasutaja taotlust neile kõige lähemal asuv server, mis muudab märkamise hõlpsamaks.

Mis on CDN-i kasutamise eelised??

Noh, ma võiksin mõelda paarile eelisele – kõige tipuks on see, et see säästab teie raha. Tõde on CDN-teenuse ja hostingu pakkuja rentimine säästab kulusid mis teil oleks muidu tekkinud, kui investeeriksite infrastruktuuri ja eraldi teenusepakkujatesse kogu maailmas.

cdn kasutamise eelised

Kuid see pole veel kõik.

 • CDN vähendab ka võrgu latentsusaega ja pakettakadusid, mis tähendab, et lõppkasutajad kogevad vähem rämpsust ja täiustatud voo kvaliteeti. Selle tulemusel saavad kasutajad pakkuda kõrglahutusega sisu.
 • CDN hõlbustab teie vaatajaskonna segmenteerimist ja eri kasutajatele erineva sisu edastamist sõltuvalt sellest, millist seadet kasutaja kasutab.
 • Kuna CDN-i arhitektuur on häälestatud, luuakse koondamine, et tagada usaldusväärsus ja meeldiv veebikogemus.
 • See pakub täiendavat turvalisust DDoS-i rünnakute ja veebiohtude leevendamiseks.
 • CDN-sid saab sujuvalt kasutada peaaegu igal platvormil.
 • CDNS võib ka teie veebisaidi kiirust märkimisväärselt parandada.

Mida CDN-st otsida?

CDN-i pakkujad pole samad. Mõned neist on mitmes mõttes ilmselgelt paremad kui teised. Mõni asi, mida peaksite arvestama, on see, et valite õige CDN-teenuse pakkuja.

cdn-lehe laadimisaja diagrammKiirus

Veebisaidi kiirus on väga oluline. Arvestades, et keskmine inimene ootab veebisaidi laadimiseks vaid kaks kuni kolm sekundit, on teie valitud CDN-i laadimisaeg peaks olema üsna kuradi hea. Pole mõtet kulutada CDN-le suurt dollarit, kui see ei lähe kiiresti.

Töökindlus

Saagem sellest aru. Usaldusväärsus ei tähenda, et CDN pakuks 100% ajast lõualuu langust. Muidugi, nad saavad anda oma parima ja läheneda, kuid nagu kõik muud tehnoloogilised lahendused, on ka neil omad puudused. Kuid reeglina peab hea CDN vähemalt postituse tegema tervislik töökindlus 99,999%.

ssl-ikoonTurvalisus

Teine tegur, mida soovite arvesse võtta, on see, kui turvaline on teie CDN, mida kavatsete kasutada.

Soovite tagada, et teil oleks parim turvaline pistikupesade kiht (SSL) või transpordikihi turvalisus (TLS), nii et ei saadetaks andmeid lihttekstina, kui kõik peaks ideaalis olema krüpteeritud.

Hind

Enne ükskõik millisesse CDN-i investeerimist soovite teada saada, kui palju see teile maksma läheb. Enamik pakkujaid võtab GB-d. Seetõttu on kasulik teada, kui palju ribalaiust te kasutate, et saaksite arvutada, kui palju CDN-i kasutamine teile maksma läheb.

Kohustustest loobumine: Ehkki sisuteenuse pakkumise võrkude osas võib olla kiusatus võtta kõige odavam tehing, ei soovi te kindlasti kvaliteedis järeleandmisi teha. Sest siis tähendab see, et ületate oma vaatajaskonna ja see pole midagi, mida soovite teha. Sa saad selle, mille eest maksad.

globaalse võrguserveri asukohavektorVõrguasukohtade arv

CDN-pakkujate maailmas on seda paindlikum, mida rohkem CDN-i asukohti on. Sel põhjusel peaks CDN-l, mida otsite, olema võimalikult palju võrgukohti, mis hõlmaks kõiki peamisi mandreid.

24/7 klienditugi

Olgem ausad. Vihjetega kokku puutumise tõenäosus pole täpselt olematu. Ja kui teil on palju liiklust, siis need koefitsiendid suurenevad plahvatuslikult. Enne kui otsustate, millist CDN-teenuse pakkujat otsite, veenduge, et pakkuja seda teeks pakub ööpäevaringset tuge kui midagi läheb valesti.

Kujutise optimeerimine

Üks põhjus, miks veebisaidid aeglustuvad, on kõrge eraldusvõimega piltide tõttu. Hea CDN peaks pakkuma pildi optimeerimist, mis võimaldab teie piltidel ja veebisaitidel kiiremini laadida. Nüüd, kui teate, mida otsida, jõuame mahlasesse ossa.

Kanada parimad CDN-pakkujad arvustatud

1. Incapsula

imperva incapsula logoIncapsula on hõlpsalt üks minu lemmikteenuse pakkujaid. Ja põhjused on üsna lihtsad. Teiste CDN-de puhul pole nii täpsemat turbekaitset eriti lihtne leida. Lisaks koorma tasakaalustamise funktsioonidele ja PCI-ga sertifitseeritud tulemüürile on Incapsulal ka nutikas DDoS-kaitse, mis pakub teile lõualuu purunemise turvalisus.

Mulle meeldib ka see, et see pakub kiireimat kiirust, millega kokku puutute. Tänu laiaulatuslikule andmekeskuste mahule kogu maailmas pakub Incapsula ülikiiret teenust erinevat tüüpi vajadustele, sealhulgas SaaS-i ettevõtted, veebipoed ja tellitav video voogesitus.

Mis kõige parem, lisaks suurepärasele kiirusele on Incapsula optimeeritud ka serveritevahelise liikluse haldamiseks. Rääkimata sellest, et seda on ka väga lihtne üles seada.

2. Pilv

pilvkatte logoTänu üle kogu maailma levinud andmekeskuste võrgule ja äärmiselt vastupidavale võrgule pakub Cloudflare teile väga usaldusväärseid ja tõhusaid teenuseid.

Lisaks on Cloudflare sisseehitatud tõrkesiirde ja koormuse tasakaalustamise funktsioonid, mis aitavad säilitada teenuse osutatavust. Selle reaalajas analüüsi abil saate hõlpsalt jälgida ja blokeerida kahtlasi indekseerijaid, ähvardusi ja kuritahtlikke roboteid.

Lisaks töökindlusele ja tõhususele on Cloudflare’ist veel palju armastatud. Kõige märkimisväärsem on asjaolu, et nad pakuvad tasuta kava koos piiratud funktsioonidega väikeste veebisaitide jaoks, kes ei saa oma lisatasu CDN-i.

3. Amazon CloudFront

Amazon CloudFront logoCloudfront on kindel CDN pakkuja, mis pakub kiireid, globaalseid ja kiiresti kasvavaid servereid.

Eriti valisin CloudFront, kuna need pakuvad turvalist ja turvalist keskkonda peaaegu igasuguse veebisaidi sisu jaoks ja te saate CDN-riiki ja vastuvõtva reaalajas voogesitust hõlpsalt piirata.

Kuid erinevalt Incapsulast ja Cloudflare’ist tundub Cloudfrondi teenus algajatele pisut keerukam, mis tähendab, et selle kasutamiseks peaksite pisut treenima.

4. Stackpath

Stackpath logoMinu valitud number neli on Stackpath. See on minu neljas valik, kuna see on üks populaarseimaid sisuedastusvõrgustikke maailmas. See on kiire, turvaline ja hõlpsasti seadistatav ning serverid on strateegiliselt paigutatud 90 riiki.

Lisaks on SSD-laaditud serverid optimeeritud pakkuma lehe laadimise kiirust ja suurepärast pildikiirendust – rääkimata sellest, et sellel on sisseehitatud SSL-funktsioon, mis kaitseb teie veebisaiti reaalajas, ja kaheastmelise autentimise turvafunktsioon, mis aitab teie sisu lukustada ja turvaline oma konto.

5. Akamai

Akamai logoJärgmine on Akamai. Mulle meeldib see sisuteenuse võrk eriti seetõttu, et sellel on reaalajas visualiseerimine, mis pakub väärtuslikku teavet veebirünnakutele vastuvõtlikest globaalsetest piirkondadest.

Lisaks aitab see tuvastada suurima liiklustihedusega ja aeglasema ühendusega linnu. Lisaks intelligentsele platvormile on Akamai tuntud ka ühenduste kiirendamise võime ja ühenduste kiirendamiseks vajaliku sobiva infrastruktuuri poolest.

Kuid erinevalt enamikust teistest minu nimetatud sisu edastamise võrkudest kipub Akamai olema pisut aeglasem, peamiselt seetõttu, et see kasutab DNS-põhiseid otsinguid.

6. Cachefly

Cachefly logoKui otsite Incapsula’ile alternatiivi, on see üks parimatest saadaolevatest võimalustest.

Cachefly sarnaneb enam tuntud nimedele nagu Cloudflare ja CloudFront, kuna see on üks kiiremaid turul saadaolevaid CDN-sid. Lisaks pakub ettevõte CDN-i kõigil mandritel, mis on üsna suur hüpe, kui sellele mõelda, eriti seetõttu, et enamik teisi CDN-sid pakub CDN-i ainult piiratud arvul mandritel..

Kõigi nende maiuspalade kõrval tegeleb ettevõte mõne suurima kaubamärgiga, mida teate, mis on signaal usaldusest ja veendumusest. Negatiivne külg aga Cachefly võib olla üsna kallis. Lisaks on mõne gigabaidiga plaani üsna raske leida. Kuigi need on kallid, on nad siiski üks parimatest seal oma raha eest.

Kokkuvõtlikult

See on see, inimesed! Kuus parimat 2020. aasta sisuedastusvõrgu pakkujat. Nagu alati, tehke kindlasti oma uurimistöö ja hoolsuskohustus, et teha kindlaks, milline neist teie vajadustele kõige paremini sobib..

Sulle võib ka meeldida:

 • Parim veebisaitide koostaja
 • Parim ajaveebiplatvorm

Viited ja pildikrediidid:

 • EHRIntelligence.com
 • DigiMarkCentral.com
 • ColocationAmerica.com
 • HackerNoon.com
 • GlobalDots.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author