Kanada parim WordPress-hostimine

Digitaalagentuurina, millel on palju aktiivseid hostimiskontosid (meil on palju kõrvalprojekte ja meile meeldib katsetada erinevate hostidega), on meil päris hea idee sellest, mis määratleb hea WordPressi host. Teie veebimajutusteenuste pakkuja kvaliteet võib teie potentsiaalset edu tohutult mõjutada.

Võtame näiteks veebisaidi kiiruse. Kas teadsite, et ühe sekundiline viivitus tähendab, et lehevaatamiste arv väheneb 11%, see tähendab, et üle 1/10 külastajatest pöördub iga sekund teie saidi laadimise ajal lihtsalt minema … see on põhjus, miks korralik veeb host on ülioluline!

Need on meie Kanada parimad WordPress-i hostimisettevõtted, tõelise kvaliteediga WP-hostimine, mis ei nõua teilt kogu maailma laadimist.

Ääremärkus: Meie nr 1-l on ajutine allahindlus jooksmas. Võtke see kinni kuni see kestab!

Mõned kaubamärgid / saidid, mis viitavad meie sisule:

Objekte saitidel

Me teame oma asju, väike näide meie paljudest iseloomustustest:

Tom on kirglik ja mõistab kiiresti oma klientide vajadusi. Olen tõesti hinnanud tema valmisolekut jagada oma teadmisi ja oskusi oma uhiuue veebisaidi kasutamiseks. Tänud Tom!

Sally Mac
Sisu tabelid

MangoMatter tegi meie praeguse veebisaidi kujundamise nii lihtsaks. Tom oli isiklikult kaasatud esimesest konsultatsioonist kuni lõpetamiseni ning ta on siiani hõlpsasti kättesaadav vajalike muudatuste jaoks!

Demitrios Lecatsas
Värsked juuksed

Valisime oma veebisaidi kujundamiseks Tomi, kuna meile meeldis teiste tema kujundatud veebisaitide stiil. Kogu protsess oli stressivaba. Tom oli nii abivalmis ja ükski meie korduvatest taotlustest ei valmistanud liiga palju vaeva. Tomil on rõõm koos töötada. Me armastame veebisaiti, mille ta meile on teinud, seda on nii lihtne kasutada ja see näeb fantastiliselt hea välja.

Carl Olive
Kevad!

Meie kogemus Mango Matteriga oli fantastiline! Tomil on väga lihtne koos töötada, positiivne, tõhus ja ilmselgelt geniaalne selles, mida ta teeb. Väga soovitatav.

Lucy Reeves
Tähendab

Me palusime Tomil oma uue ettevõtte veebisaiti arendada ja olime tulemuse üle rõõmsad. Ta suutis mitte ainult edastada meie lühidalt, vaid pakkuda ka suurepäraseid ideid, millest me poleks iialgi mõelnud. Mis kõige parem, Tom on helde oma ajaga ning on jätkuvalt nõuannete ja toe pakkuja.

Neil Mackenzie
Ennustav

Millise hõlpsa ja sujuva kogemuse see on MangoMatteriga töötades! Tom sai täpselt aru, mis me pärast olime, ja oleme lõpptoote üle äärmiselt muljet avaldanud. Ma ei kõhkleks tulevikus MangoMatteri uuesti valimist.

Tyson King
Direktor / Plumbrite Solutions

MangoMatteri Tom on olnud minu veebisaidi loomisel äärmiselt abivalmis, asjatundlik ja suur tugi, ta on rikkalike teadmistega ja väga tõhus. Ma ei kõhkle MangoMatteri soovitamisel ja olen seda juba teinud.

Michelle Watson
iFix

„Saame aru, et korraliku WordPress-host’i leidmine võib olla pisut keeruline, kõigi hostimise pakkujate kõigi võimaluste, hostimistüüpide ja (mõnikord ebamääraste) hinnastruktuuridega võib teile silma paista..

Nii et otsimise hõlbustamiseks ja aja säästmiseks analüüsisime ja hindasime hostisid, kellega koos töötame (või oleme töötanud), saades tulemuseks meie 10 parimat WordPress-hostit. Proovime seda värskendada, kuna hostimise funktsioonid ja hinnad muutuvad. Kui leiate vea, võtke meiega ühendust. “

Matthew RogersMatthew Rogers
Hostitoimetaja

Kanada parim WordPress-hostimine – ülevaated mai 2020

1. WHC.ca

Veebisait: whc.ca
Hind:
3,89 dollarit (CAD)
Kettaruum: Piiramatu
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

Kuna andmekeskused asuvad nii ida- kui läänerannikul, on nad mõeldud WordPressi kohaliku hostimise jaoks. WHC on tegutsenud alates 2003. aastast ja on uskumatult usaldusväärsed.

Lisaks hostimisele ja domeenidele pakub WHC SEO ja e-posti turundusplaane, mida saate proovida tasuta prooviversioonidega.

Nad pakuvad ööpäevaringset kakskeelset (!!) tuge e-posti, telefoni ja vestluse kaudu & sisaldavad piiramatut kettaruumi. + Nad laadivad tegelikult CAD-is, jaa!

Nende odavaim plaan algab alles nüüd 3,89 CAD kuus (alla 5,99 USD).

Plussid:

 • HQ + serverid Kanadas
 • Piiramatu kettaruum
 • Suurepärased kiirused!
 • Kakskeelne tugi ööpäevaringselt

2. SiteGround

Veebisait: www.siteground.com
Hind:
3,95 dollarit (USD)
Kettaruum: 10 GB
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

SiteGround logo

SiteGround on mammut globaalses WordPressi areenil, nad on üks väheseid masinaid, mida WordPress soovitab ametlikult WordPressile. Ehkki nende serverid on tipptasemel (ja globaalsed), pole Kanadas neid kahjuks (kuigi selle probleemi lahendamiseks võiksite lihtsalt kasutada CDN-d nagu CloudFlare). Mis meile nende juures väga meeldib, on nende eritellimusel ehitatud süsteemid kiiruse ja turvalisuse ümber. Kiiruse huvides on neil jõudluse maksimeerimiseks isegi kohandatud WordPressi pistikprogramm nimega SuperCacher.

Nende tausta on üsna hõlpsasti kasutatav ja kui teil on vaja abi, on neil palju tugiteenuseid (nt teabebaas, juhendid, reaalajas vestlus, telefon ja piletitoetus).

Neid pakutakse ka WordPressi jaoks WordPressi poolt (mis on üsna haruldane! Nad võivad loomulikult lahendada mis tahes CMSi, mida neile viskate).

SiteGroundil on 3 hostimiskava, nende kõige taskukohasem plaan algab kell 3,95 USD / kuu (tavahinnast 67% soodsam)!

Plussid:

 • Tasuta SSL
 • Soovitab WordPress
 • Suure jõudlusega serverid
 • Kergesti skaleeritav

3. GreenGeeks

Veebisait: www.greengeeks.com
Hind:
2,95 dollarit (USD)
Kettaruum: Piiramatu
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

GreenGeeksi logo

GreenGeeks on meie raamatutes järjekordne võitja. Nende jõudlus pole Kanadas mitte ainult hea, kuna neil on siin andmekeskus. Nad on ka üliohtlikud, kuna panevad energiatarbimise tuuleenergia abil kolm korda võrku tagasi!

Samuti pakuvad nad ööpäevaringset tuge, piiramatut kettaruumi ja neil on isegi WordPressi konkreetsed hostimisplaanid. Samuti meeldivad meile tõesti kõik paketid kaasas olevad tasuta pakkumised, näiteks tasuta domeeninimi, saidi migratsioon, SSL-sertifikaadid ja palju muud.

Kiiruse osas, peale globaalsete andmekeskuste, kasutavad nad jõudluse maksimeerimiseks ka SSD-sid koos LiteSpeedi ja nende kohandatud tehnoloogiaga, mille nimi on PowerCacher, see on üsna muljetavaldav.

Lisage sellele 30-päevane raha tagasi garantii, kui te pole sellega rahul.

Nende odavaim plaan algab alles nüüd 2,95 dollarit kuus (vähem kui 9,95 dollarit).

Plussid:

 • Ülimalt roheline!
 • Piiramatu kettaruum
 • 24/7 tugi

4. HostUpon

Veebisait: hostupon.ca
Hind:
2,96 dollarit (USD)
Kettaruum: Piiramatu
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

HostUponi logo

HostUpon on võimalikult kanadalane, kui Torontos on hästi optimeeritud andmekeskus, kohalik müük + tugi, nende pühendumus klientide rahulolule on muljetavaldav.

Neil on ka WordPressi konkreetsed hostimisplaanid piiramatu kettaruumiga, tasuta WordPressi ülekanded vanadelt hostidelt, tasuta domeeninimi ja ööpäevaringne WP-tugi. Igaks juhuks, kui teie sihtturg asub USA-s, on neil seal ka 3 serverit.

Nad pakuvad 3 hostipaketti, nende odavaim plaan algab alles nüüd 2,96 USD kuus (7,95 USD kuus).

Plussid:

 • Piiramatu kettaruum
 • Kanadas asuv tugi- ja müügimeeskond
 • Tasuta domeeninimi

5. WP mootor

Veebisait: wpengine.com
Hind:
35 dollarit (USD)
Kettaruum: Piiramatu
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

WP Mootori logo

WP Engine on hallatava WordPressi hostimise turuliider (mitte segi ajada WordPressi toetava jagatud hostimisega, millest me siiani oleme rääkinud). Hallatud hostid on tavaliselt kallimad, sest nagu nimigi ütleb, haldavad haldajad palju enamat kui lihtsalt oma saidi hostimist. Kõik nende serveripakk on WordPressi ja ainult WordPressi jaoks optimeeritud.

Nende ööpäevaringne tugi on ilmselgelt spetsialiseerunud WordPressile, võimaldades neil kõik probleemid probleemideta lahendada. Lisaks hoolitsevad nad ka kõigi WordPressi põhivärskenduste eest, nii et te ei pea selle pärast muretsema. Ja kui see on oluline värskendus, katsetavad nad seda saiti enne värskendamist kõigepealt, et olla kindel, et miski ei purune, tipptasemel teenus. Neil on ka reaalajas reaalajas ohtude tuvastamine, nad blokeerivad aktiivselt DDOS-i rünnakuid ja nad parandavad teie saidi isegi tasuta, kui see satub häkkida …

Kõik ülaltoodu õigustab hinnasilti! Huvitab meelerahu ja võib eelarvet säästa?

Nende odavaim kava algab kell 35 dollarit kuus.

Plussid:

 • Suure jõudlusega serverid
 • Väga spetsialiseeritud tugi
 • Suur jõudlus

Miinused:

 • Kallid

6. HostGator

Veebisait: www.hostgator.com
Hind:
5,95 dollarit (USD)
Kettaruum: Piiramatu
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

HostGatori logo

HostGator on väga vana, võõrustamisruumi veteran, tegelikult kuuluvad nad ettevõttele nimega EIG, kellele kuulub ka palju muid hostimisbrände, näiteks BlueHost. Kui elate USA-s, pole need korras, tõenäoliselt ei sobi see Kanadas elades, kuid kui soovite, saaksite selle töö ära teha (näiteks kasutades mõnda CDN-i, näiteks CloudFlare).

Neil on WP-spetsiifilised hostimiskavad, mis võimaldavad 100 000 külastajale odavaimat plaani. Need paketid on WordPressi jaoks täielikult optimeeritud ja see muudab midagi. HostGatori üheks plussiks on nende tugiteenuste mitmekesisus. Neil on kõike alates tavalisest otsevestlusest, telefoni- ja tugipiletitest, videoõpetustest ja teadmistebaasist.

Plussid:

 • Odav
 • Hea kulude / väärtuste tasakaal

Miinused:

 • Kanadas pole ühtegi serverit
 • Üldiselt madalama kvaliteediga teenused

7. InMotioni majutamine

Veebisait: www.inmotionhosting.com
Hind:
7,26 dollarit (USD)
Kettaruum: 40 GB
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

InMotioni hostimise logo

InMotion Hosting on tuntud ettevõtete hostimislahenduste poolest – nad on toe ja kvaliteedi osas sammu võrra tavalisest veebimajutajast kõrgemal. Neil on ka WordPressi spetsiifilised hostimiskavad, mis on natuke kallimad, kuid pakuvad 40 GB ja kuni 20 000 kuus külastajaid.

Kuid nagu HostGatoril, pole ka neil Kanadas servereid, nii et kui soovite nende plaane kasutada, soovitame kindlasti lubada CDN, et Kanada kiirust maksimeerida. Me teeme seda, et lisaks tavalistele tugivõimalustele on neil ka kogukonnapõhine foorumitüüp, kus liikmed saavad üksteise küsimustele vastata. Tugi on alati olnud nende üks tugevamaid külgi, nii et te ei vaja seda tõenäoliselt.

Plussid:

 • Kvaliteetsed teenused
 • Suur tugi

Miinused:

 • Kanadas pole ühtegi serverit

8. Pilvisus

Veebisait: www.cloudways.com
Hind:
10 dollarit (USD)
Kettaruum: 25 GB
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

Pilveteede logo

Cloudways, nagu nimigi ütleb, on seotud pilvemajutamisega. Nad kasutavad teiste pakkujate andmekeskusi ning võimaldavad teil neil rakendusi juurutada ja hallata. Nende partneriteks on Linode, Amazon AWS, Vultr, Digital Ocean, Stackpatch ja Google Cloud Platform.

Ehkki CloudWays pole WordPressi spetsiifiline, pakub see siiski mõnda WP eksklusiivset funktsiooni, nagu kohandatud vahemälu pistikprogramm ja väga hästi optimeeritud serverivirnad. Ühel nende partneritest on Kanadas ka server, nii et kiirus pole probleem.

Cloudways on fantastiline nende mastaapsus, see on väga sujuv. Nad teevad asju natuke teistmoodi kui teie tavaline hostiteenuse pakkuja, nii et seal on väike õppimiskõver … aga see on seda väärt. Samuti on nende tugi tipptasemel ja väga reageeriv.

Plussid:

 • Ülimalt skaleeritav
 • Mitu pakkujat

Miinused:

 • Ja siis kallim

9. Unistuste vaim

Veebisait: www.dreamhost.com
Hind:
2,59 dollarit (USD)
Kettaruum: Piiramatu
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

DreamHosti logo

DreamHost oleks veel üks hea võimalus, kui elaksite USA-s (kuid jällegi saate CDN-i lubada ja soovi korral neid ikkagi kasutada). Nad on olnud läbi aegade ja neil on suurepärane maine nii teenuste kvaliteedi kui ka toe (mida nad ei telli allhanke korras) osas.

Neil on mitu WordPressi konkreetset plaani, alates jagatud hostimisplaanidest kuni hallatavate WP-plaanideni, mida nad nimetavad DreamPressiks. Mõlemad tüübid töötavad, kuid DreamPress võtab koogi koos mõne täiendava WP funktsiooniga. Nende põhiline WordPressi plaan sisaldab piiramatut kettaruumi, SSD hostimist ja isegi 97-päevast raha tagasi garantii.

Plussid:

 • Kvaliteetsed teenused
 • Majasisene tugi

Miinused:

 • Kanadas pole ühtegi serverit

10. Sinine vaim

Veebisait: www.bluehost.com
Hind:
3,95 dollarit (USD)
Kettaruum: 50 GB
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

Bluehost logo

Ehkki BlueHostil pole pärast EIG-i nende ostmist olnud suurt edu, on nad aeglaselt lunastanud end parema toe ja korralike WordPressile keskendunud plaanide abil, mis pakuvad suuremat jõudlust.

Nende WP-plaanid hõlmavad WordPressi automaatseid värskendusi, käepärast etappimiskeskkonda ja WordPressi viivitamatut installimist, kui registreerute mõnele nende plaanile. Samuti pakuvad nad seal ööpäevaringset tuge mitmesuguste võimalustega. Ja kui te pole nende teenustega rahul, on neil 30-päevane raha tagasi garantii

Plussid:

 • Konkurentsivõimelised hinnad
 • Korralik WordPressi saitide jaoks

Miinused:

 • Kanadas pole ühtegi serverit

Kuidas leida hea WordPressi host

Kanada veebimajutustelefon

Kui hakkate alles alustama ja võib-olla otsite veebisaiti nullist üles ehitada, otsivad paljud inimesed Kanada veebimajutajat, mis oleks odav ja saaks töö tehtud, kuid pole siiski nii keeruline, et saaks seda ilma hallata lisaabi. Kui te ei kavatse käivitada väga kohandatud ja keerulist veebirakendust või platvormi, vaid pigem oma tavalist ettevõtte saiti, ajaveebi, e-poe poodi jne. CMS-ide jaoks on tee WordPress.

Käivitamine on lihtne ja tasuta kasutamine, ehkki paljud inimesed ei pruugi teada, kas veebisait, mida nad proovivad luua, õigustab Haldatava WordPressi hostimise (kallis tüüp) või üldisema jagatud hostimise kasutamist, mis toetab WordPressi (mida me tavaliselt soovitame). Nii et selle artikli eesmärk on selgitada WordPressi ja WordPress Hostingi ning näidata, mida otsida parimatest WordPressi hostidest, mida Kanada pakub. Sellegipoolest, kui olete mõnes muus riigis, on meil ka järgmised järgmised WP-hostimise võrdlused. parim WordPress võõrustab Austraaliat ja parim Ühendkuningriigi WordPressi hostimine.

WordPress selgitas

WordPress on CMS (hetkel töötab üle 25% kogu Internetist), mille saate installida enamikku veebimajutajaid. Enamik WordPressi hoste pakuvad tarkvara installimist ühe klõpsuga. Ja nagu enamus avatud lähtekoodiga tarkvara, on ka WordPress elanikkonnale tasuta. Üldiselt on see väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete saitide, ajaveebide, e-poe poodide ja isegi foorumite jaoks mõeldud saitide loomise platvorm, kuna seda on nii lihtne kasutada ja veebisaite luua / kujundada.

Mis on WordPressi hostimine??

WordPressi hostimine on termin, mida kasutatakse mis tahes veebimajutusteenuse pakkuja kirjeldamiseks, kes toetab WordPressi. Erinevad veebihostid võivad muidugi pakkuda erinevat tüüpi hostimistüüpe alates jagatud versioonist kuni vps-i, pühendatud hostimise ja pilvemajutuseni. Kõik sõltub asjatundlikkuse tasemest ja konkreetsetest vajadustest, mis inimesel on oma saidi loomisel.

WordPressi hosti valimisel kasutatakse kõige sagedamini virtuaalserverit (või odavat WordPressi hostimist :)). Seda tüüpi hostimine võimaldab erinevatel veebisaitidel jagada ühte serverit, mis vähendab tohutult kulusid. Ehkki sellisel hostimisel on mõned puudused, on WordPressi kasutajate oma saiditeabe säilitamise küsimus siiski enamuses..

Odav WordPress-hosting – plussid ja miinused

Plussid:

 • Lihtne paigaldada ja kasutajasõbralik
 • Odav
 • Paljud hostid pakuvad piiramatuid domeene, e-kirju, saidi liiklust ja salvestusruumi
 • Veel kohandatav

Miinused:

 • WordPressi piiramatutele funktsioonidele võib olla lagi
 • Ressursse jagatakse teiste veebisaitidega
 • Muud serveri saidid võivad teie veebisaiti aeglustada

Kanada WordPressi hostidest otsitavad funktsioonid

veebisaidi loomineNüüd, kui oleme aru saanud, mis WordPress on ja kuidas see töötab, näeme just seda, mis eristab mõnda WordPressi hostit teistest eristuma.

Veebis on saadaval arvukalt WordPressi hostimisettevõtteid. Paljud neist pakuvad funktsioone, mida võite vajada ja mida vajate, mõned, mida te ei vaja, ja mõned, mis võivad teie veebisaiti ja selle ehitamise võimalusi kahjustada..

Oluline on loetelu kitsendada mõne olulise funktsioonini, et oleks lihtne märgata, millised hostid on head ja millised pole teie aja väärt. Niisiis, siin on mõned funktsioonid, mida soovite parimatest WordPressi hostidest otsida:

Domeeni hostimine

Üldiselt soovite WordPressi hosti valimisel leida sellise, mis võib registreerida ka domeeninimesid. Nii on teie hostimine + domeen sama ettevõtte juures, mis teeb toetuse palju lihtsamaks.

Blogi hostimine

Paljud inimesed, kes uurivad WordPressi hostasid, soovivad selle poole vaadata oma ajaveebifunktsioone, nii et on põhjust arvata, et parimatel WordPressi hostidel on funktsioone, mis teevad blogijatel WordPressi viivitamatu allalaadimise ja kasutamise hõlpsaks..

Niisiis, veebimajutusteenuste pakkujatel peaks WordPressil olema tõesti ühe klõpsuga installimisvõimalus.

E-posti kontod

Kohandatud domeeniga on vaja isiklikku e-posti. Parimad WordPressi e-posti hostid lubavad piiramatul arvul e-posti kontosid, nii et teie ja kogu teie meeskond saaksid suhelda kohandatud domeeninimede abil.

Neid e-posti kontosid saate oma arvuti juhtpaneeli kaudu seadistada ja neid linkida ärirakendustega.

Ribalaius ja kettaruum

Veel üks funktsioon, mida oma WordPressi hostist otsima peate, on piiramatud funktsioonid, näiteks e-post, salvestusruum, domeenid, ribalaius ja nii edasi. Kuigi mõned võõrustajad kiitlevad nende piiramatute funktsioonide üle, võib nendele omadustele olla tegelikult seatud ülemmäär, mis võib mõjutada teie veebisaidi toimimist.

Niisiis hoiatavad kõige töökindlamad võõrustajad teid, kui olete jõudnud oma piiridesse, ja avavad dialoogi skaleerimise võimaluste kohta. Eriti puudutab see teie veebisaidi salvestusruumi ja ribalaiust, mida saab üsna hõlpsalt ära kasutada, kui te ei mõista oma võimalusi ja piiranguid.

WordPressi hostimise turvalisus

SSL sertifikaadidVeebisaidi loomisel tahate, et see oleks turvaline, seetõttu soovite oma masinat, mis annaks teile meelerahu, mida loodate oma veebisaidi avamisel, et teaksite, et keegi ei saa teie sisu muuta ega teie sisu mõjutada mis tahes viisil ilma teie loata.

Niisiis, soovite hostit, mis lisaks muudele põhiturbe taktikatele pakuks ka üldiseid väärtpabereid, näiteks tarkvarauuendusi, jälgimist, tasuta SSL-sertifikaate, DDoS-kaitset. Kuid vähemalt peaks host suutma teie WordPressi tarkvara ajakohasena hoida.

Hostimiskiirus

Kiireimad WordPressi hostimisettevõtted kasutavad CDN-i (nagu need, mis pakuvad hallatud WordPressi hostimist), mis võimaldab teie veebisaidi sisu edastada saidi külastajate arvutisse lähimasse serverisse nende asukohta.

Selle tulemuseks on lühem laadimisaeg ja külastajale parem kogemus. See on äärmiselt oluline funktsioon, eriti kui teil on e-kaubanduse veebisait.

See hoiab teie potentsiaalseid kliente pettumust tegemast ja võib isegi tulusid suurendada.

Serveri asukoht

Ehkki serveri asukoht on oluline, pole see nii oluline kui vanasti. Kui kasutate CDN-d nagu CloudFlare, ei pea teie andmekeskuse asukoht olema suur tegur. Kui sihtturg on just seal, on siiski ideaalne, kui Kanadas on andmekeskus.

Serveri tööaeg

Mõnikord on serveril aeg minna. See on lihtsalt tehnoloogia olemus. Kuid mida soovite vältida, on host, millel on madal serveri tööaeg, kuna teie saidi külastajatel võib olla raske teie saidiga suhelda, kui seda pole seal.

Niisiis, mida soovite WordPressi hostist otsida, on 99,9% kasutusaeg, nii et iga veebisaidi külastaja, kes teie veebisaidi üles leiab, on väike.

Klienditugi

tugivõimalusedSee pole miski, mis hostinime valimisel edetabelis on, kuid see võib tähendada erinevust, kui te pole veebisaidi loomise oskustega asjatundja ja teil on äkki probleem oma veebisaidiga.

Võimalus kellegagi selle kohta ühendust võtta aitab teil mõista, mis juhtub serveriga, millel teie veebisait põhineb, või aidata lahendada probleemi, mis ilmub teie otsas.

Süsteemi varukoopiad

Kuna serverid võivad krahhi tekkida ja õnnetusi juhtuda, on oluline teada, kas teie host suudab teie e-posti, andmebaasi ja veebisaiti varundada. Sest kui tragöödia siiski tabab, saate oma saidi halvima ilmnemise korral oma saidi uuesti üles ja uuesti tööle panna.

Niisiis, soovite kontrollida, kas teie hostil on automaatne igakuine, iganädalane või igapäevane varundamine.

Korduma kippuvad küsimused

Milline hostimine sobib kõige paremini WordPress Linuxi või Windowsi jaoks?

Ehkki WordPressi on tehniliselt võimalik Windowsi hostingus käivitada, ei soovitaks me seda. Parim WordPressi käitamiseks mõeldud hostimiskeskkond on kindlasti Linux ja valdav enamus WordPressi installeerimistest töötab Linuxi hostimisel (ja see on Windowsi hostimisega võrreldes palju odavam)..

Kas ma saan WordPressi saiti üles ehitada ilma hostita?

Jah, saate oma saidi loomiseks kasutada WordPress.com-i, nad hoolitsevad teie majutamise eest. Ja saate seda isegi tasuta teha, ehkki sellega kaasnevad disaini ja brändingu piirangud (nagu näiteks professionaalse URL-i puudumisel oleks teil alamdomeeni URL nagu teie saidil.wordpress.com). Nende tasulised plaanid pakuvad siiski suuremat paindlikkust. Teine viis WordPressi saidi loomiseks ilma hostita on selle tegelik hostimine oma arvutis WAMP-i abil, kuid selleks on vaja põhjalikumat juhendit.

Kas ma saan WordPressi tasuta kasutada??

Kuigi WordPress ise on tegelikult tasuta, peaksite siiski maksma domeeninime ja hostimise eest. Kui soovite WordPressi saiti tasuta üles ehitada, peate kasutama WordPress.com-i (mitte segi ajada WordPress.org-iga, mis on WP täisversioon kasutamiseks koos kolmandate osapoolte hostimisteenustega), millel on tasuta plaan.

Mis on kiireim WordPressi hostimine?

Meie arvates haldavad kiireimaid WordPressi hostimisteenuseid tavaliselt WordPressi hostiteenuse pakkujad, näiteks Kinsta või Pressidium. Need on ülikiired ja keskenduvad ainult WordPressi veebisaitide majutamisele, kuid nende kulud on suuremad.

Kui palju maksab WordPressi veebisaidi majutamine?

Kui palju teie veebimajutus WordPressi saidi majutamiseks maksab, sõltub teie vajadustest või täpsemalt teie veebisaitide vajadustest. Kui soovite võõrustada väikeettevõtte veebisaiti või ajaveebi, võite minna jagatud hostimise juurde, mis maksab keskmiselt umbes 5 USD / kuus. Kui peate hostima poodisaiti või -foorumit, peate võib-olla otsima hallatava WordPressi hostimisteenuse pakkuja, kelle hind algab umbes 30 USD / kuu.

Kas WordPressi on algajale lihtne kasutada?

WordPressi on algajana väga lihtne kasutada. Mõjuval põhjusel töötab WordPress üle 30% Internetist. See on üks lihtsamaid veebisaitide loomise tööriistu ja sellel on tohutu kogukond, kes aitab teid välja, kui te takerdute. Samuti on võrgus saadaval palju õpetusi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author