InMotioni hostingu ülevaade

inmotioni hostimise logo

Üldine hinnang

Odavaim kava
6,39 USD / kuu

InMotioni hostimine: kiire kokkuvõte inimestel, kel aega pole (peaaegu me kõik)

Lühidalt öeldes on InMotion üsna vinge, kasutatavad teenused ja tehnika on kvaliteetsed ning tugi on reageeriv ja teadlik…. kuid vaadates kulusid ja tõsiasja, et nende serverid asuvad USA-s, on seal kindlasti paremaid võimalusi. Isegi kui elasite USA-s ja teie sait oli suunatud USA vaatajaskonnale, on seal endiselt taskukohasemaid võimalusi … kuigi fakt on endiselt, et InMotion on tõesti hea, mistõttu hindame seda nii kõrgeks!

Nagu öeldud, on Kanada jaoks meie lemmik endiselt GreenGeeks, nad on ülirohelised (paneb 300% kasutatavast võrku tagasi), neil on Kanadas (ja USA-s) välkkiire andmekeskus ja nad pakuvad samad omadused palju soodsama hinnaga (6,39 dollarit vs 3,95 dollarit, see aja jooksul kokku lisandub)! Vaadake meie GreenGeeksi ülevaadet.

InMotion Hostingi kohta lisateabe saamiseks lugege allpool.

InMotion Hosting uuringud

InMotioni hostingu ülevaade

Üks suuremaid hostimisettevõtteid, inMotion Hosting, alustas tegevust 2001. aastal. See on üks väheseid veebimajutusteenuste pakkujaid, kellele ei kuulu Endurance International Group (EIG), kellele kuulub üsna palju massiivseid hostimisteenuste pakkujaid nagu HostGator, iPage ja Bluehost..

inMotion Hosting on uhke oma veebitöötluse ekspertide üle, kellel on keskmiselt 4-aastane professionaalsete toodete ja / või teenuste hostimise kogemus. Nende juhtimismeeskond koosneb tehnoloogiaekspertidest, kellel on keskmiselt vähemalt 10-aastane veebimajutuse kogemus.

Nad on teinud koostööd mitmete brändidega nagu Yahoo !, Bing, Twitter, Dell, Intel, Cisco, Cpanel ja Parallels. Veebisaidi turvalisuse tagamiseks on nad teinud koostööd Sucuri.net-iga. Nimetatud ettevõte on veebiturbe valdkonnas ülemaailmselt tunnustatud liider.

InMotion Hosting on selle loomisest alates pälvinud mitmeid auhindu. Business.com pidas neid isegi parimaks veebimajutusteenuste pakkujaks.

Hinnakujundus

inMotion Hosting pakub kolme tüüpi ärimajutusplaane. Need kannavad nime “Launch”, “Power” ja “Pro”. Neid pakendeid saab näha allpool:

inMotioni ärimajutusplaanid

Esimene pakett Launch maksab 6,39 dollarit kuus, kui otsustate tasuda ettemaksega kokku 2 aastat. Aastase maksetähtaja valimisel maksab see teile aga 7,46 dollarit kuus. Launch-paketi puhul ei saa te kasutada kuu-kuu makseviisi.

Käivitusplaan pakub teile mitmesuguseid funktsioone. Teile antakse tasuta domeeninimi. Lisaks võib ühes hostimiskontol olla 2 veebisaiti. Suurepärane asi selle plaani juures on see, et see pakub teile piiramatut kettaruumi ja piiramatut ribalaiust. See tähendab, et teile on antud oma veebisaidi jaoks piisavalt ruumi, mis võimaldab teil oma domeenis majutada rohkem pilte ja videoid.

Piiramatu ribalaiusega kaasneb võimalus andmeid mitmele kasutajale edastada. See on eriti kasulik, kui teil on päevas tuhandeid (või miljoneid) veebisaidi vaatajaid. Kui soovite, et teie sait oleks turvaline, pakub inMotion Hosting teile ka tasuta SSL-sertifikaati.

Kui teie domeeninime eest vastutab mitu kasutajat, saate neile pakkuda oma e-posti kontosid. Käivituspakett sisaldab piiramatu hulga e-posti kontosid, millele pääsete juurde igas seadmes. Samuti pakuvad nad tasuta andmete varundamist. Kui teie veebisaidiga juhtub midagi, saate selle taastada teatud varukoopia põhjal, mille on teinud inMotion Hosting.

Tarkvara käsitsi installimine võib olla valu. InMotion Hostingi ühe klõpsuga installeerija abil saate oma veebisaidile installida üle 400 rakenduse, mis teeb teie enda veebisaidi loomise väga lihtsaks. Neile, kes peavad kasutama Google’i rakendusi, pakub pakett ka Google Appsi integratsiooni funktsiooni. See tähendab, et Google Apps on lisatud cPanelisse, nii et saate selle mõne minuti jooksul hõlpsalt oma domeeni integreerida.

Kui olete veebiarendaja või olete endale mõne oma veebisaidi abistamiseks palganud, teeb paketi Launch hõlpsaks veebisaitide loomine. Selle jagatud serverid toetavad mitut programmeerimiskeelt, näiteks MySQL, PHP, Ruby ja PostgreSQL. See võimaldab veebiarendajatel arendada veebisaiti, kasutades keelt, mida nad kõige paremini oskavad.

Kui soovite reklaamida, pakub pakett Launch teile tasuta reklaamikrediiti 150 dollari väärtuses. Peale selle pakuvad nad 90-päevast raha tagasi garantii. Võite tühistada ja oma raha tagasi saada, kui nende tooted ja / või teenused ei vasta teie ootustele.

Lõpuks, inMotion Hosting on ainus ettevõte, mis pakub maksimaalse kiiruse tsoone. Kiirema võrgu tagamiseks kasutavad nad täiustatud marsruutimistehnoloogiat, mitmesuguseid andmekeskusi ja esmaklassilisi ribalaiuse pakkujaid. Selle tulemuseks on teie veebisaidi parem jõudlus, sealhulgas veebisaitide kiirem käivitamine, e-kirjade haldamine ja failide allalaadimine.

Tugivõimalused

inMotion Hosting pakub teile mitmesuguseid võimalusi, et nendega tugiteenuste saamiseks ühendust võtta:

  • Online-vestlus,
  • Toetuspiletid,
  • Telefonikõne,
  • Meilisõnumid,
  • Ühenduse toetus,
  • Skype ja
  • Eneseabi tugikeskus.

Nende eneseabi tugikeskus on täis mitmesugust teavet, näiteks KKK-d, õpetused, tööriistad ja ressursid ning tootejuhendid.

InMotion Hostingi suurepärane asi on nende võime pakkuda Skype’i kaudu tuge. Suhtlusplatvormi kasutatakse ettevõtete seas laialdaselt ja see võib olla mugav viis ettevõttega suhtlemiseks. Samuti pakuvad nad 24 × 7 reaalajas vestlust ja telefonitoe süsteemi. Andes teile mitu võimalust nendega ühendust võtta.

InMotion Hostingi klienditeenindus on suurepärane. Enamiku arvustuste kohaselt on nii veebis toimuva reaalajas vestluse kui ka telefoni teel päringutele vastamine kiire. Tugimeeskond saab vastata keerukatele küsimustele ja nende töötajad on nende toodete ja / või teenuste osas väga asjatundlikud. Tugipiletid saavad vastuse ka mõne tunni jooksul.

Plussid

Olles hostimishiiglane, on inMotion Hostingil oma plussid:

90-päevane raha tagasi garantii

Enamik hostingu pakkujaid pakub ainult 30-päevast raha tagasi garantii. InMotion Hosting pakub teile raha tagasi 90 päeva väärtuses. See on üsna helde pakkumine. Kui olete nende teenusega rahul, ei pea te muretsema selle pärast, et teie raha raisatakse millegi peale.

SSD salvestusruum

Kõik ettevõtte hostimiskavad pakuvad tasuta SSD-salvestusruumi. See on eelis, kuna SSD on kiirem kui selle traditsioonilised kolleegid. Selle tulemuseks on teie veebisaidi laadimine kiiremini kui vanu draive kasutavate veebisaitide jaoks. Kui teie veebisait laadib kiiremini, on teie kliendid rahulolevamad. Kõik vihkavad ootamist, eks? Lisaks eelistavad kiiremini laaditavaid veebisaite sellised otsingumootorid nagu Google, kui tegemist on paremusjärjestusega.

Tasuta SSL-sertifikaat

Võite hankida tasuta SSL-sertifikaadi, mis võimaldab kaitsta kliendi tundlikku teavet. Lisaks aitab see tõsta teie paremusjärjestust ka otsingumootorites!

Piiramatu postkastide arv

Nende odavaima paketiga saate juba piiramatu arvu postkaste, mida saab sünkroonida mitmes seadmes. Nendele postkastidele pääsete juurde isegi igas seadmes. Kui teie veebisaidi eest vastutab mitu inimest, saate neile tasuta lisatasu anda.

Töökindlus ja jõudlus

Ülevaated on näidanud, et inMotion Hosting pakub oma tipptasemel tehnoloogia ja serverite tõttu suurepärase jõudlusega veebisaite. Nende tööaeg on 99,99%, mis tähendab, et teie veebisait ei koge krahhe ega seisakuid.

Usaldusväärne klienditugi

Nende tugisüsteemid on saadaval erinevates suhtlusviisides. Need pakuvad kogukonna tuge täiendava toetuskihina, mis võimaldab kasutajatel teiste kasutajatega vestelda. Lisaks saavad nad vastata keerukatele ja maailmast väljaspool olevatele küsimustele, mis on seotud nende toodete ja / või teenustega.

Miinused

InMotion Hostingiga partnerluses on puudusi. Siin on mõned neist:

Ei ole arveid kuus

Kui soovite lihtsalt veebimajutusettevõtet proovida, võiksite lihtsalt saada lepingu kuus-kuus. Te ei tahaks 3 aastat teenuseid välja tuua, isegi teadmata, kas see on par.

InMotion Hostingi halb külg on kuu-kuu maksetingimuste puudumine. Võib-olla ei tahaksite terve aasta eest ettemaksu maksta, eriti kui raha on vähe.

Pole just kõige odavam

Jah. inMotion pole seal kõige odavam. Mõned ettevõtted pakuvad samade funktsioonide eest, mida inMotion pakub, hinnaga 3 dollarit või 4 dollarit kuus.

Ainult 2 domeeni

Ühel hostimiskontol saate hostida ainult 2 domeeni. Kui teil on näiteks 10 veebisaiti, peate minema kolmanda paketi, Pro paketi juurde. Kui maksate kuu eest kuus, maksab see teile umbes 18,99 dollarit kuus ja see hind pole liiga odav.

Telefoni kinnitamine

Pettuste vältimiseks kohustab ettevõte kliente oma ostu kontrollima telefoni teel. See võib olla keeruline nende klientide jaoks, kes ei asu Ameerika Ühendriikides.

Järeldus

Nagu meie kokkuvõttes mainitud, on InMotion tõesti väga hea, kuid see on hinnaga ja te ei korraldaks Kanadas hostimist, mis mõjutab teie saidi üldist kiirust. Soovitame tungivalt vaadata GreenGeeksi, tutvuge meie ülevaatega.

KokkuvõteVaataja Matthew RogersVaatamiskuupäev 2019-11-17Vaatatud üksus InMotion HostingAuthor Rating 41 tärn1 tärn1 tärn1 tärnhallTootenimi InMotion HostingPrice
6,39 USD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author