HostGatori ülevaade

HostGator

Hea ol ‘HostGator, nad hostivad miljoneid veebisaite, kuid kas nad on seda tegelikult väärt? uurime välja!

Üldine hinnang

Odavaim kava
2,75 USD / kuu

HostGator: kiire kokkuvõte inimestel, kel aega pole (peaaegu me kõik)

HostGator on veebimajutaja, mida kasutate, kui teie eelarve on tõesti piiratud. Need on eriti odavad (2,75 USD, kui lukustute mõneks aastaks – see on 3,70 AUD-ish), mis on suurepärane…. kuid sellel on siiski mõni varjukülg.

Kiirus: Asute USA serveris, mis tähendab, et peaaegu iga teine ​​sait, mida hostitakse lähemal kui USA, on kiirem (kui nad kasutavad korralikku hostit). Samuti ei meeldi Google aeglastele saitidele, seega võib see kahjustada teie potentsiaalset paremusjärjestust ja veebis nähtavust.

Toetus: Nad on hästi ja tegelikult üsna vastutulelikud, kuid võrreldes teiste võõrustajatega pole nad nii spetsialiseerunud.

Sisse lukustatud: Madalaima hinna saate ainult siis, kui lukustate mõne aasta, mis pole ideaalne, kui otsustate pooleldi ümber lülituda.

1 sait: Kui soovite võõrustada rohkem kui ühte saiti (paljudele meeldib katsetada), peate uuemale versioonile üle minema ja maksma rohkem (sel hetkel võisite valida ka premium-host).

See, mida me tegelikult ütleme, on see, et… kontrollige oma eelarvet ja kui saate lisaks 1,20 dollarit kuus maksta, minge koos sellise veebimajutajaga nagu SiteGround, nad on PALJU kiiremad, spetsialiseeritumad, neil on palju lahedaid funktsioone, mida HostGator ei paku ‘t pole jne. jne. Kui saate pildi, võite vaadata meie SiteGround ülevaadet siit

Endiselt HostGatorist huvitatud, lugege allpool.

HostGatori uuringud

HostGatori ülevaade

Olgu, laskem mõnele spetsiifikale otsa. Alustame ettevõtte kiire ajalooga (teeme alati), siis liigume otse selle juurde, mis on meie arvates peamised plussid ja miinused, koos lahedate omaduste ja lõpus tehtud otsusega (mis jäljendab alguses meie kokkuvõtet) ).

HostGatori kohta

HostGatori asutas 2002. aastal mees nimega Brent Oxley, kes oli sel ajal just üliõpilane, kes käis ülikoolis. Pärast esimest äriaastat oli tal tagasihoidlik kliendibaas – pisut üle 100 kliendi, kuid järgmiseks aastaks oli tema kliendibaas kümnekordistunud. 2006. aastaks oli HostGator avanud oma esimese rahvusvahelise kontori ja selle ettevõtte kasv ei näidanud aeglustumise märke.

Pärast selle ettevõtte esialgse kasvu hoogustumist on nad jätkanud ühtlast kasvu ja avanud mitu kontorit kogu maailmas ning asunud konkureerima Austraalia veebimajutusteenuste turul. Neil on praegu üle 8 miljoni domeeni ja nad on ennast kinnitanud kui üks ihaldatuimaid veebisaidi hostisid selles äris. See on väga muljetavaldav, kuidas nad on skaleeritud.

Plussid & Miinused HostGator

Plussid:

Odav

USD 2,75 USD / kuu juures on odav kindlasti õige sõna. Kui hinnad on nii madalad, siis on midagi kohutavalt valesti, kuid HostGator suudab hoolimata madalatest kuludest pakkuda korralikku teenust.

Nii palju plaane

Pole tähtis, millist veebimajutusteenust otsite, HostGator seda pakub. Ükskõik, kas otsite pilvemajutust, jagatud hostimist, edasimüüjate hostimist või lihtsalt e-kaubanduse tööriistu, on need kaetud.

Suurepärased Uptime’i numbrid

Sellel ettevõttel on väga stabiilne ja püsiv tööaja rekord, keskmiselt vahemikus 99,96% kuni 99,97%. See on tööstuses keskmisest kõrgem, mis on muljetavaldav. Uptime on teie ettevõtte edu jaoks kriitilise tähtsusega, kuna seisakuid võib teile palju maksta.

Tõhustatud turvalisus

Kui ostate ühe soodsamatest veebimajutuskavadest, saate juurdepääsu HostGatori täiustatud turvafunktsioonidele. See hõlmab nii iga päev toimuvaid andmete varundamisi kui ka pahavara automaatset eemaldamist, nii et te ei peaks nende probleemide pärast muretsemiseks kulutama oma väärtuslikku aega. Sellegipoolest, kui teil on $$$ premium-paketiga tutvumiseks, võiksite vaadata ka esmaklassilisemat hostit (SiteGround enamiku inimeste jaoks või midagi sellist, nagu Kinsta või Pressidium, kui otsite tipptasemel hallatud WordPressi hostid).

Algajasõbralik

Neile, kellele pole veebimajutus tuttav või kes ehitavad oma esimest veebisaiti, on HostGatoril teie selg. Nende taust on üsna kasutajasõbralik, isegi algajatele. Mõnel veebimajutajal on väga keeruline jälgida liidest, millega kasutajad peavad suhtlema, kuid õnneks püüab HostGator hoida oma kasutajaliidest võimalikult hõlpsalt jälgitavana. Kasutajatel on igal sammul juurdepääs ka abistavatele KKK-lehtedele, veebijuhenditele ja teabedokumentidele.

Miinused:

Veidi madalam laadimisaeg

Kui HostGatori keskmised lehe laadimisajad on vaid pisut alla keskmise lehe laadimisaja (nende serverid asuvad USA-s), on see austraallaste jaoks endiselt puuduseks. Otsimootorid arvestavad kiirust oma orgaanilise otsingu järjestamise algoritmis ja ettevõtte viivitus lehe laadimisajas võib mõjutada nende müüki negatiivselt. Sellegipoolest, kui kasutate CDN-i, muutub see probleemiks. Kui olete USA-s, Kanadas või veelgi kaugemal, näiteks Brasiilias, pole CDN-i muidugi vaja.

Muud lahedad omadused

24/7 klienditeenindus

Nagu varem öeldud, on selle ettevõtte klienditeenindusest üsna palju abi, kuid selle suureks plussiks on ka see, et nende klienditeenindus on saadaval ööpäevaringselt ööpäevaringselt. See on äärmiselt kasulik, kuna suure osa ajast juhtuvad teie suurimad probleemid kõige keerukamatel aegadel (öö keskel, nädalavahetustel jne)..

Raha tagasi garantii

See on alati mugav. Kui te pole nende teenustega rahul, saate täieliku tagasimakse nende kasutamise esimese 45 päeva jooksul.

Vaba ränne

HostGator kolib hea meelega teie olemasoleva veebisaidi oma veebimajutusse, säästes teile palju aega ja ressursse.

Järeldus

Nagu paar korda mainitud, registreeruge kindlasti siis, kui olete alles alustamas ja eelarve on tõesti üsna madal. Kuid kui saate täiendavat 1,5 dollarit kallutada, soovitame teil vaadata SiteGroundi, sest kindlasti saate sellest lisakiirusest kasu (ja WordPressi sihitud funktsioonidele, kui kasutate oma saidi loomiseks WordPressi).

KokkuvõteVaataja Matthew RogersVaatamiskuupäev 2018-06-29Vaadatud üksus HostGatorAuthor Rating 31 tärn1 tärn1 tärnhallhallToote nimi HostGatorPrice
2,75 USD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author