GreenGeeksi ülevaade

Üldine hinnang

Odavaim kava
2,95 USD / kuu (alla 9,95 USD)

GreenGeeks on meie kõigi aegade Kanada lemmikmasin, taskukohaste hindade, piiramatu kettaruumi, 30-päevase raha tagasi garantii ja nende tööstuses juhtivate keskkonnasõbralike süsteemide kombinatsioon muudab nad mõistusevabaks.!

Üldiselt vaatame veebi üldist kvaliteeti järgmiselt 4 aspekti: Kasutuslihtsus, kiirus (globaalsel tasemel), tugi ja Uptime. GreenGeeks on need kõik täiustatud!

GreenGeeksi valimise põhjused

Alustame sellega, mida peame GreenGeeksi parimateks omadusteks – need, mis annavad neile kohe konkurentide ees eelise. Enamike inimeste jaoks, kes otsivad korralikku veebi, piisab järgmisest lühikokkuvõttest, et veenda neid, et GreenGeeks on üks, kellega koos minna.

 1. Serverid Kanadas: See on üks peamisi põhjuseid, miks enamik kanadalasi valib GreenGeeksi, neil on Kanadas tegelikult andmekeskus, mis muudab teie saidi kiireks ja kiireks laadimiseks. Ehkki neil on serverid üle kogu maailma, kui tunnete vajadust minna globaalseks.
 2. Ööpäevaringne tugi: Äärmiselt abivalmis – see toimub telefoni, vestluse ja piletite kaudu – teie valik on teie.
 3. Sisseehitatud mastaapsus: Kas teie sait kasvab ootamatult oodatust kiiremini? Pole probleemi, GreenGeeks saab teie vajalikke ressursse lennult kohandada, hoides kõike sujuvalt.
 4. 30-päevane raha tagasi garantii: Kas pole mingil põhjusel õnnelik? Pole probleemi, sul pole midagi kaotada.
 5. Super roheline: Iga vooluvõrgust, mille nad elektrivõrgust tõmbavad, investeerivad nad kolm korda rohkem kui taastuvenergiasse, nii et teie veebisait vähendab süsinikku! Kui lahe see on!

See on tõesti mõtlematu. Kulude osas on neil 3 hostimiskava, kõige taskukohasem plaan algab kell 19 ainult 2,95 dollarit kuus (ajutine allahindlus 9,95 dollarist)!

GreenGeeks korraldab uurimistöö

Ülevaade: 300% keskkonnasäästlik veebimajutus põhineb taastuvenergial.

GreenGeeksi tutvustus ja lühiajalugu

Greengeeks sai alguse juba 2006. aastal loodusesõbra, innuka matkaja, surfaja ja suusataja Trey Gardneri poolt. Ta soovis luua positiivse energiajäljega veebimajutusettevõtte. Ta otsustas, et tema veebimajutusettevõte kasutab nende kasumit tuuleenergia krediidi ostmiseks, taastades Greengeeksi tarbitud energia kolm korda. Tänapäeva vanuses keskkonnale keskendunud ettevõte ei ole nii üllatav, kuid arvestades, et Greengeeks loodi 2000. aastate alguses, on see üsna muljetavaldav.

Sellegipoolest ei keskendu Greengeeks peamiselt jätkusuutlikkusele, ohverdades oma tehnoloogia kvaliteeti ja jõudlust. Nad on endiselt pühendunud kvaliteetsele tehnoloogia jõudlusele kui oma prioriteedile number üks, samal ajal kui nad on endiselt kaasatud EPA rohelise energia partnerina. Samuti on nad pühendunud pühendunud juhiste ja kompromissitu pühendumisega oma kasutajatele veebipõhise edu leidmisele. Alates nende loomisest on nad hakanud majutama enam kui 300 000 saiti ja 35 000 kasutajat, et teenida oma koha kui juhtivat rohelise keerdumisega hostimise pakkujat..

Hinnakujundus

Täiuslikult kooskõlas enamiku teiste hostiettevõtetega, kuid lisage funktsioonide loend, mille eest tavaliselt peaksite GreenGeeksi eest maksma ….

hostimisplaanid

Plussid

Greengeeks sihib oma hostimisteenuseid nii algajatele kui ka vahepealsetele veebiomanikele. GreenGeeksi jaoks on üsna raske leida õigustatud halba arvustust ja seda mõjuval põhjusel!

Ehkki nende põhitoode on algaja plaan, on neil ka üks kord erinev tase ja plaanid, kui kasutaja saab mugavaks. Algajaplaan võib laieneda teie vajadustele kohandatud kohandatud plaaniks koos VPS-i, pühendatud WordPressi ja spetsiaalse serveri võimalustega. Nende pühendatud serveri (ja ka nende muude võimaluste) kvaliteet on märkimisväärselt hea jõudlusega, seda toetavad mõned seal asuvad tippprotsessorid.

Greengeeks eristab end algajate hostimistoodete massist, pakkudes väga mastabeeritavat toodet, mis võib olla algaja ja töötada WordPressi hostimise või millegi muu suunas.

Isegi muljetavaldava kvaliteediga toote puhul jääb muljetavaldavaks nende pühendumus rohelisusele. Nende taastuvenergia 300% -line pühendumus positsioneerib neid selles kategoorias ülejäänutest kaugemale – nad hoiavad oma koha puhtaima veebimajutusvõimalusena. Nad mitte ainult ei tühista omaenda süsiniku jalajälge, vaid teevad ka edusamme teiste ettevõtete jalajälje vähendamisel! Põhimõtteliselt hoolitseb Greengeeks kahe teise sarnase suurusega veebimajutusettevõtte eest, kes jätkusuutlikkusega ei tegele.

Isegi selle inimese jaoks, kes ei hooli eriti hostimise keskkonnamõjudest või keskkonnast üldiselt, paistab Greengeeks Kanada teiste veebimajutuskohtade ja üldiselt hostimise saitide seas silma oma kvaliteedi ja teenusega.

Algaja saidiomanikuna ei taha te muretseda pisidetailide ja tehniliste probleemide pärast, mis võivad teid häirida ja tegelikest asjadest eemale tõmmata, näiteks oma sisu sinna viimiseks. Õppimiskõver, näiteks serveri seadete konfigureerimine, on üsna järsk, kuigi algajatele ei pruugi see tunduda kättesaamatu. Greengeeksi sedalaadi asjade lihtsustamine muudab kõigi elu lihtsamaks ja muudab veebisaitide loomise imelihtne.

Funktsioonid

Greengeeks paistab silma kolmes põhivaldkonnas:

 • Kiirus
 • Turvalisus ja usaldusväärsus
 • Andmekeskuse asukohad

kiirus Greengeeksi pakkumisi ei saa üle tähtsustada. 2018. aastal on kiirus kõik. Mida kauem teie saidi laadimine võtab, seda rohkem külastajaid kaotate (praeguses seisus on see umbes 1/10 külastajatest, kelle kaotate iga sekundi eest, mida teie sait alles laadib). Tähelepanu ja kannatlikkus on alati madalad, nii et kiire saidi omamine on asendamatu.

Greengeeks pakub vähe lahedad nutikad funktsioonid, mis on otseselt seotud teie saidi turvalisuse ja töökindlusega, sealhulgas failiskannimine reaalajas, ennetav serveriseire, mis näeb probleeme enne nende ilmnemist ja nende lahendamist, ohuanalüüs, eriti turvalised vF-id ja kontode isoleerimise hostimine.

Nende andmekeskused on 5 asukohas: Chicagos, Montrealis, Phoenixis, Amsterdamis ja Torontos. See tähendab, et Greengeeks töötab väga hästi ka kõikjal Euroopas, olgu see siis Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania või isegi Saksamaa. Ja ka USA-s asuvate serverite puhul võite oodata isegi korralikku jõudlust ka Brasiilias.

Ja isegi Greengeeksi põhilises jagatud hostikavas on üsna palju funktsioone:

 • Piiramatu ribalaius
 • Piiramatu ressurss serveri jaoks
 • Piiramatu domeenide arv ühel ainsal kontol
 • Cloudfare CDN
 • Juurdepääsetav SEO ja turundusriistad

Nad pakuvad teie konto loomisel isegi tasuta domeeninime.

Järeldus

Palju õnne, kui olete seda kaugelt lugenud, ütleb meie analüüs, et enamik inimesi tabas lehte esimest registreerumislinki :). GreenGeeksiga ei saa tegelikult praegu valesti minna, kindlasti siis, kui soovite sihtida Kanadat või USA-d.

KokkuvõteVaataja Matthew RogersVaatamiskuupäev 2019-11-23Vaadatud üksus GreenGeeksAuthor Rating 51 tärn1 tärn1 tärn1 tärn1 tärnTootenimi GreenGeeksPrice
2,95 USD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author