FatCow ülevaade

FatCow logo

Üldine hinnang

Odavaim kava
4,08 dollarit kuus

FatCow: kiire kokkuvõte inimestele, kel aega pole (peaaegu me kõik)

Lühidalt, me ei soovita FatCow’d paljudel põhjustel, peamised on turvalisus ja tugi. Vaatame läbi mõned leitud probleemid.

Turvalisus: SSL-sertifikaadi omamine on tänapäeval kohustuslik, kindlasti kui Google eelistab https-saite ja Chrome tähistab mitteturvalisi saite aktiivselt kui “mitte turvalisi” … laske oma peamisel veebisaidil nägus olla

Jah, te näete seda õigust, nende enda veebisait pole turvaline … Kas soovite tõesti osta hostimiskava veebimajutajalt, kelle enda saidil pole korralikku SSL-sertifikaati? See on hull!

Toetus: Nende toetava suhtumise kohta on üsna palju kaebusi, liiga palju, et neid ignoreerida. Kõik alates suurtest viivitustest tugiteenuste vastustes kuni tugiteenistujate ebaviisakaste vastusteni.

Kiirus: Nad on aeglased, mis on nendel päevadel tõesti halb, kuna Google soovib kiireid saite ja annab neile oma paremusjärjestuses kõrgemad positsioonid … Lisaks sellele uuringule selgub, et võite kaotada 10% külastajatest iga sekundi eest, mida teie sait ikka laadib … massiline ei-ei!

See, mida me tegelikult ütleme, on see, et seal on palju veebimajutajaid, kes on palju paremad peaaegu kõigis! Vältige FatCow! Selle asemel vaadake meie parimate USA veebihostide võrdlust.

Kui olete endiselt FatCowist huvitatud, lugege allpool.

FatCow uuringud

FatCow veebimajutuse ülevaade

FatCow, milline ulmeline nimi! Mis siis seltskonnal on? FatCow alustas tegevust 1998. aastal ja pakub veebimajutusteenuseid paljudele väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele. Selle omanik on jällegi veebimajutushiiglane Endurance International Group (EIG). Nimetatud konglomeraadile kuuluvad muud veebimajutusettevõtted nagu BlueHost, HostGator, Arvixe ja iPage.

Nende peakorter asub Albuquerque’is, New Mexico. Ettevõttel on kaks andmekeskust Bostoni ümbruses, Massachusettsi piirkonnas. Kahe andmekeskuse pindala on üle 2400 ruutmeetri. Ettevõte pakub erinevaid tooteid ja teenuseid, sealhulgas üks veebimajutusplaan (The Original Fat Cow Plan), WordPressi hostimine, VPS-teenused, pühendatud serverid ja domeeni registreerimine.

Mingil ajahetkel tunnistas veebimajutus ajakiri FatCow „50 parima toimetaja valiku auhinna” võitjaks. Juuliks 2009 teatas FatCow, et nende kontorid ja andmekeskused töötavad 100% tuuleenergia abil. See on kooskõlas nende pühendumisega keskkonnahoidlikumaks muutmisele. Aastatel 2008-2011 annetasid nad osa oma müügist Ameerika vähiliidu rinnavähi osakonnale.

Hinnakujundus

FatCow pakub ainult ühte tüüpi veebimajutusplaani. Seda tuntakse kui Original FatCow kava.

FatCow hinnakujundus

See plaan maksab 4,08 USD kuus, kui maksate 36-, 24- või 12-kuuliste lepingute eest. Kui soovite aga maksta kuude kaupa, maksab see teile 5,00 USD kuus. Need on lihtsalt spetsiaalsed sissejuhatavad hinnad. Majutuse pikendamise hinnad on järgmised:

 • 1-kuuline tähtaeg: 14,95 USD kuus (arveldatakse igakuiselt; sõltuvalt saadavusest)
 • 12-kuuline tähtaeg: 14,95 USD kuus (aasta eest arveldatakse 179,40 USD)
 • 24-kuuline tähtaeg: 13,95 USD kuus (arve esitatakse 2 aasta eest 334,80 USD)
 • 36-kuuline tähtaeg: 12,95 USD kuus (arve 466,20 USD 3 aasta eest)

Kava annab teile piiramatu hulga kettaruumi. Oodles nagu nad seda nimetavad. See tähendab, et teie hostimiskontole paigutatavate andmete hulk ei ole piiratud. Suurepärane funktsioon, kui peate oma veebisaidil hostima kvaliteetseid, suuremahulisi videoid ja pilte.

Ribalaiust nimetatakse ka Oodlesiks. Jah, see tähendab, piiramatu. Kui teil on palju liiklust, on iga teie kohandatud veebisaidi vaataja jaoks vajalik piiramatu ribalaius. Teilt ei võeta tasu ebatavaliselt suure liikluse eest, eriti tipphooaegadel. See on eriti kasulik, kui teil on iga päev palju veebisaidi vaatajaid.

Piiramatu postkasti on veel üks funktsioon, mida saate ära kasutada. Igas postkastis on 500 MB või 10 000 meilisõnumit (olenevalt sellest, kumb toimub varem). See tähendab, et saate anda igale oma veebisaidi (või ettevõtte) eest vastutavale isikule oma e-posti kontod.

Teile antakse tasuta domeeninimi, mis võib säästa teie taskust paar dollarit. Teile antakse ka punkt & klõpsake veebisaidi loomise tööriistu, mis võimaldavad teil luua professionaalse ilmega saite, ilma et oleks vaja kodeerimisoskust või -kogemust. Rakenduste installiviisardid aitavad teil hõlpsasti järgitavaid samm-sammulisi juhiseid oma saidile erinevaid rakendusi lisada.

Samuti saate oma veebisaidi tasuta üle anda, kui olete selle hostinud mõnes teises ettevõttes. Säästab paar dollarit. Lisaks on neil ka tasuta sõpru! Teile antakse 100 USD Google’i reklaamikrediiti ja 100 USD Bingi reklaamikrediiti. Need on kasulikud, kui reklaamite oma ettevõtet nendes otsingumootorites.

Kui soovite veebis müüa, pakutakse teile selleks hulgaliselt funktsioone. Nende hulka kuulub ShopSite’i veebipood, krediitkaartide vastuvõtmine, PayPali ostukorvide integreerimine, PowerPay ja jagatud SSL. Saadaolevate rakenduste hulka kuuluvad WordPress, Gallery2, phpBB, GBook, Joomla! Ning küsitluse, uuringu ja loenduri tööriistad.

Tugivõimalused

FatCow pakub teile mitmesuguseid tugiteenuste valikuid. Nende hulka kuulub järgmine:

 • Telefonitugi
 • Online reaalajas vestlus
 • Teadmistepagas

Nende teadmistebaas sisaldab vastuseid KKK-dele ja juhendeid nende toodete ja teenuste kasutamiseks (või haldamiseks). Telefonitugi ja veebivestlus on saadaval ööpäevaringselt.

Arvustuste osas on nende klienditoe teenus väga halb. Enamikku inimesi ärritas pikk ooteaeg ja pikk viivitus reageerimise vahel. Esindajad ei olnud oma toodete ja teenuste osas teadlikud. Mõni oli isegi ebaviisakas, sest vestluse keskel katkestati read. Näib, nagu FatCow oma klientidele lubatud ülivõrdetud tugiteenus oleks rikutud.

Plussid

FatCow’i veebimajutusteenuste kasutamisel on eeliseid. Allpool on mõned neist:

Piiramatu kettaruum

Nende paketiga saate piiramatul hulgal salvestusruumi. Te ei pea aeg-ajalt mõtlema X-faili oma hostikontole mahutamise üle. Vajadusel saate paigutada piiramatul hulgal suuri faile.

Miinused

Nii palju miinuseid

Halb klienditugi

Ehkki nad pakuvad teile nii telefoni kui ka reaalajas vestlust, puudub neil siiski tugev klienditugi, mis on vajalik klientide meeldimiseks. Enamikku inimesi ärritas pikk ooteaeg ja vastuste vahel viivitamine. Nende klienditoe meeskond polnud ettevõtte toodete ja teenuste osas teadlik. Halva klienditoe olemasolu on kindlasti miinuseks, mida tahaksime arvestada.

Aeglaselt laadivad kiirused

Nad lubasid peaaegu kõige jaoks “piiramatut” kraami. Jah, see on suur pluss. Negatiivne külg on see, et nad pakuvad veebisaitidele keskmisega võrreldes kehva laadimiskiirust.

Kui teie veebisaidi laadimiskiirus on kehv, viib see otsingumootorite madalale paremusjärjestusele. Selle põhjuseks on asjaolu, et Google soosib aeglasematega kiirema laadimiskiirusega veebisaite. Lisaks on aeglane laadimiskiirus järjekordne tulemus halb kasutajakogemus. Teie vaatajad on teie veebisaidist pettunud ja lähevad tõenäoliselt mõnele teisele veebisaidile, mis rahuldab nende vajadusi.

Vastuoluline Uptime

Üks FatCow-ga töötamise miinus on nende ebaühtlane tööaja rekord. Noh, nad ei taganud tööaega niikuinii! Uptime garantiiga ettevõte on üks pakkuja, kellest peaksite eemale hoidma.

Enamik ülevaateid väitis, et on aegu, mil FatCow pakkus head tööaega. Ehkki on päevi (või isegi kuud), kus nad kogevad seisakuid. See on täpselt nagu mäesõidul sõitmine ja te ei tea, kas mõni päev oleks hea päev või mitte.

Vuoristorata pole just see, mida oma veebisaidile soovite? Te ei soovi iga päev arvata vaid selleks, et teada saada, kas teie veebisait halveneb või mitte. Lisaks põhjustaks ebakõla ka ebajärjekindlust müügis ja hullemaid, pettunud kliente.

Pole tegelikult piiramatu

Jah. Lisasime plusside sektsiooni, et nad pakuvad piiramatut ribalaiust, e-kirju ja salvestusruumi. Kuid siin on negatiivne külg: see pole tegelikult piiramatu. Kui olete ületanud tegeliku limiidi, kui FatCow arvab, et olete liiga palju ära kasutanud, peatatakse teie konto. Kuule!

Kas soovite, et teie konto peataks? Selle tulemusel pole teie veebisait juurdepääsetav. Kui nii juhtuks, kaotaksite palju kliente. Ja muidugi, kaotaksite palju vajaminevast müügist. Lisaks peate oma konto peatamata jätmiseks palju läbi käima (nt rääkima FatCow esindajatega). Kuule! Liiga palju selleks, mida nimetatakse piiramatuks, eks?

Järeldus

Kahjuks ei soovita me FatCow-d kasutada. Need pakuvad palju piiramatuid funktsioone. Kuid neil puuduvad kõige olulisemad omadused, mida peate hostiettevõttes otsima.

 • Neil puudub suurepärane klienditoesüsteem.
 • Neil puudub järjepidev, keskmisest kõrgem tööaeg.
 • Lisaks ei anna need tööaja garantiid.
 • Neil puudub veebisaidi keskmisest suurem laadimiskiirus.

Lihtsamalt öeldes puudub neil usaldusväärsus, kiirus, jõudlus ja tugi – neli asja, mida vajate veebimajutusettevõttes … soovitame tungivalt otsida mõni teine ​​host oma veebisaidi loomiseks, vaadata meie isiklikke lemmikveebimajutusettevõtteid..

KokkuvõteVaataja Matthew RogersVaatamiskuupäev 2018-08-23Vaatatud üksus FatCowAuthor Rating 11 tärnhallhallhallhallToote nimi FatCowPrice
4,08 USD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author