Dünaamilise veebimajutuse ülevaade

Üldine hinnang

Hallatud WP hostimiskava
16,95 dollarit kuus

Odavaim virtuaalserverikava
3,95 dollarit kuus

Dünaamiline veebimajutus: kiire kokkuvõte inimestele, kel aega pole (peaaegu me kõik)

Lühidalt, kui otsite hallatavat WordPressi hostimist, registreeruge! Nad on keskkonnasõbralikud, neil on suurepärane turvalisus, automaatsed WP värskendused, hea tugi, piiramatu kettaruum … võrreldes muude hallatavate WP veebimajutajatega on palju kõike vajalikku tõesti mõistliku hinnaga..

Sellegipoolest, kui otsite oma igapäevast odavat veebimajutust (ajaveebid, ettevõtted jne), oleks meie soovitus vaadata GreenGeeksi, nad on ka ülirohelised (pannes 300% nende kasutatavast võrku) ja pakuvad piiramatut kettaruumi isegi kõige põhilisemates plaanides (mida dünaamiline hostimine ei paku, nad pakuvad 5 GB). Vaadake meie GreenGeeksi arvustust.

Dünaamilise hostimise kohta lisateabe saamiseks lugege allpool!

Cirruse hostimise uuringud

Dünaamilise veebimajutuse ülevaade

Kui soovite omada veebisaiti, eriti ärilistel eesmärkidel, peate veenduma, et see töötab 100% ajast. Kõik peaks toimima ideaalselt. Kui teie veebisaidil on kehva hostimisteenuse tõttu seisakuid, võib see kulukaks osutuda. Potentsiaalsed kliendid võivad olla pettunud ja võite kaotada müügi või potentsiaalseid kliente.

Meie sarnased agentuurid haldavad mitut veebisaiti erinevatele klientidele. Peame kindlasti tagama, et nende veebisaidid ei krahhi. Seetõttu otsime alati Kanada parimat veebimajutusettevõtet.

Sissejuhatus dünaamilisse hostimisse

Ettevõtte asutasid 1999. aastal Kanadas Maritimeses elavad ettevõtjad. Nad on uhked Kanadas asuvate andmekeskuste ja pilveandmete varukoopiate üle. Lisaks on nad pühendunud pakkuma tipptasemel klienditoe teenust.

Dünaamiline veebimajutus on teinud koostööd paljude klientidega ja sellest on saanud Kanadas tegutsev ettevõte, mis tegeleb kõigega, mis on seotud Dev Opsiga. Neil on tugev kultuur, kus nad seavad klientide vajadused esikohale, eriti seoses IT-infrastruktuuri ja -teenustega.

Ettevõte on teinud koostööd paljude klientidega nagu Kanada Divers Certification Board, Halifaxi kaubanduskoda, Heart & Stroke Foundation ja PharmaChoice. Nad on võitnud mitmeid auhindu, näiteks WebHostRanking.com on Kanada parim roheline host. Dünaamilist hostimist tunnistab 100Best-Web-Hosting ka Kanadas üheks parimaks roheliste veebimajutusteenuse pakkujaks.

Hinnakujundus

Ettevõte pakub muu hulgas mitmesuguseid tooteid, nagu virtuaalserver, VPS-hostimine, virtuaalmasina (VM) hostimine ja pilveinfrastruktuuri teenusena (IaaS). Jagatud hostimisplaane nimetatakse järgmiselt; „Hoidke lihtne plaan”, „Ultimate 3-aasta plaan” ja „Haldaja WordPress”. Neid plaane saab vaadata allpool:

Dünaamilise majutamise jagatud hostimiskavad

Nende odavaim pakett nimega “Keep It Simple Plan” maksab 3,95 CAD kuus, kui maksate ettemaksega kokku 36 kuud. 12-kuuliseks tähtajaks maksab nimetatud plaan 5,00 CAD kuus. Kui aga soovite selle eest kuus-kuus maksta, maksab see teile 6,95 CAD. Paketi Keep It Simple arveldustsüklit näete allpool:

Hoidke seda lihtsana arveldustsüklina

Hoidke seda lihtsaks plaan võimaldab teil ühes hostikontol olla üks domeen. See tähendab, et teie serveris võib olla hostitud ainult 1 veebisait. Samuti pakuvad need teile 5 GB väärtuses salvestusruumi.

Helgelt küljelt pakuvad nad teile tasuta SSL-sertifikaati, mida saate kasutada lõpmatu aja jooksul. Samuti võite hostimiskontol hallata WordPressil põhinevat veebisaiti. Nende saiti külastades pakuvad nad teile sooduskoodi “Vaba liikumine”, mis annab teile veebisaidi tasuta rändamise funktsiooni.

Mis puudutab varukoopiaid, pakuvad need teile igal õhtul tehtud automaatseid andmete varundamisi. Varundamine on ette nähtud 90 päevaks. Varundatakse katastroofide taastamise andmeid igal nädalal väljaspool territooriumi. Varundamine on hea asi juhuks, kui teie veebisaidil midagi valesti läheb. Nimetatud varukoopiate abil saate selle teatud aja jooksul taastada enne, kui rike on juhtunud.

Kui tunnete muret turvalisuse pärast, pakuvad nad teile tulemüüri, mis ennetab ennetavalt pahatahtlikke ohte. Nende odavaim kava sisaldab ka selliseid funktsioone nagu IP-keelustamine ja edasijõudnute ohtude tuvastamine.

Kava Keep It Simple sisaldab ka WordPressil põhinevate veebisaitide funktsioone. Need automatiseerivad WordPressi saidi ehitamise 2-klõpsuga installiviisardi abil. Samuti on lisatud WordPressi põhiversiooni, teemade ja pistikprogrammide automaatsed värskendused. Teie WordPressi veebisaidi värskendused on head, kuna see aitab vältida rikkeid ja blokeerida võimalikud ohud. Automaatselt tehtud töö aitab säästa aega, mille peate nimetatud ülesande täitmisele kulutama. Lõpuks hoiavad nad WordPressi veebisaidi turvalisust administraatorikasutajate, paroolide, turvavõtmete jms kaudu tõsiselt.

Tugivõimalused

Dünaamiline veebimajutus pakub teile erinevaid võimalusi, kuidas abi saamiseks vajaduse korral nendega ühendust võtta:

  • Online-vestluse tugi,
  • Eneseabiteadmiste baas,
  • Klienditoe piletid ja
  • 24 × 7 tasuta kõnekeskus

Nende eneseabiteadmiste andmebaasi uuendatakse regulaarselt ja vastavalt dünaamilisele hostimisele suudab see lahendada 80% enamikust klientide probleemidest. Tugipileti esitamise kaudu saate järelmeetmeid tunni jooksul või vähem.

Lisaks ei ole nende 24 × 7 kõnekeskuses ooteaegu, mis hoiaksid teie kõnet minutit või isegi tunde. Nende 24 × 7 reaalajas vestluse tugi annab teile juurdepääsu nende klienditoe teenusele, kui teil pole vabadust teha kolme pakutavat muud võimalust..

Ettevõte on uhke, pakkudes oma klientidele silmapaistvaid klienditoe teenuseid. Ja ülevaated on tõestanud oma suurepärast tugisüsteemi. Enamiku arvustuste kohaselt on nende hinna ja kvaliteedi suhe kõige parem ning nad pakuvad vajalikku abi juhuks, kui midagi valesti läheb. Tugi osutati alati kiiresti ja see pakub enamiku kasutajakogemuste põhjal üksikasjalikku abi.

Plussid

Dünaamilise hostingu teenuste valimisel on oma plussid ja miinused. Alustame plussidest. Neid saab näha allpool:

Tasuta eluaegne SSL-sertifikaat

SSL-sertifikaat on oluline, kui teie veebisait tegeleb tundliku teabe, näiteks krediitkaardinumbrite ja isikuandmetega. Parim asi dünaamilise hostimise juures on see, et nad pakuvad teile oma veebisaidile tasuta eluaegset SSL-sertifikaati.

Lisaks aitab SSL-sertifikaat parandada teie paremusjärjestust otsingumootorites. Tugev HTTPS-i krüptimine peetakse Google’is üheks järjestamise teguriks, kuna saidi tugev krüptimine on hea ettevõtte / veebisaidi märk. Dünaamilise hostingu tasuta SSL-sertifikaadi abil saate kaitsta oma kasutaja tundlikku teavet ja samal ajal parandada paremusjärjestust.

WordPressi funktsioonid

Kui eelistate kasutada oma veebisaidi platvormina WordPressi, on Dynamic Hosting’i pakett teie jaoks. Erinevate WordPressi funktsioonide, näiteks ühe klõpsuga installimise ja automaatse värskenduse abil hoolitseb asjade haldamise pool teie eest. WordPressi turvalisus on muudetud raskeks paroolide, turvavõtmete, administraatori kasutajate ja viisardikontrollide kaudu.

30-päevane 100% raha tagasi garantii

Jah! Nad tagavad 30-päevase raha tagasi garantii, kui te pole nende toodete ja / või teenustega rahul. See on hea asi esmakordsetele, kes neid lihtsalt proovivad. Kui te pole nende pakutavatega rahul, saate oma raha tagasi ilma küsimusteta.

Varundamine ja turvafunktsioonid

See on tõsine katastroof, kui teie veebisait järsku ei reageeri või kui tal ilmnevad äkitselt rikked. Kui te lihtsalt ei suuda seda probleemi lahendada, peate varukoopiaid taastama oma veebisaidi ajahetkele, mil see veel töötas.

Dünaamiline veebimajutus pakub varukoopiaid üle 90 päeva igal õhtul. Lisaks pakuvad nad igal nädalal ka varukoopiateväliseid andmete varukoopiaid. See annab teile meelerahu, teades, et halbade asjade korral ei pea te nullist alustama.

Tasuta veebisaidi migratsioon

Kui kasutate nende reklaamikoodi „FreeMove”, saate oma veebisaidi tasuta üle viia või üle viia. Selleks, et oma veebisait jubedalt hostimise pakkujalt heale üle viia, ei pea te rohkem raha koguma.

Suurepärane klienditoesüsteem

Ettevõttel on dünaamiliselt kiire tugisüsteem, mis pakub teie probleemile üksikasjalikku abi. Peale selle pakuvad nad veel kolme võimalust toetamiseks; tasuta numbritele helistamine, otsevestlus ja eneseabi teadmistebaas.

Kudos dünaamilise hostimise juurde, kuna enamus arvustusi väidavad, et need pakuvad tegelikult kiire tugisüsteemi, mis kirjeldab üksikasjalikult, mida peate oma probleemi tõrkeotsinguks tegema. Enamik kliente oli oma sooritusega rahul ja nad täidavad tõepoolest silmapaistva klienditoe lubadusi.

Miinused

Oleme plussidega valmis. Liigume nüüd miinuste juurde. Dünaamiline hostimine pole ka puudusteta. Allpool on mõned neist:

Piiratud arv domeene

Nende odavaima plaani korral võib teil hostimiskonto kohta olla ainult üks domeen. See on kaugel teistest hostingu pakkujate pakkumistest, mõnel neist on konto kohta piiramatu arv domeene.

Kui vajate mitut veebisaiti, siis Keep It Simple plaan pole teie jaoks. Võite valida järgmise kava nimega Ultimate 3 Year Plan. Kui valite kuumaksetingimused, maksab see plaan 12,95 CAD kuus. Selle odavaim hind on 7,49 CAD kuus, kui soovite ettemaksu maksta 36 kuud.

Järeldus

Nagu meie kokkuvõttes mainitud, on hallatava WordPress-hostina nad suurepärased … jagatud veebimajutajana on seal paremaid võimalusi. Soovitame tungivalt vaadata GreenGeeksi, tutvuge meie GreenGeeksi ülevaatega.

KokkuvõteVaataja Matthew RogersVaatamiskuupäev 2019-11-22Vaadatud üksus Dynamic HostingAuthor Rating 41 tärn1 tärn1 tärn1 tärnhallTootenimi Dynamic HostingPrice
CAD 3,95

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author