Arvixe ülevaade

Üldine hinnang

Odavaim kava
7 USD / kuu

Arvixe: kiire kokkuvõte inimestele, kel aega pole (peaaegu me kõik)

Lühidalt, me ei soovita Arvixet mõnedel põhjustel. Peamised põhjused on kiirus ja tugi (tohutu lõks!). Vaatame läbi mõned leitud probleemid …

Kiirus: Arvixel on ainult USA andmekeskus, mis tähendab, et peaaegu iga teine ​​sait, mida majutatakse lähemal kui USA, on kiirem (kui nad kasutavad korralikku hostit). Samuti ei meeldi Google aeglastele saitidele, seega võib see kahjustada teie potentsiaalset paremusjärjestust ja veebis nähtavust.

Toetus: Telefonitugi puudub ja paar halba arvustust ja foorumiteema arutavad Arvixe toe üle …

Hinnakujundus: Madalaima hinna saate ainult siis, kui lukustute mõneks aastaks, mis pole aga ideaalne (ja 7 dollarit kuus ei ole tegelikult nii odav).

Mida me tegelikult ütleme, on see, et seal on palju odavamaid veebimajutajaid, mis on palju paremad ja millel on Kanadas serverid. Näiteks on meie lemmik hetkel HostPapa. Nad on rohelised, Kanadas on kiire andmekeskus, peakorter asub Kanadas, nad maksavad CAD-is (3,36 dollarit kuus) ning lisaks on pluss see, et nad pakuvad rohkem funktsioone kui Arvixe peaaegu poole maksumusest. Nende toetus on ületamatu! Vaadake meie HostPapa ülevaadet.

Arvixe’st endiselt huvitatud, lugege allpool.

Arvixe uuringud

Arvixe veebimajutuse ülevaade

Meiesugused agentuurid vajavad head veebimajutusteenuse pakkujat, kes ei lase meie klientidel alla. Parima teenusepakkuja otsimisel otsisime paljusid ettevõtteid ja teame, milliseid neist kasutada ja milliseid vältida.

Kui otsite Kanada veebimajutusteenust pakkuvat ettevõtet ja sattusite Arvixe’i, siis arvasime siin järgmist:

Arvixe tutvustus

Arvixe on veebimajutusettevõte, mis alustas tegevust Californias, täpsemalt San Luis Obispo linnas. Arvand Sabetian leidis ettevõtte 2003. aastal.

Seejärel omandas selle 2014. aastal Endurance International Group (EIG). EIG-le kuuluvad tegelikult muud hostiettevõtted nagu HostGator ja BlueHost. Arvixe andmekeskusi võib leida paljudest kohtadest, näiteks Amsterdamist, Hongkongist ja Dallasest, Texas.

Isegi kui neid omandab EIG, kellele kuulub BlueHost ja muud hostiettevõtte hiiglased, ei soovita me teil nendega registreeruda. Parem on hoida oma raha ära teistel veebimajutusteenuste pakkujatel, kes pakuvad teile seda, mida vajate. Ja meil on mitmesuguseid põhjuseid, miks me ei soovita Arvixele teie teenuse eest raha anda.

Kuid enne, kui võtate sõna nahkhiirilt maha, näitame teile Arvixe erinevaid pakette, plusse ja miinuseid.

Hinnakujundus

Avixe Linuxi veebimajutuspakettide ja -funktsioonide hulka kuuluvad paketid „Isiklik klass” ja „Isiklik klass Pro”. Neid saab näha allpool:

Arvixe hinnakujundus2

Ettevõtte odavaimat Linuxi veebimajutusplaani nimetatakse isiklikuks klassiks. See maksab 7,00 dollarit kuus ja uueneb automaatselt iga kuu, kui te tellimust ei tühista.

Selles paketis saate automaatselt mõõtmata kettaruumi ja igakuist andmeedastust, see tähendab, et teilt ei võeta tasu tegelikult kasutatava ruumi või ribalaiuse eest. Arvixe sõnul ei tähenda “mõõtmata” lõpmatut. ” Teie jaoks sarnased kliendid peavad järgima nende teenusetingimusi.

Odavaimas paketis saate majutada kuni 6 domeeni. See tähendab, et ühel hostimiskontol võib olla maksimaalselt 6 veebisaiti. Iga domeeni jaoks on teil mõõtmata arv alamdomeene. Lisaks saate ühe tasuta domeeninime järgmiste laienditega: .com, .net, .tech, .space, .online, .website, .store, .site, .club, .us, .biz, .info,. mina, .co ja .org.

Nagu enamikul hostimispakettidest, pakub Arvixe teile cPaneli juurdepääsu oma veebimajutuse keskkonna täielikuks juhtimiseks. Vähem tehniliselt asjatundlikele isikutele pakub personaliklassi pakett teile ühe klõpsuga veebisaidi koostaja. See hõlpsasti kasutatav veebisaidi loomise platvorm annab teile võimaluse luua veebisait mõne minutiga, valides mitmesuguste mallide kaudu.

E-post on enamiku veebisaitide omanike jaoks vajalik ja Arvixe annab teile mõõtmata arvu postkaste. See tähendab, et saate luua mitu e-posti kontot mitmele teie domeeni või veebisaidi eest vastutavale isikule.

Asjade arendamise jaoks pakub see pakett piiramatuid MySQL andmebaase. See tähendab, et peate kasutama MySQL plusse, sealhulgas täiustatud andmeturvet, tööaega, jõudlust ja paindlikkust. Personaalklassi pakett võimaldab teil kasutada muu hulgas ka PHP, Pythoni, Perli ja Ruby on Rails’i eeliseid. Päris mugav, kui plaanite avada palju veebisaite.

Kui vajate tundliku teabe kaitsmiseks SSL-sertifikaati, saate selle osta täiendava hinnaga 25,00 dollarit aastas. See on oluline teatud saitide jaoks, näiteks poodide jaoks, kus tehingute tegemiseks on vaja tundlikku teavet.

Toetus

Arvixe pakub teile mitmesuguseid võimalusi, et nendega tugiteenuste saamiseks ühendust võtta:

  • Klienditoe saamiseks esitage pilet siin.
  • Tugiteenuste saamiseks külastage veebisaiti Tugikeskus / teadmistebaas.
  • Ja saate tuge veebis toimuva vestluse klienditoesüsteemi kaudu.

Ehkki Arvixe annab teile nendega ühenduse võtmiseks mitu võimalust, puudub neil siiski tugev tugisüsteem, nagu nähtub mitmesugustest klientide arvustustest. Klientide küsimuste ja kaebuste juurde naasmiseks kulub neil umbes tund. Pärast seda, kui olete saanud nad oma algsele küsimusele vastuse, kulub nende vahel küsimustele vastamiseks rohkem kui 5 minutit.

See on väga kulukas, eriti kui teil on poodisait. Kui teie sait ei tööta ajal, kui proovite luua ühenduse aeglase tugisüsteemiga, võivad ostjad otsida mõnda muud viisi neile meelepärase toote ostmiseks. Nad võivad olla pettunud ja väldivad teie poodisaitide kasutamist järgmisel korral, kui nad midagi proovivad.

Märkus: et saada Arvixe’ist prioriteetset tuge, peate maksma lisaks 20,00 USD kuus.

Plussid

Arvixe põhiplaanid pakuvad teile mõõtmata kettaruumi ja igakuist andmeedastust. Lisaks pakuvad nad odavaima Linuxi veebimajutusplaani jaoks maksimaalselt 6 domeeni. Samuti annavad nad teile kuponge Google’i, Yahoo! Ja Bingi reklaamide jaoks. Lisaks pakuvad nad mõõtmata arvu e-posti kontosid, mis võimaldavad teil anda postkaste mitmele teie veebisaiti haldavale inimesele.

Veebiturvalisuse osas pakub Arvixe e-kirjade jaoks rämpsposti blokeerijat SpamAssassin. Odavaima Linuxi plaani jaoks saate ka öiseid turvavärskendusi, julma jõu tuvastamist ja tulemüüri. Arvixe võimaldab teil tasuta oma praeguse saidi oma serveritesse üle viia või üle viia.

Miinused

Nagu varem öeldud, ei soovita me teil Arvixe’iga registreeruda. Selle põhjused:

Halb klienditugi

Esiteks ei paku Arvixe telefoni teel klienditugi. Need pakuvad teile tugiteenuste saamiseks kolme võimalust: piletite esitamine, reaalajas vestluse tugi ja eneseabi teadmistebaas.

Arvixe kohta käivate klientide arvustustes öeldakse, et nende klienditugi on alla keskmise. Neile kulub tund aega, kui nad vestlusse jõuavad, ja nendevaheline vastamine võtab palju aega. Teised ülevaated väidavad, et nad ei suutnud lihtsatele küsimustele vastata ja andsid konkreetsele päringule vastamise asemel standardsed mallitaolised vastused.

Lisaks on neil tõesti kallis prioriteetide tugisüsteem. Nende pakutava parimate tugiteenuste saamiseks peate maksma 20 dollarit kuus.

Eksitavad kulud

Odavaim plaan, mis maksab kuus 7 dollarit kuus, võib olla eksitav või ainult osaliselt tõene. Nagu allolevalt pildilt näha, maksab odavaim plaan ainult 7 dollarit, kui maksate ettemaksu eest 24 kuud. See tähendab, et peate kohe maksma 168 dollarit. Tegelikult maksab see igakuiselt 10 dollarit kuus.

Arvixe maksab 2

Pole tegelikult piiramatu

Nagu teistegi veebimajutusettevõtete puhul, ei tähenda “Piiramatu” või “Unmetered” tegelikult lõpmatut. Funktsioonid on endiselt olemas kuni hetkeni, mil Arvixe CPU-d ülekasutate. Sellepärast peate neid lugema Kasutustingimused. Nende tingimuste kohaselt saavad nad konto peatada, kui see kasutab liigselt protsessorit ja mäluressursse ning kui see ületab igakuist ribalaiuse lubatud piiri. See tõestab meie seisukohta, et “mõõtmata” või “piiramatu” ei võrdu tegelikult selle tegeliku tähendusega.

Usaldamatus

Kui teie saidil ilmnevad seisakuid, kaotate palju liiklust, kliente ja oste. Seisakuid on ettevõtete omanikud liiga kulukad. Seega on teie jaoks oluline valida veebimajutusettevõtted, mille tööaeg on 99,99%.

Arvixe kasutajad teatavad sageli, et see on ebausaldusväärne ja viib saitidele, mis sageli jooksevad kokku. Paljudes arvustustes märgiti ka, et Arvixel on suuri seisakuid ka pärast seda, kui nenditi, et serveri tööaeg on 99,99%.

Aeglase laadimise ajad

Kahjuks, peale kehva tööaja, on Avixe veebisaitidel ka aeglane lehtede laadimise aeg. Võib-olla arvate, et see on õige, kuna leht laaditakse mingil ajahetkel ikkagi. Kuid kui oluline on lehe laadimise kiirus nii klientide kui ka SEO jaoks?

Jaanuaris 2018, Google teatas, et kasutab mobiiliotsingu paremusjärjestuses tegurina lehe kiirust. Kui teie saidi laadimiskiirus on tõesti aeglane, siis kaotate kindlasti oma kõige kallima koha otsingumootori hiiglase tulemustes. See viib vähem liiklust ja vähem kliente.

Vastavalt Tenzing, kiirus mõjutab ka klientide rahulolu. Aeglased laadimisajad viiksid rahulolematute klientideni. Ja kui kliendid on rahulolematud, ostavad nad vähem tõenäoliselt teie käest. Samuti satuvad nad tõenäolisemalt tagasi nuppu, kui nad satuvad aeglase laadimiskiirusega saidile.

Järeldus

Nagu kõigi kaubamärkide puhul, on alati plusse ja miinuseid. Arvixe on üks neist. Plusside hulka kuulub piiramatu kettaruum ja igakuine andmeedastus, turvafunktsioonid ja piiramatu e-posti konto. Odavaima hostimisplaani hinna eest pole see aga kindlasti seda väärt.

Nagu meie kokkuvõttes mainitud, soovitame tungivalt vaadata HostPapa, need pakuvad palju paremat … noh, kõik on tegelikult parem, vaadake meie HostPapa ülevaadet.

KokkuvõteVaataja Matthew RogersVaatamiskuupäev 2019-11-21Vaadatud toode ArvixeAuthor Rating 21 tärn1 tärnhallhallhallTootenimi ArvixePrice
7 USD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author