Arvixe – tagab kindla turvalisuse

Majutusteenuse otsing on hirmutav. Kui ma peaksin võta välja andmed, töökindlus, funktsioonid, maksumus ja kõik muu, mida inimesed peaksid kasutatava teenuse valimisel tegelikult arvesse võtma – tugineksin oma otsuses puhtalt nimele.

Arvixe_LogoOlen kõik selleks, et kasutada huvitavate nimedega teenuseid. Võtame näiteks Arvixe. Milline lahe nimi. Kas see on prantsuse keel? Kas see on vietnamlane? Kes oskab öelda. Tõenäoliselt Arvixe veebisait, kuid jääge siia.

Ma eeldan, et Arvixe on prantsuskeelne sõna ja hääldatakse “ar-veex” – BUT – seda on seda toredam öelda ar-vikes.

Ütle minuga – Arvixe.

Kui lõbus! See kõlab nagu müütiline lahingukirves, mida kasutate oma rahulikku kaluriküla ründavate kurjade gremliinide tapmiseks.

Las on vaata, kas nende lahe nimi elab kuni hüpeni kui tegemist on veebimajutusega.

TLDR;

Arvixe pole ainus kõrge turvalisuse tagamise võimalus, kuid kui te seda oma veebimajutuses väärtustate see teenus peaks olema vestluses. Mured on kõrge hind ja vähem kui tähe allalaadimise aeg, kuid täiustatud kodeerimisfunktsioonid võivad muuta selle teie jaoks ebaoluliseks.

Meie analüütiline lähenemisviis

Meie arvustused majutusteenuse pakkujate kohta põhinevad rasketel numbritel, mis on koostatud paljude kuude jooksul meie enda veebiprojektide katsetamise teel.

Koos Arvixe’iga viisime Kanada, USA ja Euroopa andmekeskustest läbi mitu testi, et teha kindlaks nende keskmine jõudlustase. Selle teabe abil saame neid võrrelda teiste pilveteenuse pakkujatega ja anda soovitusi.

Kõva teadus

Veebimajutuse pakkuja toimivuse testimisel on oluline jaotada geograafiliselt, kuna erinevates asukohtades on kohaliku võrgu kiirus erinev.

Arvixe hindamisel oleme läbi viinud testid mitmest suurest Kanada linnast, et anda teile hea üldmulje, mida nende andmekeskusest oodata. Siin on tavalised numbrid:

 • Montrealis

  Uptime – 98,9%
  Tööaeg – 2612Ms

 • Toronto

  Uptime – 98,7%
  Tööaeg – 2,532Ms

 • Vancouver

  Uptime – 98,8%
  Tööaeg – 2885Ms

 • Winnipeg

  Uptime – 97,9%
  Tööaeg – 2,758 Ms

Mida tähendab uptime??
 • Uptime – protsent, mis näitab üldist aega, mille jooksul hostingu pakkuja on võrgus ja töötab normaalselt.
 • Montreali 98,9% tööaeg – iPage’i teenused toimisid Montreali kasutajate jaoks ebaharilikult 1,1% ajast. Matemaatika võrdub umbes 96 tundi seisakuid aasta jooksul.
 • Mida see tähendab saadavuse jaoks – murdosa protsendipunkt võib teie veebisaidi saadavust märkimisväärselt muuta
 • Hea tööaeg – arvestame tööajaga mõõdikud üle 98%, et olla tugevad.
Mida tähendab laadimisaeg??
 • Load time – tegelikud kiiruse mõõtmised.
 • Mõõtühik – ülaltoodud aegu mõõdetakse millisekundites ja need hõlmavad pilve veebiserverile esitatud täieliku päringu ja vastuse pikkust.
 • Kuidas seda testitakse – koostatud numbrid on keskmiselt kuude jooksul testitud iPage’i platvormil koos erinevate brauseritega nagu Google Chrome, Mozilla Firefox ja Microsoft Internet Explorer.
 • Muud muutujad – teie veebisaidi lõppkasutajad võivad reageerimise aegades erineda mitmesuguste tegurite tõttu, sealhulgas kohaliku võrgu kiirus, brauseri käitumine ja serveri liiklus..
 • Head laadimisajad – laadimisajad, mida keskmiselt 2000 millisekundi või väiksema kiirusega loetakse suure jõudlusega.

laadimisaja olulisus

Aeglasema reageerimise ajaga hostiteenuse pakkujaid on riskantne kasutada, kuna teie lugejad ja kliendid võivad viivitustega pahane olla ja valida, kas sirvida selle asemel teisi saite.

Kui uurida sügavamalt, näete, et hostingu pakkujad on kogu kaardil.

Arvixe testimistulemused olid tööaja korral keskmisest kõrgemad ja laadimisaja korral keskmisest madalamad. Teiste hostimisteenuste pakkujatega võrdlemiseks tutvuge meie uuringute lehega.

Nii et küsimus muutub, on nende määrad ja funktsioonid piisavalt head, et neist ikkagi oma blogi majutamiseks huvitav valik teha?

Rahaasjad – Arvixe hinnakujundus

Olgu – otsustasime, et müüte lahingute telgi. Te ei pea ühtegi neist nimetama Arvixeks, kuna võib-olla kasutate Arvixe-nimelist hostimisteenust. See võib muutuda segaseks.

Nendel päevadel on veebiprojekti käivitamine väikese eelarvega teostatav – lahingute teljed pole odavad -, kuid peate siiski olema kindel, et saate head jõudlust ja teie hostiteenuse pakkuja tuge.

Oluline on kasutada hostingu pakkujat, mis on oma arvelduspraktikas väga selge ja millel pole varjatud tasusid. Sellegipoolest, siin on pilk Arvixe plaanidele ja hinnakujundusele:

arvixe hinnakujundusplaanid

Arvixe jagab oma veebisaidil nende pakkumised kaheks plaaniks, ehkki seadistamine on pisut segasemaks muutuv.

Esiteks sunnivad nad kliente valima Linuxi ja Windowsi keskkondade vahel. See sobib suurepäraselt sügavate tehniliste teadmistega inimestele, kes teavad, millist platvormi nad soovivad, kuid veebisaidi arendamisega uuematele võib see segadusse ajada.

Enamikul Kanada klientidel on Linuxi valikuga parem hakkama saada, eriti kuna nende plaanide hinnad on odavamad. Sealt saate valida valiku Isiklik klass või Isiklik klass Pro vahel.

Ääremärkus: Nad pakuvad teisi versioone, nagu äriklass, edasimüüjate klass, VPS klass ja spetsiaalne klass. Igal versioonil on standard- ja profivalikud. Me läheme jääda isiklikku klassi kuna enamik kasutajaid valib selle valiku.

Ainus tähtsus nende kahe plaani vahel on see, et Personaalklass piirab teid kuue domeeni lingiga, samas kui Personaalne Klass Pro võimaldab teil kasutada piiramatu domeenide arv Arvixe andmekeskuses.

Arvestage, et Arvixe-ga arved kasvavad kiiresti, kui lisate uusi funktsioone. Näiteks WordPressi kasutamine koos Arvixega maksab tavaliselt lisatasu 7 dollarit kuus.

Arvixe parimate maksemäärade lukustamiseks peate tellima a kaheaastane plaan, mida ei saa tühistada.

Erinevalt teistest meie üle vaadatud hostimisteenustest pole ühtegi spetsiaalset sissejuhatavat hinda, mida Arvixe puhul ära kasutada.

Funktsioonid

Selleks, et meelitada oma platvormile rohkem kliente, uhkeldab Arvixe paljude lisafunktsioonidega, mis on nende hostimiskavadega kaasas. Allolev ekraanipilt haarab mõned esiletõstetud pildid.

arvixe koduleht

Arvixe teeb oma veebisaidil palju oma veebisaidi loomise tööriista, mis on saadaval kõigile klientidele, sõltumata sellest, kas nad valivad Personaalse klassi või Personaalse klassi Pro plaani.

Tööriist aitab uutel kasutajatel lohiseva liidese abil oma veebisaiti kujundada. See kõlab suurepärase lahendusena, kuid leidsime, et see on laguline ja lollakas võrreldes Wixi ja teiste populaarsemate veebisaitide ehitajatega.

See ei tähenda, et Arvixe pole mõistlik valik, kuid nii palju kui veebisaidi koostajatel on parem mõte otsida mujalt.

Arvixe pakub e-posti haldamiseks ka mõnda erinevat funktsiooni. Nende tellimisplaanid sisaldavad postkasti ruumi, nii et saate oma domeeni linkida sissetulevate ja väljaminevate e-kirjadega. Lisaks saate seadistada erinevate e-posti turundustööriistadega. Sellest võib abi olla, kui laiendate oma veebiettevõtet ja soovite hakata reklaamima e-posti teel.

Üks peamine asi, mida Arvixe juures tasub tähele panna, on viis, kuidas nad käitlevad SSL-i – protokolli, mis krüpteerib edastamised veebibrauserite ja serverite vahel. Paljud hostimisteenuse pakkujad lisavad SSL-sertifikaadi koos oma paketiga või aitavad teil tasuta teenuse Let’s Encrypt kaudu üles seada. Kuid Arvixe ei tee ega võtab teie veebisaidi turvalisuse tagamiseks tegelikult teie käest aastas 25,00 dollarit.

Samuti nõuavad nad teilt „prioriteetse toe” eest 20 dollarit kuus. Ma ei ole selle tava fänn, kuna enamiku hostimisteenuste puhul peaks tugi olema prioriteet. Ainus aeg, kui on mõistlik toetuse eest rohkem maksta, on ettevõtte tasandil.

Allpool käsitletakse muid funktsioone, mida tasub mainida (nende hinnakujunduse lehelt saab rohkem näha):

Arvixe funktsioonide uurimisel selgub, et seda veebimajutust turustatakse inimestele, kes pole veel algajad. Kodeerimine on funktsioonide lehel esmatähtis.

Positiivsed

Algajad ei leia Arvixe abil liiga palju positiivseid külgi. Seda öeldes – kogenud kasutajad leiavad teenuse kohta mõned asjad, mis võiksid meeldida.

Täpsemad funktsioonid

Lisaks tasuta kupongidele – kui viitate ülaltoodud diagrammile, pakub Arvixe palju funktsioone, mis on suunatud arenenumale turule.

Isegi hinnakujunduse seadmise viis muudab selgeks, et nad hoolivad kogenumatest kasutajatest – eriti kõrgema astme plaanides.

Arvixe kasutamise otsustamisel on oluliseks teguriks rõhuasetus arenguvõimalustele – erineva koodi juurutamine.

Turvalisus

See on siiani minu lemmik aspekt Arvixes. Arvixe abil tasuta võetud turvameetmed on lisaks teistele hostimisteenuste pakkujatele.

Spetsialiseeritud DDoS-i rünnakutele reageerimine on fantastiline, nähes, kuidas need on igapäevaste veebisaitide kõige levinumad rünnakute vormid.

Samuti pakuvad nad turvatud sissepääsu / väljumist, võrguseiret, tulemüüri, julma jõu tuvastamist ja öiseid turvavärskendusi.

Kõige selle peale nad pakkuda iga päev varukoopiaid mis on hull lisaväärtus.

Negatiivsed

Kui turvalisus on teie prioriteet number üks, siis ei pruugi need negatiivid teie jaoks üldse oluline olla.

Pole algaja sõbralik

Kui ma alles alustaksin, ei puutuks ma Arvixega kokku. Arvixe pakkumiste kohta on kõik liiga keeruline. Keegi, kellel on palju eelteadmisi, ei lähe segadusse, kuid see pole ikkagi lihtsalt kasutajasõbralik – nad peavad lihtsustama.

Keskmisest aeglasem laadimisaeg

Nagu eelnevalt mainitud – laadimisaeg on super duper oluline. Jah. Super duper.

Muudest teenustest aeglasema või keskmisest madalama teenuse kasutamine ei ole nii mõistlik. Kui klient või veebisaidi külastaja ootab veebilehe laadimiseks liiga kaua, lahkuvad nad teie saidilt. Kui kaua sa ootad veebilehe laadimist?

Teadmistebaas ja klienditugi

Klienditeenindus - halbKahjuks laseb Arvixe mind nende teadmistebaasi osas halvaks. Näib, et neil pole palju teemasid – lihtsalt need, mida nad käsitlevad, pole nii asjakohased.

Neid käsitletavaid asjakohaseid teemasid ei selgitata enamasti põhjalikult ega samm-sammult. Nad pakuvad teile võimalust vaadata läbi nende teadmistebaasi artiklid ja ülevaated pole ilusad.

Arvixe ka tasub rohkem raha prioriteetide toetamiseks mis on minu jaoks lihtsalt banaanid. Kanadalasena eeldan, et minu makstav hind sisaldab teatavat tuge. Nende põhitugi on üsna aeglane ja ei tekita suurt usaldust nende saadaoleva prioriteetse toe suhtes.

Hind

Arvixe jättis memo, kui räägiti selle turu hinnast. Enamik hostimisteenuseid pakub fantastilisi sissejuhatavaid hindu, mis võimaldavad teil toodet suhteliselt riskivabalt kasutada.

Arvixe on täpselt selline – “Noh, kontrollige seda täishinda.”

Selles pole midagi halba, kuid teiste võimalustega konkureerimiseks peab teenus olema seda väärt.

Kokkuvõtlikult

Arvixe pole halb variant kui eelistate turvalisust ja täiustatud kodeerimisfunktsioone ennekõike. Soovitan tutvuda meie Kanada parimate hostimisteenuste pakkujate nimekirjaga, sest kui olete algaja või väärtustate hostimise muid aspekte koos turvalisusega, on saadaval palju teenuseid.

KKK

Kellele kuulub Arvixe?

Endurance International Group (tuntud kui EIG) omab Arvixe. Neile kuuluvad ka muud veebimajutusettevõtted, nagu BlueHost, HostGator ja iPage.

Kas ma saan Windowsi operatsioonisüsteemi Linux kasutada??

Jah, see tähendab lihtsalt, et teie kasutatav server töötab Linuxis. Enamik olukordi nõuab Linuxi hostimise kasutamist.

Viited ja pildikrediidid:

 • RazorRank.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author