A2 hostingu ülevaade – üks parimaid Kanada veebimajutajaid

Pilvandmetöötluse maastik on rahvarohke koht. Igal pool, kuhu vaatate, on ilmumas uus ettevõte, kes pakub teie veebisaidi majutamist madalama hinnaga, kuid suurema kiiruse ja suurema töökindlusega … Küsimus on, kas saate neid usaldada?

Sellega jõuamegi – veetsime viimase aasta ja suurema osa 2017. aastast, analüüsides veebihoste eri kohtadest üle kogu Kanada. Purustasime andmed ja koostasime oma tulemused, et valida välja oma lemmik. Üks meie parimatest valikutest on väike hostiettevõte nimega A2 Hosting, millel pole küll tohutut mainet, kuid mis pakub siiski väga head hinna ja kvaliteedi suhet.

a2 hostimise logo

A2 Hosting on tegelikult olnud pikka aega. Ettevõtte asutas 2001. aastal endine Unix SysAdmini tegevjuht Bryan Muthig. See oli tagasi Interneti algusaegadel ja on sellest ajast jäänud iseseisvalt kuuluvaks ettevõtteks. See sündis ühe süsteemiadministraatori hobiprojektina ja on nüüdseks kasvanud suure võimsusega hostimislahenduseks igas suuruses klientidele.

A2 Hosting’i platvorm töötab kolme suure andmekeskuse komplektis, mis asuvad Michiganis, Amsterdamis ja Singapuris. Arvestades lähedust Kanadaga, oleme suurema osa oma testimisest läbi viinud Michigani andmekeskuse kaudu.

Oleme A2 hostimise infrastruktuuril käivitanud üle 50 veebiprojekti, et käivitada ja mõõta selle A2 ülevaatuse teste.

Kui kiire on A2 hostimine?

gepardi ülikiireSeda ei saa eitada A2 Hosting pakub täna Interneti-ühenduse kiireimat kiirust.

Nende veebisaidi andmetel on nende platvormi keskmine jõudlus kuni 17,6 korda kiiremini kui nende tippkonkurendid. Selle täpse väite kinnitamine on keeruline, kuid Kanada Hostingu poolt läbi viidud testides hindasime A2 Hostingi jõudlust uskumatult kiireks.

Ja kui tegemist on Internetis nähtavuse suurendamisega – nii väikeste ajaveebide kui ka väikeettevõtete veebisaitide puhul -, on kiirus ehk kõige kriitilisem tegur. Kui teie veebilehti ei laadita piisavalt kiiresti, kalduvad külastajad sulgema oma brauseri vahekaardi ja kasutama mõnda muud võimalust. Oma süsteemi suure jõudluse säilitamine tagab teie kasutajate rahulolu.

Nagu mainisime, toimisid meie kiiruskatsed A2 Hostingiga võrreldes teiste võistlustega üsna hästi. Uute veebiprojektide käitamisel nende Michigani andmekeskuse kaudu, keskmine reageerimisaeg tuli välkkiirega 222 ms.

See mõõdab täpset aega, mis kulub serveril kasutaja brauserilt päringu saamiseks ja vajaliku HTML-sisu kasutajale edastamiseks. Sellised kiired kiirused muudavad A2 Hosting samasse kategooriasse populaarseimate veebimajutusteenuste kategooriasse nagu meie teised parimad valikud.

Mis kõige parem, A2 Hostingi reageerimisajad olid ühtlased kõigis meie testimiskohtades, sealhulgas Kanada suuremates linnades Montrealis, Torontos, Vancouveris ja Winnipegis..

Võite näha live jälgimine siin. Loe lähemalt meie 4-etapiline uurimisprotsess siin

Kuidas A2 hosting nii kiire on??

Teil võib tekkida küsimus, mida meie kiiruskatse tulemused täpselt tähendavad ja kuidas saab A2 Hosting nii paljudest konkurentidest kaugemale hüpata, eriti kui arvestada, et need on endiselt suhteliselt väikesed toimingud.

Vastus on nende platvormi ülesehituses, mis kasutab ära tõhusust, mis on nende klientidele otseselt kasulik.

Esiteks on olemas idee Virtuaalserverite ressursid. Kõik pilveettevõtted omavad või rendivad ruumi tohutute andmekeskustega ning nendes kohtades on füüsiline riistvara, näiteks protsessori protsessorid, kõvakettad ja võrguseadmed. Koos moodustavad nad platvormi, mille saab jagada erinevateks üksusteks, mida tuntakse virtuaalsete masinatena.

Kui valite pilvekliendina teenusepakkujaga veebiprojekti võõrustada, rentite tegelikult arvutivõimsust ühest nendest virtuaalsetest masinatest. See tähendab, et teie andmed võivad tegelikult olla eraisikute või ettevõtete omandis oleva teabe kõrval.

Sundides kliente neid pilveressursse jagama, saab teenuseosutaja säästa enda jaoks raha, riskides samas oma klientide jõudluse ja usaldusväärsuse vähenemisega. Kuid A2-hostimise puhul ei lõika nad jagatud hostimisressursside osas nurki.

Selle asemel, et liita andmed võimalikult palju samale riistvarale, nende serverite ja klientide suhe on madal. See tähendab, et teie virtuaalset masinat jagatakse vähem inimestele ja see hoiab enda jaoks rohkem arvutus- ja võrguvõimsust. Seetõttu väidab ettevõte, et on 20 korda kiirem kui muud hostimisvalikud.

Lisaks kasutab A2 Hosting uusimat sisu levitamisvõrkude (CDN) tehnoloogiat ja vahemällu salvestamise võimsust. See tähendab, et A2 Hosting saab kasutada võrku oma kolme andmekeskuse vahel Ameerika Ühendriikides, Euroopas ja Aasias, et oma kliente võimalikult kiiresti teenindada..

Kui proovime Kanada piirist läbi viia, ühendame loogiliselt A2 Hostingi serveritega Michiganis, kuna need on meile füüsilise läheduse poolest kõige lähedasemad.

Kuid kuna soovite, et teie veebisait oleks kiire alates kõikjal maailmas, A2-hostimine jälgib teie külastajate asukohta ja ühendab nad lähima andmekeskusega, tagades veebisaidi võimalikult kiire laadimise.

Samuti salvestab vahemälu pilvekeskkonnas töötamisel aega. Kui teie veebisaidi andmeid ei muudeta ega värskendata pidevalt, saab A2 Hosting kasutada vahemällu salvestamist ja saata külastajaid regulaarselt teie sisu salvestatud koopiale. Regulaarselt, nad kontrollivad virtuaalse masinaga, kas uusi andmeid on vaja kuvada või muuta.

Meie ajaloolised andmed A2 Hostingi toimivuse kohta ulatuvad mitu kuud tagasi ja leiate järgmised 2018. aasta keskmised lehe laadimisajad:

 • Mai keskmine kiirus: 209 ms
 • Aprilli keskmine kiirus: 218 ms
 • Märtsi keskmine kiirus: 199ms
 • Veebruari keskmine kiirus: 211 ms
 • Jaanuari keskmine kiirus: 224 ms
 • Detsembri keskmine kiirus: 276 ms

Üldiselt tõesti väga hea lavastus. Lisateavet leiate ka meie uuringute lehelt.

Kiirus on veebimajutusettevõtte jaoks kriitilise tähtsusega, kuid kui platvorm pole püsivalt stabiilne, kaotab see müügiomadustena oma väärtuse. See, millest me siin räägime, on tööaja mõte.

Uptime kasutatakse ajaprotsendi kirjeldamiseks, mille jooksul veebisait on saadaval ja töötab väliskülastajate jaoks. Vastupidist nimetatakse seisakuks, mis mõõdab aega, mille jooksul sait on maas ja pole saadaval.

Kui teie veebisait on seotud teie ettevõtte või mõne muu professionaalse ettevõtmisega, peaks tööaeg olema teie jaoks palju oluline. Isegi minuteid seisakuid võib olla väga kulukas ja kahjustada teie mainet kasutajate ja külastajate seas. Tänapäevase Interneti-kiirusega on inimestel vähe kannatlikkust aeglaste või mittereageerivate saitide suhtes.

Kas saab stabiilsuse ja töökindluse osas loota A2-hostimisele? Kanada hostimine ütleb jah, tuginedes kuudepikkustele katsetele nende USA andmekeskuses. Uptime arvutatakse saadaolevate tundide protsendina jagatud tundide koguarvust. Ükski server ei saa 100% tööaega realistlikult hankida, kuid üle 99% määrad näitavad tugevat jõudlust.

Meie A2-hostimise testid tegid keskmiselt 99,8% -list tööaega, mis tähendab, et nende serverid olid maas või polnud saadaval vaid 0,2% ajast. See on vaid 17,5 tundi kogu aasta jooksul. See tähendab, et tööaja osas on A2 soodsamalt võrreldav teiste parimate võimalustega, näiteks Bluehost ja HostGator.

Siin on ajaloolised andmed A2 Hostingi täpsema toimivuse kohta:

 • Mai tööaeg: 99,9%
 • Aprilli tööaeg: 99,9%
 • Märtsi tööaeg: 99,98%
 • Veebruari tööaeg: 99,96%
 • Jaanuari tööaeg: 99,99%
 • Detsember: 98,92%

Nagu näete, on A2 Hostingi serverid usaldusväärsed aastaringselt, isegi jõhkra Kanada talve jooksul. Seda lugedes jälgime kõiki meie populaarseimaid hostimise valikuid tööaja osas ja andmed on teile kättesaadavad, kui soovite seda vaadata.

A2 hostimise toe ülevaade

Enamik hostiettevõtteid pakub maksvatele klientidele teatavat tehnilist tuge, kuid see võib olla väga erinev ja sageli üsna nõrk. Üha enam pakkujaid tugineb küsimustele vastamisel teadmistebaasidele ja tekstibottidele, mitte inimestele.

A2-hostimine on siiski erinev, kuna need pakuvad reaalajas abi 24 tundi päevas, 7 päeva nädalas. Esindajatega saate ühendust võtta otse telefoni teel või veebivestluses. Samuti võtavad nad vastu küsimusi e-posti teel, mis suunatakse otse nende tugisüsteemi. Siin on ekraanipilt, kuidas nende vestlussüsteem välja näeb:

a2vestluse tugi2

A2 Hosting pakub oma klientidele ka mitmeid lisafunktsioone, mis aitavad teie veebisaiti veelgi paremaks ja turvalisemaks muuta. Need on kõik tasuta ja kaasas kõigi A2 Hosting’i plaanivalikutega. Mõelge neile kui järjekordsele stiimulile oma praeguse veebimajutaja kraavist väljalülitamiseks ja vahetamiseks.

Alustuseks annavad nad oma klientidele tasuta turvalisus ja häkkimise ennetamine, ja see on eriti oluline siis, kui kasutate palju veebipõhiseid pistikprogramme või soovite võõrustada WordPressi saiti. Nad kasutavad teie konto turvalisuse pidevaks jälgimiseks ja sissetungijate eemalhoidmiseks süsteemi nimega „HackScan Protection”.

Koos sellega tuleb ka tasuta SSL-sertifikaat, mis muudab kõik ühendused A2 Hostingi serverite ja teie kasutajate vahel täielikult krüptituks. SSL-sertifikaadid võivad ettevõtetele aastas maksta palju, kuid A2 Hosting kasutab Let’s Encrypt süsteemi ja teeb selle teile kõigile tasuta. SSL-sertifikaadi omamine on ülioluline iga väikeettevõtte jaoks, kes plaanib müüa Interneti kaudu või salvestada kasutaja isiklikku teavet.

Võimalik, et teil on veebisait juba mujal hostitud, kuid olete huvitatud selle teisaldamisest paremale platvormile, nagu näiteks see, mida A2 Hosting pakub. Pole probleemi, sest A2 Hosting pakub tasuta migratsiooniabi et kõik failid ja veebikonfiguratsioonid kolida nende serveritesse. Lisaks lülitavad nad sisse teie automaatsed varukoopiad, et vähendada teie riski ja aidata teil andmete kadumisest taastuda.

A2 hostimispaketid – milline on teie jaoks kõige sobivam?

A2 Hostingi hinnad on keskmiselt pisut kõrgemad kui teistelt ettevõtetelt.

Kuid me usume, et see on seda väärt – need pakuvad head hinna ja kvaliteedi suhet, eriti kuna saate valida pakettide vahel ja valida plaani, mis sobib teie eelarvega kõige paremini.

Siin on ülevaade nende paketihindadest:

A2 Hosting pakub kolme tüüpi plaane: Lite, Swift ja Turbo. Lite-kava on hea väikeste projektide või huviringide veebisaitide jaoks, kuna see töötab ühe domeeniga ning sisaldab piiratud andmebaasi ja e-posti kasutamist.

Swift-versioonile üle minnes saate piiramatu arvu andmebaase ja saate oma domeenidega hallata siiski paljusid soovitud e-posti kontosid. Turbo plaan on suunatud väikeettevõtetele, kuna see sisaldab saidi kiirendit, mis aitab muuta teie domeene kuni 20 korda kiiremaks.

A2-hostimisel on virtuaalse privaatserveri (VPS) hostimise võimalused. VPS-i tellimisega saate täieliku juurdepääsu kogu arvutuskeskkonnale virtualiseeritud platvormil. See võib olla kriitiline suuremate ettevõtete jaoks, kes peavad oma tarkvara käitama ja oma veebiprojektide keerukaid konfiguratsioonimuudatusi tegema.

Pidage meeles, et A2 Hosting pakub 30-päevast täielikku tagastamise poliitikat ilma probleemideta:

„Kui veebis esitatakse taotlus viivitamatu tühistamise kohta esimese 30 päeva jooksul, väljastatakse täielik toetus. ”

Ausalt öeldes on see hostimisruumis ennekuulmatu, kuna see on tuntud räpsete arvete ja klientide püüdmise pärast konksu peal hoidmise nimel..

Kuidas registreeruda A2 majutamiseks

Kanada kliendid saavad A2-hostimise konto avada otse oma veebisaidilt. Registreerumine on üsna lihtne, ilma varjatud tasude ja muude näpunäideteta. Samuti toetavad nad mitmesuguseid igakuiseid maksevõimalusi, sealhulgas krediitkaart, PayPal, maksekorraldus või pangaülekanne.

A2 Hosting korraldab sageli ka eripakkumisi või müüke, mille saate lukustada kuuhinnaga terveks aastaks.

Kui teie A2 hostimiskonto on avatud, saate uue projekti käivitada ühe klõpsuga. Kui soovite andmeid teiselt platvormilt üle tuua, on nad sellest abiks või võite alustada nullist ja kasutada nende veebidisaini tööriistu.

A2-hostimine garanteerib, et teie sait on kasutatav üle 99% -lise tööajaga ja kui te pole rahul või kui te ei jõua sellele tööaja numbrile, saate oma raha tagasi.

Asjad kokku võttes, oleme leidnud, et A2 hosting on kvaliteetne ettevõte mis pakub usaldusväärset, tugevat jõudlust ja tuge.

Veebimajutaja valimisel oleme leidnud, et need on Kanada kasutajatele suurepärane valik, olenemata sellest, kus te riigis asute.

KKK

Kellele kuulub A2 Hosting??

Ettevõtte omanik on Bryan Muthig. Ta asutas ettevõtte 2001. aastal iniquinetina.

Kus asub A2 Hosting??

Serverid asuvad Michiganis, Arizonas, Amsterdamis ja Singapuris.

Mis vahe on Linuxi ja Windowsi hostimisel??

See tähendab ainult seda, milline opsüsteem töötab serverites, mida ettevõte kasutab. Linux on serverites kõige populaarsem, nii et sellel on rohkem funktsioone ja enamik veebidisainereid eelistab Linuxi-põhist veebimajutust. Ainus kord, kui Windows oleks mõttekas, on mõni spetsiifiline Windowsi rakendus, mida tuleb kasutada.

Kuidas ma saan teada, kes veebisaiti majutab?

Internetis on teatud tööriistad, näiteks hostimiskontroll.

Sulle võib ka meeldida:

 • Parim veebisaitide koostaja

Viited ja pildikrediidid:

 • Offreee.com
 • Vendasta.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author