Kanada parimad veebimajutusteenused

Oleme teinud testid, Kanada veebimajutusülevaated ja võrdlused. Oleme veebimajutajate hindamiseks kasutanud järgmisi tegureid: Kasutusmugavus, tugi ja kiirus.

Meie uuringute põhjal, Kanada 15 parimat veebimajutusteenust on:

 1. HostPapa – parim üldine veebimajutaja
 2. WHC.ca – parim kohaliku toega host
 3. GreenGeeks – kõige rohelisem veebisaidi host
 4. HostUpon – parim edasimüüja veebimajutaja
 5. WP mootor – kõige paremini hallatav WordPressi host
 6. HostGator – suure väärtusega veebimajutaja
 7. InMotioni hostimine – parim ettevõtte veebimajutus
 8. Cloudways – parim pilvemajutus
 9. Dreamhost – suurepärane äri veebimajutus
 10. Bluehost – kindel kogemustega host
 11. Dünaamiline hostimine
 12. Cirruse majutamine
 13. SiteGround
 14. StableHost
 15. Saidi5

Contents

Tähtis on kindel veebimajutus!

Kanada veebihostide uurimine

Veebiagentuurina, millel on PALJU hostimiskontosid (meile meeldib katsetada ja meil on palju kõrvalprojekte), ütleksin, et meil on päris hea idee sellest, mis määratleb suurepärase veebimajutaja.

Teie Kanada veebimajutusteenuse pakkuja kvaliteet võib teie veebisaidi potentsiaalset edu tohutult mõjutada.

Võtame näiteks veebisaidi kiiruse. Kas teadsite, et ühe sekundiline viivitus tähendab, et lehevaatamiste arv väheneb 11%, see tähendab, et üle 1/10 külastajatest pöördub iga sekund teie saidi laadimise ajal lihtsalt minema … see on põhjus, miks korralik veeb host on ülioluline!

Loodetavasti aitab alljärgnev võrdlustabel ja ülevaated aidata teil teha teadlikke otsuseid, millise veebimajutaja juurde minna.

VeebimajutusettevõteÜldine hinnangHind / kuu (3-aastase plaani alusel) Kettaruumi omadusedFilmide ülevaatedVeebisait
HostPapa logo CAD 2,95 dollarit (alla 8,99 USD / kuu – spetsiaalne MangoMatteri allahindlus) 100 GB
 • HQ + serverid Kanadas
 • Väga taskukohane!
 • Tasud CAD-is!
 • PALJU tugivõimalusi
 • Suurepärane etendus
 • 30-päevane raha tagasi garantii
HostPapa ülevaade
WHCLogo USD 3,89 (alla 5,99 dollari) Piiramatu
 • HQ + serverid Kanadas
 • Väga taskukohane (tasud CAD-is)
 • Piiramatu kettaruum
 • Hämmastav esitus
 • Igapäevased varukoopiad kaasa arvatud
 • Kakskeelne tugi ööpäevaringselt
WHC.ca ülevaade
GreengeeksLogo 2,95 USD (alla 9,95 dollari) Piiramatu
 • Super roheline hostimine
 • Kiire ja lihtne seadistamine
 • 30-päevane raha tagasi garantii
 • Serverid Kanadas ja kogu maailmas
GreenGeeksi ülevaade
HostuponLogo 2,95 USD (alla 7,95 dollari) Piiramatu
 • Piiramatu kettaruum!
 • Kanada müük ja tugi
 • Serverid Kanadas ja USA-s
 • Lukustatud hinnakujundus!
Hostuponi ülevaade
wpengine 35 USD 10 GB
 • WordPressi hostimine on täiuslik! (kui teil on eelarve)
WP mootori ülevaade

# footable_10756 th.ninja_column_6 {text-align: centre; }

Parim veebimajutus Kanada 2020

Siin on 15 parimat veebimajutuse arvustust Kanada kohta, üksikasjad nende maksumuse, tugivõimaluste ja kettaruumi kohta:

1. HostPapa – parim üldine veebimajutaja

Veebisait: www.hostpapa.ca
Hind:
2,95 dollarit
Kettaruum: 100 GB
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

HostPapa logo

HostPapa käivitus ühena esimestest rohelistest hostidest ja nad on seda kursis hoidnud, tasakaalustades kogu energiatarbimise keskkonnasõbralike ja roheliste energiaallikatega. Kuna nende peakorter asub Kanadas, serverid Torontos ja hinnad on tegelikult USD asemel USD, siis on nad Kanada veebimajutusteenuste pakkujana täiuslik ja väga usaldusväärne valik.!

Nad pakuvad ka palju tasuta asju, näiteks vajadusel tasuta migreerumist vanalt hostilt, tasuta domeeninime, turvalisuse tagamiseks tasuta SSL-i jne. + Kui nad pole rahul, pakuvad nad 30-päevast raha tagasi garantii …

Ausalt, kui lähete kohalikuks, on need kutid reaalne asi!

Toetus

Need pakuvad PALJU toetamise võimalusi. Nende hulka kuulub telefonitugi, e-post, reaalajas vestlus, teadmistebaas, videoõpetused, iganädalased veebiseminarid, võrgu oleku leht ja tasuta üks-ühele videotreening, see on väga muljetavaldav ja ülimugav!

Kiirus

Nagu eespool mainitud, on neil Kanadas kiire server, kuid kui teil on vaja sihtida teisi riike, pakutakse Cloudflare CDN-i tasuta kõigis plaanides. See tähendab, et teie veebisaidi andmeid hoitakse vahemälluna erinevates kohtades üle maailma, tagades veebisaidi kiire kiiruse külastajatele, kes asuvad teie esmasest andmekeskusest kaugel. Täiustatud tahkismäluseadmed on samuti tagatud veebisaidi kiirema laadimise kiiruse tagamine võrreldes traditsiooniliste kettaseadmetega.

Nende kalleimasse veebimajutuskavasse Business Pro on lisatud täiendavad jõudluse suurendamised, näiteks kiireid premium-servereid, rohkem ressursside eraldamist konto kohta ja vähem kontosid serveri kohta..

Plussid:

 • Super taskukohane
 • Veebisaitide tasuta migratsioon
 • Tasuta SSL
 • Serverid Kanadas
 • Tasud CAD-is!

Meie spetsiaalse MangoMatteri allahindluse korral algab nende odavaim plaan alles alates 2,95 USD / kuu (alla 8,99 USD / kuu)

2. WHC.ca – parim kohalik tugiteenusega host

Veebisait: whc.ca
Hind:
3,89 dollarit (CAD)
Kettaruum: Piiramatu
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

WHC logo

Montrealis asuv Kanada veebimajutus (WHC) on olnud tugev alates 2003. aastast. Nad teavad hostimist seest ja väljast ning nende kogemus näitab tõesti (VÄGA usaldusväärne teenus)! Nad on üks väheseid Kanada pakkujaid, kellel on serverid mõlemas idas & Läänerannik kiirema kiiruse saavutamiseks.

Lisaks hostimisele ja domeenidele pakub WHC SEO ja e-posti turundusplaane, mida saate proovida tasuta prooviversioonidega. Meile meeldisid ka nende pilveserveri plaanid … see pakub peaaegu spetsiaalset serveritüüpi jõudlust palju soodsama hinnaga.

Nad pakuvad ööpäevaringset kakskeelset (!!) tuge e-posti, telefoni ja vestluse kaudu & sisaldavad piiramatut kettaruumi. + Nad laadivad tegelikult CAD-is, jaa!

Nende odavaim plaan algab alles nüüd 3,89 CAD kuus (alla 5,99 USD).

Toetus

WHC pakub mitmesuguseid tugiteenuseid: ööpäevaringne reaalajas vestlus, telefonitugi ja veebipõhine kasutajatoe. Tugi on saadaval nii prantsuse kui ka inglise keeles!

Kiirus

WHC opereerib andmekeskusi nii Vancouveris kui ka Montrealis. Andmekeskus valitakse automaatselt teie asukoha põhjal. Kui teil on Kanada ettevõte, on teie veebisaidi majutamine Kanadas kiire ja privaatsusnõuete järgimine.

Nad kasutavad SSD-ketastega servereid, mis on ettevõtte sõnul 7x kiiremad kui traditsioonilised mehaanilised draivid. Nende hulka kuulub ka tasuta veebisaidi kiirendus LiteSpeedi tehnoloogia abil, mis paneb teie WordPressi saidid tõesti lendama!

WHC eraldab 100% ühe protsessori tuuma ressurssidest teie PRO hostimiskontole, + 1 GB mälu (RAM) ja 5 MB / s I / O. Kõigi plaanidega on kaasas ka tasuta Cloudflare CDN.

Plussid:

 • HQ + serverid Kanadas
 • Väga soodne! (tasud CAD-is)
 • Piiramatu kettaruum
 • Hämmastav esitus!
 • Kakskeelne tugi ööpäevaringselt
 • Igapäevased varukoopiad kaasa arvatud

3. GreenGeeks – kõige rohelisem veebisaidi host

Veebisait: www.greengeeks.com
Hind:
2,95 dollarit (USD)
Kettaruum: Piiramatu
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

GreenGeeksi logo

Nad on olnud töövalmis alates 2008. aastast ja on sellest ajast alates suutnud nii energiasäästlikuks muuta nad panevad oma energiatarbimise tuuleenergia abil kolm korda tagasi võrku, mis on üsna hämmastav!

Veebimajutusettevõttena, GreenGeeks on äärmiselt usaldusväärne, omavad võimsaid servereid mitte ainult Kanadas, vaid kogu maailmas. Samuti pakuvad nad piiramatut kettaruumi isegi kõige põhiplaanil.

Neil on jagatud hostimis-, edasimüüja- ja WordPress-hostimisplaanid. Nende tugi on saadaval 24/7/365 ja väga reageeriv. Mis meile GreenGeeksi juures meeldis, on vaikimisi tasuta funktsioonide loend, mille saate iga hostimiskavaga. Kõik alates tasuta domeeninimest, tasuta SSL-ist, veebisaidi tasuta migreerimisest, tasuta CDN-integratsioonist kuni ülikiire SSD-salvestuseni ja muljetavaldavast turvasüsteemist, mis hoiab kõik sujuvalt!

Lisage sellele 30-päevane raha tagasi garantii, kui te pole sellega rahul.

Nende odavaim plaan algab alles nüüd 2,95 dollarit kuus (vähem kui 9,95 dollarit).

Toetus

Ettevõttel on tugiteenuste jaoks mitmesuguseid võimalusi: teabebaas, reaalajas vestlus, telefonitugi ja e-posti / piletite esitamine. Live-vestlus on saadaval 24/7/365. Kui telefonitugi on saadaval esmaspäevast reedeni, 9.00–12.00, EST ja laup., 9.00–20.00, EST.

Kiirus

Kiiruse osas pakub GreenGeeks teile mitmeid andmekeskusi, mille hulgast saate valida, mis võimaldab teil oma sihtturule lähemal asuva asukoha täpselt kindlaks määrata. Neil on andmekeskused Torontos (CA), Amsterdamis, NL-is, Chicagos (USA) ja Phoenixis (USA).

Samuti kasutavad nad tavapäraste kõvaketaste asemel kiirema lehe laadimiskiiruse jaoks SSD-sid (SSD). Kiiremaks laadimiskiiruseks kasutatakse optimeeritud LiteSpeed ​​veebiservereid. Võrreldes NGINXi ja Apachega on LiteSpeed ​​2x kuni 5x kiirem. Täiendava energia saamiseks lehe laadimiskiiruse osas võttis GreenGeeks kasutusele patenteeritud vahemälutehnoloogia nimega PowerCacher. See eksklusiivne funktsioon võimaldab teil kiiret rakenduste laadimisaega täiustatud kasutajakogemuse saamiseks.

Plussid:

 • Ülimalt roheline!
 • Piiramatu kettaruum
 • 24/7 tugi
 • Suur turvalisus
 • Kergesti skaleeritav

4. HostUpon – parim edasimüüja veebimajutaja

Veebisait: hostupon.ca
Hind:
2,95 dollarit (USD)
Kettaruum: Piiramatu
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

HostUponi logo

Asi, mis seab HostUpon lisaks konkurentsile on kindlasti ka nende pühendumus Kanada kohaliku müügi ja toega! Nagu võite ette kujutada, on sellel tõesti vahet.

Neil on tavalise jagatud hostimise (mida enamik inimesi vajab) hostikavad, WordPressi hallatavama lahenduse hostimine, VPS ja spetsiaalsed serverid. Nende asutajad on selles valdkonnas tegutsenud alates 1998. aastast, nii et nad tunnevad hostimismängu üsna hästi ja see näitab! Nende serverid kasutavad SSD-draive, MariaDB MySQL-i jõudluse jaoks ja LiteSpeed ​​koos LSCache’iga, mis tõepoolest maksimeerib WordPressi installide jõudlust.

Me armastame nende edasimüüjate seadistusi ja pakette, koos WHM-i juhtpaneeliga ja väga konkurentsivõimelise hinnaga. See sisaldab ka tasuta migreerimisteenust ja võimalust kohandatud nimeserverite seadistamiseks!

Lisage sellele väga kiire andmekeskus Torontos (USA-s 3), piiramatu kettaruum, lukustatud hinnad (nii et maksate alati sama, isegi kui saidi hinnad tõusevad), ja lõpuks võidab suurema osa konkurentsist hinnakujunduse osas … olete heades kätes!

Nad pakuvad 3 hostipaketti, nende odavaim plaan algab alles nüüd 2,95 USD kuus (7,95 USD kuus).

Toetus

HostUpon pakub tugiteenuste saamiseks erinevaid võimalusi. Nende hulka kuulub teadmistebaas, võrgu olek, piletite esitamine, veebis toimuv otsevestlus ja telefonitugi. Live Chat, telefonitugi ja piletite esitamine on saadaval ööpäevaringselt.

Kiirus

Performance Boosts on saadaval nende kallimate plaanide korral. Business Unlimitedi plaanis kasutatakse 80% CPU ressursse ja nende Premium Unlimited Planis täielikku 100% CPU. Kõige odavamale plaanile eraldatakse 40% ühe protsessori tuuma ressursist (mis on piisav enamiku väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete või ajaveebide jaoks).

Garanteeritud mälu (RAM) on 512 MB. Garanteeritud ketta I / O on kiirusel 512 KB / s.

Plussid:

 • Piiramatu kettaruum
 • Kanadas asuv tugi- ja müügimeeskond
 • Hinnad on lukus
 • Serverid Kanadas ja USA-s
 • Tasuta domeeninimi

5. WP mootor – parimal viisil hallatav WordPressi host

Veebisait: wpengine.com
Hind:
35 dollarit (USD)
Kettaruum: Piiramatu
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

WP Mootori logo

Kui otsite Kanada jaoks ülikvaliteetselt hallatavat WordPressi hostimist, on WP Engine just see, mida vajate! Nad on WordPressi saitide majutamisel turuliider ja seda mõjuval põhjusel (kuigi need on siis liiga kallid). Neil on ettevõttesisene kohandatud vahemällusüsteem, mis teenindaks lehti ülikiirelt (EverCache), ning koos CDN-iga on nad WordPressi kiireim hostimisettevõte!

Nende ööpäevaringne tugi on ilmselgelt spetsialiseerunud WordPressile, võimaldades neil kõik probleemid probleemideta lahendada. Lisaks hoolitsevad nad ka kõigi WordPressi põhivärskenduste eest, nii et te ei pea selle pärast muretsema. Ja kui see on oluline värskendus, katsetavad nad seda saiti enne värskendamist kõigepealt, et olla kindel, et miski ei purune, tipptasemel teenus. Neil on ka reaalajas reaalajas ohtude tuvastamine, nad blokeerivad aktiivselt DDOS-i rünnakuid ja nad parandavad teie saidi isegi tasuta, kui see satub häkkida …

Kõik ülaltoodu õigustab hinnasilti! Huvitab meelerahu ja võib eelarvet säästa?

Nende odavaim kava algab kell 35 dollarit kuus.

Toetus

WPEngine pakub teile vajaliku abi saamiseks ressursikeskust, dokumentatsiooni, lahenduskeskust, süsteemi olekut, reaalajas vestlust, piletite esitamist ja telefonitoe pakkumist. Ettevõtte teatel on nende tugimeeskond saadaval 24/7/365.

WPEngine’i klienditoesüsteemi ülevaated olid erinevad. Nende ülevaadete kohaselt teavad esindajad oma hostimispaketi häid külgi, eriti kui tegemist on WordPressiga. Nad suutsid vastata keerukatele küsimustele, mis neile heideti. Teisest küljest väitis mõni ülevaade, et neilt vastuse saamiseks kulus keskmiselt umbes 3 päeva ja nad ei suutnud teatud probleeme lahendada.

Kiirus

Andmekeskused on saadaval USA-s, Kanadas, Suurbritannias, Austraalias, Saksamaal, Iirimaal, Taiwanis, Belgias ja Jaapanis. Kui vaadata teie sihtturgu Kanadas, siis võite pakkuda neile kindlasti kiiremat veebisaidi laadimiskiirust nende serverite läheduse tõttu.

Ülemaailmse kliendibaasi teenindamiseks on kaasas tasuta CDN-integratsioon.

Plussid:

 • WP eksperdid
 • Suure jõudlusega serverid
 • Väga spetsialiseeritud tugi
 • Täielikult juhitud

Miinused:

 • Kallid

6. HostGator – suure väärtusega veebimajutaja

Veebisait: www.hostgator.com
Hind:
 2,75 dollarit (USD)
Kettaruum: Piiramatu
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

HostGatori logo

HostGator, nagu ka Bluehost ja paljud teised veebimajutajad, kuulub veebimajutusteenuste hiiglasele EIG, kes ostab teisi veebimajutusettevõtteid. Tavaliselt tähendab see tugiteenuste efektiivsuse vähenemist, kiiruse vähenemist ja veel mõnda muud probleemi. Tundub, et HostGator on suurema osa neist ületanud ja leidnud, et kulude ja väärtuste tasakaal on väga hea.

Lisaks hostimiskavadele pakuvad nad ka PPC-, SEO- ja veebidisaini teenuseid, mis võivad olla kasulikud, kui te ei leia kohalikku digitaalagentuuri, mis aitaks teil oma veebiturundust abistada.

Hostgatoril on kavas jagatud hostimine, pilvemajandus, WordPressi hostimine, edasimüüjate hostimine, VPS, spetsiaalne server, Windowsi hostimine ja rakenduste hostimine.

Nagu öeldud, saate sama hinnaga maksta Kanada Veebimajutusel, hankida Kanadas servereid ja suurt tuge … nii et kui te tõesti ei soovi HostGatoriga võõrustada, on paremaid võimalusi.

Toetus

Tugiteenuseid osutatakse mitmel viisil, näiteks tugiportaali, videoõpetuste, telefoni, reaalajas vestluse ja piletite esitamise kaudu. Kõik need tugivõimalused on saadaval ööpäevaringselt. HostGatori tugisüsteemi puudutavad ülevaated olid erinevad. Paljud inimesed olid oma tugitöötajatega rahul. Kuigi mõned inimesed olid ka vihased, kuna esindajate väidetavalt olid ettevõtte tooted ja teenused ebakompetentsed.

Kiirus

HostGator ei paku kiiruse osas palju. Neil ei ole Kanadas asuvaid andmekeskusi, mis on segane, kui teie vaatajaskond asub nimetatud asukohas. Serverid asuvad Provos, Utahis ja Houstonis, Texases.

Neil on mod_cloudflare installitud ka jagatud ja edasimüüja serveritesse. See sisu levitamisvõrk (CDN) salvestab jällegi teie andmed vahemällu erinevates asukohtades, et pääseda kiiresti juurde peamisest andmekeskusest kaugel asuvatest kohtadest..

Plussid:

 • Odav
 • Hea kulude / väärtuste tasakaal

Miinused:

 • Kanadas pole ühtegi serverit
 • Üldiselt madalama kvaliteediga teenused

7. InMotioni hostimine – parim äriveebimajutus

Veebisait: www.inmotionhosting.com
Hind:
6,39 dollarit (USD)
Kettaruum: Piiramatu
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

InMotioni hostimise logo

InMotion Hosting on siin veel üks veteran, kuid nad keskenduvad peamiselt ettevõtete majutamisele ja lahendustele, seega kõrgemad kulud. Need on üsna head, kuid Kanadas pole ühtegi andmekeskust … kombineerides seda kõrgemate kuludega, pole palju põhjust nendega minna.

Neil on pakkuda 5 hostimistüüpi: jagatud hostimine, WordPressi hostimine, VPS, pühendatud serverid ja edasimüüjate hostimine. Lisaks neile pakuvad nad vajadusel ka veebidisaini teenuseid … ja nad toetavad kõige populaarsemaid CMS-e ja e-poe platvorme, + moodle (õppeplatvorm / kursusehaldussüsteem).

Mis neile meeldib, on nende viis kogukonnale tagasi anda. Nad pakuvad õpilastele 50% allahindlust ja nende andmekeskused on üsna keskkonnasõbralikud.

Toetus

Ööpäevaringne tugiteenus on kõigile hostikavadele saadaval ja seda tehakse telefoni, e-posti ja otsevestluse kaudu. Veebijuhendid ja kogukonnapõhine Q&Saadaval on ka A. Arvustused on enamasti positiivsed, kui rääkida nende klienditoesüsteemist. Nende kliendid väitsid, et neil on kiire reageerimise aeg ja nende esindajad on teadlikud nii lihtsate kui ka keerukate probleemide lahendamisel.

Kiirus

SSD-sid kasutatakse ainulaadsete protsessidega, mis muudavad teie veebisaidi laadimise kiiremaks, kui traditsiooniliste mehaaniliste draivide kasutamisel. Neil on maksimaalsed kiirustsoonid nii USA ida- kui ka läänerannikul (mitte Kanadas). Need asuvad spetsiaalselt Californias Los Angeleses ja Virginias Herndonis.

Kuigi salvestusruum ja ribalaius on piiramatud, pole CPU, RAM ja muud tegurid, mis võivad teie veebisaidi toimimist mõjutada, avaldamata. Võimalik, et ribalaius on piiramatu, kuid kui jõuate oma mälu ja protsessori piirini, ei pruugi te mahutada kõiki vaatajaid, kes proovivad teie veebisaidile juurde pääseda.

Plussid:

 • Kvaliteetsed teenused
 • Palju võimalusi
 • Rakenduste / CMS-ide hea tugi

Miinused:

 • Kallid
 • Kanadas pole ühtegi serverit

8. Cloudways – parim pilvemajutus

Veebisait: www.cloudways.com
Hind:
10 dollarit (USD)
Kettaruum: 25 GB
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

Pilveteede logo

Cloudways on erinev metsaline, see kasutab teiste ettevõtete tooreservereid ja võimaldab teil nendes serverites kõrgetasemelisi rakendusi ja veebisaite juurutada, hallata ja jälgida, lõigates välja tavalise veebimajutuse keskmehe. Kui olete isegi pisut tehniline, võib see säästa palju raha.

Funktsioonide hulka kuulub tasuta ssl, tasuta saitide migratsioon ja võimalus installida nii palju rakendusi, kui soovite.

Kui otsite just seda tüüpi pilvemajutust, siis on selleks võimalus Cloudways, nende pakutav paindlikkus ületab teie igapäevase jagatud hostingu pakkuja. Ja neid on üsna lihtne skaleerida, kuna teie sait vajab rohkem serveriressursse.

Nende partneriteks on Linode, Amazon AWS, Vultr, Digital Ocean, Stackpatch ja Google Cloud Platform.

Toetus

Cloudways pakub teile erinevaid tugiteenuste valikuid, sealhulgas teabebaas, piletite esitamine, otsevestlus, platvormi oleku leht ja veebipõhised täitmisvormid. Täitmisvormide kaudu saate taotleda kõnet, küsida müüki ja saada partneriks.

Nende ülevaated on ülihead. Enamiku arvustuste kohaselt oli nende klienditoesüsteem väga kiire ja kiire. Esindajad teavad, mida teha nii lihtsate kui ka keerukate probleemide lahendamiseks. Üldiselt olid kliendid oma klienditoe teenusega rahul.

Kiirus

Nende odavaima plaani korral pakutakse 1 GB väärtust mälu (RAM). Serverid põhinevad tavapärastel draividel kiirema laadimiskiiruse saavutamiseks võrreldes traditsiooniliste mehaaniliste ajamitega. Serverid on ka PHP 7-ga valmis. PHP 7 on praegu veebiarendajate valik, mis pakub veebisaitide ja rakenduste paremat ja kiiremat jõudlust võrreldes PHP 5.6-ga. CloudwaysCDN võimaldab ka veebisaitide kiiremat laadimiskiirust kogu maailmas, kuna andmed on vahemälus mitmesse kohta üle maailma.

Kiire reageerimise jaoks on neil optimeeritud virnastamine täpsema vahemäluga, näiteks Memcached, Carnish ja Redis. WordPressi ja Magento kiire hostimiskiirus on saadaval ka vastavalt Breeze vahemälu ja Full Page vahemälu tõttu. Lisaks on neil praegu kogu maailmas 60 andmekeskust, mille hulgast saate valida. Veelgi olulisem on see, et neil on Kanadas Torontos andmekeskus, mis võimaldab teil Kanada sihtturul täpsustada ja kiiret laadimiskiirust pakkuda..

Plussid:

 • Ülimalt skaleeritav
 • Taskukohane pilvemajutus
 • Mitu pilve pakkujat

Miinused:

 • Kallim kui jagatud hostimine
 • Vaja on rohkem tehnilisi teadmisi

9. Dreamhost – suurepärane äri veebimajutus

Veebisait: www.dreamhost.com
Hind:
7,95 dollarit (USD)
Kettaruum: Piiramatu
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

DreamHosti logo

Dreamhostil on tõeliselt hea maine ja mõjuval põhjusel. Kõik hostimistooted on kindlad, nende tugi kohapeal ning server kena ja kiire. Samuti ei telli nad tuge, mis on meie raamatus alati suur võit. Kasutusmugavus on veel üks asi, mida Dreamhost tuntakse, kuna nad on klientidele kohandatud juhtpaneeli ehitanud … see on väga kasutajasõbralik.

Mis puutub hostimislahendustesse, siis pakuvad nad jagatud hostimist, WordPressi hostimist, pilvemajutamist, VPS-i ja spetsiaalset hostimist. Neil on ka päris kena veebisaidi ehitaja, mis aitab teil veebidisainerite palkamisel kulusid kokku hoida, sõltuvalt sellest, kui loomulikult teie kujundusvajadused muidugi on.

Ainus negatiivne külg oleks Kanadas andmekeskuste puudumine ja kulud, mida peate odavaima tariifi saamiseks maksma 3 aastat ette. See pole ideaalne.

Toetus

DreamHost teeb teadmisbaasi, foorumi, süsteemi oleku lehe, veebis toimuva reaalajas vestluse, e-posti toe ja piletite esitamise kaudu kättesaadavaks erinevad tugivõimalused. Viimased kolm tugirežiimi on saadaval ööpäevaringselt. Neil puudub hetkel telefonitugi.

Nende klienditoesüsteemi ülevaated on hämmastavad. Nad kogusid positiivseid ülevaateid oma abivalmis ja asjatundlike esindajatega. Esindajani jõudmiseks vestlusringis teiega rääkimiseks kulub vähem kui minut. Ja see pole see. Samuti suutsid nad pakkuda kasulikke linke probleemi tõrkeotsinguks.

Kiirus

DreamHost kasutab tavapäraste mehaaniliste draivide asemel tahke oleku draive (SSD). Kui kasutate esimest, laadib teie veebisait kiiremini kui viimane. Andmekeskused pole Kanadas saadaval. Need asuvad Ashburnis, Viriginias, Portlandis, Oregonis, Californias Irvine’is ja Californias Los Angeleses.

Teie veebisaidi kiirendamiseks ei paku ettevõte palju. Oma veebisaidi kiiremaks laadimiseks peate ise käsitsi kohandama.

Plussid:

 • Hea maine
 • Kvaliteetsed teenused
 • Majasisene tugi

Miinused:

 • Veel kallim
 • Kanadas pole ühtegi serverit

10. Bluehost – kindel kogemustega host

Veebisait: www.bluehost.com
Hind:
3,95 dollarit (USD)
Kettaruum: 50 GB
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

Bluehost logo

Bluehost on veel üks EIG-i omandis olev veebimajutaja. Nad läbisid mõne aasta kindlasti kareda plaastri, kuid näib, et nad teevad oma pildi puhastamiseks ja toodete hostimiseks kõvasti tööd. Üldiselt on nad üsna usaldusväärsed ja neil on kindlasti kogemusi, mis tõestavad maailmale, et nad on jõud, millega tuleb arvestada. Neil on PALJU saite, peame neid varsti uuesti hindama, et näha, kas saame neid meie loendisse üles tõsta.

Nad pakuvad 30-päevast raha tagasi garantii, kui te pole nende teenustega rahul. Mis puutub hostimisplaanidesse, siis pakuvad nad jagatud hostimist, pilvemajutamist, spetsiaalset hostimist, WordPressi hostimist ja VPS-i. Kanadas pole aga ühtegi serverit.

Toetus

BlueHost pakub teile teadmistebaasi, videoõpetusi, reaalajas vestlust, piletite esitamist ja telefonitugi. Need on saadaval ööpäevaringselt. Arvamused seoses BlueHosti klienditoe teenusega olid enamasti negatiivsed. Isegi lihtsate probleemide tõrkeotsing võtab neil kaua aega. Küsimustele vastamine on valusalt aeglane ja tundub, et nende klienditoe esindajad on tellitud teistest riikidest, kes räägivad inglise keelt teise keelena.

Kiirus

Nende odavaima virtuaalserveriplaani toimivus (sealhulgas kiirus) pole avalikustatud. Selles öeldakse ainult, et nimetatud kaval on standardne jõudlus. Nende tugiesindaja sõnul tähendab Standard Performance teile 25 GB muutmälu ja teie veebisait laaditakse 2-3 sekundi jooksul.

Nende teadmistebaasi uurimisel võib teil olla rohkem CPU, mälu ja ressursse 25,99 USD eest kuus. Nende Pro pakett on aga märgistatud kui “High Performance”, kus sellel on 80% vähem kontosid serveri kohta, mis võimaldab tal kasutada rohkem ressursse konto kohta. Selle paketiga kaasneb suurenenud kiirus ja võimsus vähem kasutajate tõttu. Andmekeskused asuvad USA-s Utahis. Kahjuks Kanadas puuduvad andmekeskused.

Plussid:

 • Kogenud
 • Konkurentsivõimelised hinnad
 • Korralik WordPressi saitide jaoks

Miinused:

 • Kivine maine
 • Kanadas pole ühtegi serverit

11. Dünaamiline hostimine

Veebisait: www.dynamichosting.ca
Hind:
3,95 dollarit (CAD)
Kettaruum: 5 GB
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

Dünaamilise majutuse logo

Nad on selles valdkonnas tegutsenud alates 1999. aastast ja töötavad nüüd 100% taastuvenergiaga, nad teavad majutust seestpoolt ja seda näitab nende teenuste kvaliteet!

Ehkki nende sait reklaamib peamiselt kvaliteetselt hallatud WordPressi hostimist (mis sisaldab CloudFlare PRO tasuta, väga muljetavaldavat), pakuvad nad ka jagatud hostimist tõeliselt taskukohase hinnaga. Neile meeldivad need omadused, mis on kaasas isegi kõige põhilisema plaaniga.

Need hõlmavad tasuta SSL-i, automatiseeritud varukoopiaid ja automatiseeritud pahavara skannimist, et vältida häkkimist. Samuti pakuvad nad tasuta rännet, nii et te ei pea muretsema, et maksate kellelegi teie saidi teisaldamiseks nende majutamise eest.

Toetus

Ettevõte pakub mitmesuguseid tugiteenuseid. Nende hulka kuuluvad otsevestlus, teabebaas, tugipiletid ja ööpäevaringne tasuta kõnekeskus. Nende tugipiletitega saate tunni (või vähem) tunni jooksul järelmeetmeid. Nende telefonitoel pole ooteaegu, mis paneksid teid kisama. Enamik arvustusi kinnitab selle garantii, et nimetatud ettevõte annab neile arvustuste põhjal suurepärase hinnangu. Klientide sõnul on neil parim hinna ja kvaliteedi suhe ning tugi osutati kiiresti.

Kiirus

Kiiruse ja jõudluse osas pakub Dynamic Hosting mitmesuguseid funktsioone. Nad kasutavad tahkis-draive, mis on kiiremad kui traditsioonilised mehaanilised ajamid. Need on ka PHP 7-ga valmis ja rakendavad HTTP / 2. Mõlemad võrdsustavad veebisaidi kiirema laadimiskiirusega.

Cloudflare CDN antakse tasuta ja see on sisse ehitatud hostimise juhtpaneeli. Kui viibite Kanadas, saate kasu nende andmekeskustest, mis asuvad Halifaxis ja Calgary’s.

Plussid:

 • Suurepärane hallatud WordPressi hostingu pakkuja
 • Palju tasuta funktsioone
 • Serverid Kanadas

Miinused:

 • Jagatud hostimise jaoks on seal paremaid võimalusi.

12. Cirruse majutamine

Veebisait: www.cirrushosting.com
Hind:
3 dollarit
Kettaruum: 50 GB
Toetus: Telefon, piletid

Cirrus Tech logo

Need on taskukohased, pakuvad palju kettaruumi ja neil on serverid Torontos. Nad alustasid 1999. aastal, nii et neil on kindlasti korraliku veebimajutusettevõtte juhtimiseks vajalik kogemus. Nüüd on neil üle 15000 saidi ja pakutakse kõiki põhifunktsioone, näiteks tasuta SSL-i ja ühe klõpsuga WordPressi installijaid. Samuti pakuvad nad teie hostimisega kaasas tasuta domeeninime, mis on inimestele, kes soovivad, et kõik oleks ühes kohas, väga mugav.

Lisaks tavalisele jagatud hostimisele, WP-hostimisele, pilvemajutamisele ja pühendatud serveritele pakuvad nad ka Sharepointi hostimist, mida me sageli ei näe. Cirrusel on ka veebidisaini teenus juhuks, kui seda vajate.

Toetus

Cirrus pakub teile vajaliku abi saamiseks mitmesuguseid võimalusi: piletite esitamine, teabebaas, telefonitugi ja veebiveeb. Kaks viimast tugivõimalust on saadaval ööpäevaringselt. Nende tugiteenistus kogus erinevaid ülevaateid. Mõned kliendid olid oma teenusega väga rahul ja teatasid, et reageerivad neile väga kiiresti. Teised olid aga oma tugiesindajate üle rahulolematud, öeldes, et toetuspiletitele vastamiseks kulus neil isegi rohkem kui 3 päeva.

Kiirus

Kas otsite Kanadas andmekeskusi, mis vastaksid riigi publikule? Cirrus Hosting töötab Toronto piirkonnas 3 andmekeskust. Kuigi neil on Kanadas andmekeskused, ei kasuta nad veebisaidi kiiruse suurendamiseks palju funktsioone. Toetatud on PHP 7, mis tähendab teie veebisaidi kiiremat laadimiskiirust võrreldes PHP 5.6-ga. Cloudflare CDN, LiteSpeed ​​serverid ja muud vahemällu salvestamise funktsioonid ei kuulu nende jagatud hostipakettide hulka.

Plussid:

 • Kogenud
 • Väga taskukohane
 • Serverid Kanadas

Miinused:

 • Odavaima hinna eest tuleb maksta korraga 3 aastat

13. SiteGround

Veebisait: www.siteground.com
Hind:
3,95 dollarit (USD)
Kettaruum: 10 GB
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

SiteGround logo

See on üks meie kõigi aegade lemmik USA-s asuvaid hostimisettevõtteid, neil on võimsad serverid kogu maailmas (ehkki Kanadas neid pole) ja tipptasemel tugi. SiteGround on üks kiiremini kasvavaid hoste ümber ja seda mõjuval põhjusel! Nende tähelepanu turvalisusele, toele ja kasutusmugavusele on üsna muljetavaldav. Nad arendasid välja isegi ettevõttesisesed turvasüsteemid, et pidevalt jälgida ja tegutseda võimalike turbeprobleemide korral.

Neid pakutakse ka WordPressi jaoks WordPressi poolt (mis on üsna haruldane! Nad võivad loomulikult lahendada mis tahes CMSi, mida neile viskate).

SiteGroundil on 3 hostimiskava, nende kõige taskukohasem plaan algab kell 3,95 USD / kuu (tavahinnast 67% soodsam)!

Toetus

SiteGround pakub erinevaid tugiteenuste valikuid, sealhulgas teadmistebaas, õpetused, reaalajas vestlus, telefon ja piletitoetus. Ettevõtte sõnul aitab telefoni ja reaalajas vestluse tugi teile koheseid vastuseid saada, samal ajal kui piletitel kulub 10 minutit.

Klientide ülevaated oma tugisüsteemi kohta olid hämmastavalt positiivsed. Enamik kliente väitis, et esindajad olid väga viisakad ja abivalmid. Nad pälvisid veebipõhiste klientide arvustuste seas kõrge hinnangu. Kiirustamine saidi SiteGround jaoks!

Kiirus

Kiiruse osas on SiteGroundil palju pakkuda. Need pakuvad SSD-sid veebisaidi kiiremaks laadimiskiiruseks võrreldes traditsiooniliste draividega. Neil on ka kohandatud vahemälu plugin nimega SuperCacher veelgi kiirema laadimiskiiruse jaoks.

Ettevõtte andmekeskused asuvad USA-s, Suurbritannias, Hollandis ja SG-is. Kuigi Kanadas puuduvad andmekeskused, korvab SiteGround selle tasuta pilvkatte integreerimisega.

Plussid:

 • Tasuta SSL
 • Soovitab WordPress
 • Suure jõudlusega serverid
 • Kergesti skaleeritav

14. StableHost

Veebisait: www.stablehost.com
Hind:
3,50 USD (USD)
Kettaruum: Piiramatu
Toetus: Telefon, piletid

StableHosti logo

Stabiilne on üldiselt korralik host, Kanadas pole ühtegi serverit. Nad pakuvad samu funktsioone nagu enamus teisi masinaid, välja arvatud nende rühmitatud hostimistehnoloogia … see suurendab üldist jõudlust ja mastaapsust, vähem seisakuid.

Neil on palju hostimisvõimalusi: jagatud hostimine, WordPressi hostimine, VPS, edasimüüja, ettevõtte hostimine, piiramatu hostimine. StableHostil on ka korralik saidiehitaja, et teie veebisait võimalikult kiiresti üles töötaks ja töötaks. Sellel on suurepärased kujundused ja lihtne lohistatav n-drop-ehitaja.

Hea valik, kui soovite sihtida USA-s asuvat turgu.

Toetus

StableHost pakub telefonitoe, veebivestluse, teabebaasi, KKK ja süsteemi oleku lehte, et saada teile vajalikku abi. Nende tehniline meeskond on saadaval ööpäevaringselt. Teisest küljest on nende müügi- ja arveldusmeeskonnad saadaval seitse päeva nädalas kella 9–17 (MST). Arvamuste osas kogunesid nad segamini. Mõned väitsid, et nende teenus oli väga halb. Kuigi teised olid oma pakkumiste ja tugimeeskonnaga rahul.

Kiirus

Kiiruse osas annab odavaim plaan teile 1 täieliku protsessori tuuma. Mida suurem on protsessori tuumade arv, seda kiirem on veebisait. Neil on LiteSpeedi, PHP ja MySQLi kohandatud versioonid, mis muudavad teie veebisaidi kiireks, sõltumata külastajate arvust. Kasutatakse pooljuhtkettaid, mis muudavad teie veebisaidi kiiruse kiiremaks võrreldes nendega, kes kasutavad traditsioonilisi mehaanilisi ajameid. Neil pole Kanadas servereid. Kuigi neil on mitu andmekeskuse asukohta Phoenixis ja Chicagos, USA-s, Amsterdamis, Hollandis, Singapuris ja Rootsis, Stockholmis.

Plussid:

 • Kvaliteetsed teenused
 • Lahe saidiehitaja
 • Rühmitatud hostimise tehnoloogia suurema jõudluse tagamiseks

Miinused:

 • Kanadas pole ühtegi serverit

15. Sait5

Veebisait: www.site5.com
Hind:
6,95 dollarit (USD)
Kettaruum: Piiramatu
Toetus: Live Chat

Saidi5 logo

Sait5 pakub ka korralikku teenust, kuid hinnapunkti vaadates pole väärtuse pakkumist tegelikult olemas, kuna seal on paremad hostid, kes on taskukohasemad. Samuti on nende põhiserver USA-s, nii et Kanada saitide jaoks poleks see suurepärane.

Neil on tasuta saidi migratsioon, varundamise varukoopiad ja 45-päevane raha tagasi garantii. Nende hostimisvõimaluste hulka kuulub jagatud hostimine, edasimüüjate hostimine ja täielikult hallatav VPS.

Toetus

Site5 Hosting pakub mitmesuguseid tugiteenuseid. Nende hulka kuulub teadmistebaas, Q&Platvorm, e-posti tugi ja reaalajas vestlus. Negatiivne külg on see, et neil puudub telefonitugi. E-posti tugi ja veebivestlus on saadaval ööpäevaringselt. Kahjuks olid enamik nende klienditoe ülevaateid negatiivsed. Esindajani jõudmiseks kulub vaid mõni minut, kuid küsimustele vastamiseks kulub umbes 5–10 minutit. Mõned väitsid isegi, et lihtsa probleemi lahendamiseks on vaja mitut tugiseanssi.

Kiirus

Saidil5 on mitu andmekeskuse asukohta Euroopas (Suurbritannias, Hollandis, Prantsusmaal ja Rumeenias), Põhja-Ameerikas (USA ja Kanada), Lõuna-Ameerikas (Sau Paolo, Brasiilia ja Joao Pessoa) ning Aasias (Hiina ja Singapur). On hea, kui sihtturg asub Kanadas, kuna neil on selles kohas andmekeskus.

Ressursside osas väitis ettevõte, et nad pakuvad rohkem kui piisavalt protsessorit ja muutmälu, et „keskmisele” veebimajutuse kliendile meeldida. Kliendid näevad kõrget jõudlust, kuna nad väldivad üksikute teenuste ülemüüki. Nende veebisaidil ei reklaamita tasuta Cloudflare CDN-, LiteSpeed- ega MariaDB-servereid ega muid vahemälufunktsioone..

Plussid:

 • Kvaliteetne hostimine
 • Piiramatu kettaruum
 • 45-päevane raha tagasi garantii

Miinused:

 • Liiga kallis
 • Kanadas pole ühtegi serverit

Kanada veebimajutus Arvustused: miks me seda teeme?

Digitaalagentuurina saame palju veebimajutusega seotud küsimusi. Inimesed tahavad teada, milline veebimajutaja sobib paremini nende konkreetsete eesmärkide saavutamiseks (võiks olla tavaline ettevõtte sait, fotograaf, väike ajaveeb jne) või kust leida korralik võrdlus, mis annaks ülevaate Kanada parimatest veebimajutusteenuste pakkujatest. Enamikul on probleeme tuvastamisega, millised veebimajutajad on tegelikult seda raha väärt, pakkudes nende eest kõige rohkem pauku. Nii et säästes aega nendele küsimustele uuesti ja uuesti vastates, otsustasime ressursi loomiseks, mis pakub paljusid vastuseid, mida inimesed otsivad, luua hea tükk aega ja nii see juhend sündiski!

Kanada veebimajutustelefon

Kanada parimad veebimajutusteenused: uuring

Ükskõik, kas teete veebi ümberkujundamise, täieliku kaubamärgi muutmise protsessi või proovite lihtsalt uut saiti reaalajas käivitada, satuvad teile paratamatult mõned blokeerijad. Oma veebisaidi üles seadmine ja käitamine nii, nagu soovite, võib olla uskumatult rahuldustpakkuv, kuid selle saavutamiseks peate tegema palju rasket tööd. Lisaks sellele, et saate oma veebisaidi kujundada ja ehitada (kasutades kohandatud CMS-i või sellist tavalist nagu WordPress), peate otsustama ka selle, kus ja kuidas seda hostida.

veebimajutusuuringud

See otsus hõlmab erinevate (odavate) veebimajutusettevõtete vahel valimist & Kanadas saidi majutamiseks saadaval olevad hostimistüübid. Teie vahel on palju erinevaid hostimispakette, mille hulgast saate hõlpsalt valida, kuid selleks, et teha valik, mis on kõige kasulikum teile, teie veebisaidile (olgu see siis ajaveeb, e-kaubanduse sait või ettevõtte üldine sait) ja selle kasutajatele, peate mõistma erinevusi hostimistüüpide vahel, mis võivad teie otsingu käigus ilmneda. Selles eepilises otsingus abiks oleme allpool loetlenud erinevad hostimistüübid ja millised funktsioonid peaksite tähelepanu pöörama.

Kanadas veebimajutuse tüübid

Virtuaalserver

Jagatud hostimine on väiksematele veebisaitidele ja projektidele üks populaarsemaid veebimajutustüüpe, kuna see on klassifitseeritud odav veebimajutus. Mõne väiksema projekti hulka kuuluvad kohalikud ettevõtted, ajaveebid, isiklikud veebisaidid ja palju muud. Need on veebisaidid, mille eesmärk pole näha ülikõrgeid liiklusmahuteid ja seetõttu ei pea need mahtusid toetama. Selle odava veebimajutuse tüübi töötab pakkuja, kes pakub samas serveris ruumi mitmele erinevale kasutajale. See kujutab endast palju piiranguid, kuid piirangud ei puuduta enamikku väiksemaid veebisaite, muutes selle suurepäraseks valikuks seda tüüpi ettevõtmiste jaoks. Selle veebimajutuse tüübi täiendav eelis on madalam hind, mis sellega ostjale kaasneb. Enamik odavaid hostasid pakuvad taskukohaseid plaane nii Linuxi hostimiseks & Windowsi hostimine (ja kõige levinumad programmeerimiskeeled nagu MySQL, Java, PHP jne). Enamik virtuaalserveriteenuse pakkujaid eemaldab ka WordPressi, Joomla, Drupali ja muude CMS-ide ühe klõpsuga installijad. See on kindlasti väikeettevõtetele parim veebimajutus.

VPS-i hostimine

See hostimistüüp annab teile juurdepääsu virtuaalsele privaatserverile. VPS-i majutamisel on jagatud hostimisega palju ühist, kuid nende serveriruumi osas on vähem piiranguid ja rohkem vabadust. Täiuslik keskpunkt odava virtuaalserveri ja kalli pühendatud serverimajutuse vahel. VPS-hostimine annab teile osa serveriruumist, mis on eraldatud ülejäänud serveriruumist, mida teised kasutajad kasutavad, et saaksite kasutada oma serveriruumi, mida ei mõjuta teiste kasutajate veebisaidid. Taskukohane veebimajutuslahendus, mis annab rohkem paindlikkust kui jagatud hostimine. VPS-i hostimine on Kanadas populaarne veebimajutuse võimalus ja tavaliselt kasutatakse seda ka mänguserverite hostimiseks (sobib suurepäraselt Minecrafti majutamiseks).

Privaatserveri hostimine

Kas teil on suurem veebisait, millele otsite veebimajutuse lahendust? Sel juhul võib spetsiaalne serverimajutus olla teie jaoks ideaalne valik. Kasutajale kogu serverile juurdepääsu võimaldamise korral valivad selle veebimajutusvõimaluse enamasti suuremad veebisaidid, mis salvestavad palju teavet ja genereerivad palju suuremat liiklust. Veebisaidid, nagu kinnisvarakataloogid, suured e-kaubanduse saidid ja palju muud, võiksid spetsiaalse serveri hostimisplaani kasutajaks muuta oma veebisaidi käitamiseks ja võimaldama kasutajatel oma suure jõudlusega veebisaidi sujuvaimat kogemust..

Pilvemajutus

Pilvemajutus on oma paindlikkuse ja mitmekülgsuse tõttu viimastel aastatel märkimisväärselt populaarsust kogunud. Pilvemajutus võimaldab kasutajatel oma veebisaidi võimaluste ja vastuvõetavate ressursside kättesaadavuse suurendamist või vähendamist. Kuna see sobib ideaalselt nii suurte kui ka väikeste veebisaitide jaoks ja kuna see on ka palju turvalisem veebimajutuse meetod, kuna see tugineb mitte ühele, vaid mitmele masinale, pakub pilvemajutus oma kasutajatele palju eeliseid.

Edasimüüja majutamine

Edasimüüjate hostimine tähendab sellist tüüpi veebimajutust, mille korral veebiarendaja ostab märkimisväärse hulga serveriruumi, et müüa oma klientidele edasi neid, kellele nad veebisaite arendavad. See sobib ideaalselt klientidele, kellel on veebiarendaja, kes hoolitseb nende eest oma veebisaidi eest, kuna see annab arendajale rohkem kontrolli, et tagada veebisaidi toimimine täpselt nii, nagu peaks. Kui teete koostööd veebiarendajaga, siis vaadake, kas nad pidasid teie jaoks loodava saidi jaoks silmas veebimajutuse lahendust (nt edasimüüja hostimine).

Kanada veebimajutus: kuidas leida parimat teenust?

Kanadas veebimajutuse osas on hulgaliselt veebimajutuste tüüpe, mille hulgast saate enne oma veebisaidi üles seadmist valida. Kuid see pole kahjuks viimane raske otsus, mille peate tegema. Kui olete kindlaks teinud teie vajadustele vastava veebimajutuse tüübi, peate alustama konkreetsete funktsioonide võrdlemist. Lisaks oleme seda uuringut teinud ka Austraalia veebimajutusteenuste pakkujate, Uus-Meremaa veebimajutuse, Singapuri veebimajutusteenuste, Ühendkuningriigi veebimajutuse, India odavate veebimajutusteenuste, populaarseimate veebimajutusteenuste (üldiselt) jaoks, & isegi Iirimaa veebimajutus.

Kanada veebi leidmine

Kui võrrelda arvukalt veebimajutusteenuste pakkujaid, kellega saate veebis registreeruda, siis siin on mõned tegurid, mida võiksite kaaluda:

Serveri asukoht

serveri asukoha kaartUskuge või mitte, serveri füüsiline asukoht mõjutab teie veebisaidi laadimisaegu. Mida lähemal on server teie veebisaidile pääseda püüdvate kasutajate jaoks geograafiliselt, seda kiiremini saavad nad seda kasutada. Kui teie või teie veebisaidile pääsemiseks eeldatavasti kõige lähemal asuva serveri server on märkimisväärselt alajõuline, on kõige parem leida teile lähim server, millel on mõistlik ressursside hulk ja usaldusväärsus.

Kokkuvõtteks: seni, kuni server on lähedal või Kanadas (ja see on korralik server), on teil kõik korras! Pole tähtis, kas otsite linnaspetsiifilisi teenuseid, näiteks veebimajutust Torontos, Montrealis või Vancouveris … kiiruse erinevus on tühine.

Ladustamine

Viimane asi, mida soovite, on registreeruda veebimajutusteenuste pakkuja juures ja teada saada, et see ei paku teile teie veebisaidi jaoks vajalikku salvestusruumi. See kehtib eriti siis, kui teie eesmärk on hallata e-kaubanduse saiti. Enne kui hakkate midagi tegema, tutvuge salvestusruumiga, mida pakkuja pakub koos plaaniga, mille jaoks olete registreerunud, et veenduda, et see vastab teie saidi vajadustele..

Uptime

On oluline, et teie veebisait oleks kasutajatele juurdepääsetav igal kellaajal päeval ja öösel – selle eest maksate lõppude lõpuks. Selle saavutamiseks püüavad veebiteenuse pakkujad pakkuda parimat võimalikku uptime statistikat. Alustasime suurte veebimajutusettevõtete üldise tööaja ja reageerimisaegade jälgimist meie veebisaidi hosti oleku lehel. Otsige mõne kaaluka teenusepakkuja klientide arvustusi, et leida tegelik kogemus, mille teised on oma teenustest teenuse kasutamisel omandanud.

Kiirus

Lisaks serveri tegelikule asukohale mõjutab veebihostide oma serverite konfigureerimine tohutult ka laadimiskiirusi.

veebisaidi kiiruskatsed

Üldist jõudlust ja kiirust mõjutavad tegurid on eraldatud protsessoriressursid ja mälu, mida iga konto saab, mitu veebisaiti host ühe serveri kohta võimaldab, kuidas nende serveripakett välja näeb PHP suhtes (PHP 7+ on tänapäeval kohustuslik), serveripoolne vahemällu salvestamine ja palju muud (vaadake meie saidi SiteGround vs HostGator võrdlust, näites, kui palju laadimisaegu võivad erineda, kui teil on korralik serveri konfiguratsioon). Terminoloogia võib olla pisut liiga tehniline, kuid peamine asi, mida tuleks otsida, oleks CPU ja mäluressursside eraldamine + lubatud domeenid serveri kohta.

Kiire saidi omamine on oluline ka SEO eesmärkidel, kuna Google on öelnud, et see on üks nende järjestamise tegureid!

CDN (sisu edastamise võrk)

CDN

CDN on massiline serverite võrk kogu maailmas, mis kannavad teie veebisaidi vahemällu salvestatud versiooni. CDN-i oma saidile lisamise peamine põhjus on laadimiskiiruse maksimeerimine olenemata sellest, kuhu külastajad tulevad. Näiteks: kui külastaja Prantsusmaalt soovib seda saiti sirvida, siis teenindab veebisaiti selle asukoha lähim server või sõlme, mitte Kanada tööd tegev server. Muud CDN-i eelised hõlmavad kaitset DDOS-i rünnakute eest ja päritolusserverite ressursside koormuse vähendamist.

Paljud veebimajutajad peavad saama võimaluse sujuvalt integreerida CloudFlare’iga, mis pakub tasuta CDN-i. Kindlasti midagi, mida tasub vaadata.

SSL-sertifikaadid

SSL tähistab turvalist pistikupesa kihti, see on https-s „s”, mis on ka enamiku moodsate brauserite korral tabaluku kaudu nähtav, näidates, et külastatud sait on turvaline. SSL-sertifikaate kasutatakse teie saidi ja külastajate vahelise andmeedastuse krüptimiseks. Selle tippimise ajal on iga veebisaidi (mitte ainult e-poe poodide) jaoks absoluutne kohustus SSL-sertifikaadi omamine. See paneb brauserid teie saiti usaldama, muutes suurema tõenäosusega midagi osta, kui see on teie saidi eesmärk. Hea Kanada veebi peaks pakkuma tasuta SSL-sertifikaate. Tegelikult, kui näeme hostimise pakkujat, kes võtab SSL-põhisertifikaadi eest raha, võtab nende koondhinne tohutu sukeldumise. Ka SSL-sertifikaate on erinevat tüüpi, näiteks laiendatud valideerimine (EV SSL), organisatsiooni valideeritud (OV SSL) ja domeeni valideeritud (DV SSL). DV SSL on põhiversioon.

Toetus

Tugi on mis tahes teenuse oluline element, olgu see siis veebimajutus või mitte. Veebimajutus on aga asi, mis võib osutuda äärmiselt keerukaks, kui te pole selles valdkonnas piisavalt kogenud ja kogenud, muutes tugiteenused veelgi olulisemaks. Peaksite alati tagama, et iga teenusepakkuja, kellega registreerute, pakub klientidele reaalajas vestlust ja telefonitugi ning võiksite isegi ööpäevaringselt tugiteenustel silma peal hoida, et saaksite abi alati, kui vajate.

Varukoopiad

Soovite veenduda, et teave, mida oma veebisaidil hoiate, on alati turvaline ja turvaline. Seetõttu on varundamine kriitiline.

veebihostide varukoopiad

Enamik veebiteenuse pakkujaid varundab teie teavet regulaarselt ja salvestab selle teie jaoks, seega on mõistlik uurida, kui sageli nad seda teevad ja kuidas nad teie andmeid taastavad, kui selleks peaks tekkima vajadus. Samuti kontrollige, kui palju maksaks teie saidi vanema versiooni uuesti kasutusele võtmine, mõnikord on see tasuta, mõnikord mitte.

Ribalaius

Teie veebisaidi ribalaiusel on palju pistmist selle toimimisega. Olenemata sellest, kas teie veebisait on väike või suur, soovite veenduda, et sellel on juurdepääs ressurssidele, mida on vaja parima võimaliku kasutajakogemuse pakkumiseks. Otsige ribalaius, millele teie veebisait eraldatakse, kaalumisel oleva pakkujaga, et veenduda selle piisavuses.

Lubatud domeenide / saitide arv

Otsige üles, kui palju domeene teenusepakkuja, keda kaalute, võimaldab teil hostida serveriruumis, mille eest maksate. Ükskõik, kas arvate, et soovite hostida mitut veebisaiti või mitte, on alati hea, kui te seda tulevikus otsustate,.

Ja see on see, võib tunduda ülipõnev käsitleda iga punkti, kuid võtke see lihtsalt üks samm korraga. Ehk looge isegi arvutustabel ja logige sisse Kanada parimate veebimajutusettevõtete kõik andmed, nii et teil on lihtne ülevaade.

VÕI

Kanada parim domeenimajutus

Enne kui sellesse puutume, selgitame midagi välja, kuigi paljud inimesed otsivad ja küsivad parimate domeenide hostimisteenuseid, pole domeeni hostimine tegelikult asi. Mõiste on kombinatsioon domeeninimest ja veebimajutusest. Mida enamik inimesi domeeni hostimise all silmas peab, on tavaliselt veebisaidi seadistamine ja selle URL või domeeninimi.

Kuna oleme juba üle vaadanud oma parimad Kanada veebimajutusteenused, räägime nüüdsest parimatest domeeniregistripidajatest.

Mis on domeeninimi??

Domeeninimed on tähtnumbrilised varjunimed, mida kasutatakse veebisaitidele pääsemiseks. Ilma domeeninimedeta on veebisaitidele pääsemine võimalik ainult siis, kui kirjutate brauseri ribale nende IP-aadressid (näide: 192.168.2.10). Meie õnneks leiutati domeeninimed, mis asendaksid IP-aadresse ja muudaksid veebi sirvimise palju lihtsamaks. Näiteks näiteks: 192.168.2.10 võib muutuda Google.comiks, kui vinge see on. See tähendab, et olenemata ostetud domeeninimest on see nimi tegelikult IP-aadressi mask.

Mis on domeeniregistrid ja registrid?

Domeeninimede registreerijad on ettevõtted, kellel on lubatud hallata Interneti-domeeninimede reserveerimist ja määrata neile domeeninimedele IP-aadressid. Registripidajad peavad olema akrediteeritud üldise tippdomeeni (gTLD) registri või riigikoodi tippdomeeni (ccTLD) registri poolt. Registrid on tipptasemel ettevõtted, kes peavad delegeerima domeeni registreerimiste müügi. Kui kliendile müüakse domeeninime, peab registripidaja domeeni reserveerimiseks registrit teavitama (ja PALJU neist müüakse iga päev, vaadake lihtsalt Interneti-kasutusstatistika ressurssi, mille lõime mõne hullumeelse numbri jaoks).

domeeninimede registripidajad

Paljud hostid on ka domeeninimede registreerijate edasimüüjad, mis tähendab, et saate registreeruda veebimajutuseks ja haarata sama ettevõtte domeeninime, mis teeb teie veebisaidi seadistamise väga lihtsaks.

Veebisaidi loomine: osutage oma domeeni nimele Kanada veebimajutusteenusele

Kui olete domeeninime ostnud ja veebimajutusteenuse paketiga registreerunud (olete võib-olla juba serverisse WordPressi või mõne muu CMS-i juba installinud), on järgmine samm suunata domeeninimi oma veebimajutajale ja hakata oma veebisaiti üles ehitama.

Kui ostsite samalt pakkujalt nii domeeninime kui ka veebimajutuse, oleks nad seda automaatselt teinud ja teil peaks olema hea minna. Näiteks HostPapa saab seda teie heaks teha.

Kui ostsite oma domeeninime eraldi domeeninimede registripidajalt, näiteks Namecheap, peate seal oma kontole sisse logima ja otsima DNS-i või nimeservereid. Nimeserverid on serverid, mis kuuluvad teie veebimajutajale ja mida kasutatakse veebihostide klientidega seotud domeeninimede haldamiseks.

nimeserverite värskendamine

Nimeserverite värskendamine:

 1. Leidke oma veebi hostiserverid (näide: ns1.blahost.com, ns2.blahost.com). Võite neid oma hostilt küsida või mõnikord leiate need cPanelisse sisselogimisel küljelt.
 2. Kopeerige nimeserverid
 3. Logige sisse oma registrikontole ja liikuge DNS-i või nimeserverite seadete juurde
 4. Kleebi nimeserverid nimeserveri väljadele ja klõpsake nuppu „värskenda” või „valmis” (või „salvesta”)
 5. Oodake mõni tund, kontrollige oma saidi URL-i ja see sait peaks olema aktiivne (kui olete installinud CMS-i, näiteks WordPressi).

Ja see on see juhend, loodan, et see aitas!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author