8 įkvepiantys kainų lentelių dizainai

Anil Parmar yra vienas iš „Glorywebs“ įkūrėjų, kurio tikslas yra padėti klientams reaguoti į svetainių kūrimo paslaugas, kurti interneto svetaines, kurti skaitmeninę rinkodarą ir dar daugiau. Temos & Mūsų sukurti dizainai turi bendrą tikslą Nr. 1: išlaikykite jį kaip įmanoma paprastesnį techninių ir netechninių reikmenų savininkams. Suraskite jį „Twitter @ abparmar99“ & sakyk labas!

Kainodaros lentelių dizainas yra vienas iš pagrindinių veiksnių, lemiančių jūsų konversijos koeficientą … per daug sudėtinga, žmonės susipainioja … per daug galimybių, žmonės kenčia nuo pasirinkimo paralyžiaus ir tt Padėti apsispręsti, kokį stilių pasirinkti. Aš išvardijau 8 dizainus, kurie veikia gerai.

Wufoo

Jei ieškote spalvingo kainų lentelės dizaino, kad sukurtumėte savo svetainę, tada „Wufoo“ yra geriausias pasirinkimas. Tai yra kainų lentelių kūrėjo stipruolis, dažniausiai naudojamas didelėse daugianacionalinėse organizacijose, pirmiausia dėl lengvai naudojamos sąsajos ir kainų nustatymo galimybių. Iš viso jame yra 4 kainų nustatymo variantai, tuo tarpu kitose svetainėse siūlomi tik 2, o gal trys pasirinkimai.

Yra tokia kainos parinktis, kuri visiškai tinka tiems, kas registruojasi, tačiau joje nėra daug naudingų funkcijų, kurias „Wufoo“ siūlo klientams..

„FreshDesk“

Jei yra vienas prekės ženklas, žinantis, kaip išlaikyti savo auditoriją, tai „Freshdesk“. Jie ilgą laiką dirbo kaip ekonominių paslaugų teikėjai, todėl jie yra ganėtinai bankiniai ir patikimi.

Jie turi penkis kainų nustatymo variantus, kurie svyruoja nuo brangių planų – visos kainų lentelės rėkia kūrybiškumą. Stulpeliai yra išdėstyti lentelėse pagal floros tankį. Miškas yra aukščiausias, o daigai yra žemiausi.

Kvadratas

Niekas ne taip gerai vaizduoja vaizdą kaip „Squarespace“. Tai ekonomiška (tačiau papildomi spalvų šablonai kainuoja brangiau), yra 2 kainų parinkčių variantai ir daugybė spalvų. Svarbiausias kiekvienos lentelės fonas, nesvarbu koks yra planas, yra juodai baltas.

Nors tai gali atrodyti paprasta, atrodo be galo nuostabu, nes kūrėjai išskirtiniu būdu grojo su kontrastu. Jį taip pat galima pritaikyti, o spalvomis galite pažymėti svarbius savo stalo aspektus, o tai yra tikras būdas patraukti dėmesį ir galiausiai gauti pelną..

„Readymag“

Tikriausiai paprasčiausia svetainė šiame sąraše ir viena iš vienintelių, turinčių parinktį „Išbandykite prieš pirkdami“, kuri yra puikus požiūris išgyventi šioje rinkoje. Vienintelis neigiamas variantas, su kuriuo susiduria kūrėjai, yra tai, kad vartotojai dažniausiai laikosi tik nemokamos prenumeratos ir tada klaidžioja.

Tačiau patrauklūs planai ir paprastos lentelės surinko labai ištikimą gerbėjų bazę, kuri per pastaruosius kelerius metus išaugo eksponentiškai..

Ši svetainė taip pat nėra apgaulinga, skirtingai nuo kitų nemokamų bandomųjų svetainių, kuriose reikalinga jūsų kreditinės kortelės informacija, norint prisijungti nemokamam bandomajam laikotarpiui..

„MailChimp“

„MailChimp“ turi būti viena iš labiausiai inovatyvių, jei ne pačių inovatyviausių svetainių, skirtų kainų lentelėms. Tai taip pat viena asmeniškiausių svetainių, nes jos USP atkuria vartotojo emocijas ir jausmus. Tai pasiekiama pasitelkiant įmantrius vardus, o gyvūnus reprezentuojančius savo planus. Didėjant kainai, gyvūnai užauga didesni. Pigiausią planą vaizduoja ėriukas, po jo eina arklys, o brangiausią planą vaizduoja dramblys. Vienintelis neigiamas šios svetainės trūkumas yra tas, kad kainų nustatymas programos puslapyje nėra paminėtas.

„Plasso“

Kaip rodo pavadinimas, lentelės išdėstomos kaip dėžutės tuščiose erdvėse. Nuo pat apsilankymo svetainėje pamatysite dvi dėžutes, kurių kiekviena vaizduoja skirtingą planą. Svetainės dizainas yra švarus ir netrikdytas. „Plasso“ siekia supaprastinti kiekvieno proceso intelektualųjį automatizavimą.

Tai yra strategiška, nes tai puikus būdas pritraukti dėmesį, be to, tai yra tikras būdas pritraukti klientus, nes jų brangiausias planas yra vertas visokeriopos nuomonės ir yra vertas kiekvieno cento..

Pulsas

Ši svetainė siūlo paprastą ir informatyvią kainą, kurią sudaro visas jų paslaugų sąrašas ir išsami informacija. Ši svetainė taip pat patenka į išskirtinumo kategoriją. Ji unikali, nes kainų lentelės yra sudarytos šiuolaikiškai. Pateikta informacija yra glausta ir aktuali. Fonas taip pat suteikia tikrai 2017 m.

Kvadratas

Įmonės pavadinimas yra kaina, kurią jūs gaunate. Jis yra kvadratinis ir tiesus. Jūs matote kainą, kurią mokate, jokių paslėptų mokesčių, tačiau iš tikrųjų galima pasirinkti tik vieną variantą.

Išdėstymas išdėstytas taip, kad nėra kelių stulpelių, o tai gali šiek tiek suklaidinti klientus. Čia pateikiama informacija apie 2 paprastus dizaino elementus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author