cPanel Hosting Providers for Australia

Szukasz więc hostów internetowych współpracujących z cPanel (zamiast jakiegoś okropnego systemu własnościowego), dobry wybór! cPanel jest standardem w branży hostingu i nie bez powodu. Aby ułatwić Ci wyszukiwanie najlepszych, przygotowaliśmy listę naszych ulubionych australijskich hostów internetowych, którzy oferują hosting cPanel. Dzięki aktywnym kontom hostingowym w ponad 30 firmach jesteśmy pewni naszych wyborów. Cieszyć się!

Najlepszy cPanel Hosting Australia: Nasze porównanie najlepszych 5 – maj 2020

Web Hosting CompanyOgólna ocenaCena / mo.Disk SpaceFeaturesWebsite
siteground2 9,3 / 10 4,95 AUD (tymczasowe 67% zniżki, w porównaniu z 14,95 USD) 10 GB Potężny + Niedrogi = Wygrana!
A2HostingLogo 9/10 3,92 USD (około 5,22 AUD) bez limitu Nieograniczone miejsce na dysku!!!
PanthurLogo 8,7 / 10 5 AUD 1 GB Świetna wydajność, duży wybór.
DigitalPacificLogo 8,5 / 10 4,90 AUD 1 GB Doświadczony, niezawodny.

Oprócz powyższego zestawienia tabel, stworzyliśmy również bardziej szczegółową piątkę najlepszych dostawców hostingu w cpanel dla Australii. Posortowaliśmy je według następujących kryteriów: łatwość użycia, przystępność cenowa oraz wydajność / moc. 

Australijscy dostawcy hostingu cPanel: 5 naszych najlepszych szczegółowych

1. Hosting witryny SiteGround

SiteGround pozostaje naszym absolutnym mistrzem. Jeśli chodzi o hosting, udoskonalili go! Dzięki wyjątkowo niezawodnemu czasowi działania, szybkiemu wsparciu, oficjalnie zalecanemu przez WordPress, łatwej konfiguracji i BARDZO konkurencyjnej cenie, naprawdę nie możesz się pomylić. O, + mają 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy!

Ich najtańszy plan zaczyna się dopiero 4,95 USD / mc (67% zniżki od zwykłej ceny)! 

siteground2

Łatwość użycia

90%

Przystępność

84%

Wydajność / moc

85%

2. A2 Hosting hosting

Bardzo blisko na drugim miejscu na liście, są prawie tak dobre jak SiteGround, choć nie są oficjalnym gospodarzem rekomendowanym przez WP (ale to i tak jest naprawdę rzadkie i naprawdę rozbijają go na WP & co drugi główny CMS).

Ich najtańszy plan zaczyna się dopiero USD 3,92 USD / mc (około 5,22 AUD / mc).

a2hosting

Łatwość użycia

87%

Przystępność

79%

Wydajność / moc

80%

3. Hosting Panthur

Panthur jest naszym pierwszym prawdziwym hostem w Aussie, choć są one droższe niż SG i A2, wydajność ich serwerów jest absolutnie na najwyższym poziomie. Można tu grać z poważną siłą, a ich wsparcie jest niesamowicie szybkie!

Ich najtańszy plan zaczyna się od 5 USD / miesiąc (chociaż zalecamy skorzystanie z brązowego biznesplanu, aby uzyskać idealny stosunek wartości do kosztów).

PanthurLogo

Łatwość użycia

85%

Przystępność

80%

Wydajność / moc

87%

4. Cyfrowy hosting stron internetowych Pacific

Cyfrowy Pacyfik istnieje już od dawna i to pokazuje. Super niezawodny, dobre wsparcie, zasłużone 4 miejsce.

Ich plany zaczynają się dopiero 4,90 USD / mies.

digpacific

Łatwość użycia

80%

Przystępność

85%

Wydajność / moc

75%

Hosting cPanel dla Australii

Co to jest cPanel?

cPanel to panel kontrolny hostingu używany przez nowicjuszy dla zaawansowanych użytkowników w celu uproszczenia procesu budowy, projektowania i hostingu strony internetowej. Został opracowany w 1997 roku przez Johna Nicka Kostona, który jest obecnie CEO cPanel, Inc. W większości napisany w Perlu, cPanel przekształcił się w jeden z bardziej znanych i niezawodnych paneli kontrolnych hostingu. Z biegiem lat znacznie się poprawił, zaspokajając potrzeby konsumentów i stając się doskonałym źródłem informacji dla każdego, kto jest w trakcie budowy lub przeprojektowywania swojej strony internetowej.

Dlaczego wszyscy go używają?

Prosta odpowiedź na to pytanie jest taka, że ​​cPanel został opracowany przez dobrze wykształcony zespół programistów, dzięki czemu jest łatwy w użyciu i dostępny dla wszystkich poziomów wiedzy. Sądząc po zaletach cPanel, nie jest zaskoczeniem, że ten panel sterowania hostingu jest bardzo poszukiwany. cPanel wychodzi poza oczekiwania, składając się z szerokiej gamy fantastycznych funkcji, które ułatwiają tworzenie lub przeprojektowanie strony internetowej. Jest niezawodny, ma fantastyczny zespół wsparcia i oferuje bezpłatną migrację. cPanel jest idealnym zasobem do użycia i jest bardzo powszechny dla dostawców hostingu, takich jak SiteGround, nie ma znaczenia, który typ hostingu, może być używany do hostingu współdzielonego, hostingu dedykowanego, aż do hostingu odsprzedawców i hostingu WordPress (należy pamiętać że bardziej zarządzani dostawcy hostingu WordPress zazwyczaj używają własnego zaplecza, a nie cPanel).

Panel sterowania cPanel pozwala administratorowi kontrolować wszystkie części swojej witryny w samym panelu sterowania. Nie trzeba używać dodatkowego oprogramowania do wykonywania zadań takich jak przesyłanie plików. cPanel przesyła pliki, tworzy kopie zapasowe witryny, łączy nazwy domen z hostingiem, konfiguruje pocztę e-mail dla witryny i wiele więcej. Ze względu na wysoką jakość tego hosta, cPanel daje użytkownikowi pełną kontrolę nad swoją witryną, jednocześnie zachowując prostotę, łatwość obsługi i łatwość utrzymania. cPanel ułatwia także przenoszenie wszystkich danych konta na inny host kompatybilny z cPanel. Inne panele nie oferują opcji bezpłatnej migracji, co powoduje utratę zawartości witryny, baz danych, skrzynek pocztowych i preferencji. Dzięki cPanel hosty można również przenosić na inne kompatybilne hosty cPanel w szybki, skuteczny sposób, przy bardzo niskim ryzyku utraty danych.

Inną wspaniałą funkcją cPanel jest możliwość umożliwienia użytkownikom dostosowania dopracowanego interfejsu przez firmę hostingową. Użytkownicy mogą dostosować interfejs do swoich potrzeb i uczynić go bardziej estetycznym. Wielu dostawców hostingu oferuje cPanel właścicielom stron internetowych, umożliwiając im zarządzanie swoimi stronami internetowymi z poziomu interfejsu internetowego (interakcja między użytkownikiem a oprogramowaniem działającym na serwerze WWW).

Pewni swoich produktów i usług, cPanel, Inc. oferuje bezpłatny 15-dniowy bezpłatny okres próbny dla wszystkich zainteresowanych konsumentów. Bezpłatny okres próbny obejmuje pełny dostęp do wszystkich funkcji cPanel i pomoże użytkownikom ustalić, czy cPanel jest odpowiedni dla nich i ich potrzeb. Członek zespołu cPanel zajmie się instalacją, całkowicie bezpłatnie, a e-maile zostaną wysłane na adres e-mail w pliku, powiadamiając użytkownika o zbliżającym się zakończeniu bezpłatnego okresu próbnego. Aktualizacje na temat nadchodzących promocji i rabatów będą również wysyłane do użytkownika, aby pomóc mu jak najlepiej wykorzystać ich pieniądze.

Dlaczego nie skorzystać z niestandardowych paneli sterowania?

Istnieje wiele opcji panelu sterowania dostępnych dla użytkowników. Mogą się różnić w zakresie oferowanego interfejsu i funkcji, ale najbardziej wyróżnia je dostępność. Wada niestandardowych paneli kontrolnych obejmuje poziom trudności związanych z ich używaniem. Niestandardowe panele sterowania mogą nie mieć określonych funkcji, co czyni je nieudanym lub zawodnym panelem sterowania. Mogą nie być przyjazne dla użytkownika, dobrze zaprojektowane, wydajne lub mogą nie oferować bezpłatnej migracji, powodując utratę znacznej ilości danych podczas próby przeniesienia ich na inny host. Niestandardowe panele sterowania nie są złe, o ile są zaradne, przyjazne dla użytkownika i dobrze rozwinięte. Chociaż jest to kwestia osobistych preferencji, cPanel ma ugruntowaną pozycję i ma solidnie zbudowany interfejs z doskonałymi funkcjami, które pozwolą użytkownikom tworzyć strony internetowe w łatwy i bezpieczny sposób.

cPanel Często zadawane pytania

Co to jest cPanel?

cPanel to panel kontrolny hostingu używany przez początkujących, średnio zaawansowanych lub zaawansowanych użytkowników w celu uproszczenia procesu budowy, projektowania i hostingu strony internetowej.

Jest wolny od cPanel?

Nie, musisz posiadać licencję cPanel. Chociaż cPanel nie jest bezpłatny, cPanel, Inc. oferuje 15-dniowy bezpłatny okres próbny, abyś mógł sam go doświadczyć i ustalić, czy jest on odpowiedni dla Ciebie. Oferują także specjalne licencje ze zniżkami dla organizacji non-profit i instytucji edukacyjnych. W przypadku wspólnych planów hostingowych może nie być konieczne uiszczenie dodatkowej opłaty, ale w przypadku VPS i planów serwerów dedykowanych możesz zostać poproszony o samodzielne pokrycie kosztów licencji.

Co możesz zrobić z cPanel?

Korzyści i zastosowania cPanel obejmują przesyłanie plików, tworzenie kopii zapasowej witryny, łączenie nazw domen z hostingiem, konfigurowanie wiadomości e-mail dla witryny i wiele więcej. cPanel to niezawodny panel sterowania, składający się z niesamowitego zespołu wsparcia, który jest w stanie odpowiedzieć na wszelkie pytania i przeprowadzić Cię przez proces budowania witryny.

Czy cPanel jest łatwy w użyciu?

Tak, cPanel jest bardzo łatwy w obsłudze. Jest zbudowany z łatwym w obsłudze interfejsem, który pozwala użytkownikowi dostosować go do swojego stylu i potrzeb. Ma również wbudowaną pomoc, aby powstrzymać cię od robienia czegokolwiek, czego nie powinieneś robić.

Czym cPanel różni się od innych hostów?

cPanel istnieje od ponad 15 lat i jest jednym z bardziej znanych paneli sterowania. Różni się od innych hostów, zapewniając przyjazne dla użytkownika, godne zaufania funkcje, a także bezpłatną migrację, podczas gdy inne hosty mogą być trudne w użyciu, zawodne i nie zapewniają bezpłatnej migracji. cPanel jest idealnym zasobem do wykorzystania przy projektowaniu strony internetowej po raz pierwszy i jest również powszechnie używany wśród już istniejących dostawców hostingu.

Jak cPanel wypada w porównaniu z Plesk?

Podczas gdy zarówno cPanel, jak i Plesk robią praktycznie to samo, jest to kwestia osobistych preferencji, zwłaszcza, że ​​oba panele sterowania wyglądają zupełnie inaczej. Kolejna różnica między nimi polega na tym, że Plesk jest dostępny dla systemów Windows i Linux, natomiast cPanel jest oparty na systemie Linux. Nie można również eksportować treści z Plesk do cPanel i odwrotnie.

Jak cPanel wypada w porównaniu z DirectAdmin?

DirectAdmin to panel sterowania dla serwerów Linux. Chociaż cPanel jest bardziej powszechny i ​​lepiej znany, DirectAdmin jest łatwiejszy i tańszy niż cPanel. Ostatecznie DirectAdmin nie ma wielu funkcji i narzędzi w cPanel.

Dlaczego cPanel jest tak popularny??

cPanel jest bardzo poszukiwany, ponieważ jest przyjazny dla użytkownika, prosty, niezawodny i oferuje bezpłatną migrację. Został opracowany przez dobrze wykształcony zespół programistów, dzięki czemu jest dostępny dla wszystkich poziomów wiedzy.

Czy są jakieś wady korzystania z cPanel?

Chociaż wszystko jest kwestią preferencji, niektórzy administratorzy uważają cPanel za podstawowy, aby robić wszystko, co chcą. Poza tym największą wadą jest to, że cPanel nie jest kompatybilny z kontami hostingowymi Windows.

Kto opracowuje i jest właścicielem oprogramowania cPanel?

Oprogramowanie cPanel zostało opracowane w 1997 roku przez Johna Nicka Kostona, który jest obecnie CEO cPanel, Inc. Ta firma ma siedzibę w Houston w Teksasie i jest własnością prywatną.

Co to jest Perl?

Perl to język, z którego składa się cPanel. Jest to bardzo sprawny język programowania z ponad 29-letnim rozwojem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author