WestHost Review – 8. z 30 hostiteľov (štatistiky po 40 a viac mesiacoch …

Domovská stránka spoločnosti Westhost

Spoločnosť WestHost bola založená v roku 1998 Chis Russellovou, v roku 2008 sa zlúčila so skupinou UK2. WestHost je jedným z najstarších webových hostiteľov. Za zmienku tiež stojí, že skupina UK2 vlastní tiež MidPhase, čo je veľmi silný top 5 hostiteľ na hostingfacts.com..

Tvrdia, že ponúkajú spoľahlivý webhosting, ktorý je cenovo dostupný. Dôkladne sme ich preskúmali pomocou ich služby a vykonaním kontroly na pozadí, aby sme zistili, čo si ostatní používatelia myslia. Naša nestranná recenzia vám dá vedieť, či to stojí za to alebo nie.

Aby bola naša kontrola presná, V júni 2015 sme kúpili „osobný plán“ spoločnosti WestHost a vytvorili sme základnú webovú stránku WordPress. Naše testovacie stránky nájdete tu a podrobné štatistiky výkonnosti (dostupnosť) & rýchlosť) tu. Kliknutím na „História“ môžete kopať hlbšie.

Všeobecné informácie & Prehľad hostingu

NAŠE VERDICT: Najviac neobmedzený hosting
SPEED: 881 ms (priemer vo februári 2018 až januári 2020)
UPTIME: 99,98% (Priemer za február 2018 až január 2020)
PODPORA: Živý rozhovor 24/7
APAS: WordPress, AbanteCart, Joomla, PrestaShop
VLASTNOSTI: Neobmedzený počet e-mailových účtov, 50 GB miesta na disku & Šírka pásma 1 000 GB
HOSTINGOVÉ PLÁNY: Zdieľané, WordPress, VPS a Určené servery
PRENOS STRÁN: Bezplatná migrácia webových stránok
CENY: Už od 1,99 dolárov / mesiac (obnovuje sa za 4,99 $ / mesiac)

Výhody používania Westhostingu

WestHost ponúka bezplatné doménové meno na celý život, spolu s niekoľkými užitočnými doplnkami..

1. Doménové meno zadarmo na celý život

Počuli ste to správne. Ak sa budete držať služby WestHost, nebude vám účtovať poplatok za obnovenie názvu domény (zvyčajne okolo 10 až 15 dolárov / rok). Zabezpečia, aby ste si užili bezplatné doménové meno, pokiaľ s nimi budete hostiť. (Doména zadarmo je dodávaná iba s programami Preferovaná a Obchodná úroveň)

2. Prevádzková doba nad priemerným priemerom

Za posledných 24 mesiacov mali priemernú dostupnosť 99,98 percenta. Za posledných 24 mesiacov boli celkom dobrí a za posledných 12 mesiacov vykázali vynikajúce výsledky – zasiahli 100% dostupnosti za niekoľko mesiacov.

Priemerná doba prevádzky v posledných 12 mesiacoch:

 • Priemerná doba prevádzky v januári 2020: 100%
 • Priemerná doba prevádzky v decembri 2019: 100%
 • Priemerná doba prevádzky v novembri 2019: 100%
 • Priemerná doba prevádzky v októbri 2019: 99,99%
 • Priemerná doba prevádzky v septembri 2019: 99,99%
 • Priemerná doba prevádzky v auguste 2019: 100%
 • Priemerná doba prevádzky v júli 2019: 100%
 • Priemerná doba prevádzky v júni 2019: 99,98%
 • Priemerná doba prevádzky v máji 2019: 100%
 • Priemerná doba prevádzky v apríli 2019: 100%
 • Priemerná doba prevádzky v marci 2019: 100%
 • Priemerná doba prevádzky vo februári 2019: 100%

WestHost výkonné-24 mesiacovŽivé testovacie stránky: hostingfacts-wh.com | Avg. doba prevádzkyschopnosti a rýchlosť: 24 mesiacov+

2. Bezplatná migrácia a 30-dňová záruka vrátenia peňazí

WestHost vám pomôže preniesť vaše súbory a webové stránky z aktuálneho webového hostiteľa na ich server. Poskytujú tiež plnú náhradu vrátenú ich 30-dňovou politikou vrátenia peňazí. Ak sa z akéhokoľvek dôvodu rozhodnete, že vám ich služba nebude poskytnutá do 30 dní od registrácie, vrátia vám v plnej výške. Platí to iba pre ich spoločné plány hostenia.

3. Okamžitá aktivácia

Na rozdiel od väčšiny webových hostiteľov (najmä hostenie inMotion) & Web Hosting Hub), nemusíte čakať hodiny alebo dni, kým sa aktivuje váš účet. S WestHost bude váš účet aktivovaný okamžite.

4. Zvýšená bezpečnosť pomocou nočných záloh

S pravidelnými nočnými zálohami pre väčšinu svojich plánov webhostingu, podporou pre službu Cloudflare CDN a automatickým odstraňovaním škodlivého softvéru pre svoje plány sa WestHost javí ako veľmi bezpečný hostiteľ..

5. Aplikácie a tvorba webových stránok jedným kliknutím

WestHost ponúka inštaláciu jedným kliknutím pre mnoho najlepších aplikácií na internete prostredníctvom Softaculous. To zahŕňa všetko od WordPressu po Joomlu, Drupala a Magenta.

Aj keď sú tieto aplikácie šité na mieru pre dôvtipných webmasterov, nováčikovia bloggerov môžu potrebovať trochu viac pomoci.

Našťastie ponúka spoločnosť WestHost aj webového editora pre domácich majstrov a možností online obchodu.

Tvorca webových stránok obsahuje viac ako 165 tém presúvania myšou a plán typu všetko v jednom, ktorý obsahuje názov domény, hosting a e-mailové adresy. V podstate všetko, čo potrebujete na spustenie prvého miesta pod jednou strechou.

A iba za 3,71 dolára / mesiac od počiatočnej ceny, je to stále cenovo dostupná a pohodlná možnosť, takže nemusíte všetky tieto veci nastavovať ani spájať manuálne..

6. Relatívne transparentný zoznam cien

Weboví hostitelia sú preslávení nákladmi na pochovávanie na miestach, kde ich najmenej očakávate.

Zvyčajne musíte naliať ich zmluvné podmienky, aby ste našli tie najväčšie. A dokonca aj potom vás často čaká veľa vylepšení ako nášľapná mína počas procesu pokladne.

Mnoho z týchto „skrytých“ nákladov sa točí okolo zvýšených mier obnovy. Preto sme boli radi (a úprimne povedané, prekvapení), že spoločnosť WestHost má pre všetky svoje výrobky veľký cenník týchto podrobností. Všetko je doslova všetko otvorené, aby ste si ho mohli skontrolovať – ​​nie je potrebné dešifrovať žiadne zložité právne veci.

Jediná únavná vec je, že budete musieť zoradiť desiatky, ak nie stovky variantov svojich produktov, aby ste našli konkrétne odpovede (napríklad rozdiely v miere obnovenia medzi názvami domén s príponami .coms vs. .org)..

Ale v každom prípade oceňujeme ich úsilie, aby ste boli aspoň otvorení všetkým spôsobom, ako by vás ich produkty mohli v blízkej budúcnosti stáť viac.

Nevýhody použitia Westhost Hosting

Žiaľ, WestHost uverejňuje priemerné príspevky (alebo mierne podpriemerné hodnoty) tam, kde sa to počíta.

1. Pomalší ako ideálny čas načítania

Náš test odhalil, že ich priemerná doba načítania stránky bola 881 ms za posledných 24 mesiacov, čo nie je najhoršie, čo sme videli, ale stále pomalšie ako hostitelia s najlepším hodnotením..

WestHost Priemerná doba načítania:

WestHost-2019-2020 ŠtatistikaWestHost priemerná rýchlosť 2019-2020 | Zobraziť štatistiky

2. Viac ako 40 minút na kontakt s ich podporou

Nie ste si istí, či je to podvod, ale kontakt so zákazníckou podporou trvalo 40 minút. Napriek tomu bol asistent podpory priateľský a nápomocný. Teší nás tiež skutočnosť, že ponúkajú bezplatné číslo pre ľudí, ktorí ich chcú kontaktovať z USA..

Vykonali sme aj previerku na pozadí, aby sme zistili, čo si ostatní zákazníci myslia o spoločnosti WestHost, a zistili sme, že ich zákazníci mali zmiešané recenzie týkajúce sa ich podpory.

Podpora WestHost

Scott bol nápomocný, ale trvalo veľa času, kým sme sa dostali do kontaktu

3. Nie „skutočne“ neobmedzene

Zatiaľ čo niektoré plány zdieľaného hostenia WestHost sľubujú neobmedzené súbory, šírku pásma a databázy, je dôležité si uvedomiť, že ich drobná tlač hovorí inak. Toto je priamy citát zo stránky Zmluvné podmienky:

„Náš neobmedzený zdieľaný hosting je navrhnutý tak, aby vyhovoval potrebám väčšiny malých podnikov a osobných webových stránok; Nie je navrhnutý tak, aby vyhovoval potrebám veľkých firiem alebo klientskych služieb, ktoré nepatria do priemerného priemeru používania zdieľaného hostingu, a môže byť vhodnejší pre hostingové plány, ktoré poskytujú rozšírené funkcie. Účty s veľkým počtom súborov (počet inode viac ako 200 000), databázy s veľkosťou viac ako 5 GB alebo kumulatívna veľkosť všetkých databáz s kapacitou nad 10 GB môžu mať výrazný vplyv na výkon servera. Vyhradzujeme si právo požiadať, aby sa znížil počet inódov (súborov a adresárov) alebo databáz, aby sa zabezpečil výkon servera. Nedodržanie týchto požiadaviek môže mať za následok ukončenie vášho účtu. “

V podstate, aj keď sľúbili neobmedzený hosting, vo vašom účte by vo všeobecnosti nemali byť databázy, ktoré presahujú kumulatívnych 10 GB. Ak považujú vaše súbory za príliš veľa a vaše databázy sú príliš veľké, môžu požiadať, aby ste svoje súbory obmedzili alebo inovovali na lepší plán. Ak tak neurobíte, môže to viesť k zrušeniu vášho účtu.

Nie sme radi, že na stránke Zmluvných podmienok skryli to, čo ich „neobmedzený“ hosting skutočne umožňuje.

S týmto tvrdením veríme, že neexistuje nič, čo sa nazýva „neobmedzený hosting“, a že spoločnosť WestHost je dostatočne veľkorysá za ceny, ktoré ponúkajú..

4. Lacnejšie plány prichádzajú s trojročným záväzkom

Pri väčšine svojich plánov, najmä ich zdieľaných hostingových plánov, sú ceny príliš drahé a nie sú správne komunikované: napríklad osobný plán sa inzeruje ako 1,99 dolárov mesačne, ale túto cenu môžete získať iba vtedy, ak platíte za jeden až tri roky na raz. Skutočná cena je 8 dolárov za mesiac a minimálna doba, ktorú môžete zaplatiť, sú 3 mesiace pri 9,00 $ / mesiac.

5. Niektoré obmedzenia…

Niektoré z ich plánov sú príliš reštriktívne. Napríklad ich hostingové plány WordPress povoľujú iba 1 názov domény na server. Veríme, že dokážu urobiť lepšie ako toto.

6. Príliš krátke úvodné cenové obdobie

Všetci weboví hostitelia ťa navijú za neuveriteľne nízku počiatočnú cenu. Často to vyzerá príliš dobre na to, aby to bola pravda, pretože: po prvom funkčnom období cena vyskočí späť na normálnu úroveň (často dvojnásobok alebo trojnásobok pôvodnej sadzby).

Strieborná podšívka je, že väčšina hostiteľov vám umožní uzamknúť nízku sadzbu až na tri roky. Za toto časové obdobie teda šetríte tony peňazí.

Problém so spoločnosťou WestHost je v tom, že hoci majú spočiatku skutočne prijateľnú cenu (1,99 USD / mesiac), môžete si ju kúpiť iba na jeden rok. Potom cena preskočí na 8 dolárov / mesiac.

WestHost 12-mesačné úvodné ceny

Porovnajte tieto straty v porovnaní s dvoma stratami za 6 rokov v priebehu dvoch rokov a počas prvých troch rokov ste v podstate preplatili približne o 144 dolárov..

To však nie je jediný problém.

Najlacnejšia možnosť zdieľaného hostenia spoločnosti WestHost (osobný plán) neponúka bezplatný názov domény, vyhradenú adresu IP ani certifikát SSL. Tieto veci zahŕňajú iba ich drahšie plány. Takže zrazu to, čo vyzeralo celkom cenovo dostupné za 1,99 dolárov / mesiac, sa teraz zdá byť naozaj drahé, keď zohľadníte všetky tieto „skryté“ náklady.

Ceny WestHost, plány hostingu & Rýchle fakty

Stručný prehľad rôznych plánov hostenia ponúkaných spoločnosťou WestHost:

Zdieľaný hosting: Ich zdieľaný hosting – označujú sa ako „Small Business Web Hosting“ – má tri hlavné plány:

 • Osobný plán: Tento plán stojí 1,99 dolárov mesačne. Dodáva sa s 50 GB miesta na disku, šírkou pásma 1 000 GB, 1 databázou, 1 webovou stránkou, neobmedzeným počtom e-mailových účtov a 10 subdoménami.
 • Preferovaný plán: Tento plán stojí 5,20 dolárov mesačne. Dodáva sa s 200 GB miesta na disku, šírkou pásma 2 500 GB, neobmedzenou databázou, neobmedzeným počtom webových stránok, neobmedzeným subdoménami a neobmedzeným počtom e-mailových účtov. K dispozícii je tiež bezplatný názov domény.
 • Podnikateľský plán: Tento plán stojí 6,40 USD mesačne. Dodáva sa s neobmedzeným miestom na disku, neobmedzenou šírkou pásma, neobmedzeným počtom databáz, neobmedzeným počtom e-mailových účtov, neobmedzeným počtom webových stránok a neobmedzenými subdoménami. K dispozícii je tiež bezplatný názov domény a vyhradená adresa IP.

WestHost ceny a plány

  • Doména zadarmo: Iba pre plány Business + Preferované
 • Jednoduchosť registrácie: Proces rýchleho prihlásenia.
 • spôsob platby: Kreditná karta, Paypal.
 • Skryté poplatky a doložky: Zdieľané hostingové účty nesmú prekročiť 200 000 inódov alebo celkovú veľkosť databázy 10 GB.
 • upsells: Žiadne zvraty.
 • Aktivácia účtu: Okamžitá aktivácia.
 • Skúsenosti s ovládacím panelom a ovládacím panelom: cPanel.
 • Inštalácia aplikácií a CMS (WordPress, Joomla atď.): Rýchla inštalácia populárnych aplikácií a CMS cez Softaculous.

Odporúčame WestHost?

Nie, nie.

WestHost je priemerný hostiteľ. Majú priemernú dostupnosť, priemernú rýchlosť načítania stránky a skutočne priemernú podporu. Jediným dôvodom, prečo je v našich top 10 stále hodnotený, je ich nízka cena.

Mali by ste radšej nájsť iného hostiteľa na našich stránkach.

PS: Ak chcete vidieť poskytovateľov hostingu, ktorí sa umiestnili nad Westhostom, pozrite si našich najlepších webových hostiteľov tu.

Ak ste použili WestHost, zanechajte recenziu nižšie. Dobré alebo zlé – nezáleží na tom, pretože sa snažíme udržiavať naše recenzie transparentné a čestné.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author