UK2.net Review

Celkové hodnotenie

Najlacnejší plán
£ 5.95 / mo

UK2.net: Stručné zhrnutie pre ľudí, ktorí nemajú čas (skoro všetci)

Stručne povedané, v skratke neodporúčame UK2.net z niekoľkých dôvodov, pričom hlavnými dôvodmi sú uptime a podpora. Keď odhŕňate ceny a funkcie, vyzerá to veľmi atraktívne, ale keď začnete kopať trochu hlbšie … nie je to skvelé. Prejdeme si niekoľko problémov.

uptime: Veľa používateľských recenzií sa sťažuje na výpadky. Na svojich stránkach nemajú záruku dostupnosti, rovnako ako väčšina ostatných webových hostiteľov … čo je trochu zvláštne.

Podpora: Existuje pomerne málo sťažností týkajúcich sa ich postoja podpory, ktorý sa vznáša, príliš veľa na ignorovanie. Keď vaše stránky klesnú (pozri zlý čas prevádzkyschopnosti vyššie), aspoň chcete podporu, aby ste ju opravili rýchlo … zdá sa, že to tak nie je.

SSL: Znepokojuje nás to, že SSL (https) je v týchto dňoch nevyhnutnosťou … Google dokonca označuje normálne http stránky ako viditeľne „nezabezpečené“ a poškodzuje to vaše hodnotenie. Okrem toho ich môžete získať zadarmo, netušíš, prečo neintegrujú bezplatné certifikáty SSL, všetci ostatní sú.

Skutočne teda hovoríme, že … existuje veľa alternatív, ktoré sú vo všetkom lepšie. Našou najobľúbenejšou stránkou je SiteGround, majú veľkú bezpečnosť, veľmi pohotovú podporu, má viac dátových centier po celom svete (vrátane Londýna) a oficiálne ich odporúča WordPress (samozrejme môžu riešiť akýkoľvek CMS, ktorý na ne vyhodíte) ). Sú to skutoční nezrelí ľudia, pozrite si našu recenziu.

Stále sa zaujímate o UK2.net, čítajte ďalej.

UK2.net výskum

UK2.net Review

UK2 založil Ditlev Bredahl v roku 1998. S približne 2 desaťročnými skúsenosťami s poskytovaním britských hostingových služieb zaregistrovali viac ako milión doménových mien. Napájajú tiež tisíce webových stránok na viac ako 200 miestach po celom svete.

Spoločnosť sídli v Shoreditch v Londýne. Medzi ich produkty a služby patria okrem iného registrácia doménových mien, e-mail hosting, webhosting, tvorcovia webových stránok, dedikované servery a Managed Hosting. Poskytujú tiež virtuálne súkromné ​​servery SSD a hosting WordPress.

stanovenie ceny

UK2 ponúka tri typy plánov pre svoje webhostingové služby. Tieto balíčky sa nazývajú Essential Hosting, Business Hosting a Business Cloud. Tieto tri plány sú uvedené nižšie:

Ceny za hosťovanie UK2

Najlacnejší plán sa nazýva Essential Hosting a cena je 1,00 GBP mesačne kvôli najnovšej ponuke, ak sa rozhodnete pre 12-mesačnú platobnú lehotu. Ak chcete platiť mesačne, bude vás to stáť 6,95 GBP mesačne. Podľa UK2 je program Essential Hosting ideálny pre začiatočníkov, ktorí majú jedinú webovú stránku.

Tento balík vám poskytuje bezplatné doménové meno, ak sa rozhodnete pre aspoň ročný spôsob platby. Navyše získate neobmedzený webový priestor. Tak môžete umiestniť>vytvorenie vašej webovej stránky WordPress.

Pokiaľ ide o vývoj, plán Essential Hosting podporuje Apache, PHP, Ruby on Rails, Perl, Cron Jobs a PHPMyAdmin. Na svojich webových stránkach môžete tiež použiť prispôsobené chybové správy. K dispozícii je tiež štatistika AW. Uvedený nástroj sa dá použiť na získanie informácií o vašich divákoch. Tieto údaje zahŕňajú okrem iného krajinu pôvodu, operačný systém a použitý prehliadač.

Nakoniec dostanete 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Môžete jednoducho vyskúšať ich produkty a služby a môžete ich kedykoľvek zrušiť bez akýchkoľvek otázok.

Možnosti podpory

Spolu s UK2 sú k dispozícii rôzne možnosti podpory. Sú uvedené nižšie:

  • Stav služieb,
  • Znalostná databáza pre svojpomoc,
  • Podanie lístka,
  • Online podpora online chatu a
  • Telefonická podpora

Podobne ako iní poskytovatelia hostingu, na stránke Stav služieb UK2 sa zobrazujú informácie v reálnom čase o stave ich služieb vrátane hlavných systémov, riadiacich panelov a hostiteľských serverov. Na tejto stránke sú hlásené incidenty, aby zákazníci boli informovaní o súčasných a minulých činnostiach spoločnosti.

Znalostná báza pre svojpomoc obsahuje podrobných sprievodcov, ktorí vám pomôžu pri orientácii v produktoch a službách, ktoré ste využili. Odovzdávanie vstupeniek a podpora online live chatu sú k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. To isté platí pre telefonickú podporu.

Služba podpory zákazníkov UK2 má kladné aj záporné recenzie. Podľa používateľov nie je služba konzistentná. Niektorí zákazníci dokonca uviedli, že nedostali odpovede prostredníctvom e-mailu a odpovede na živé rozhovory nedokázali vyriešiť ich problémy. Zistilo sa, že telefonická podpora je podobná, pretože oddelenia, ktoré nie sú zodpovedné za konkrétny produkt, nevedia, kam presmerovať svojich zákazníkov.

Na druhej strane, pozitívne recenzie uvádzajú, že ich tím podpory bol veľmi nápomocný, pričom niektoré recenzie dokonca uviedli, že podporovali ešte pred nákupom. Pozitívne recenzie tiež hovoria, že UK2 poskytla rýchle reakcie na ich problémy.

Na základe zmiešaných hodnotení ich podporných služieb môžeme povedať, že UK2 nie je dokonalá. Iba niekoľko hostiteľských spoločností získava hviezdnu reputáciu, pokiaľ ide o tím podpory zákazníkov, a samozrejme UK2 nie je jednou z nich. Spoločnosť má svoje vrcholy a žľaby, pokiaľ ide o poskytovanie služieb podpory zákazníkov.

Pros

Prihlasovanie s UK 2 má niekoľko výhod. Niektoré z nich sú uvedené nižšie:

Doménové meno zadarmo

Ak dostanete 12-mesačný platobný termín, môžete získať bezplatnú registráciu názvu domény. Toto sa hodí, ak práve začínate a ešte ste si nezakúpili názov svojej vlastnej domény. Úspora pár kíl to nebude bolieť.

Neobmedzený priestor na webe

O vaše desať webových stránok sa postará neobmedzený priestor na webe. Nemusíte sa starať o to, ktoré súbory sa majú uchovávať a ktoré sa majú presunúť do koša. Máte neobmedzený priestor na webe, čo vám dáva možnosť hostiť veľké video súbory a obrázky.

30-dňová záruka vrátenia peňazí

Svoje peniaze môžete získať späť so zárukou. Ak ste vyskúšali svoje výrobky a služby a myslíte si, že to nestojí za váš čas, môžete požiadať o vrátenie peňazí. Je to také jednoduché.

Zápory

UK2 je stále spoločnosť, ktorá má nedostatky. Niektoré z nich sú uvedené nižšie:

Recenzie zmiešanej podpory zákazníkov

UK2 má zmiešané recenzie, pokiaľ ide o ich služby podpory zákazníkov. Niektorí ich hodnotili vysoko, zatiaľ čo iní ich hodnotili zle. Ak poskytovateľ hostingu nedodržiava prísľub vynikajúcich podporných služieb, je to zlé znamenie. Jednou z nevýhod UK2 je mať nekonzistentnú službu podpory zákazníkov.

Nespoľahlivá dostupnosť

Táto recenzia je založená aj na používateľských recenziách, veľa z nich si sťažuje na dostupnosť a tiež to nie sú krátke výpadky. Posledné, čo chcete, je obchodné miesto, ktoré by malo ísť nadol, môžete prísť o veľa potenciálnych zákazníkov / klientov.

Žiadny certifikát SSL zadarmo

Whyyyyyyyyyyy? Na rozdiel od iných hostingových spoločností neposkytuje UK2 bezplatný certifikát SSL. Ak váš web obsahuje citlivé informácie, táto bezpečnostná funkcia je nevyhnutnosťou. Ak chcete získať bezplatný certifikát SSL, musíte sa rozhodnúť pre ďalší plán, Business Hosting. Uvedený plán stojí 4,48 GBP mesačne, ak platíte 12 mesiacov vopred. Certifikát SSL je poskytovaný bezplatne v pláne Business Hosting, iba ak si zvolíte platobnú lehotu najmenej 12 mesiacov.

záver

Na povrchu vyzerá sieť UK2.net celkom skvele, ale ako je uvedené v súhrne, existuje niekoľko príliš veľa problémov, ktoré by tento problém naozaj odporučili. Problémy ako nestabilná dostupnosť, žiadny bezplatný SSL a sporná podpora … Navrhujeme vyskúšať si naše porovnanie tu a hľadať lepšie alternatívy, ako napríklad SiteGround.

ZhrnutieRecenzor Matthew RogersReview Date 2018-07-29Reviewed Item UK2.netAuthor Rating 21star1staršedášedášedáNázov produktu UK2.netPrice
5,95 GBP

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author