Recenzie Kinsta WordPress Hosting

logo kinsta

Celkové hodnotenie

Najlacnejší plán
$ 30 / mo

Kinsta: Stručné zhrnutie pre ľudí, ktorí nemajú čas (skoro všetci)

Stručne povedané, milujeme Kinstu. Na Kinste prebiehajú viaceré projekty a zriedka máme problémy. Podpora je veľmi citlivá a ich nastavenie servera je bleskové! K tomu pridajte svoje globálne CDN, bezplatné SSL certifikáty, bezplatné migrácie stránok a ich nepriestrelnú bezpečnosť … úprimne povedané, je to nič netušiace.

Tu je rýchly prehľad ich najlepších funkcií:

 • Veľká podpora: Sú tu pre vás 24/7/365, odborná podpora WordPress!
 • Google Cloud: Ich infraštruktúra funguje na Google Cloud, ktorý má 20 miest po celom svete a je šialene rýchly.
 • bezpečnosť: Nepretržité sledovanie prevádzkyschopnosti, detekcia útokov DDoS, obmedzenia založené na softvéri, podpora SSL a hardvérové ​​brány firewall… nepriestrelné.
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí: Nikdy to nevieš, ale nepotrebuješ to!

Úprimne sa tu nemôžete pokaziť. Ich plány sú 30 USD / mesiac a samozrejme sa dajú ľahko rozšíriť, ak potrebujete viac zdrojov.

Výskum v Kinste

Recenzia

Znovu a znovu prichádza technická spoločnosť, ktorá to len napraví. Kinsta je jednou z týchto spoločností.

Kinsta je webhostingová spoločnosť, ktorá začala svoju činnosť v roku 2013. Dnes má na celom svete 20 serverových umiestnení využívajúcich infraštruktúru Google Cloud s dátovými centrami v Severnej Amerike, Južnej Amerike, Austrálii, Európe a Ázii..

Od svojho vzniku, Kinsta vynaložila obrovské úsilie, aby sa rozlíšila ako nákladovo efektívna, bezpečná, spoľahlivá a ľahko použiteľná webhostingová platforma.. V tejto recenzii uvidíte, že spoločnosť Kinsta toho veľa dosiahla a ešte oveľa viac.

Špecialitou spoločnosti Kinsta je prevádzka webových stránok WordPress a spoločnosť poskytuje svoje služby za niektoré z najkonkurenčnejších cien v tomto odvetví. Aj napriek svojim atraktívnym cenám však Kinsta neprechádza cestou mnohých iných poskytovateľov hostingu za konkurenčné ceny, pretože ohrozuje funkcie, ako je rýchlosť a bezpečnosť..

Pozrite sa napríklad na niektoré aktualizácie, ktoré zaslali v roku 2019:

 • Vo všetkých plánoch bol pridaný ďalší úložný priestor SSD.
 • Spustená automatická optimalizácia DB a samoliečiace funkcie PHP.
 • Spustený doplnok na disku pre tých, ktorí potrebujú ešte viac miesta.
 • Predstavili sme najväčšiu aktualizáciu funkcií tohto roku a bezplatne uvedieme na trh nové počítače C2 s počítačom optimalizované výpočty (C2). Tým sa výrazne zvyšuje výkon!
 • PHP 7,4, yay!

Funkcie produktu Kinsta

Namiesto toho, aby ste si nechali visieť s minimálnou podporou, poskytuje spoločnosť Kinsta riadený hosting WordPress, ktorý optimalizuje a zaisťuje výkon vašich webových stránok WordPress vo vašom mene.

Vo vašom mene spravuje spoločnosť Kinsta veľa technických aspektov vášho webu WordPress vrátane aktualizácií zabezpečenia a zálohovania. A s profesionálmi, ktorí sa starajú o základné technické funkcie, ktoré udržujú váš web v prevádzke, sa môžete zamerať na radosť z vášho webu WordPress a dosiahnutie vašich cieľov..

Kinsta je obzvlášť výhodná a užitočná pre jednotlivcov alebo spoločnosti, ktoré sú vo svete vlastníctva a prevádzkovania stránok WordPress nové.

V rámci kontroly spoločnosti Kinsta sme sa tiež zamerali na rýchlosť načítania webových stránok pomocou hostingu WordPress spoločnosti Kinsta. Zistili sme, že je pôsobivé vidieť, že priemerná webová stránka používajúca server Kinsta na hosťovanie má vyššiu rýchlosť načítania a viac prevádzkyschopnosti ako porovnateľné weby v prípade drahších programov hostenia..

Okrem vysokých rýchlostí načítania majú stránky hostené spoločnosťou Kinsta v priemere aj menšie problémy s výkonom.

Pozrime sa trochu hlbšie na to, ako spoločnosť Kinsta dodáva vysoko kvalitný a spravovaný hosting a podporu WordPress.

Vlastnosti

Ak máte webovú stránku WordPress, najímanie hostiteľa programu WordPress vám absolútne prospieva. A zatiaľ čo spoločnosť Kinsta nie je jedinou riadenou hostingovou spoločnosťou WordPress, je jednou z najlepších vďaka svojim výhodným funkciám a užívateľskej prívetivosti..

Krista môže hosťovať jeden alebo viac vašich stránok WordPress a vy môžete vytvárať nové prihlásením sa do prispôsobeného ovládacieho panela Kinsta. Čo je skvelé, že všetky vaše stránky WordPress hostené v Kinste môžete spravovať z jediného dátového centra / dashboardu – zriedkavá, ale pohodlná funkcia.

Medzi ďalšie štandardné funkcie, ktoré ponúka spoločnosť Kinsta na rozdiel od typických hostiteľských služieb WordPress, patria:

Profesionálna podpora

Kinsta má špecializovaný tím zákazníckych služieb, ktorý tvoria guru WordPress. Je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom online chatu, aby vám pomohol vyriešiť všetky problémy súvisiace s WordPress.

Podpora Kinsta

Vyrovnávacia pamäť webových stránok

Bez ohľadu na to, aký hostingový balík si vyberiete, získate medzipamäť na úrovni servera a interný doplnok pre medzipamäť WordPress, ktorý vylepšuje dojem používateľov na vašom webe..

Sieť na doručovanie obsahu (CDN)

Vďaka plánu hostenia Kinsta s najnižšou cenou získate mesačne 50 GB využitia KeyCDN. S každým plánom vyššej úrovne získate prístup k väčšiemu využitiu siete KeyCDN.

HTTP / 2.0

HTTP / 2.0 je k dispozícii pre všetky webové stránky hostené na serveri Kinsta, čo zaisťuje rýchle načítanie webových stránok a ďalšie.

SSL

Získate bezplatný certifikát SSL (Secure Sockets Layer) (SSL), bez ohľadu na plán hosťovania, ktorý si vyberiete pre spoločnosť Kinsta. K dispozícii je tiež podpora pre túto bezpečnostnú technológiu.

Bezpečnostné opatrenia

Kinsta chráni svoje hostené webové stránky skenovaním distribuovaného odmietnutia služby (DDoS), blokovaním GeoIP (identifikácia geografického umiestnenia počítača na základe jeho internetového protokolu alebo adresy IP, adresy), bránou Google Cloud Platform (GCP), samoliečiteľným PHP, a viac. A ak dôjde k napadnutiu vašich webových stránok spravovaných spoločnosťou Kinsta, spoločnosť vám ich pomôže obnoviť bez ďalších poplatkov.

Automatické zálohovanie webových stránok

Všetci používatelia dostávajú denné automatické zálohy webových stránok. Tento systém zaisťuje, že ak sa niečo pokazí, môžete svoj web rýchlo obnoviť z najnovšej zálohy.

Kontroly dostupnosti

Prostredníctvom vášho dashboardu Kinsta môžete pohodlne monitorovať dobu prevádzky a prestoje na vašom webe.

Ako vidíte, o Kinste je veľa rád. Produkty a služby spoločnosti však neznamenajú nič, ak si ich nemôžete dovoliť, preto sa pozrime na ceny spoločnosti Kinsta.

stanovenie ceny

Kinsta ponúka 11 riadených plánov hostenia WordPress. Vďaka širokej škále dostupných možností si budete môcť ľahšie vybrať ten, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu rozpočtu a cieľom. Všetky plány prichádzajú s bezplatným certifikátom SSL a CDN, ako aj bezplatnou migráciou, zárukou opravy hackerov a 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí..

Ceny Kinsta

Štartovací plán

Štartovací plán je najlacnejším a najzákladnejším plánom – 30 dolárov mesačne alebo 300 dolárov ročne. Obsahuje:

 • Jedna inštalácia WordPress
 • 10 GB miesta na disku
 • 20 000 návštev

Pro plán

Stojí 60 dolárov mesačne alebo 600 dolárov ročne a dodáva sa:

 • Dve inštalácie WordPress
 • 20 GB priestoru
 • 40 000 návštev

Podnikanie 1

Stojí 100 dolárov mesačne alebo 1 000 dolárov ročne. Dodáva sa s:

 • Päť inštalácií WordPress
 • 30 GB priestoru
 • 100 000 návštev

Podnikanie 2

Stojí 200 dolárov mesačne alebo 2 000 dolárov ročne a dodáva:

 • 10 inštalácií WordPress
 • 40 GB priestoru
 • 250 000 návštev

Podnikanie 3

Stojí 300 dolárov mesačne alebo 3 000 dolárov ročne a zahŕňa:

 • 20 inštalácií WordPress
 • 50 GB priestoru
 • 400 000 návštev

Podnikanie 4

Náklady 400 dolárov mesačne alebo 4 000 dolárov ročne a zahŕňajú:

 • 40 inštalácií WordPress
 • 60 GB priestoru
 • 600 000 návštev

K dispozícii sú aj podnikové plány na vyššej úrovni a vyhradené virtuálne stroje (VM).

Ak ste nováčik alebo ak používate svoje webové stránky WordPress na blogovanie a neočakávate veľa návštevníkov, stačí vám Starter Plan. Ak však prevádzkujete komerčný web WordPress, ktorý navštevuje návštevníkov obrovský nárast, možno budete potrebovať jeden z obchodných alebo podnikových plánov..

Bez ohľadu na to, ktorý plán si vyberiete, môžete vidieť, že ročné plány ponúkajú lepšiu ponuku ako mesačné plány, čím vám efektívne započítavajú dva mesiace bezplatného hostingu.

podpora

Na rozdiel od iných webových hostiteľov spoločnosť Kinsta neposkytuje podporu prostredníctvom telefónu. Poskytuje však nepretržitú online podporu prostredníctvom svojho systému na živé chatovanie. K tomuto systému správ môžete pristupovať prostredníctvom svojho dashboardu Kinsta. Každý člen tímu podpory je odborníkom na WordPress, takže budete mať rýchlu reakciu na vyriešenie svojich problémov.

Tím zákazníckych služieb využíva na sledovanie vašej komunikácie systém predaja lístkov. Tento systém zaručuje, že ktorýkoľvek zástupca zákazníka má prístup k vašim informáciám o zákazníkoch, takže svoju situáciu musíte vysvetliť iba raz.

Pros

Na základe nášho preskúmania v Kinsta sú tu najvýznamnejšie výhody, keď sa rozhodnete pre hostingový plán v Kinsta:

 • Využívate všetky výhody svojho webu na platforme Google Cloud Platform, ale spoločnosť Kinsta rieši všetky technické aspekty.
 • Hosting je možné rýchlo a automaticky prispôsobovať, aby ste zaistili, že výkonnosť vašich webových stránok nebude ovplyvnená počas dopravných špičiek.
 • Vaše webové stránky chránia rozsiahle aktívne a pasívne bezpečnostné opatrenia vrátane každodenných automatických záloh pre ľahké obnovenie.
 • Ak musíte obnoviť svoj server zo zálohy, môžete ho najskôr spustiť v testovacom prostredí a až potom ho spustiť.
 • 24/7 online podpora od priateľských odborníkov WordPress.
 • Migrácia webových stránok WordPress je bezplatná vo všetkých programoch hostenia.
 • Na hlavnom paneli sú k dispozícii prehľadné a zrozumiteľné štatistiky týkajúce sa vašej premávky.
 • Ľahko zrozumiteľný a použiteľný dashboard, aj keď ste nováčik WordPress.
 • Infraštruktúra pre optimálne rýchlosti načítania webových stránok, vrátane PHP 7.3 a MariaDB (systém správy databáz).
 • Pravidelné a presné kontroly a správy o prestojoch a prestojoch.
 • Záruka hackerských opráv a 30-dňová záruka vrátenia peňazí na všetky plány.
 • Hosting WordPress priateľský pre vývojárov, ktorý zrýchľuje a automatizuje váš pracovný tok.

Zápory

 • Žiadna telefonická podpora, ale v skutočnosti to nie je problém, pretože online podpora spoločnosti Kinsta je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, rýchlo a zadarmo..

záver

Aby som bol úprimný, či už máte skúsenosti s hostingom WordPress, alebo nie, môžete s istotou použiť hosting WordPress spravovaný spoločnosťou Kinsta na podporu vašich webových stránok a dosiahnutie vašich cieľov..

A ak si nie ste istí, či je pre vás Kinsta tou pravou platformou, využite svoju 30-dňovú záruku vrátenia peňazí na bezplatnú skúšobnú verziu akéhokoľvek hostiteľského plánu Kinsta. Ak službu nemáte radi, môžete svoje peniaze získať bez problémov.

Na základe našich skúseností a typických používateľských recenzií je šanca, že sa vám bude Kinsta páčiť rovnako ako my. Dôrazne odporúčame hostiteľa WordPress!

ZhrnutieHľadateľ Matthew RogersReview Date 2019-12-12Reviewed Item KinstaAuthor Rating 51star1star1star1star1starNázov produktu KinstaPrice
30 USD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author