Recenzia WebHostingBuzz: Dobrý host z Veľkej Británie alebo nie? (2020)

Recenzia WebHostingBuzz

WebHostingBuzz ovláda viac ako 250 000 webových stránok v 140+ krajinách.

To nie je žiadnym prekvapením, pretože ich doba prevádzkyschopnosti bola stabilná (99,96%) a časy načítania stránok boli za posledných 24 mesiacov rýchle (405 ms)..

Bloggeri si zamilujú prístup k viac ako 450 populárnym aplikáciám, ako je WordPress, zatiaľ čo pokročilí webmasteri ocenia prístup k najnovším programovacím jazykom..

WebHostingBuzz má transparentnú a priamu 45-dňovú záruku vrátenia peňazí, takže ak sa rozhodnete zrušiť svoj odber, nemusíte preskakovať. Toto je dobrá správa, pretože sa neberú do úvahy žiadne špeciálne ceny pre nových zákazníkov a zvláštna klauzula o ukončení, ktorá by vás mohla pred obnovením oklamať.

Poďme na to.

Výhody používania WebHostingBuzz

WebHostingBuzz za posledných pár rokov zverejnil rýchle časy načítania a spoľahlivú dostupnosť. Ich plány poskytujú prístup k viac ako 450+ aplikáciám, ktoré je možné nainštalovať iba niekoľkými kliknutiami. A majú 45-dňovú zásadu vrátenia platby pre každého, kto nie je úplne predaný v službe.

Tu je podrobný pohľad na ich výkonnosť za posledných 24 mesiacov:

1. Rýchle načítanie stránky (405 ms)

Čas načítania služby Buzz na webe

Pri výbere hostiteľa je dôležitá rýchlosť, pretože má priamy vplyv na zážitok vašich návštevníkov. 79% kupujúcich nebude kupovať znova z webu, ktorý má zlý výkon.

A ak je váš hostiteľ pomalý, na začiatku to bude pomalší, len keď začnete vytvárať nové stránky, a priamo vás zasiahne tam, kde to bolí – vašu peňaženku.

WebHostingBuzz bol v posledných rokoch neustále rýchly. Za posledných 24 mesiacov si udržali priemernú rýchlosť načítania stránky 405 ms, čo ich ľahko umiestňuje medzi 10 najrýchlejších hostiteľov, ktorých sme skontrolovali. Od roku 2019 vykázali ešte lepšie rýchlosti pod 300 ms – musíme počkať a uvidíme, či dokážu udržať túto rýchlosť vpred..

Priemerná rýchlosť za posledných 12 mesiacov:

WebHostingBuzz, podrobné štatistiky za posledných 12 mesiacovPriemerná rýchlosť WebHostingBuzz 2019-2020 | Zobraziť štatistiky

2. 45-dňová záruka vrátenia peňazí

WebHostingBuzz má 45-dňovú záruku vrátenia peňazí pre všetky zdieľané, obchodné a resellerské účty. Na druhej strane účty VPS majú nárok na vrátenie peňazí do 30 dní od nákupu.

Ostatné doplnkové služby, od vyhradených serverov po IP adresy, certifikáty SSL a názvy domén, nebudú vrátené. Podobne ako ostatní hostitelia, ktorých sme skontrolovali, sa z akýchkoľvek vrátených prostriedkov odpočíta poplatok za názov domény.

Na rozdiel od štandardného rozsahu ~ 15 dolárov, ktorý sme videli s názvami domén, vám WebHostingBuzz naúčtuje iba 10,99 dolárov za .com alebo .net.

3. Viac ako 450 aplikácií na jedno kliknutie a bezplatná migrácia

WebHostingBuzz je plne nabitý viac ako 450 populárnymi aplikáciami. Väčšina sa dá nainštalovať automaticky v priebehu niekoľkých minút a niekoľkých kliknutí. Žiadny chaotický kód na znečistenie rúk.

Ak už máte existujúci web, ktorý chcete preniesť, tím WebHostingBuzz ho migruje zadarmo.

A ak ste vývojár, ktorý chce prístup k pokročilejším funkciám, máte tiež šťastie. Ich servery plne podporujú všetko od HTML5 a JavaScript po PHP 5, MySQL 5, Perl a ďalšie.

4. Uptime Takmer dobrý ako inzerovaný

uptime

WebHostingBuzz za posledných 24 mesiacov zverejnil 99,96% dostupnosti.

Posledných 12 mesiacov bolo obzvlášť silných a kolísalo od 99,98% do 100% (okrem júna 2019). Vráťte sa však na jar 2018 a WebHostingBuzz zápasil s dôslednosťou. Jeden mesiac by bol bezchybný 100%, zatiaľ čo iné by boli neuspokojivé 99,83%.

Podobné správy o nekonzistentných prevádzkových intervaloch sme zaznamenali v rovnakom časovom období od ostatných zákazníkov.

Priemerná doba prevádzky v posledných 12 mesiacoch:

 • Priemerná doba prevádzky v januári 2020: 100%
 • Priemerná doba prevádzky v decembri 2019: 100%
 • Priemerná doba prevádzky v novembri 2019: 99,98%
 • Priemerná doba prevádzky v októbri 2019: 100%
 • Priemerná doba prevádzky v septembri 2019: 99,98%
 • Priemerná doba prevádzky v auguste 2019: 100%
 • Priemerná doba prevádzky v júli 2019: 99,98%
 • Priemerná doba prevádzky v júni 2019: 99,31%
 • Priemerná doba prevádzky v máji 2019: 99,98%
 • Priemerná doba prevádzky v apríli 2019: 100%
 • Priemerná doba prevádzky v marci 2019: 99,99%
 • Priemerná doba prevádzky vo februári 2019: 100%

WebHostingBuzz za posledných 24 mesiacovPriemerná doba prevádzky WebHostingBuzz | Zobraziť štatistiky

5. Green Web Hosting

WebHostingBuzz sa zaviazal k ochrane životného prostredia a má sponzorstvo a partnerstvo so spoločnosťou The Woodland Trust.

Cieľom je kompenzovať dopyt po energii zo svojich serverov a udržať všetky svoje hostingové služby v uhlíkovej neutrálnosti.

6. Ročná zľava pri platbe vopred s rovnakou obnovovacou cenou

Počiatočná cena nálepky pre WebHostingBuzz nie je taká lacná v porovnaní s inými hostiteľmi (viac informácií o cenách nižšie).

Ale sú tu dve výhody, ktoré vám prinesú výhody.

Prvým je, že majú ročnú zľavu pri platbe vopred. Takže ak ste platili za rok, mohli by ste získať zadarmo dva mesiace vo všetkých plánoch. Rozpis tak vyzerá takto:

• Osobné: 49,99 dolárov
• Vývojár: 99,99 dolárov
• Obchod: 249,99 USD

Na vrchole je mesačná cena za každý program s ročnou možnosťou nižšie:

Ročná zľava WebHostingBuzz v porovnaní s mesačnou

Druhou výhodou je, že miera obnovenia sa nezvyšuje.

Keď sa váš plán automaticky obnoví, mnoho ďalších hostiteľov zdvojnásobí vašu mesačnú cenu. Podľa častých otázok týkajúcich sa fakturácie spoločnosti WebHostingBuzz však cena, ktorú platíte, v podstate „zamrzne“ a bude sa vzťahovať aj na všetky budúce obnovenia. Nemusíte sa teda obávať drahého prekvapenia, ktoré sa objaví na výpise z kreditnej karty za rok.

Nevýhody použitia WebHostingBuzz

WebHostingBuzz fungoval dobre vo všetkých smeroch. Časy dostupnosti a načítania stránky boli skvelé. Bezplatná migrácia je pekným prínosom a politika vrátenia peňazí je tiež viac ako spravodlivá.

Bohužiaľ, na konci dňa ich stále zostalo niekoľko kategórií.

Tu je stručné zhrnutie najväčších problémov, ktoré sa vyskytli:

1. Žiadna nová zľava pre zákazníka

Niektorí z najlacnejších webhostingov na trhu vás môžu stáť len dolár alebo dva mesačne.

Ako si možno môžu dovoliť byť tak lacný?

Noví zákazníci dostávajú špeciálne ceny, aby pomohli osladiť obchod. Plány sa tak neskôr obnovia rýchlejšie. To v kombinácii s predplatením až na tri roky vám môže pomôcť uzamknúť sa v skutočne nízkej miere s novým hostiteľom.

Zdá sa, že takmer všetci z 30 a viac hostiteľov, ktorých sme skontrolovali, sledujú rovnaký trend. Okrem WebHostingBuzz.

Pre začiatočníkov neexistuje žiadna dlhodobá zľava. Za najlacnejší osobný plán platíte 4,99 $ mesačne. K dispozícii je jedna webová stránka, 20 GB úložného priestoru SSD, 1 GB pamäte, neobmedzená šírka pásma a bezplatné SSL. Je to celkom dobré na povrchu, ale množstvo úložného priestoru je dosť nízke. (Na porovnanie vám niektorí hostitelia, napríklad iPage, poskytujú neobmedzené úložisko). Tento základný plán neprichádza s bezplatným názvom domény ani s dennými zálohami.

Ak chcete upgradovať na jeden z ich väčších plánov na získanie týchto funkcií, plán pre vývojárov stojí 9,99 $ / mesiac a možnosť Business je 24,99 $ / mesiac. Ako je uvedené vyššie, môžete predplácať na rok, aby ste trochu znížili náklady. A vaše ceny za obnovenie tiež nebudú vyskočiť.

Stratíte však aj príležitosť užiť si novú zľavu pre zákazníka a ušetríte veľa v priebehu približne troch rokov, keď sa dostanete k väčšine ostatných hostiteľov..

2. Obmedzená podpora (~ 6 hodín oneskorenia)

Takmer každý hosť, ktorého sme skontrolovali, ponúka podporu nepretržitého živého rozhovoru nepretržite, takže zákazníci môžu získať relatívne okamžité odpovede.

WebHostingBuzz opäť tento trend prepadá.

Majú obvyklú vedomostnú základňu a podporné lístky. Neponúkajú však podporu telefónu ani živého chatu.

V pravom dolnom rohu majú malú ikonu, ktorá vyzerá ako live chat. Skontrolovali sme to však v dvoch rôznych časoch dňa (pondelok večer a utorok dopoludnia) a obidve sme dostali rovnakú odpoveď:

WebHostingBuzz Podanie správ na live chat

Takže live chat v podstate slúžil ako oslavovaný systém založený na lístkoch, kde sme položili otázku a museli sme počkať, kým príde e-mailová odpoveď o šesť hodín neskôr. (Ospravedlnili sa za oneskorenie v čase odozvy, čo podľa všetkého naznačuje, že o probléme vedia.)

E-mail s odpoveďou na zákaznícku podporu WebHostingBuzz

Odpoveď bola priama, ale nie úplná. Pýtali sme sa na cenu za migráciu na web, pretože aj keď je zahrnutá jedna bezplatná migrácia, zvyčajne sa platí čokoľvek nad rámec tejto sumy.

Keďže namiesto živého rozhovoru pracujeme prostredníctvom e-mailu, sme nútení poslať ďalšiu odpoveď, aby sme získali potrebné informácie. Príchod môže chvíľu trvať,.

To je frustrujúco pomalé v porovnaní s takmer každým iným hostiteľom.

3. Doložka o neplatnom ukončení

Keď sa zaregistrujete pre nového hostiteľa, zvyčajne ste nadšení, že môžete nový projekt spustiť. Pravdepodobne neuvažujete o tom, čo by sa mohlo stať, keď sa objaví problém alebo problém.

Pozreli sme sa na drobné písmo, ktoré sa zvyčajne nachádza hlboko v Zmluvných podmienkach hostiteľa.

Toto je miesto, kde môžete zvyčajne nájsť niečo, čo by vám mohlo brániť v tom, aby vám vrátil peniaze alebo aby služba fungovala tak, ako by ste si mysleli.

WebHostingBuzz má tiež svoje vlastné variácie. Existuje klauzula o podivnom ukončení, ktorá určuje, ako sa plány obnovujú a ako môžete zrušiť, aby sa predišlo automatickému účtovaniu poplatkov za nasledujúci termín.

Uvádzame toto: „Oznámenie o vašom úmysle ukončiť činnosť musí byť poskytnuté spoločnosti WebHostingBuzz najskôr 10 dní pred dátumom fakturácie, ale najneskôr tri dni pred dátumom fakturácie.“

Existujú dva kľúčové body:

1. Nemôžete im povedať, že ich chcete zrušiť príliš skoro – najskôr desať dní pred dátumom fakturácie a
2. Zrušenie nemôžete vykonať ani neskôr ako tri dni pred dátumom fakturácie.

Znie to čudne, však? Máte toto malé časové obdobie na to, aby ste im oznámili, že chcete zrušiť; inak to znie, ako by v podstate mohli povedať „nie“.

Pre nás to znie, akoby sa snažili stavať na zadných dverách, aby neakceptovali väčšinu zrušení bez toho, aby sa aspoň pokúsili prinútiť vás, aby ste zaplatili obnovovaciu sadzbu na nasledujúce obdobie..

Ceny za webhostingové puzzle, plány hostenia & Rýchle fakty

Tu je prehľad ich zdieľaných hostingových plánov a cien:

Ceny a plány WebHostingBuzz

Zdieľaný hosting: WebHostingBuzz má tri spoločné plány hostenia:

 1. Osobný plán: Tento plán stojí 4,99 dolárov mesačne. Získate dostatok miesta na jedno malé miesto s 20 GB miesta na disku, 100% rýchlosťou procesora, 1 GB pamäte, certifikát SSL zadarmo a neobmedzenú šírku pásma.
 2. Plán pre vývojárov: Tento plán stojí 9,99 dolárov mesačne. Môžete hosťovať neobmedzený počet webových stránok až do 100 GB úložného priestoru, neobmedzenú šírku pásma, bezplatné doménové meno a certifikát SSL, 2 GB pamäte a 200% rýchlosť procesora.
 3. Podnikateľský plán: Tento plán stojí 24,99 dolárov mesačne. Môžete hosťovať neobmedzené webové stránky a získať aj neobmedzené úložisko SSD. K dispozícii je tiež rýchlosť 300% CPU, 3 GB pamäte, bezplatná doména a certifikát SSL a prístup k denným zálohám.

Všetky ich zdieľané hostingové plány prichádzajú s cPanel. Po registrácii nového účtu s nimi získate bezplatné doménové meno..

 • Doména zadarmo: Áno.
 • Jednoduchosť registrácie: Veľmi jednoduchý postup registrácie.
 • spôsob platby: Kreditná karta, PayPal, WebMoney, Dwolla.
 • Skryté poplatky a doložky: Zrušenie účtu sa nemôže uskutočniť skôr ako desať dní alebo tri dni pred obnovením. Taktiež nemôžete použiť viac ako 25% svojich zdrojov na viac ako minútu alebo mať otvorené viac ako 5 000 súborov súčasne, ani odosielať viac ako 200 e-mailov v rozpätí jednej hodiny..
 • upsells: Niekoľko zvratov.
 • Aktivácia účtu: Rýchla aktivácia.
 • Skúsenosti s ovládacím panelom a ovládacím panelom: cPanel.
 • Inštalácia aplikácií a CMS (WordPress, Joomla atď.): Rýchla inštalácia populárnych aplikácií a CMS cez Softaculous.

Odporúčame WebHostingBuzz?

Áno, robíme.

WebHostingBuzz sa v našich testoch daril veľmi dobre. Časy dostupnosti a načítania stránky boli nadpriemerné.

Majú prístup k stovkám aplikácií pre začiatočníkov, ako aj k najnovším a skvelým technickým balíčkom pre výkonných používateľov. Ich 45-dňová politika vrátenia je tiež legitímna.

Naše skúsenosti so zákazníckym servisom boli, žiaľ, pomalé a nesúvislé. Na odpoveď sme museli čakať hodiny a nedostali sme ani úplnú odpoveď.

Ich pravidlá týkajúce sa ukončenia sú napísané spôsobom, ktorý naznačuje, že pred opätovným nabitím karty máte iba malé okienko na zrušenie. Aj keď je ročná cena platby dobrá, pre nových zákazníkov neexistuje zľava na uzamknutie extrémne nízkej sadzby počas prvých troch rokov.

Celkovo nie sú dosť dobré na to, aby sa umiestnili v TOP 5, ale stále sú dobrou voľbou.

P.S. Ak chcete vidieť poskytovateľov hostingu, ktorí sa umiestnili nad WebHostingBuzz, pozrite si našich najlepších hostiteľov tu.

Máte nejaké skúsenosti s WebHostingBuzz? Ak áno, zanechajte recenziu nižšie. Vítame všetky čestné a transparentné recenzie – dobré alebo zlé!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author