Recenzia Pressidium

Logo Pressidium

Celkové hodnotenie

Najlacnejší plán
$ 21 / mo

Pressidium: Stručné zhrnutie pre ľudí, ktorí nemajú čas (skoro všetci)

Stručne povedané, milujeme Pressidium. V skutočnosti je táto stránka hostená na Pressidium! Ponúkajú mimoriadne spoľahlivý a bezpečný hosting WordPress, majú bleskové rýchle dátové centrá na celom svete (+ integrovaný CDN s vyššími plánmi pre maximálne rýchlosti) a sú lacnejšie ako WP Engine.

Tu je rýchly prehľad ich najlepších funkcií:

Dostupný štartovací plán: V porovnaní s inými spravovanými hostiteľmi WP s podobnými pokročilými funkciami sú najlacnejší v okolí.

Veľká podpora: Sú tu pre vás 24/7/365, odborná podpora WordPress!

Globálny dosah: Disponujú dátovými centrami po celom svete a majú horúce rýchlo integrované CDN, vďaka čomu je globálne super ľahké.

bezpečnosť: Spravované automatické aktualizácie, monitorovanie a automatické odstránenie škodlivého softvéru, bezplatné odstránenie škodlivého softvéru, filtrovanie chybných robotov, bezplatné certifikáty SSL a ďalšie … je to veľmi pôsobivé nastavenie!

60-dňová záruka vrátenia peňazí: Len pre prípad … aké je to pekné ��

Úprimne povedané, v našej knihe nie sú nadšení. Ich najlacnejší plán (mikro plán) sa začína o iba 21 USD / mesiac (WP Engine začína na $ 35 btw).

Výskum Pressidium

Recenzia hostenia Pressidium

Úvod k Pressidiu

Pressidium založili 28. februára 2013 Andrew Georges, John Andriopoulos, Filip Slavik a Giannis Zachariadis. Majú štyri hlavné oblasti dátových centier v Severnej Amerike, Európe, Oceánii a Ázii a Tichomorí. Navyše majú 22 strategických okrajových miest po celom svete.

Špecializujú sa na služby Managed WordPress Hosting na Enterprise Architecture. Spoločnosť sa pýši poskytovaním služieb pre veľkú zákaznícku základňu vrátane spoločností z 500 Fortune. Medzi ich klientov patria Fujitsu, Transifex, Modern Retail, 6 Yardov a Cornell University.

Kevin Ohashi, zakladateľ revízneho signálu, udelil Pressidiu najvyššiu úroveň výkonu WordPress Hosting Performance Award. Bolo to v rokoch 2015 a 2016.

stanovenie ceny

Pressidium ponúka 4 typy plánov Hosting Managed WordPress. Sú pomenované Personal, Professional, Business a Business Plus:

Druhý najlacnejší plán sa nazýva osobný a stojí 42,00 USD mesačne, ak sa účtuje ročne (najlacnejším je mikroprogram, ale zameriame sa na osobný plán, pretože obsahuje nastavenie CDN). Ak chcete platiť mesačne, bude vás to stáť 49,90 USD mesačne.

Uvedený balík vám umožňuje maximálne 3 inštalácie WordPress. Ak chcete nainštalovať jednu ďalšiu verziu WordPress, musíte za ňu platiť 14,90 USD mesačne. Podpora viacerých miest nie je súčasťou balíka.

Šírka pásma je neobmedzená. To znamená, že za viac ako obvykle sa vám nebude účtovať poplatok navyše. Podľa Pressidium je však osobný balík určený na 30 000 jedinečných návštev za mesiac. Serverové prostriedky sú teda obmedzené na asi 30 000 jedinečných mesačných návštev.

Za časté návštevy sa účtuje jedna častá otázka. Pressidium odpovedá: „Či už na vašom webe dôjde k náhlemu nárastu skutočných relácií používateľov alebo ak dôjde k útokom, zaistíme, aby fungoval dobre. Neúčtujeme nadmerné poplatky automaticky, pretože tieto náklady pre vás absorbujeme, ale ak budete naďalej prekračovať limity svojho plánu, navrhneme inováciu. “

Dostanete bezplatný Šifrovací certifikát. To znamená, že môžete zaistiť citlivé informácie, ktoré spracúva váš web. Pomáha to tiež zvyšovať hodnotenie vyhľadávacích nástrojov. FYI, Google uprednostňuje zabezpečené webové stránky (HTTPS) pred nezabezpečenými (HTTP).

Ak je váš web hosťovaný v inej webhostingovej spoločnosti, máte k dispozícii bezplatnú migráciu svojho webu. Po registrácii môžete okamžite naplánovať migráciu. Musíte jednoducho otvoriť podporný lístok. Tím Pressidium potom urobí všetko.

Bezpečnosť vášho účtu hosťovania berie Pressidium vážne. Získate spravované automatické aktualizácie, monitorovanie škodlivého softvéru a odstránenie škodlivého softvéru. Máte úplne uzamknuté prostredie a môžete si vychutnať filtrovanie chybných robotov.

Zálohy sa robia každý deň a automaticky. Môžete si tiež vytvoriť vlastné zálohy. To vám pomôže v prípadoch, keď vaše webové stránky čelia vážnym komplikovaným problémom. Ak sa tieto problémy nedajú vyriešiť, môžete zálohu jednoducho obnoviť (bod, keď bol váš web stále funkčný).

Pokiaľ ide o rýchlosť, Pressidium má čo ponúknuť:

  • CDN – Umožní vám ukladať údaje webových stránok ako vyrovnávaciu pamäť na viacerých geografických miestach. Dokonca aj návštevníci webových stránok, ktorí sú ďaleko od vášho dátového centra, zažijú vysoké rýchlosti načítania stránky. Sú jednoducho doručené s údajmi uloženými v pamäti uloženými na mieste, ktoré sa nachádza v ich blízkosti.
  • PHP 7 – Jedná sa o upgrade na PHP 5,6, ktorý je rýchlejší ako uvedená verzia. Aplikácie tiež bežia rýchlejšie s PHP 7 v porovnaní s PHP 5.6.
  • Úložisko HA SSD – To znamená vysokokvalitné pevné disky. Tieto typy úložných jednotiek sú v porovnaní s tradičnými mechanickými jednotkami rýchlejšie. Takto sú dáta dodávané rýchlejšie, čo vedie k rýchlej rýchlosti načítania.
  • Dynamické vyvažovanie záťaže – Toto sa týka distribúcie pracovnej záťaže medzi rôzne výpočtové zdroje, aby sa predišlo preťaženiu jedného zdroja, minimalizovala sa doba odozvy a optimalizovalo sa využívanie zdrojov. S optimálnym dynamickým vyvážením zaťaženia sa rýchlosť načítania stránky zrýchli, pretože zdroje nie sú preťažené. Je to hlavne preto, že pracovné zaťaženie je rozložené na viacerých serveroch (alebo zdrojoch)..
  • Automatická optimalizácia obrazu – obrázok sa automaticky optimalizuje zmenšením jeho veľkosti. Načítanie obrázkov teda bude vyžadovať menej zdrojov, čo vedie k vyšším rýchlostiam načítania.

Váš používateľský informačný panel má tiež množstvo funkcií. Môžete mať manuálne a automatické zálohy a môžete skontrolovať využitie a analýzu prevádzky. Na hlavnom paneli sa zobrazuje aj história fakturácie a fakturácie. Umožňuje vám spravovať rôzne doplnky v rámci jednej platformy.

Nakoniec dostanete 60-dňovú záruku vrátenia peňazí bez rizika. Nie je to však ponúkané v ročných plánoch. Ak nie ste spokojní s ich službami, môžete získať plnú náhradu bez ohľadu na dôvod.

Možnosti podpory

S Pressidium máte rôzne možnosti podpory. Nižšie sú uvedené niektoré z nich:

  • vstupenka & E-mailová podpora
  • Telefonická podpora
  • Vedomostná základňa
  • Stav cloudu
  • Dedicated Account Manager (Business / Business Plus Plány)

Podpora lístkov a e-mailov je k dispozícii 24/7/365 a vy získate pomoc od profesionálnych inžinierov DevOps. Znalostná databáza obsahuje návody na riadenie produktov a služieb Pressidium. Obsahuje tiež návody na riešenie jednoduchých problémov. Vyhradený správca účtu je k dispozícii, iba ak sa rozhodnete pre plány Business alebo Business Plus.

Stránka stavu cloudu obsahuje aktualizácie platformy a služieb Pressidium. Aktualizácie stavu zahŕňajú Firewall, WebApp Firewall, Vyrovnávače zaťaženia, Viacvrstvové ukladanie do vyrovnávacej pamäte, Servery aplikácií WordPress, Klastre databáz, CDN, SFTP, Staging & Snímky, cloudové zálohy, portál a API.

Pros

Viacero funkcií optimalizácie rýchlosti

Pressidium ponúka niekoľko funkcií na optimalizáciu rýchlosti vašich webových stránok. Používajú pevné disky SSD s vysokou dostupnosťou (HA SSD), ktoré sú rýchlejšie ako tradičné mechanické disky. Implementujú tiež dynamické vyvažovanie záťaže, aby sa vyhli prepracovaniu zdrojov a alokovali záťaž viacerým zdrojom, čo vedie k optimálnym rýchlostiam načítania.

Medzi ďalšie funkcie na optimalizáciu rýchlosti patrí viacvrstvové adaptívne ukladanie do vyrovnávacej pamäte, siete na doručovanie obsahu (CDN), podpora PHP 7, automatická optimalizácia obrazu a výber umiestnení dátového centra..

Vynikajúca dostupnosť

Pressidium dodáva webové stránky, ktoré majú vynikajúcu výkonnosť – tieto webové stránky zriedka zaznamenávajú prestoje. Webové stránky poháňané Pressidiom majú mieru dostupnosti vyššiu ako priemerná. Plnia svoj prísľub vynikajúcich služieb svojim zákazníkom tým, že poskytujú webové stránky, ktoré fungujú dobre.

Certifikát SSL zadarmo

Dostali ste bezplatné šifrovacie certifikáty SSL. Používajú sa na zvýšenie bezpečnosti vášho webu, čím chránia citlivé informácie obsiahnuté na vašom webe. Pomáha tiež pri zvyšovaní rebríčka vo vyhľadávačoch. Google miluje zabezpečené stránky pred nezabezpečenými.

Dostupné zálohy

Na vašom webe sa vykonáva automatické denné zálohovanie. Pomáha to zaistiť vaše stránky v prípadoch, keď problémy nemožno vyriešiť. Svoju stránku môžete okamžite obnoviť pomocou zálohy – späť do tej doby, keď vaša webová stránka stále funguje.

60-denná záruka vrátenia peňazí

Pressidium neverí v blokovanie dodávateľov. Svoj odber môžete kedykoľvek zrušiť. Dostanete bezrizikovú 60-dňovú záruku vrátenia peňazí. Ak nie ste spokojní s ich výrobkami a službami, môžete vždy získať náhradu.

záver

Stačí to urobiť ��

ZhrnutieHľadateľ Matthew RogersReview Dátum 2019-11-24Reviewed Item PressidiumAutor Rating 51star1star1star1star1starNázov produktu PressidiumCena
21 USD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author