Recenzia Panthur

Panthur

Miestny, skúsený, vynikajúci výkon, ale …

PanthurLogo

Celkové hodnotenie

Najlacnejší plán
$ 5 / mo

Panthur: Stručné zhrnutie pre ľudí, ktorí nemajú čas (skoro všetci)

Zatiaľ čo Panthur je podľa austrálskych štandardov dobrým hostiteľom, ich podpora je pohotová (keď mali zakúpené Hostopiu, mali hrubú záplatu, zdá sa však, že je späť späť k normálu), ich ceny sú dosť konkurencieschopné a ich výkonnosť hraničí s pôsobivými.

Ak ich však porovnáme s našimi súčasnými obľúbenými webovými hostiteľmi SiteGround, všimnete si niekoľko rozdielov, pričom hlavné rozdiely sú nedostatok globálnych dátových centier (v Sydney majú iba 1 primárny server, SiteGround má po celom svete pomerne málo, čo vám dáva globálny dosah), a nedostatok hostingových plánov zameraných na WordPress (viac ako 25% celého internetu beží na WordPress a pravdepodobne bude aj vaša stránka, takže je to celkom dôležité).

Naše odporúčanie teda platí pre program SiteGround, a nie pre spoločnosť Panthur, pretože server SiteGround ponúka na svojom základnom pláne 10 GB voľného miesta na disku, bezplatné SSL, bezplatné CDN, bezplatné migrácie, má viac dátových centier po celom svete (globálny dosah) a oficiálne ich odporúča WordPress (veľmi málo hostiteľov to môže tvrdiť, je to docela pôsobivé), pozrite sa na našu webovú stránku Recenzie tu!

To je povedané, ak chcete zostať na mieste, Panthur je z dlhodobého hľadiska lacnejší a ponúka viac ako dostatočný výkon aj v prípade ich základných plánov, aby vaše stránky fungovali bez problémov!

Výskum panthuru

Recenzia Panthur

Spoločnosť Panthur sa vlastne začala ako nekomerčná organizácia, ktorá ponúka bezpečné a rýchle webhostingové služby. S rastúcou reputáciou v priemysle a získaním väčšieho uznania začal Panthur komerčne vytvárať hostingové riešenia.

Od roku 2009 naštartovalo množstvo austrálskych podnikov & využívajú spoľahlivé austrálske webhostingové služby spoločnosti Panthur (a to z dobrého dôvodu).

Hostingové služby

Panthur v jadre ponúka tieto plány:

  • Economy Web Hosting (možnosť rozpočtu)
  • Business Web Hosting (odporúčané plány)
  • Stealth Web Hosting (pre epický výkon!)
  • Reseller Hosting (ak ste webový vývojár a chcete poskytovať hosting svojim klientom)

Vo vnútri každého plánu majú ďalšie plány, ktoré vám umožňujú vybrať si najvhodnejší hosting pre vaše potreby a rozpočet. Všetci prichádzajú s automatickým zálohovaním a bezplatnou službou na obnovenie pôvodného stavu v prípade, že sa niečo pokazí, zálohy siahajú až do 90 dní! Rovnako ako väčšina hostiteľov majú inštalačných programov na jedno kliknutie pre väčšinu populárnych CMS, vďaka čomu je napríklad vytvorenie stránky WordPress veľmi jednoduché!

Pokiaľ ide o cenovú politiku, Panthur je dosť flexibilný. Za všetky hostingové služby budete môcť platiť mesačne, každých 6 mesiacov, každý rok, každé 2 roky alebo každé 3 roky. Ak sa rozhodnete ísť na diaľku s Panthur a prihlásiť sa na dlhšiu dobu, ponúkajú zľavy až 20%.

Ekonomika Web Hosting

Toto je najzákladnejšia ponuka, ktorá je vhodná pre malé a stredné webové stránky, ktoré zvládnu slušnú návštevnosť. Je to relatívne lacné, osobne by som v tomto pláne neorganizoval žiadne fóra ani weby elektronického obchodu, ale je ideálny pre webové stránky malých firiem. Môžete si vybrať z 3 čiastkových plánov: Mini, Advanced a Professional.

Ich program Mini ponúka úložisko 2 000 MB a šírku pásma 100 000 MB, zatiaľ čo program Professional vám poskytuje úložisko 10 000 MB a šírku pásma 500 000 MB. Plán spoločnosti Panthur je niečo medzi tým. Cena za ekonomiku webového hospodárstva začína na 5 dolárov mesačne.

Business Web Hosting (naše odporúčanie!)

Business web hosting je ich druhým riešením – stále dostupným -, ktoré prichádza s väčšími zdrojmi v porovnaní s ekonomikou. Toto je ten, ktorý zvyčajne odporúčam pre akúkoľvek firmu, zvládne veľa dopravy!

Business Web Hosting má tiež 3 možnosti: bronz (od 20 dolárov mesačne), striebro (30 dolárov mesačne) a zlato (60 dolárov mesačne). Zaujímavé na týchto plánoch je to, že sa líšia iba úložným priestorom, zatiaľ čo všetko vrátane šírky pásma je neobmedzené. Toto zužuje váš výber na jediný faktor, premyslene, ako to štruktúrovali, čo uľahčuje proces aj pre tých menej technologicky zdatných z nás.

Stealth Web Hosting

Stealth Web Hosting je forma špecializovaného hostenia určeného pre webové stránky a platformy náročné na zdroje, ktoré získavajú veľkú návštevnosť (hovorím o rozsiahlych stránkach elektronického obchodu, fórach, komunitných serveroch atď.). V úložnom priestore sa toto riešenie veľmi nelíši od obchodných riešení. Ale vyniká svojím výkonom. Tu sú 3 plány:

  • Puma, 25 000 MB čistého úložiska SSD, 4 GB RAM a 4 jadrá CPU. ($ 50 / mesiac)
  • Leopard, 50 000 MB SSD HDD, 6 GB RAM a 6 jadier CPU ($ 100 / mesiac)
  • Panthur, 75 000 MB SSD HDD, 8 GB RAM a 8 jadier CPU (150 dolárov mesačne)

Toto sú niektoré ohromujúce špecifikácie pre server, však? To ukazuje, aká vážna je Panthur so svojimi hostingovými riešeniami. Majú tiež niečo, čo sa nazýva „podpora založená na prioritných lístkoch“, ktorá sa vzťahuje iba na Stealth Web Hosting. To znamená, že ak máte otázku alebo problém, budete sa môcť v priebehu niekoľkých minút spojiť s odborníkom. Na zabezpečenie rýchleho a spoľahlivého servisu v rámci tohto plánu hostenia umiestňuje spoločnosť Panthur na jeden server maximálne 50 účtov.

Hosting distribútorov (pre webové agentúry)

Tento plán vám umožňuje spravovať skupinu účtov z jedného cPanelu. Ak ste v tomto nováčikom, hosťovanie distribútorov je ideálne, ak ste webový dizajnér / vývojár a potrebujete miesto na hosťovanie webových stránok svojich klientov. Táto hostingová služba začína na 30 dolárov mesačne. Je veľmi podobná ekonomike Web Hosting. Jediný významný rozdiel spočíva v tom, že v rámci svojho cPanelu budete môcť spravovať veci a vytvárať nové účty.

záver

Ako je uvedené v súhrne, naozaj sa nám páči sila, ktorú ponúkajú, a aká konkurencieschopná je ich cena … ale nedostatok globálnych dátových centier, plánov WordPress a niekoľko ďalších funkcií ich brzdí. Naše odporúčanie sa teda stále týka programu SiteGround.

ZhrnutieHľadateľ Matthew RogersReview Dátum 2019-11-25Reviewed Item PanthurAuthor Rating 31star1star1staršedášedáNázov produktu PanthurPrice
AUD 5Dostupnosť produktu k dispozícii na sklade

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author