Recenzia One.com

Celkové hodnotenie

Najlacnejší plán
Zadarmo … pôvodne

One.com: Stručné zhrnutie pre ľudí, ktorí nemajú čas (skoro všetci)

Je smutné, že v skratke neodporúčame stránky One.com, a to z niekoľkých dôvodov, pričom hlavnými dôvodmi sú uptime a podpora. Prejdeme si niekoľko problémov, ktoré sme našli.

Záruka dostupnosti: Áno, čítate to správne, nemajú žiadne záruky, že vaše webové stránky budú funkčné alebo ako dlho … s každým ďalším poskytovateľom hostingu, ktorý sa snaží dosiahnuť 99,9% dostupnosti, one.com hovorí, že nie, nič nezaručujeme , nie skvelý začiatok!

Vlastnosti: Aj keď u našich poskytovateľov hostenia vždy vidíme niekoľko funkcií, myslím si, že zálohy by boli jedným z najdôležitejších, určite, ak neexistujú žiadne záruky dostupnosti alebo výkonu … dobre, štartovací balík nezahŕňa zálohy, veľké no- nie v našej knihe.

Podpora: Existuje pomerne málo sťažností týkajúcich sa ich postoja podpory, ktorý sa vznáša, príliš veľa na ignorovanie. Vyzerá to, že pracovníci technickej podpory môžu využiť záruku nečinnosti (alebo výkonu) ako výhovorku pre všetky typy problémov …

Takže to, čo skutočne hovoríme, je … existuje veľa ďalších webových hostiteľov, ktorí sú omnoho lepšie vo všetkom. Našou najobľúbenejšou stránkou je stále služba SiteGround, vynikajúca bezpečnosť, úžasná dostupnosť, veľmi pohotová podpora, viacnásobné dátové centrá po celom svete (vrátane Londýna) a úrad WordPress ich oficiálne odporúča (môžu samozrejme riešiť akýkoľvek CMS, ktorý máte hádzať na ne). Sú to skutoční ľudia, ktorí si neuvedomujú, pozrite si našu recenziu tu.

Stále máte záujem o One.com, čítajte ďalej.

One.com výskum

Recenzia hostenia One.com

Spoločnosť založil Jacob Jensen už v roku 2002 v Dánsku. K dnešnému dňu má okolo 1,5 milióna zákazníkov zo 149 krajín. Majú tiež vyše 270 zamestnancov. Spoločnosť One.com zaregistrovala spoločnosti v Dánsku, na Filipínach, v Indii a Dubaji, čo jej umožňuje, aby bola na trhu konkurencieschopná (vrátane trhu s webhostingom vo Veľkej Británii sa zdá).

Spoločnosť poskytuje okrem iného rôzne produkty a služby vrátane hostingu, vytvárania webových stránok, e-mailov, registrácie domén a kancelárie 365. Získali mnoho ocenení, medzi ktoré patria napríklad poskytovateľ sieťových služieb, ktorý je editorom programu Netzsieger’s Editor. PC Magazine Holandsko & Belgicko tiež udelilo One.com ako voľbu editora pre najlepšieho webového hostiteľa (mohlo by to byť také dobré), ale my ich naozaj nevidíme ako jedného z najlepších webhostiteľov.

One.com má podporné tímy, vývojárov a inžinierov nachádzajúcich sa v Indii, Dubaji a Dánsku. Podpora sa poskytuje v rôznych jazykoch vrátane dánčiny, holandčiny, nemčiny, nórčiny, francúzštiny, švédčiny a angličtiny. Tím podpory každý mesiac odpovie na viac ako 100 000 otázok.

stanovenie ceny

One.com poskytuje štyri typy hosting balíčkov. Tieto plány sa nazývajú Hosting Starter, Professional, Professional Plus a Business. Uvedené plány sú uvedené nižšie:

one.com ceny

Najlacnejší plán sa nazýva balík Hosting Starter. Stojí to 2,45 USD mesačne a môžete si zvoliť iba ročný spôsob platby. Musíte teda vyselektovať celkom 29,4 USD. Poplatok za nastavenie stojí 13,80 USD. Navyše musíte zaplatiť daň z pridanej hodnoty (DPH) pri odhlásení.

Podľa One.com je balík Hosting Starter ideálny pre základné webové stránky, blogy a hosting e-mailov. Poskytuje vám úložný priestor s kapacitou 25 GB, čo je dosť, ak spúšťate základný web. Na jeden hostingový účet môžete mať iba jednu webovú stránku. Ak teda vlastníte iba jeden web na jeden hostingový účet, môže na vaše úložisko stačiť 25 GB miesta na disku..

Ako úložisko sa používajú pevné disky (SSD). Vďaka svojim jedinečným procesom SSD pracujú rýchlejšie ako tradičné disky. To znamená, že rýchlosť načítania vašich webových stránok bude vyššia v porovnaní s ostatnými, ktorí používajú ako prostriedky ukladania tradičné disky.

Dostanete neobmedzenú šírku pásma, čo znamená, že môžete ubytovať neobmedzený objem prenosu. Za neobvykle veľké množstvo divákov webových stránok nemusíte platiť navyše. Navyše máte neobmedzené e-mailové účty. Opäť nemusíte vyberať viac peňazí za ďalšie poštové schránky. E-mailové účty môžete priradiť rôznym osobám zodpovedným za rôzne oddelenia vášho webu (alebo firmy)..

Balík Hosting Starter a ďalšie balíčky sa dodávajú s certifikátom SSL zadarmo. Certifikát SSL vám umožňuje šifrovať citlivé informácie, takže ich nemožno vidieť, kým sa prenášajú zo servera na server, až kým nedosiahnu svoj cieľ. Je to užitočné, ak váš web spracúva dôležité informácie, napríklad čísla kreditných kariet.

Certifikát SSL vám okrem toho umožňuje prevádzať vaše stránky z HTTP na HTTPS. Spoločnosť Google uprednostňuje poslednú uvedenú pozíciu v rebríčku vyhľadávacích nástrojov. Získanie certifikátu SSL je teda ako udrieť dvoch vtákov jedným kameňom – ​​získate tak ochranu citlivých informácií a zároveň zvýšite svoje hodnotenie na stránkach s výsledkami vyhľadávacieho nástroja..

Dostanete užívateľsky prívetivý ovládací panel, ktorý vám umožní ľahko spravovať váš webhostingový balík. Tento intuitívny ovládací panel vám umožňuje prístup k DNS, súborovým a e-mailovým modulom. Môžete ho tiež použiť na aktiváciu doplnkov, ako sú SiteLock a MarketGoo.

Možnosti podpory

One.com vám poskytuje rôzne možnosti získania podpory. Tieto možnosti sú uvedené nižšie:

  • Stránka stavu systému One.com,
  • Znalostná databáza pre svojpomoc,
  • Podpora online live chatu,
  • Telefonická podpora a
  • E-mailová podpora.

Stránka Stav systému zobrazuje všeobecnú dostupnosť systémov v Európe a Amerike. Uvádza, či sú tieto systémy funkčné alebo nie. Na tejto stránke sa nachádzajú aj partneri spoločnosti One.com, ako sú Rushfiles, Sitelock a MarketGoo, a tiež správy o stave. Plánované správy o údržbe sa nachádzajú na stránke Stav systému, v ktorej sú zahrnuté aj minulé incidenty, ktoré informujú svojich zákazníkov o dôležitých minulých udalostiach, ktoré sa vyskytli pri ich prevádzke..

Znalostná báza pre svojpomoc alebo Centrum pomoci, ako to spoločnosť nazýva, je celkom zrejmé. Obsahuje návody na nastavenie a správu balíkov, ktoré využívate. E-mailová podpora, telefón a online live chat sú k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, aby uspokojili rastúce potreby podpory ich zákazníckej základne.

Pokiaľ ide o recenzie zákazníkov, spoločnosť One.com získala zmiešané pocity. Niektoré recenzie zákazníkov uviedli, že ich systém podpory zákazníkov bol rýchly na zodpovedanie otázok. V skutočnosti zažili vynikajúce služby podpory zákazníkov od spoločnosti.

Iné recenzie však uviedli, že One.com má zlý tím podpory, ktorý nedokáže odpovedať na jednoduché a komplikované otázky. Aj keď bolo rýchle získať zástupcu, väčšina z nich nevyriešila problémy zákazníka. Nakoniec sa väčšina zákazníkov musela presunúť z One.com na iného poskytovateľa webhostingu.

Pros

Pokiaľ ide o registráciu s One.com, existujú určité výhody. Tieto sú uvedené nižšie:

Neobmedzená šírka pásma

S balíkom Hosting Starter získate neobmedzenú šírku pásma. To znamená, že sa môžete ubytovať s neobmedzeným objemom prenosu. Za viac ako obyčajný počet používateľov webových stránok vám nebudeme účtovať žiadne poplatky.

Neobmedzené e-mailové účty

Dokonca aj najlacnejší balík prichádza s neobmedzeným počtom e-mailových účtov. Nemusíte vyberať viac peňazí, len aby ste dostali ďalšiu e-mailovú hostingovú službu. Každá osoba spojená s vaším webovým serverom (alebo firmou), ktorá potrebuje e-mailovú adresu, bude mať svoj vlastný účet.

Certifikát SSL zadarmo

Certifikát SSL je vám poskytovaný zadarmo. To vám umožňuje šifrovať citlivé informácie počas ich prenosu na rôznych serveroch do konečného cieľa. To tiež znamená, že získate o krok pred konkurenciou, pokiaľ ide o hodnotenie vyhľadávacích nástrojov. Ako možno viete, vyhľadávacie nástroje, ako je Google, uprednostňujú zabezpečené webové stránky (HTTPS) pred nezabezpečenými (HTTP)..

Zápory

Pri registrácii na server One.com existujú rôzne nevýhody. Nižšie sú uvedené niektoré z nich:

Bez záruky dostupnosti

Výkon vašich webových stránok nie je zaručený. Väčšina poskytovateľov hostingu poskytuje záruku dostupnosti 99,95% až 99,99%. Niektorí dokonca poskytujú 100% záruku. S One.com však táto záruka za dostupnosť nie je k dispozícii.

Zákazníci sa sťažovali, že ich stránky zostanú nefunkčné. Zástupcovia podpory spoločnosti však uviedli, že výkon a dostupnosť nie sú v ich baleniach zaručené, takže nemôžu robiť nič s poklesom stránok..

Wow! To je vážne znepokojenie, ak máte web, ktorý musí byť neustále online, aby ste získali veľa klientov a predaj. Nechceli by ste, aby sa vaše webové stránky zrútili. A ak by sa tak stalo, mali by ste byť po boku tím podpory. Je zrejmé, že One.com chýba výkon a spoľahlivosť webhostingu.

Obmedzené úložisko

Plán Hosting Starter vám poskytuje iba 25 GB miesta na disku. To nemusí stačiť, ak chcete webovú stránku plnú vysokokvalitných obrázkov a videí. Niektoré hostingové spoločnosti poskytujú neobmedzený priestor na disku a spoločnosť One.com je evidentne na strate tohto miesta.

Zmiešané recenzie na zákaznícku podporu

Niektoré recenzie boli pozitívne. Aj keď niektoré boli negatívne. Ako už bolo uvedené, negatívne recenzie dokonca uviedli, že ich zástupcovia zákazníckej podpory zopakovali, že neexistujú žiadne záruky týkajúce sa dostupnosti a výkonu. Znamená to, že sa nestarajú alebo nemôžu robiť nič, ak klesne výkonnosť webových stránok.

Kvalitná služba podpory zákazníkov je jedným z kľúčových faktorov pri výbere poskytovateľa webhostingu. One.com má zmiešané recenzie a nemôžete staviť na niečo, čo nebude konzistentné. Chceli by ste mať nekonzistentnú webovú stránku, ktorá sa v náhodnom čase zvyšuje a klesá? Samozrejme, že nie.

Bez zálohovania & Obnoviť funkcie

Najlacnejší plán nemá žiadne funkcie zálohovania a obnovy. Ak sa na vašom webe vyskytne problém a vy ho nemôžete vyriešiť, nemáte zálohu, ktorú môžete použiť na obnovenie svojho webu v čase, keď to fungovalo. Uff. To je príliš zlé. Začali by ste od nuly, ak by sa niečo pokazilo. A to by ste nechceli.

záver

One.com je určite jedna hostingová spoločnosť, ktorej sa treba vyhnúť. Nemajú záruku dostupnosti a výkonu a majú zmiešané pocity zákazníckej podpory. To sú kľúčové funkcie, ktoré potrebujete v spoločnosti poskytujúcej webhosting, a spoločnosť One.com jednoznačne chýba.

Veľký tučný nie od nás, namiesto toho sa pozrite na SiteGround!

ZhrnutieReviewer Matthew RogersReview Date 2018-08-20Reviewed Item One.comAuthor Rating 21star1staršedášedášedáNázov produktu One.comCena
0 GBP

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author