Recenzia Krystal

Celkové hodnotenie

Najlacnejší plán
£ 3.99 / mo

Krystal: Stručné zhrnutie pre ľudí, ktorí nemajú čas (skoro všetci)

Stručne povedané, určite odporúčame Krystal! Ponúkajú veľmi spoľahlivý hosting, disponujú bleskovým rýchlym dátovým centrom vo Veľkej Británii, ponúkajú množstvo bezplatných funkcií, ako sú bezplatné certifikáty SSL (zabezpečte bezpečnosť svojich stránok pomocou protokolu https), bezplatné migrácie, ak prichádzate od iného poskytovateľa, bezplatné zálohy a mnoho ďalšieho.

Tu je rýchly prehľad ich najlepších funkcií:

Podpora: Podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni vo Veľkej Británii, a to v čase, keď všetci outsourcingujú podporu šetrenia peňazí, sme ohromení.!

bezpečnosť: Bezplatné certifikáty SSL, ochrana DDOS a bežný vírus & skenovanie škodlivého softvéru, aby všetko zostalo čisté.

Zelený hosting: Ich dátové centrum v Londýne je úplne poháňané obnoviteľnou / čistou energiou!

60-dňová záruka vrátenia peňazí: Je to celkom samozrejmé, len v prípade, že nie ste šťastní.

rýchlosť: Pomocou kombinácie SSD a medzipamäte LiteSpeed ​​sú ich servery veľmi rýchle!

Úprimne povedané, naozaj sa nám ich páčia, v našej knihe nie sú nadšení. Ich hlavné plány hostenia cloudu začínajú už len 3,99 GBP / mesiac.

Krystalický výskum

Krystal Review – britský webhosting, ktorý to správne pochopil.

Simon Blackler založil spoločnosť Krystal v roku 2002, pretože bol frustrovaný zlými službami a zlými obchodnými praktikami. V súčasnosti hostilo vyše 190 000 webových stránok a má viac ako 23 000 klientov. V súčasnosti je spoločnosť najväčšou nezávislou hostingovou spoločnosťou v Spojenom kráľovstve.

Spoločnosť poskytuje okrem iného celý rad produktov a / alebo služieb vrátane webhostingu vo Veľkej Británii, hostenia Reseller Hostingu, hostenia UK WordPress, cloud VPS a vyhradených serverov. Majú viac ako 15 rokov skúseností v odbore a získali si miesto v našom top webhostingovom zozname.

Krystal sa pýši zodpovednosťou za životné prostredie. Využívajú 100% obnoviteľnú energiu vo všetkých svojich lokalitách. Veria v to, že sú úprimní, zodpovední a spoľahliví voči svojim zákazníkom a kladú ich pred všetko ostatné vrátane ziskov.

Hostili zadarmo a do dnešného dňa viacero charitatívnych organizácií, podporili spolu 167. Existujú dni, keď darovali každý jeden cent, ktorý urobili, na podporu príčin, ako je napríklad Comic Relief..

stanovenie ceny

Krystal ponúka tri typy služieb hostingu v cloude. Tieto balíčky sa nazývajú Ametyst, Topaz a Ruby.

Ceny hosting Krystal

Najlacnejší plán spoločnosti Krystal sa nazýva Amethyst a cena je 3,99 GBP mesačne. DPH. Ak ste si vybrali ročný spôsob platby, môžete získať hostingové služby v hodnote 2 mesiacov zadarmo. Navyše, ak je váš fakturačný cyklus každé 3 roky, môžete získať hostingové služby za 1 rok zadarmo.

Základný plán vám poskytuje celkový diskový priestor 5 GB. Využíva disky SSD, čo znamená, že vaše webové stránky sa načítajú rýchlejšie v porovnaní s tradičnými jednotkami.

S balíkom Amethyst môžete mať 2 webové stránky na jeden hostingový účet. Môžete mať aj neobmedzený počet subdomén. Máte tiež neobmedzenú šírku pásma, ktorá vám umožní uspokojiť tisíce alebo milióny divákov denne. Ak na vaše webové stránky naraz pristupuje príliš veľa používateľov, neúčtujeme vám žiadne ďalšie poplatky.

Poštové schránky sú tiež neobmedzené. Môžete tak mať viac e-mailových účtov pre viac ľudí alebo oddelenia na vašom webe. Medzi e-mailové funkcie patrí neobmedzený počet zasielateľov a e-maily, ktoré vás všetkých zaujmú. Navyše máte službu proti spamu od SpamExperts. Podporované sú aj zoznamy adries a autoresponders. Máte povolený limit odosielania až 500 e-mailov za hodinu.

Plán Amethyst je optimalizovaný pre rôzne webové aplikácie. Medzi ne patrí WordPress, Joomla! Drupal, OpenCart, PrestaShop, Concrete5 a phpBB. Prijímajú sa aj bezpečnostné opatrenia na ochranu vašich webových stránok pred počítačovou kriminalitou. Medzi tieto opatrenia patria okrem iného týždenné bezpečnostné kontroly, dvojfaktorové overenie a komplexný firewall. Blokovanie IP adries vám umožňuje zabrániť určitým IP adresám v prístupe k vášmu obsahu.

Pokiaľ ide o vývoj, sú podporované PHP, Perl a Python. Zálohy sa vykonávajú týždenne a mesačne a ukladajú sa mimo server. Navyše získate bezplatné neobmedzené certifikáty SSL. To znamená, že si môžete zabezpečiť svoj web a citlivé informácie, ktoré obsahuje a / alebo spracovávať.

Môžete tiež vytvoriť prispôsobené chybové stránky 404 a 500. To môže byť dobré pre SEO a konverzie, pretože môžete vytvoriť prispôsobenú stránku, ktorá presmeruje divákov na relevantnú stránku na vašom webe. Namiesto stlačenia tlačidla Späť a úplného opustenia vašich stránok budú diváci nútení navštíviť ďalšie stránky svojho webu a zostať dlhšie..

Záruka dostupnosti je 99,99%. To znamená, že na vašich webových stránkach sa vo väčšine prípadov nevyskytnú prestoje. Neexistuje žiadny nastavovací poplatok a máte 60-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Možnosti podpory

Spoločnosť vám ponúka veľa možností podpory zákazníkov. Patria sem:

  • Stránka stavu služieb,
  • Svojpomocní sprievodcovia,
  • Online live chat,
  • A)
  • Telefonická podpora

Stránka ich stavu služby vám poskytuje podrobnosti o aktuálnom stave siete. Zahrnutý je aj stav servera Core Services, Cloud Hosting, Business Hosting a Reseller Hosting. Ak chcete vedieť, či sú systémy funkčné alebo nie, je to stránka, ktorú musíte navštíviť.

Svojpomocné príručky sú podobné databáze poznatkov, kde získate príručky, ktoré vám pomôžu spravovať produkty a služby, ktoré ste využili. Podpora online live chatu je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, zatiaľ čo telefonická podpora je k dispozícii od pondelka do piatka od 9:00 do 20:00.

Recenzie systému zákazníckej podpory spoločnosti Krystal sú ohromne pozitívne. Väčšina ľudí hovorí, že idú nad rámec povinnosti pomáhať svojim zákazníkom. Sú veľmi efektívne, pokiaľ ide o poskytovanie toho, čo ich klienti potrebujú. Služba sa považuje za trvalo rýchlu a užitočnú.

Krystal sa pýši tým, že je nezávislou spoločnosťou odlišnou od iných veľkých poskytovateľov hostingu. Plní svoj prísľub poskytovania 100% rýchlej a efektívnej služby podpory zákazníkov.

Pros

Výber služieb spoločnosti Krystal má množstvo výhod. Nižšie sú uvedené niektoré z nich:

Zadarmo Tvorca webových stránok

Ak nemáte skúsenosti s programovaním, môžete pomocou svojho bezplatného nástroja na tvorbu webových stránok vytvoriť profesionálny web. Poskytujú plne reagujúce šablóny, čo znamená, že váš web sa prispôsobí stolným aj mobilným zariadeniam. Webové stránky prispôsobené pre mobilné zariadenia vám tiež pomôžu s poradím, keď sa vyhľadávacie nástroje, ako je Google, presunuli do indexu prvého mobilného telefónu, ktorý uprednostňuje stránky reagujúce na mobilitu pred webmi, ktoré nereagujú.

Polovodičové disky (SSD)

Na miesto na disku používajú polovodičové jednotky. To znamená, že v porovnaní s tradičnými diskami máte rýchlejšie prenos dát. Ak je váš web rýchlejší, používateľské prostredie je vylepšené a vedie k ďalším nákupom. Môže to ovplyvniť aj vaše SEO. Rýchlejšie webové stránky vyhľadávajú vyhľadávacie nástroje ako Google, Yahoo! A Bing.

Zálohovanie zadarmo

S hostingovým balíkom Amethyst dostanete bezplatné týždenné a mesačné zálohy. Je to užitočné, keď sa váš web náhle poškodí. Tento problém môžete vyriešiť obnovením stránky pomocou zálohy.

60-denná záruka vrátenia peňazí

Majú veľmi veľkorysú 60-dňovú záruku vrátenia peňazí. Určite majú lepšiu ponuku v porovnaní s inými poskytovateľmi hostenia, ktorí poskytujú iba 30-dňovú záruku. Ak nie ste spokojní s ich výrobkami a / alebo službami, môžete získať svoje peniaze späť.

Hviezdny zákaznícky servis

Neobmedzené poštové schránky

S balíkom Amethyst prichádzajú neobmedzené poštové schránky. To znamená, že svojim oddeleným e-mailovým účtom môžete dať rôzne oddelenia svojho webu. Nemusíte platiť navyše, len aby ste všetkým dali svoje vlastné poštové účty pomenované po vašom webe.

Podporuje viac aplikácií

Hostingové produkty a služby spoločnosti Krystal sú úplne optimalizované pre webové aplikácie, ako sú WordPress, OpenCart, Joomla !, PrestaShop, Drupal, Concrete5 a phpBB. Okrem toho podporujú PHP, Perl, Python a Ruby on Rails.

Bezpečnostné funkcie

Máte k dispozícii týždenné bezpečnostné kontroly, aby ste sa uistili, že ste chránení pred počítačovými trestnými činmi. K dispozícii je tiež škodlivé skenovanie v reálnom čase. Komplexný firewall tiež chráni vaše stránky pred hackermi. Dvojfaktorová autentifikácia tiež zaisťuje, že iba autorizovaní používatelia majú prístup na web a jeho údaje.

Neobmedzená šírka pásma

Ak máte milióny divákov za deň, nemusíte platiť nadmerné poplatky. S neobmedzenou šírkou pásma prichádza možnosť uspokojiť viacerých divákov za zlomok sekundy.

Zápory

Ak musíme nájsť negatívny bod, je to možno miesto na disku.

5 GB voľného miesta na disku

Mnoho webových hostiteľov vám v súčasnosti poskytuje neobmedzený priestor na disku … hoci tieto spoločnosti vedia dosť dobre, že väčšina stránok nikdy nepresiahne 1 GB … takže myslím, že záleží na tom, či plánujete vybudovať obchod s produktmi pre viac ako tisíc, alebo iba blog / obchodná stránka / atď.

záver

Vážne milujeme Krystal a chceli by ste, aby ste ich vyskúšali. Ich plány sú vybavené funkciami, ktoré budete určite potrebovať pri vytváraní a správe svojich webových stránok. Navyše majú vynikajúci systém podpory zákazníkov, ktorý má vždy chrbtom pre prípad, že potrebujete pomoc.

ZhrnutieRecenzátor Matthew RogersReview Date 2018-07-26Reviewed Item KrystalAuthor Rating 51star1star1star1star1starNázov produktu KrystalCena
3,99 GBP

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author