Recenzia HostPapa

Logo HostPapa

Celkové hodnotenie

Najlacnejší plán
3,36 USD / mesiac – 3,36 USD / mesiac – 3,95 USD / mesiac

Táto recenzia je zameraná na HostPapa ako webového hostiteľa pre Kanadu, ale väčšina z preskúmania sa tiež uplatňuje, ak ich chcete použiť v inej krajine. HostPapa je cez Kanadu a cez Kanadu, jej ústredie a dátové centrá sú v Toronte a účtujú sa v CAD (čo je dnes ťažké nájsť, pretože väčšina webhostingov účtuje v USD). S potešením ich odporúčame ako skvelého poskytovateľa webhostingu pre Kanadu (hoci sú všeobecne skvelou voľbou pre každú krajinu)!

Všeobecne sa zameriavame na nasledujúce 4 aspekty webhostingu, aby sme určili jeho celkovú kvalitu: Jednoduché použitie, rýchlosť (na globálnej úrovni), podpora a dostupnosť. HostPapa vo všetkých bodoch dosiahol veľmi vysoké skóre!

Dôvody pre výber HostPapa

Začnime tým, čo považujeme za najlepšie vlastnosti hostiteľa, ktoré im okamžite dávajú výhodu pred konkurenciou. Pre väčšinu ľudí, ktorí hľadajú slušného webhostingu, stačí nasledujúce rýchle zhrnutie, aby ste ich presvedčili, že HostPapa je ten, s ktorým sa dá ísť.

 1. Servery v Kanade: Pre mnoho ľudí je to najdôležitejšie rozhodnutie. Väčšina webových hostiteľov, ktorí inzerujú ako „kanadskí“ hostitelia, má servery iba v USA. HostPapa má v skutočnosti servery v Kanade (konkrétne v Toronte), čo znamená kratšie časy načítania pre kanadské publikum.
 2. Podpora 24/7: Veľmi užitočné, a to prostredníctvom telefónu, rozhovoru a lístkov, výber je na vás. Ponúkajú dokonca 30 minútové stretnutia typu one-on-one, ktoré vám pomôžu správne sa pripraviť.
 3. Veľa vecí zadarmo: Zadarmo doménové meno, SSL certifikáty zadarmo, integrácia CDN zdarma, migrácia webových stránok zadarmo … máme to radi!
 4. 30-dňová záruka vrátenia peňazí: Nie ste z nejakého dôvodu šťastní? Žiadny problém, nemáte čo stratiť.
 5. Dostatok miesta na disku: Ich základný plán je dodávaný s kapacitou 100 GB, čo je dosť na napájanie veľkého elektronického obchodu … v dohľadnej dobe vám nebude chýbať miesto na disku.

Je to skutočne nič netušiaci. Pokiaľ ide o náklady, majú 3 hostingové plány, ich najdostupnejší plán začína na iba CAD 3,36 USD / mesiac!

Hostiteľský výskum hostingu

Recenzia HostPapa

HostPapa je súkromná spoločnosť, ktorá sa zameriava na poskytovanie hostiteľských služieb vrátane zdieľaných, predajcov a virtuálnych súkromných serverov (VPS). Spoločnosť bola založená v roku 2006 Jamie Opalchuk. Ich hlavné sídlo je v Kanade, pričom väčšina ich zákazníkov sídlia aj v Kanade.

HostPapa berie zodpovednosť spoločnosti vážne. Je to jedna z prvých kanadských spoločností poskytujúcich webhosting, ktorá sa zaviazala, že bude ekologická. Berú do úvahy opatrenia na ochranu životného prostredia využívaním 100% zelenej obnoviteľnej energie. Všetky ich webové servery, kancelárske priestory a dátové centrá sú poháňané obnoviteľnou energiou.

Spoločnosť získala podnikové aj priemyselné ocenenia. Majú akreditáciu od Better Business Bureau (BBB). V rokoch 2013 – 2016 získali ocenenie od Profit 500 za jednu z najrýchlejšie rastúcich spoločností v Kanade.

stanovenie ceny

Prejdeme si nižšie uvedené plány, všimnete si, že cena je tu vyššia … toto je normálna cena, ktorú má HostPapa, ale keď prejdete jedným z mojich odkazov na kontrolu, môžete si naplánovať iba 3,36 dolárov. Teraz sa pozrime na to, hostPapa ponúka tri typy plánov hostenia. Nazývajú sa „Starter“, „Business“ a „Business Pro“.

HostPapa Web Hosting

Najlacnejší program Starter stojí CAD 3,95 za mesiac, ak platíte vopred 36 mesiacov vopred. Bude vás to však stáť CAD 4,95 a 5,95 CAD mesačne, ak platíte najmenej 24 mesiacov, respektíve 12 mesiacov. S ich plánmi si nemôžete zvoliť spôsob platby za mesiac.

Program Starter vám umožňuje hosťovať dva webové stránky na vašom hostingovom účte. Navyše vám poskytujú úložný priestor v hodnote 100 GB. Dobrá vec na tom je, že ponúkajú neobmedzenú šírku pásma. To znamená, že môžete preniesť neobmedzené údaje zo servera do zariadenia, ktoré o ne požiada. Najlacnejší plán vám tiež poskytuje bezplatnú registráciu názvu domény, ak sa rozhodnete pre plány, ktoré sú 12 mesiacov alebo dlhšie.

HostPapa vám umožňuje ľahko vytvoriť webovú stránku v priebehu niekoľkých minút pomocou ľahko použiteľného nástroja na tvorbu webových stránok. Na zostavenie vlastnej webovej stránky nepotrebujete žiadne skúsenosti s kódovaním alebo dizajnom. Má schopnosť drag-and-drop a ponúka vám rôzne widgety a aplikácie. Okrem toho poskytujú stovky ohromujúcich šablón webových stránok vhodných pre rôzne miesta. Poskytujú užívateľsky prívetivé ovládacie panely a dashboardy HostPapa na správu všetkých produktov a / alebo služieb, ktoré ste využili.

Ak máte radi webové stránky založené na WordPress, potom je HostPapa pre vás hostiteľskou spoločnosťou. S funkciami inštalácie jedným kliknutím môžete nainštalovať viac ako 400 aplikácií. Tieto aplikácie zahŕňajú WordPress, Joomla a rôzne nástroje pre malé podniky.

Ak chcete migrovať svoje webové stránky, hostPapa vám pomôže urobiť to zadarmo. A ak vaše webové stránky spracúvajú citlivé informácie, spoločnosť tiež poskytuje bezplatné šifrovanie SSL. Je to dobré na ochranu citlivých informácií a na zlepšenie hodnotenia vašich webových stránok vo vyhľadávačoch, ako sú Google, Yahoo! A Bing.

Užívateľská skúsenosť je vynikajúca, pretože HostPapa poskytuje vylepšený výkon webových stránok kombináciou ohromujúcich doručovacích sietí Cloudflare a serverov SuperMicro. Používatelia výkonných serverov nezažijú oneskorenie a nezaznamenajú náznaky slabého výkonu webových stránok. Okrem toho sľubujú 99,99% prevádzkyschopnosť, ktorá vám pomôže predchádzať zlyhaniam a prestojom webových stránok.

Možnosti podpory

Neuveriteľné, ako sa môže zdať, hostPapa vám poskytuje takmer všetky možnosti podpory zákazníkov:

 • Môžete im zavolať telefonicky,
 • Môžete poslať faxový list,
 • Môžete im poslať správu e-mailom,
 • Môžete ich kontaktovať prostredníctvom podpory živého chatu,
 • Môžete sa rozhodnúť pre svojpomocné databázy znalostí a videonávody,
 • Viac informácií nájdete na týždennom webinári,
 • Stav siete môžete skontrolovať prostredníctvom ich webových stránok a
 • S expertom z HostPapa sa môžete rozhodnúť pre bezplatné a exkluzívne videozáznamy typu one-on-one.

Znalostné základne a videonávody spoločnosti sú dostatočné na to, aby vám pomohli naučiť sa, ako prevádzkovať vaše stránky. Sú hrdí na poskytovanie služieb zákazníckej podpory 24 × 7 prostredníctvom e-mailu, predkladania vstupeniek na podporu, živého chatu, telefónu a faxu.

Jedinou jedinečnou vecou na serveri HostPapa je poskytnutie webovej stránky, ktorá obsahuje stav siete spoločnosti. V stave ich siete môžete skontrolovať, či spoločnosť nevykazuje prerušenia služby, výpadky služieb a rôzne problémy s ich produktmi a / alebo službami..

Môžete napríklad skontrolovať, či sa vyskytol problém so službami FTP, ovládacími panelmi DNS, službami doručovania pošty, databázovými službami mySQL a podobne. Stránka stavu ich siete obsahuje aj plány plánovanej údržby. Všetky tieto informácie sú veľmi užitočné pre vlastníkov webových stránok, ako ste vy. To vám umožní naplánovať a premýšľať v predstihu, pokiaľ ide o vaše webové stránky.

Pokiaľ ide o recenzie, HostPapa je jasným víťazom. Väčšina používateľov zažila vynikajúcu zákaznícku podporu, ktorá poskytla pokyny na riešenie problémov podľa ich potrieb. Takmer každé hodnotenie uviedlo, že podporný tím je veľmi profesionálny a aktuálny. Niektorí dokonca tvrdia, že tím podpory zákazníkov prekročil očakávania používateľov.

Pros

Registrácia s HostPapa má jasné výhody. Tu je niekoľko z nich:

Bezplatná registrácia domén

Ak sa rozhodnete pre programy, ktoré sú platené 12 mesiacov (alebo viac) vopred, môžete získať registráciu domény zadarmo. To znamená, že si môžete bezplatne vytvoriť svoj vlastný názov domény. To vám môže ušetriť pár babiek, pretože nemusíte platiť za názov domény svojich webových stránok.

Neobmedzená šírka pásma

Keď vaše webové stránky dostanú tisíce alebo dokonca milióny používateľov za deň, budete potrebovať veľké množstvo šírky pásma. Vďaka programu Starter Plan spoločnosti HostPapa získate neobmedzenú šírku pásma, ktorá vám umožní ubytovať viacerých používateľov webových stránok počas celého dňa.

Zdarma Šifrujme SSL

Používatelia sú v dnešnej dobe stále horší. Šifrovanie webových stránok a bezpečnosť sa stali spoločným dôvodom väčšiny vlastníkov webových stránok. HostPapa vám poskytuje bezplatné šifrovanie SSL, vďaka čomu je váš web bezpečnejší. Keď sa rozhodnete pre túto funkciu, budete môcť chrániť citlivé informácie svojich používateľov.

Vynikajúca podpora zákazníkov

HostPapa poskytuje ohromujúcu službu podpory zákazníkov. Okrem viacerých možností, ako ich kontaktovať, aby ste sa dostali na špičkovú podporu, si môžete zvoliť aj bezplatné školenie jednotlivcov. To môže byť veľmi užitočné, najmä ak nepoznáte reťazce webhostingu a správy cPanel.

30-dňová záruka vrátenia peňazí

Žiadne otázky. Ak nie ste spokojní s ich službami, poskytujú vám 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Je to užitočné pre začiatočníkov, ktorí vyskúšajú viacerých poskytovateľov hostingu skôr, ako sa zaviažu k jednej spoločnosti.

1-Click Inštalácia aplikácií

Vďaka ich rozhraniu si môžete nainštalovať množstvo aplikácií výberom z viac ako 400 dostupných nástrojov. Balík obsahuje nástroje pre malé podniky a dodáva sa tiež s programami WordPress a Joomla. Ak nemáte skúsenosti s kódovaním, pomocou inštalačných funkcií jedným kliknutím vám určite pomôžete zostaviť svoje webové stránky.

Zápory

V základnom pláne nie sú žiadne e-mailové účty

Plán Starter vám neposkytuje poštové schránky pre váš web. Preto sa musíte rozhodnúť pre ďalší plán, aby ste získali neobmedzený počet e-mailových účtov. Plán Starter nemusí byť pre vás obzvlášť, ak potrebujete e-mailový účet v názve vašej domény (napr. [email protected]).

záver

Napodobňovanie zhrnutia v hornej časti, HostPapa je určite skvelá voľba, vysoko odporúčané. Rýchle servery v Kanade, ceny CAD, vynikajúca podpora zákazníkov, ústredie v Toronte … je to nič netušiace!

ZhrnutieRecenzátor Matthew RogersReview Date 2019-11-23Reviewed Item HostPapaAutor Rating 51star1star1star1star1starNázov produktu HostPapaCena
CAD 3,36

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author