Recenzia HostMonster

Celkové hodnotenie

Najlacnejší plán
$ 4,95 / mo

HostMonster: Stručné zhrnutie pre ľudí, ktorí nemajú čas (skoro všetci)

Stručne povedané, HostMonster neodporúčame z niekoľkých dôvodov, pričom hlavnými dôvodmi sú bezpečnosť a podpora. Prejdeme si niekoľko problémov, ktoré sme našli.

bezpečnosť: Mať certifikát SSL (https, zabezpečená stránka) je v týchto dňoch nevyhnutnosťou. Spoločnosť Google uprednostňuje stránky https a prehliadač Chrome aktívne označuje nezabezpečené stránky ako „nezabezpečené“… Základné certifikáty SSL sú v týchto dňoch v skutočnosti bezplatné, pretože „ znovu tak dôležité. Väčšina hostiteľov to ponúka tiež zadarmo, pretože sa ľahko integruje. HostMonster, na druhej strane, ho nezavádza do svojho základného plánu alebo do druhého plánu alebo do tretieho plánu … ak chcete získať certifikát SSL, musíte ísť do svojho štvrtého plánu „PRO“. To je proste šialené!

Podpora: Existuje pomerne málo sťažností na ich podporu vznášajúcich sa okolo, príliš veľa na ignorovanie. Všetko od veľkých oneskorení v reakciách na podporu, až po prostú zlú podporu.

ceny: Bez certifikátov SSL, žiadneho neobmedzeného miesta na disku, zlej podpory atď. By ste očakávali aspoň slušnú lacnú sadzbu, nanešťastie nie, začínajú na 4,95 $ / mesiac, čo je najmenej 1 $ oproti tomu, čo považujeme za priemerné, ktoré zvyčajne prichádzajú S SSL a slušnou podporou.

Takže to, čo skutočne hovoríme, je … existuje veľa webových hostiteľov, ktorí sú omnoho lepšie vo všetkom! Vyhnite sa HostMonster! Namiesto toho si pozrite naše najlepšie porovnanie webhostingu.

Ak vás nejako zaujíma spoločnosť HostMonster, čítajte nižšie.

Výskum HostMonster

Recenzia HostMonster

HostMonster začal v roku 1996, čím sa spoločnosť stala jedným z najstarších poskytovateľov hostingu. Založil ju Matt Heaton, tá istá osoba, ktorá uviedla na trh BlueHost. V roku 2015 sa zlúčila s Endurance International Group (EIG). EIG je gigant, ktorý vlastní mnoho webhostingových spoločností, ako sú HostGator, BlueHost a Arvixe..

Ich ústredie sa nachádza v Provo, Utah, Spojené štáty americké. Táto súkromná spoločnosť poskytuje rôzne produkty a služby. Medzi ne patrí zdieľaný hosting, webový hosting VPS a špecializované servery.

stanovenie ceny

HostMonster poskytuje pre svoje webhostingové riešenia štyri rôzne balíčky. Tieto plány sa nazývajú Basic, Plus, Prime a Go Pro. Uvedené balíčky sú uvedené nižšie:

HostMonster ceny

Najlacnejší plán sa nazýva Basic a stojí 36,95 USD mesačne, ak sa rozhodnete pre zmluvu na 36 mesiacov. Preto musíte vopred vyplatiť celkom 178,20 USD. Ak sa rozhodnete pre 12-mesačnú a 24-mesačnú zmluvu, musíte mesačne zaplatiť 6,95 USD a 5,95 USD. Uvedené sumy sú iba špeciálne uvádzacie ceny. Táto propagačná cena platí iba v prvom semestri. Po obnovení plánu, ktorý využijete, sa budú uplatňovať bežné sadzby.

Základný plán umožňuje mať iba jednu webovú stránku na jeden hostingový účet. Ak chcete viac webových stránok, môžete si zvoliť balík Plus, ktorý vám umožní mať najviac 10 webových stránok na jeden hostingový účet. Ak máte viac ako 10 webových stránok, musíte si zaobstarať balík Prime, ktorý vám umožní hosťovať neobmedzený počet webových stránok.

Miesto na webe je obmedzené na 50 GB. To znamená, že na svojom hostingovom účte môžete mať údaje v maximálnej hodnote 50 GB, čo je zvyčajne viac ako dosť na vytvorenie firemnej webovej stránky … v skutočnosti si môžete vytvoriť zopár z nich s týmto množstvom miesta na disku..

Podľa webovej stránky je výkon základného plánu (spolu s plánmi Plus a Prime) štandardom. Čo to vlastne znamená? Požiadali sme ich podporný tím, aby sa o tom dozvedel viac. Podľa nich „Keďže ide o zdieľaný server, nemáme presné zdroje. Ak začnete ovplyvňovať ďalšie webové stránky na rovnakom serveri, upozorňujeme vás, aby ste ho mohli opraviť alebo inovovať mnohokrát. To však má za následok zastavenie vášho webu, kým sa problémy nevyriešia. ““ Hovorenú konverzáciu môžete vidieť nižšie:

chat

To znamená, že zdieľate prostriedky s ostatnými vlastníkmi účtu na rovnakom serveri. Keď začnete ovplyvňovať výkon servera, váš účet bude pozastavený. Musíte to vyriešiť tak, že inovujete svoj účet na vyšší balík, ktorý vyhovuje potrebám vašich webových stránok. Keď sa dozvie, že váš účet ohrozuje výkonnosť iných účtov, váš bude pozastavený, kým sa problém nevyrieši.

Poriadku. Poďme ďalej s výkonom a choďte do poštových schránok. Na jeden hostingový účet môžete mať 5 e-mailových účtov. Počet je v porovnaní s inými poskytovateľmi hostenia, ktorí ponúkajú neobmedzené e-mailové účty, pomerne malý. Ak však hostíte webovú stránku so štartovacím miestom samo o sebe, toto číslo je dosť. Ukladanie e-mailov je na jeden účet 100 MB. Pre začiatočníka to opäť môže spĺňať požiadavky každej poštovej schránky.

HostMonster vám po registrácii poskytne bezplatnú registráciu domén. Je to dobré, ak sa snažíte uložiť pár babiek pre ďalšie doplnky. Na rozdiel od iných poskytovateľov webhostingu je počiatočné nastavenie vášho účtu bezplatné.

Poskytujú záruku dostupnosti 99,99%. To znamená, že na vašich webových stránkach sa zriedka vyskytnú prestoje. Okrem toho ponúkajú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Ak teda nie ste spokojní s ich výrobkami a službami, môžete získať náhradu.

Možnosti podpory

HostMonster vám poskytuje rôzne možnosti podpory. Patria sem:

  • Online live chat
  • Telefonická podpora
  • Centrum pomoci / Databáza znalostí
  • Podanie lístka

K dispozícii je technická podpora po telefóne a technická podpora naživo. Telefonická podpora predaja je k dispozícii 7 dní v týždni od 6:00 do 21:00, MST. Majú tiež rôzne linky online živého chatu a telefonickej podpory pre fakturáciu, oddelenie súladu so zmluvnými podmienkami a overovanie.

Ich vedomostná základňa alebo Centrum pomoci sú plné návodov, ako nastaviť a spravovať produkty a služby, za ktoré platíte. Je zrejmé, že je k dispozícii na ich webových stránkach 24/7/365. Obsahuje tiež videonávody, ktoré vám môžu pomôcť pri jednoduchom vykonaní práce potrebnej na uvedenie účtu do prevádzky.

Recenzie ich služieb zákazníckej podpory boli väčšinou negatívne. Väčšina zákazníkov nebola spokojná so svojimi zástupcami. Keď sa webové stránky dostanú do problémov, ich technickí predstavitelia sa ospravedlnili. Neexistovala žiadna iniciatíva, ktorá by urobila niečo s problémami, ktorým čelia. Aj keď sú oboznámení s jednoduchými otázkami, nemôžu vyriešiť veľa problémov, s ktorými sa majitelia účtov stretávajú.

Pros

30-dňová záruka vrátenia peňazí

Ak ste ich vyskúšali a rozhodli sa, že nie sú pre vaše potreby najvhodnejšie, môžete skutočne dostať náhradu. Aj keď sa táto náhrada nerozširuje na registráciu názvu domény, stále je dobré ušetriť pár babiek.

Bezplatná registrácia domén

Áno. Vďaka bezplatnej registrácii primárnej domény môžete skutočne ušetriť niekoľko dolárov. Ak ešte nemáte doménové meno, je čas využiť túto ponuku.

Zápory

Pri registrácii v službe HostMonster existuje niekoľko nevýhod.

Obmedzené miesto na disku

Poskytujú iba asi 50 GB miesta na disku. Ak nemáte veľké videá a obrázky, musíte ich umiestniť na svoje webové stránky. Ak máte aj ďalšie súbory na stiahnutie, tento plán pre vás nie je ten pravý.

Ak chcete mať neobmedzený priestor na disku, musíte zvoliť tretí plán, balík Prime. Špeciálna uvádzacia cena je 6,95 USD mesačne, ak sa rozhodnete pre 36 mesiacov. To znamená, že musíte vopred vyplatiť 250,20 USD. Ak chcete ísť o 12-mesačnú a 24-mesačnú zmluvu, musíte vyplatiť 9,45 USD a 8,45 USD mesačne..

Obmedzené e-mailové účty

V základnom pláne máte povolených iba 5 e-mailových účtov. Čo ak však máte na starosti váš web (alebo firmu) šesť ľudí? Potom to samozrejme nie je správne.

Môžete sa rozhodnúť pre ďalší plán, balík Plus, ktorý stojí 6,95 USD mesačne, ak sa rozhodnete pre 36 mesiacov vopred. Toto je stále špeciálna úvodná cena. Pri obnovení musíte platiť bežné sadzby. Ach, BTW, uvedený drahší plán umožňuje až 100 e-mailových účtov.

Nízka podpora zákazníkov

Nie. Neposkytujú vynikajúci zákaznícky servis, ktorý sľúbili. Väčšina recenzií nebola spokojná s ich zástupcami a ich tímom technickej podpory. Väčšina technických zástupcov sa musela ospravedlniť za zlé služby (napr. Výpadky serverov, zlyhanie webových stránok atď.). A aby to bolo ešte horšie, museli sa iba vážne ospravedlniť a uviesť, že s tým nemôžu nič urobiť.

Jedna vec, ktorú musíte hľadať u poskytovateľa hostingu, vynikajúca podpora zákazníkov. Ak to spoločnosť nemá, vyhýbajte sa im. Čo ak váš web zlyhá a váš najdôležitejší zákazník v ňom práve surfuje? Čo??!! Potom prídete o hodnotného klienta. Horšie je, že keď k tomu dôjde, tím podpory tu nie je, aby vám pomohol. Aký bummer.

Môžete si tiež všimnúť moju konverzáciu (obrázok) uvedenú skôr v tejto recenzii. Zástupca zákazníka uviedol: „Čo vás privádza do spoločnosti Bluehost?“ To znamená, že BlueHost aj HostMonster majú rovnaké opakovania zákazníckych služieb. To môže byť zrejmé, pretože sú založené tou istou osobou. Skutočnosť, že zástupca zákazníckeho servisu nedokáže rozlišovať medzi zákazníkom spoločnosti BlueHost a zákazníkom spoločnosti HostMonster, však ukazuje, že nedokážu rozlíšiť ani produkty a služby oboch spoločností. Ukážeme vám zhrnutie rozhovoru:

chat

Nevieme, či je to vlastne predpripravená šablóna, ktorú vytvorili pre BOTH BlueHost a HostMonster. Alebo pravdepodobne zástupca urobil chybu. Bože …

záver

HostMonster nie je spoločnosť, ktorú by sme odporučili. Nie. To sa nestane. Nevýhody výrazne prevažujú nad výhodami spolupráce so spoločnosťou. Chýba vynikajúca podpora zákazníkov a jednoznačne je to len ďalšia spoločnosť EIG. Funkcie sú tiež veľmi obmedzené. Radšej by ste boli s inými poskytovateľmi hostenia.

ZhrnutieHľadateľ Matthew RogersReview Dátum 2018-08-27Reviewed Item HostMonsterAutor Rating 21star1staršedášedášedáNázov produktu HostMonsterCena
4,95 USD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author