Recenzia Hosting24 – veľká dostupnosť a priemerná rýchlosť

Hosting24 domovská stránka

Hosting24 bol zavedený v roku 2008 a je súčasťou siete Hostinger. Poskytujú služby 29 miliónom používateľov v 178 krajinách.

Ich web je podobne ako mnoho iných webových hostiteľov plný hyperbolického jazyka, vrátane 99,9% záruk dostupnosti a „automatických záloh“ (ktoré sa za minútu odhalíme).

Pozrime sa, ako sa merajú.

Už v júni 2015 sme zriadili webovú stránku WordPress s najlacnejším zdieľaným hostingovým plánom. Odvtedy podrobne monitorujeme aj čas prevádzkyschopnosti a rýchlosť, okrem testovania podpory zákazníkov a vykonávania kontrol na pozadí s cieľom kompilovať naše výsledky nestranne, čestné preskúmanie.

Pokračujte v čítaní a zistite, čo sme našli.

Výhody používania hostingu24

Hosting24 má veľmi dobrú zákaznícku podporu. Vrhajú aj niekoľko ďalších pekných (ale nie nevyhnutných) vecí. To je o tom.

Pozri sa:

1. Slušne dobrá zákaznícka podpora

Hosting24 ponúka predovšetkým podporu prostredníctvom živého chatu, ktorý nás okamžite spojil s jedným z ich podporných agentov.

Ich odpovede boli dostatočne premyslené, podrobné a jasné. Aj keď medzi odpoveďami na otázky, ktoré sme vybrali, došlo k značnému oneskoreniu. Rýchla kontrola na pozadí odhalí ďalšie podobne zmiešané recenzie.

Celkovo nie sú recenzie príliš zlé.

Hosting24 Podpora

2. Zvýšená bezpečnosť pomocou automatizovaných záloh

Hosting24 sleduje svoj zdanlivo orientovaný prístup k zákazníkom a venuje osobitnú pozornosť bezpečnosti vašich stránok.

Mnohé z ich hostingových plánov sú štandardne dodávané s Cloudflare DDOS Protection a antivírusovým skenerom ClamAV na aktívnu ochranu vašich stránok..

Vykonajú tiež týždenné zálohovanie. V ideálnom svete by ste mali denné zálohy. Keďže ho hádzajú zadarmo, zatiaľ čo mnoho ďalších stránok vás núti platiť navyše, nie je to zlý obchod. Tieto zálohy čoskoro skontrolujeme podrobnejšie.

Okrem toho tiež ponúkajú ochranu proti spamu pre e-maily.

3. Lokality v USA a na európskych serveroch

Pri registrácii nového zdieľaného účtu alebo účtu hostiteľa VPS máte možnosť vybrať si medzi hosťovaním svojich stránok v ich severnej Amerike (Asheville, Severná Karolína) alebo európskych (Spojené kráľovstvo) (v závislosti od cieľovej skupiny).

4. Početné propagačné tržby

Ak to načasujete, môžete získať neuveriteľnú dohodu.

Zdá sa, že v čase písania tejto recenzie (5. 5. 2016 – aktualizácia z 11. januára 1818 ich stále robia!) Spustili 50% doživotná zľava bleskový predaj.

Rýchly pohľad na ich stránku na Facebooku odhalí množstvo rôznych predajov, ktoré sú zvyčajne spojené s nejakou dovolenkou.

5. Prevody zadarmo

Hosting24 vám pomôže bezplatne preniesť alebo migrovať existujúci web, ak je hostený inde. (Stojí za zmienku, že tento výhoda ponúka takmer každý hosť, ktorého sme preverili.)

6. Nadpriemerná doba prevádzky v priebehu predchádzajúcich 24 mesiacov

Jednou z prvých vecí, ktoré si všimnete pri návšteve webových stránok Hosting24, je 99,9% + doba prevádzky sa môže pochváliť.

Po ich skúške sme dostali výsledok, ktorý ponúkajú.

Počas posledných 24 mesiacov bol server Hosting24 schopný v našom teste dosiahnuť 99,97% dostupnosti.

Naše previerky na pozadí odhalili, že mnoho zákazníkov sa sťažuje na to, že nemajú prístup na ich webové stránky (vrátane obávanej správy „Služba dočasne nedostupná“)..

 1. Uptime bol hrozný. Moja webová stránka je offline takmer každý deň. Podľa spoločnosti Pingdom je moja webová stránka offline viac ako 50+. “
 2. Uptime bol najhorší bod: moje webové stránky boli tak často nefunkčné kvôli takzvaným „aktualizáciám serverov“ a služba Hosting24 si to sama nikdy nevšimla. “
 3. „Najčastejšia chyba, ktorú dostanem, je: služba dočasne nedostupná
 4. „Pracoval som s Hosting24, ale Nepáči sa im ich stabilita a podpora
 5. „Teraz poskytujú dobré služby prevádzková doba nie je 100%

Priemerná doba prevádzky v posledných 12 mesiacoch:

 • Priemerná doba prevádzky v januári 2020: 99,97%
 • Priemerná doba prevádzky v decembri 2019: 99,99%
 • Priemerná doba prevádzky v novembri 2019: 100%
 • Priemerná doba prevádzky v októbri 2019: 100%
 • Priemerná doba prevádzky v septembri 2019: 100%
 • Priemerná doba prevádzky v auguste 2019: 99,98%
 • Priemerná doba prevádzky v júli 2019: 99,95%
 • Priemerná doba prevádzky v júni 2019: 100%
 • Priemerná doba prevádzky v máji 2019: 99,98%
 • Priemerná doba prevádzky v apríli 2019: 100%
 • Priemerná doba prevádzky v marci 2019: 100%
 • Priemerná doba prevádzky vo februári 2019: 99,98%

Hosting24 Priemerná dostupnosť a rýchlosť 24 mesiacovPriemerná doba prevádzkyschopnosti24 | Zobraziť štatistiky

7. Nadpriemerná rýchlosť

Hosting24 fungoval pomerne dobre s časom načítania. Za posledných 24 mesiacov sa vydali na 668 ms.

Nie to najlepšie, čo sme videli, ale nie to najhoršie.

Zváž toto:

74% ľudí opustí vaše webové stránky navždy, ak sa ich nenačíta do 5 sekúnd. HALF ľudí nebude ani čakať 3 sekundy.

To znamená, že rýchlosť nie je len problém so skúsenosťami. V skutočnosti má priamy vplyv aj na vaše miery konverzie a spôsobuje, že návštevníci stránok nechávajú húfy.

Jedným z najdôležitejších faktorov rýchlosti webu je rýchlosť vášho hostenia. Existuje len toľko vecí, ktoré môžete urobiť, ak je nadácia chybná.

Priemerná doba načítania za posledných 12 mesiacov:

Hosting24 12-mesačná podrobná štatistikaHosting24 priemerná rýchlosť 2019-2020 | Zobraziť štatistiky

Nevýhody používania hostingu24

Predtým, ako sa pustíte do služby Hosting24, je potrebné zvážiť niekoľko nevýhod.

Pozri sa:

1. Obmedzené, okrajovo výhodné zálohy (napriek nárokom v opačnom prípade)

Hosting24 inzeruje ich funkciu zálohovania ako čestný odznak na svojich webových stránkach. Bohužiaľ, podľa našich skúseností to nenaplní humbuk.

Tu je dôvod:

Dôvod č. 1: Robia iba týždenné zálohy.

V ideálnom prípade by sa mali robiť každý deň, aby ste sa uistili, že máte vždy pripravenú kópiu na obnovenie pre prípad, že by sa niečo stalo.

Dôvod č. 2. Počas týždennej zálohy vymažú vaše predchádzajúce.

Nie je to ideálne, pretože z hľadiska bezpečnosti je lepšie mať viac verzií. Spoliehanie sa na jednu zálohu môže byť problémom, ak sa vyskytnú náhodné problémy alebo problémy.

Dôvod č. 3. Na začiatok stránky nezabezpečia záložné účty väčšie ako 2 GB.

2BG nie je taký veľký. Najmä ak je váš web vysoko vizuálny (na eCommerce príde myseľ). Ak pred odovzdaním obrázky v mierke, orezávate a nekomprimujete obrázky s vysokým rozlíšením, môžete mať jednoduchú fotografiu, ktorá ľahko zaberie viac ako 20 MB. Vynásobte to 10 (alebo 100) a vy sa rýchlo maximalizujete.

All-in-all, neverte humbuk!

Pravdepodobne je lepšie zálohovať web sami.

Hosting24 Ceny, hostingové plány & Rýchle fakty

Tu je rýchly prehľad ich plánov hostenia. Ponúkajú dva spoločné plány:

 • Jeden webhosting: Tento plán začína na 0,80 dolárov mesačne. Je dodávaný s 1 webovou stránkou, 10 GB miesta na disku, šírkou pásma 100 GB a možnosťou zvoliť umiestnenie servera.
 • Prémiový webhosting: Tento plán začína na 2,15 dolárov mesačne. Dodáva sa s 50 webmi, 20 GB miesta na disku, neobmedzenou šírkou pásma, plus servermi s vlastným menom a doplnkovými doménami.
 • Obchodné webhostingové služby: Tento plán začína na $ 3,45 za mesiac. Dodáva sa s neobmedzeným počtom webových stránok a šírkou pásma. Rovnako ako 30 GB miesta na disku, denné zálohy, servery s vlastnými menami a doplnkové domény.

Hosting24 cien a plánov

 • Doména zadarmo? žiadny.
 • Jednoduchosť registrácie: Jednoduchý proces registrácie.
 • spôsob platby: Kreditná karta, PayPal.
 • Skryté poplatky a doložky: Účty s jedným súborom nad 1 GB alebo s viac ako 250 000 súbormi môžu byť zrušené bez upozornenia majiteľa účtu..
 • upsells: Certifikát SSL.
 • Aktivácia účtu: Okamžitá aktivácia.
 • Skúsenosti s ovládacím panelom a ovládacím panelom: cPanel.
 • Inštalácia aplikácií a CMS (WordPress, Joomla atď.): Inštalácia populárnych aplikácií a CMS na jedno kliknutie prostredníctvom Softaculous.

Odporúčame Hosting24?

Nie nemozeme.

Keď sa zaregistrujete na webhosting, platíte za výkon.

Konkrétne, (1) doba prevádzky a (2) doba načítania stránky.

Prevádzková doba hostiteľa 24 bola dobre nadpriemerne vysoká. Najlepšie webové stránky na svete, ktoré neustále klesajú do režimu offline, vám nebudú prínosom.

Časy načítania ich stránok sú približne rovnaké – len o niečo lepšie ako štandard v priemysle. To sa môže stať problémom, pokiaľ ide o generovanie výnosov z vašich stránok (ako bolo uvedené vyššie)..

Stručný prehľad nášho kompletného zoznamu webhostingov vám pomôže nájsť hostiteľov webu, so stabilnejšou prevádzkou, rýchlou dobou načítania a fantastickou podporou zákazníkov – to všetko za slušnú cenu. Ak však hľadáte niečo skutočne základné, uvádzame tiež najlepšie bezplatné webhostingové služby (neodporúča sa).

Máte nejaké skúsenosti s Hosting24? Zanechajte recenziu nižšie – dobrú alebo zlú – ak je čestná a transparentná.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author