Recenzia hostgátora

Hostgator

Dobrý hostiteľ HostGator, hostia milióny webových stránok, ale v skutočnosti sú to za to? Poďme zistiť!

Celkové hodnotenie

Najlacnejší plán
2,75 USD / mesiac

HostGator: Stručné zhrnutie pre ľudí, ktorí nemajú čas (skoro všetci)

HostGator je webový hostiteľ, ktorý používate, ak máte skutočne obmedzený rozpočet. Sú super lacné (2,75 USD, ak sa na pár rokov uzamknete – to je 3,70 AUD), čo je skvelé … ale má to niekoľko nevýhod.

rýchlosť: Budete na serveri v USA, čo znamená, že takmer každá iná stránka hostená bližšie ako v USA bude rýchlejšia (ak použije slušného hostiteľa). Google tiež nepáči pomalé stránky, takže môže poškodiť vaše potenciálne hodnotenie a viditeľnosť online.

Podpora: Sú v poriadku a vlastne celkom dobre reagujú, ale v porovnaní s inými hostiteľmi nie sú tak špecializovaní.

Zamknutý v: Najnižšiu cenu môžete získať, iba ak sa na pár rokov zamknete, čo nie je ideálne, ak sa rozhodnete prepnúť do polovice cesty.

1 stránka: Ak chcete hostiť viac ako 1 web (veľa ľudí rád experimentuje), budete musieť upgradovať a zaplatiť viac (v tomto okamihu ste si mohli tiež zvoliť prémiového hostiteľa).

Takže to, čo skutočne hovoríme, je … skontrolovať svoj rozpočet, a ak môžete prepnúť ďalších 1,20 AUD / mesiac, choďte s webovým hostiteľom, ako je SiteGround, sú oveľa rýchlejšie, špecializovanejšie, majú veľa skvelých funkcií, ktoré HostGator nerobí Nemám, atď atď. Získate obrázok, môžete sa pozrieť na našu SiteGround recenziu tu

Stále sa zaujímate o HostGator, čítajte ďalej.

HostGator výskum

Recenzia hostgátora

Dobre, poďme na niektoré špecifiká. Začneme rýchlou históriou spoločnosti (vždy to robíme), potom sa presunieme priamo k tomu, čo si myslíme, že sú jej hlavné klady a zápory, s niektorými skvelými funkciami a na konci verdiktu (čo napodobňuje naše zhrnutie na začiatku ).

O hostiteľovi

HostGator bol založený v roku 2002 mužom menom Brent Oxley, ktorý bol v tom čase iba študentom na vysokej škole. Po prvom roku podnikania mal skromnú zákaznícku základňu o niečo viac ako 100 klientov, ale do budúceho roka sa jeho klientská základňa desaťnásobne zvýšila. Do roku 2006 spoločnosť HostGator otvorila svoju prvú medzinárodnú kanceláriu a rast tejto spoločnosti nevykazoval žiadne známky spomalenia.

Od počiatočného rastu tejto spoločnosti si udržali stabilný rast a otvorili viaceré kancelárie po celom svete a začali konkurovať na austrálskom trhu webhostingu. V súčasnosti hostia viac ako 8 miliónov domén a etablovali sa ako jeden z najvyhľadávanejších hostiteľov webových stránok v podnikaní. Je to naozaj pôsobivý spôsob, ako sa prispôsobili.

Pros & Nevýhody hostGator

Pros:

lacný

Pri cene 2,75 USD / mesiac je lacné správne slovo. Zvyčajne, keď sú ceny také nízke, je niečo strašne zlé, ale hostGator dokáže aj napriek nízkym nákladom poskytnúť slušné služby.

Toľko plánov

HostGator ju ponúka bez ohľadu na to, aký typ webhostingovej služby, ktorú hľadáte. Či už hľadáte cloud hosting, zdieľaný hosting, reseller hosting, alebo len nástroje elektronického obchodu, majú ho pokryté.

Veľké čísla dostupnosti

Táto spoločnosť sa môže pochváliť veľmi stabilným a konzistentným záznamom o dostupnosti, v priemere niekde medzi 99,96% a 99,97%. To je nad priemerom dostupnosti v priemysle, čo je pôsobivé. Prevádzkové prestávky sú rozhodujúce pre úspech vášho podnikania, pretože všetky prestoje vás môžu veľmi stáť.

Zvýšená bezpečnosť

Ak si zakúpite jeden z nadštandardných plánov webhostingu, získate prístup k vylepšeným bezpečnostným funkciám hostgátora. To zahŕňa zálohy dát, ktoré sa vyskytujú každý deň, ako aj automatické odstránenie škodlivého softvéru, takže nemusíte strácať drahocenný čas staraním sa o tieto problémy. Ako už bolo povedané, ak máte $$$, aby ste šli s prémiovým plánom, mohli by ste sa tiež pozrieť na kvalitnejšieho hostiteľa (pre väčšinu ľudí SiteGround alebo niečo ako Kinsta alebo Pressidium, ak hľadáte špičkové produkty spravované Hostitelia WordPress).

Začiatočník-Friendly

Pre tých, ktorí nie sú oboznámení s webhostingom alebo stavajú svoju prvú webovú stránku, hostGator má vaše chrbát. Ich back-end je veľmi užívateľsky príjemný, dokonca aj pre začiatočníkov. Niektorí weboví hostitelia majú veľmi ťažké sledovať rozhranie, s ktorým musia používatelia interagovať, ale našťastie sa HostGator snaží udržať svoje užívateľské rozhranie čo najjednoduchšie. Používatelia budú mať tiež prístup k užitočným stránkam FAQ, online kurzom a informačným dokumentom na každom kroku.

Zápory:

Mierne nižšia rýchlosť načítania času

Aj keď priemerné časy načítania hostgátora sú iba mierne pod priemernou dobou načítania stránky (keďže ich servery sú v USA), pre Austrálčanov je to stále nevýhoda. Vyhľadávacie nástroje ovplyvňujú rýchlosť ich algoritmu organického vyhľadávania a akékoľvek oneskorenie v čase načítania spoločnosti má možnosť negatívne ovplyvniť ich predaj. Ak však použijete CDN, stáva sa to problémom. Ak sa nachádzate v USA, Kanade alebo vzdialenejších krajinách ako Brazília, samozrejme nie je potrebné žiadne CDN.

Ďalšie skvelé funkcie

Zákaznícky servis 24/7

Ako už bolo uvedené, zákaznícky servis tejto spoločnosti je veľmi užitočný, ďalšou veľkou výhodou je, že zákaznícky servis je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Je to veľmi užitočné, pretože vaše najväčšie problémy sa budú často vyskytovať v najpodivnejších časoch (uprostred noci, cez víkendy atď.)..

Garancia vrátenia peňazí

To je vždy užitočné. Ak nie ste spokojní s ich službami, môžete získať úplnú náhradu do prvých 45 dní od ich použitia.

Bezplatná migrácia

HostGator s potešením premiestni vaše existujúce webové stránky na ich vlastný webhosting, čím vám ušetrí veľa času a zdrojov.

záver

Ako už bolo niekoľkokrát uvedené, ak práve začínate a rozpočet je skutočne obmedzený, určite sa zaregistrujte. Ak však dokážete prehrať ďalších 1,5 EUR, odporúčame vám pozrieť sa na webovú lokalitu, pretože určite využijete vyššiu rýchlosť (a na funkcie zamerané na WordPress, ak na vytváranie svojich stránok používate WordPress)..

ZhrnutieHľadateľ Matthew RogersReview Dátum 2018-06-29Reviewed Item HostGatorAutor Rating 31star1star1staršedášedáNázov produktu HostGatorCena
2,75 USD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author