Recenzia hostenia InMotion

V pohybe je spoločnosť poskytujúca cloudové služby, ktorá sa prvýkrát začala v roku 2001 a vždy sa zameriavala na firemných zákazníkov.

Oddeľuje ich od ostatných veľkých spoločností poskytujúcich hostingové služby tým, že nie sú vlastníctvom spoločnosti Endurance International. Tento obchodný gigant je už vlastníkom mnohých významných webhostingových platforiem vrátane spoločností Bluehost a HostGator.

Prečo je to dôležité, môžete sa opýtať?

InMotion Hosting sa snaží etablovať svoju značku na základe skutočnosti, že ide o podvodníka, ktorý nehrá rovnaké pravidlá, aké robia veľkí chlapci. Robia to celkom dobre a vo svete webhostingu sú známe ako „geek-selection“.

Ponúkajú celý rad balíkov a plánov, ktoré zahŕňajú rôzne výhody a funkcie na vylepšenie vašich webových stránok. Môže však spoločnosť InMotion konkurovať najlepším kanadským webhostingovým spoločnostiam na súčasnom trhu?

Dozvieme sa to.

TLDR;

InMotion je veľká spoločnosť, ktorá poskytuje to, čo sľubuje. Ak hľadáte extrémne dlhé testovacie obdobie InMotion je skvelá voľba so zárukou vrátenia peňazí 90 dní.

Ľudia, ktorí hľadajú bezplatné zálohovanie a prenosy dát, našli tiež dobrú voľbu, pretože ponúkajú nielen veľkú dostupnosť, ale aj vysokú rýchlosť..

Jedným z veľkých dôvodov, prečo sa s InMotionom nechať ísť, je vyššie ako priemerné uvádzacie ceny.

Tvrdá veda

Naše testy hosťovania v cloude sa môžu zjednodušiť na dve kľúčové metriky: doba prevádzkyschopnosti a priemerná doba načítania. Najlepšie spoločnosti sú silné v oboch kategóriách bez ohľadu na to, kde sa nachádzate na svete.

Štatistika dostupnosti InMotion v Kanade

Aby sme pomohli našim kanadským čitateľom, vykonali sme testy z celej krajiny. Na InMotion sme sa stretli:

 • montreal

  Prevádzková doba – 99,1%
  Čas načítania – 2,312Ms

 • Toronto

  Prevádzková doba – 99,0%
  Čas načítania – 2,232Ms

 • Vancouver

  Prevádzková doba – 98,9%
  Čas načítania – 2,485Ms

 • Winnipeg

  Prevádzková doba – 98,9%
  Čas načítania – 2,358Ms

Čo znamená uptime?
 • Uptime – percento, ktoré označuje celkový čas, počas ktorého je poskytovateľ hostingu online a normálne funguje.
 • 99,1% dostupnosť v Montreale – Služby spoločnosti InMotion boli pre používateľov Montrealu nedostupné iba 0,9% času. Matematika sa rovná okolo 78 hodín prestojov v priebehu roka.
 • Čo to znamená pre dostupnosť – zlomok percentuálneho bodu môže významne zmeniť dostupnosť vašich webových stránok

Dobrý čas prevádzky – uvažujeme o dobe prevádzky metriky vyše 98%, aby boli silné.

Časy načítania InMotion v Kanade

Čo znamená čas načítania?
 • Čas načítania – skutočné merania rýchlosti.
 • Merná jednotka – Vyššie uvedené časy sa merajú v milisekundách a pokrývajú dĺžku úplnej žiadosti a odpovede na cloudový webový server..
 • Ako sa to testuje – Zostavené čísla sú priemerné mesačné testovanie v rámci platformy iPage s rôznymi prehliadačmi ako Google Chrome, Mozilla Firefox a Microsoft Internet Explorer..
 • Iné premenné – Koncoví používatelia vašich webových stránok sa môžu zdať odlišnými časmi odozvy v dôsledku rôznych faktorov vrátane rýchlosti miestnej siete, správania prehliadača a prevádzky servera..
 • Dobré doby zaťaženia – Doby zaťaženia, ktoré sú v priemere 2 000 milisekúnd alebo menej, sa považujú za vysoké výkony.

význam času načítania

Poskytovatelia hostingu s pomalšou dobou odozvy sú riskantní, pretože vaši čitatelia a zákazníci sa môžu otravovať oneskorením a zvoliť si prehliadanie iných stránok. Ak sa hlbšie ponoríte do nášho prieskumu, ukážeme vám, že poskytovatelia hostingu sú na celej mape.

Výsledky testovania InMotion týkajúce sa doby načítania boli približne v priemere a ich skóre dostupnosti boli nadpriemerné. Otázka sa teda stáva, sú ich sadzby a funkcie dostatočne dobré, aby z nich urobili zaujímavú voľbu pre hosťovanie?

Ceny za reklamu

Ako vidíte zhora, InMotion ponúka relatívne solídny výkon, pokiaľ ide o metriky dostupnosti a priemerné časy načítania stránky. S tým povedal, že spoločnosť má tiež povesť jedného z drahších poskytovateľov na trhu.

Tu je prehľad toho, ako InMotion prezentuje svoje balíčky a plány:

Zdieľaný podnikový hosting s bezplatnými diskami SSD InMotion

InMotion rozdeľuje svoje služby do troch jasných kategórií. Prvým je plán spustenia, ktorý je určený novým dizajnérom webových stránok a jednoduchým blogom. Pre stránku s recenziou lyžovania alebo s recenziou hokejového zápasu – to by bolo viac ako dostatočné – pretože obsahuje bezplatné doménové meno a neobmedzenú šírku pásma.

Stredný plán spoločnosti InMotion sa nazýva Power a je to ich najobľúbenejšia možnosť pre malé podniky, ktoré sa snažia migrovať webové údaje na novú platformu. Umožňuje hosťovanie šiestich samostatných webových stránok a výkonu, ktorý je údajne dvojnásobkom výkonu plánu spustenia.

Nakoniec má InMotion špičkovú možnosť s názvom Pro plán, o ktorú by sa zaujímal iba veľký, vyzretý podnik. Zahŕňa neobmedzené množstvo hostiteľov webových stránok, dvojnásobný výkon oproti plánu napájania a špeciálny balík technickej podpory..

Dlhodobé oceňovanie pomocou služby InMotion je relatívne porovnateľné so všetkými ostatnými populárnymi hostingovými platformami, ktoré sú dnes k dispozícii. Kicker je, že ich úvodné ceny sú relatívne slabé.

V prípade mnohých najpopulárnejších hostiteľských platforiem môžete začať s trojročným predplatným za 2 až 4 doláre mesačne. Toto je samozrejme obrovská pridaná hodnota a radi ľuďom povieme, aby využili tieto cenové modely.

Ak počítate úvodné ceny – InMotion je práve tam s aktuálnymi cenovými trendmi.

Vlastnosti

Na prvý pohľad môžu tri možnosti programu InMotion vyzerať celkom podobne. Ale ako sa vykopávate do detailov, uvidíte, čo môžu ponúknuť.

Ak chcete začať – InMotion ponúka niekoľko funkcií pre všetky svoje plány:

 • Zadarmo disky SSD
 • Doména zadarmo
 • Záruka 90 dní
 • Zálohovanie zadarmo
 • Bezplatný inštalátor jedným kliknutím
 • Viac možností kódovania
 • Zabezpečený e-mail IMAP
 • Zóna maximálnej rýchlosti
 • Prístup SSH
 • Integrácia so službou Google Apps
 • Neobmedzený diskový priestor
 • Certifikát SSL zadarmo
 • Zákaznícka podpora 24/7

Jedným z aspektov, ktorý skutočne vyskočí, je 90-dňová záruka. Väčšina hostingových platforiem ponúka iba 30-dňové záruky vrátenia peňazí. Skúšanie hostiteľskej platformy na tri mesiace namiesto jedného môže mať obrovský význam.

Pokiaľ ide o rozdiely medzi plánmi, existuje niekoľko aspektov, ktoré môžu pohybovať ihlou v závislosti od vašich potrieb hostenia.

klady

Pozitíva pre InMotion sú fantastické a mohli by ste si myslieť, že sa hneď zaregistrujete na hosťovanie. Podrobnosti sú dôležité, pokiaľ ide o výrazné tvrdenia, ktoré ponúka služba hostingu.

Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora v spoločnosti InMotion skutočne nahrádza nedostatok intuitívnej vedomostnej základne. S 24/7/365 zákazníckou podporou ponúkanou na ich webových stránkach sme samozrejme museli vyskúšať systém.

Otvoril som lístok a bolo mi ponúknuté odpoveď do piatich minút. Vyvstáva otázka – prečo ponúkajú dokonca prioritnú podporu? Je to niečo, čo ma núti myslieť si, že inzerujú túto možnosť len ako vrh na inováciu.

Podpora InMotion

90-denná záruka vrátenia peňazí

Každý, kto by mal rád, keď spoločnosti ponúkajú záruky, ktoré sú citlivé na čas. Myslím, že to veľmi hovoria.

S priemerným priemerným trvaním 30 dní to znamená, že spoločnosť InMotion sa nebojí ponúknuť dlhé trvanie testovania. Naozaj si myslia, že budete spokojní s tým, čo ponúkajú.

Prevody stránok zdarma a zálohy dát

Nejedná sa o každý deň bezplatné funkcie, o ktorých sa hádzajú hostingové služby. Je pravda, že dobrý hostiteľ vždy ponúka bezplatný prenos stránok.

Ale – skvelá hostingová služba ponúka bezplatné zálohovanie údajov. Mnoho hostingových služieb sa snaží prinútiť vás zaplatiť za zálohy, ktoré sú podľa môjho názoru trochu hlúpe. Mali by ste zahrnúť bezplatné zálohovanie údajov.

negatívy

Vysoké úvodné ceny

Ak porovnáte úvodné sadzby s ostatnými lídrami v tomto odvetví, ceny za službu InMotion zostanú na okraji bytia „lacnejšou“ možnosťou hostenia..

Využívanie úvodných sadzieb je skvelý spôsob, ako ušetriť peniaze na začiatku.

Ceny, ktoré ponúka spoločnosť InMotion, nie sú prehnané a dlhodobo sa pohybujú v priemere v priemysle. Určite však pustite loptu, pokiaľ ide o úvodné ceny.

Priemerné časy načítania

Toto nie je negatívny, ale skôr nediferencovateľný. Osobne preferujem horiace časy rýchleho načítania. Väčšina ľudí to bude chcieť pre svoju webhostingovú službu. Ak to pre vás nie je dôležité alebo priemerné časy načítania sú v poriadku, InMotion pre vás nemá v tejto kategórii záporné hodnoty..

Zostavenie databázy znalostí

Je skutočne čudné, aké zlé sú vedomostné bázy spoločnosti InMotion v porovnaní s ich tímom podpory zákazníkov.

centrum podpory webhostingu

Ja o tebe neviem, ale uprednostňujem svoju vedomostnú základňu trochu viac organizovanú a modernejšiu.

Stáva sa to niekedy ako spoločnosť uprednostňuje podporu na požiadanie namiesto toho, aby mali užitočné informácie o svojich zákazníkoch. To neznamená, že nemajú k dispozícii informácie – usporiadanie je len trochu neohrabané a nemá toľko konkurentov, koľko má.

S tým nie je nič zlé, ale veľa ľudí dáva prednosť prečítaniu článku a nie podpore zákazníkov.

Zhrnutie to

Hostingové plány spoločnosti InMotion ponúkajú slušný výkon a spoľahlivá spoľahlivosť a je nabitý funkciami.

InMotion je fantastická voľba, ak uprednostňujete zálohovanie a prenos údajov a hľadáte dlhšie záruky vrátenia peňazí. Hlavným problémom služby InMotion je ich neuskutočnená úvodná cena.

FAQ

Aký je najlepší hosting pre WordPress?

Pre najlepšiu hodnotu verzus výkon sme vybrali SiteGround ako našu najlepšiu voľbu.

Ktorý hosting je lepší pre Linux alebo Windows?

To všetko znamená, ktorý operačný systém beží na serveroch, ktoré spoločnosť používa. Linux je na serveroch najobľúbenejší, takže má viac funkcií a väčšina webových dizajnérov uprednostňuje webový hosting založený na Linuxe. Systém Windows by mal zmysel iba vtedy, ak existujú konkrétne aplikácie systému Windows, ktoré je potrebné používať.

Tiež sa ti môže páčiť:

 • Najlepší tvorca webových stránok

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author