Recenzia hostenia InMotion

logo hostenia inmotion

Celkové hodnotenie

Najlacnejší plán
6,39 USD / mesiac

InMotion Hosting: rýchle zhrnutie pre ľudí, ktorí nemajú čas (skoro všetci)

Stručne povedané, InMotion je celkom úžasný, použité služby a technológie sú vysoko kvalitné a podpora je pohotová a informovaná …. ale vzhľadom na náklady a skutočnosť, že ich servery sú v USA, existujú určite lepšie možnosti. Aj keď ste bývali v USA a vaše stránky boli zacielené na americké publikum, stále existujú cenovo dostupnejšie možnosti … hoci faktom zostáva, že InMotion je naozaj dobrý, a preto ho hodnotíme tak vysoko!

Ako už bolo povedané, pre Kanadu sú našimi obľúbenými stále GreenGeeks, sú superzelení (vkladajú 300% toho, čo používajú späť do siete), majú bleskové rýchle dátové centrum v Kanade (a USA) a ponúkajú rovnaké funkcie za oveľa dostupnejšiu cenu (6,39 EUR oproti 3,95 USD, ktoré sa časom zvyšujú)! Prezrite si našu recenziu GreenGeeks.

Ak sa chcete dozvedieť viac o hostení InMotion, čítajte ďalej.

Výskum hostenia InMotion

Recenzia hostenia InMotion

Jedna z najväčších hostingových spoločností, inMotion Hosting, začala v roku 2001. Je to jeden z mála poskytovateľov webhostingu, ktorý nevlastní Endurance International Group (EIG), ktorý vlastní pomerne málo masívnych poskytovateľov hostingu ako HostGator, iPage a Bluehost..

inMotion Hosting sa pýši personálnymi webhostingovými odborníkmi, ktorí majú v priemere 4 roky skúseností s profesionálnymi hostingovými produktmi a / alebo službami. Ich riadiaci tím sa skladá z technologických odborníkov, ktorí majú v priemere 10 a viac rokov skúsenosti s webhostingom.

Spolupracovali s viacerými značkami ako Yahoo !, Bing, Twitter, Dell, Intel, Cisco, Cpanel a Parallels. Partneri sa spojili so spoločnosťou Sucuri.net kvôli bezpečnosti webových stránok. Uvedená spoločnosť je celosvetovo uznávaným lídrom v odbore webovej bezpečnosti.

Spoločnosť inMotion Hosting získala od svojho založenia viacero ocenení. Business.com ich dokonca považovala za najlepší výber služieb webhostingu.

stanovenie ceny

inMotion Hosting ponúka tri typy obchodných hostingových plánov. Nazývajú sa „Launch“, „Power“ a „Pro“. Uvedené balíčky sú uvedené nižšie:

Plány podnikového hostingu inMotion

Prvý balík, Uvedenie na trh, stojí 6,39 USD mesačne, ak sa rozhodnete platiť celkovo 2 roky vopred. Ak sa rozhodnete pre ročnú platobnú lehotu, bude vás to stáť 7,46 dolárov mesačne. V prípade balíka Launch nemôžete využívať spôsob platby za mesiac.

Plán spustenia vám ponúka rôzne funkcie, ktoré máte k dispozícii. Dostanete bezplatný názov domény. Navyše môžete mať 2 webové stránky na jednom hostingovom účte. Skvelá vec tohto plánu je, že vám poskytuje neobmedzený priestor na disku a neobmedzenú šírku pásma. Znamená to, že máte na svojom webe dostatok úložného priestoru, ktorý vám umožní hosťovať viac obrázkov a videí vo vašej doméne.

S neobmedzenou šírkou pásma prichádza so schopnosťou prenášať dáta viacerým používateľom. Toto je užitočné najmä vtedy, ak máte tisíce (alebo milióny) divákov webových stránok za deň. Ak chcete, aby bol váš web bezpečný, inMotion Hosting vám tiež poskytne bezplatný certifikát SSL.

Ak máte za svoje doménové meno zodpovedných viacero používateľov, môžete im poskytnúť vlastné e-mailové účty. Balík Launch sa dodáva s neobmedzeným počtom e-mailových účtov, ku ktorým máte prístup z ľubovoľného zariadenia. Poskytujú tiež bezplatné zálohovanie údajov. V prípade, že sa na vašom webe niečo stane, môžete ho obnoviť na základe určitej zálohy, ktorú vytvoril inMotion Hosting.

Manuálna inštalácia softvéru môže byť bolesť. Inštalačným programom spoločnosti InMotion Hosting na jedno kliknutie môžete nainštalovať na svoje webové stránky viac ako 400 aplikácií, čo veľmi uľahčuje vytvorenie vlastného webu. Pre tých, ktorí potrebujú používať aplikácie Google, balík obsahuje aj integračnú funkciu Google Apps. To znamená, že služba Google Apps je zahrnutá do programu cPanel, takže ju môžete ľahko integrovať do svojej domény v priebehu niekoľkých minút.

Ak ste vývojárom webu alebo ste si najali, aby vám pomohol na vašom webe, balík Launch vám uľahčí vytváranie webových stránok. Zdieľané servery podporujú viac programovacích jazykov, ako sú MySQL, PHP, Ruby a PostgreSQL. To umožňuje vývojárom webu vytvoriť webovú stránku pomocou jazyka, ktorý najlepšie poznajú.

Ak sa chystáte na inzerciu, balík Launch vám ponúka bezplatné reklamné kredity v hodnote 150 USD. Okrem toho ponúkajú 90-dňovú záruku vrátenia peňazí. Ak ich produkty a / alebo služby nespĺňajú vaše očakávania, môžete ich zrušiť a získať späť svoje peniaze.

A konečne, inMotion Hosting je jedinou spoločnosťou, ktorá poskytuje zóny maximálnej rýchlosti. Používajú pokročilé technológie smerovania, rôzne dátové centrá a prémiových poskytovateľov šírky pásma na zabezpečenie rýchlejšej siete. Výsledkom bude vylepšený výkon webových stránok vrátane rýchlejšieho spúšťania webových stránok, správy e-mailov a sťahovania súborov.

Možnosti podpory

InMotion Hosting vám poskytuje rôzne možnosti, ako ich kontaktovať kvôli podpore:

  • Online live chat,
  • Podporné lístky,
  • Hovor,
  • E-mailové správy,
  • Podpora spoločenstva,
  • Skype a
  • Svojpomocné stredisko podpory.

Centrum ich svojpomocnej podpory je plné rôznych informácií, ako sú časté otázky, príručky, nástroje a zdroje a sprievodcovia produktmi.

Skvelá vec, ktorá sa týka hostenia inMotion, je ich schopnosť poskytovať podporu prostredníctvom Skype. Komunikačná platforma je medzi podnikmi široko používaná a môže byť pohodlným spôsobom komunikácie so spoločnosťou. Poskytujú tiež 24 × 7 live chat a telefónnu podporu systému. Poskytuje vám niekoľko spôsobov, ako ich kontaktovať.

Zákaznícky servis inMotion Hosting je vynikajúci. Väčšina recenzií uvádza, že sú rýchle, pokiaľ ide o odpovedanie na otázky v online živom rozhovore aj v telefóne. Podporný tím môže odpovedať na zložité otázky a ich pracovníci sú veľmi dobre informovaní o svojich produktoch a / alebo službách. Podporné lístky tiež dostanú odpoveď do niekoľkých hodín.

Pros

Ako hostiteľský gigant má inMotion Hosting svoje klady:

90-dňová záruka vrátenia peňazí

Väčšina poskytovateľov hostingu ponúka iba 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. S hostingom inMotion získate späť 90 dní vašich peňazí. Toto je celkom veľkorysá ponuka. Ak nie ste spokojní s ich službami, nemusíte sa báť, že vaše peniaze budú zbytočne zbytočne vyčerpané.

Ukladací priestor SSD

Všetky obchodné hostingové plány poskytujú bezplatné úložisko SSD. Toto je výhoda, pretože SSD je rýchlejšia ako jeho tradičné náprotivky. Výsledkom bude rýchlejšie načítanie vašich webových stránok ako webové stránky používajúce staré disky. Ak sa váš web načíta rýchlejšie, zákazníci sú spokojnejší. Každý nenávidí čakanie, však? Webové stránky, ktoré sa načítavajú rýchlejšie, navyše vyhľadávajú vyhľadávače ako Google, pokiaľ ide o hodnotenie.

Certifikát SSL zadarmo

Môžete získať bezplatný certifikát SSL, ktorý vám umožní chrániť citlivé informácie zákazníka. Navyše pomáha vylepšiť vaše hodnotenie vo vyhľadávačoch!

Neobmedzené poštové schránky

Vďaka ich najlacnejšiemu balíku získate neobmedzené poštové schránky, ktoré sa dajú synchronizovať na viacerých zariadeniach. K týmto schránkam môžete pristupovať dokonca z ľubovoľného zariadenia. Ak je váš web zodpovedný za viac ľudí, môžete im dať svoje vlastné e-mailové účty bez ďalších poplatkov.

Spoľahlivosť a výkonnosť

Recenzie ukázali, že hosting inMotion poskytuje vynikajúce webové stránky vďaka svojej špičkovej technológii a serverom. Poskytujú 99,99% dostupnosti, čo znamená, že na vašom webe nedôjde k poruchám alebo prestojom.

Spoľahlivá podpora zákazníkov

Ich podporné systémy sú dostupné vo viacerých režimoch komunikácie. Poskytujú komunitnú podporu ako ďalšiu vrstvu podpory, ktorá umožňuje používateľom hovoriť s ostatnými používateľmi. Navyše dokážu odpovedať na ťažké a mimosvetové otázky týkajúce sa ich výrobkov a / alebo služieb.

Zápory

Existujú nevýhody v partnerstve s inMotion Hosting. Tu je niekoľko z nich:

Žiadna fakturácia za mesiac

Ak si jednoducho chcete vyskúšať webhostingovú spoločnosť, možno budete chcieť získať zmluvu na mesiac a mesiac. Nechceli by ste vynechať služby za 3 roky bez toho, aby ste vedeli, či je to na rovnakej úrovni.

Zlou časťou v oblasti hostenia inMotion je nedostatok platobných podmienok za mesiac. Možno nebudete chcieť platiť vopred celý rok vopred, najmä ak máte málo prostriedkov.

Nie je to najlacnejšie

Áno. inMotion tam nie je najlacnejší. Niektoré spoločnosti ponúkajú za rovnaké funkcie, ktoré ponúka spoločnosťMionion, cenu 3 alebo 4 doláre mesačne.

Iba 2 domény

Môžete hosťovať iba 2 domény v jednom hostingovom účte. Ak máte napríklad 10 webových stránok, mali by ste ísť s tretím plánom, balíkom Pro. To vás bude stáť asi 18,99 dolárov mesačne, ak sa platí mesačne a táto cena nie je príliš lacná.

Telefonické overenie

Aby sa zabránilo podvodom, spoločnosť zaväzuje klientov, aby si svoje nákupy overili telefonicky. To môže byť ťažké pre klientov, ktorí nemajú sídlo v Spojených štátoch.

záver

Ako je uvedené v našom súhrne, služba InMotion je skutočne dobrá, ale prichádza za cenu. Nebudete hosťovať v Kanade, čo ovplyvňuje celkovú rýchlosť vašich stránok. Dôrazne odporúčame pozrieť sa na stránky GreenGeeks a pozrieť sa na našu recenziu.

ZhrnutieHľadateľ Matthew RogersReview Date 2019-11-17Reviewed Item InMotion HostingAutor Hodnotenie 41star1star1star1staršedáNázov produktu InMotion HostingCena
6,39 USD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author