Recenzia GreenGeeks

Celkové hodnotenie

Najlacnejší plán
2,95 USD / mesiac (pokles z 9,95 dolárov)

GreenGeeks je náš najobľúbenejší hostiteľ pre Kanadu, kombinácia dostupných cien, neobmedzeného miesta na disku, 30-dňovej záruky vrátenia peňazí a vďaka svojim špičkovým ekologickým systémom z nich robí neprekážajúcich!

Všeobecne sa zameriavame na nasledujúce 4 aspekty webhostingu, aby sme určili jeho celkovú kvalitu: Jednoduché použitie, rýchlosť (na globálnej úrovni), podpora a dostupnosť. GreenGeeks ich všetky zdokonalil!

Dôvody pre výber GreenGeeks

Začnime tým, čo považujeme za najlepšie vlastnosti GreenGeeks, ktoré im okamžite dávajú výhodu pred konkurenciou. Pre väčšinu ľudí, ktorí hľadajú slušného webhostingu, stačí nasledujúce rýchle zhrnutie, aby ste ich presvedčili, že GreenGeeks je ten, s ktorým sa dá ísť.

 1. Servery v Kanade: To je jeden z hlavných dôvodov, prečo si väčšina Kanaďanov vyberie GreenGeeks, v skutočnosti majú v Kanade dátové centrum, vďaka čomu je váš web rýchly a rýchlo sa načítava. Hoci majú servery na celom svete, ak cítite potrebu ísť globálne.
 2. Podpora 24/7: Veľmi užitočné, a to prostredníctvom telefónu, rozhovoru a lístkov, výber je na vás.
 3. Zabudovaná škálovateľnosť: Rastie váš web náhle rýchlejšie, ako sa očakávalo? Žiadny problém, GreenGeeks dokážu upraviť vaše potrebné prostriedky za chodu, takže všetko beží hladko.
 4. 30-dňová záruka vrátenia peňazí: Nie ste z nejakého dôvodu šťastní? Žiadny problém, nemáte čo stratiť.
 5. Super Green: Za každé prúdenie, ktoré vytiahnu zo siete, investujú trikrát to, čo vo forme obnoviteľnej energie, takže vaše webové stránky budú znižovať uhlík! Aké je to skvelé!

Je to skutočne nič netušiaci. Pokiaľ ide o náklady, majú 3 hostingové plány, ich najdostupnejší plán začína na iba USD 2,95 USD / mesiac (dočasná zľava z 9,95 USD)!

Hostiteľský prieskum GreenGeeks

Recenzia: 300% ekologický webový server poháňaný obnoviteľnou energiou.

Úvod a krátka história GreenGeeks

Greengeeks založil v roku 2006 Trey Gardner, milovník prírody a vášnivý turista, surfista a lyžiar. Chcel vytvoriť webhostingovú spoločnosť s pozitívnou energetickou stopou. Rozhodol sa, že jeho webhostingová spoločnosť využije svoje zisky na nákup kreditov veternej energie, čím obnoví trikrát energiu, ktorú Greengeeks spotrebúva. Spoločnosť s environmentálnym zameraním v dnešnom dni a veku nie je taká prekvapujúca, ale vzhľadom na to, že spoločnosť Greengeeks bola predstavená začiatkom 2000-tych rokov, je celkom pôsobivá.

S prihliadnutím na to sa Greengeeks nezameriava na udržateľnosť na úkor kvality a výkonu svojej technológie. Sú naďalej oddaní kvalitnému technickému výkonu ako svojej hlavnej priorite, zatiaľ čo sú stále zapojení do programu EPA Green Power Partner. Sú tiež odhodlaní pomáhať svojim používateľom nájsť online úspech, so špecializovaným vedením a nekompromisným záväzkom. Od svojho začiatku sa stali hostiteľmi viac ako 300 000 stránok a 35 000 používateľov si získali miesto ako jeden z popredných poskytovateľov hostingu s ekologickým zvratom..

stanovenie ceny

Perfektne v súlade s väčšinou ostatných hostingových spoločností, ale pridajte do zoznamu funkcií, za ktoré by ste obvykle museli platiť … zadarmo s GreenGeeks.

hostingové plány

Pros

Greengeeks zameriava svoje hostingové služby na začiatočníkov a pokročilých vlastníkov webu. Je dosť ťažké nájsť legitímne zlé hodnotenie pre GreenGeeks, a to z dobrého dôvodu!

Zatiaľ čo ich hlavným produktom je začiatočník plán, majú tiež rôzne úrovne a plány, akonáhle sa užívateľ pohodlne. Plán začiatočníkov sa môže rozšíriť na prispôsobený plán zostavený podľa vašich potrieb, s VPS, vyhradeným WordPress a vyhradenými serverovými možnosťami. Kvalita ich dedikovaného servera (a tiež ich ďalších možností) je mimoriadne výkonná, podporovaná niektorými špičkovými procesormi..

Greengeeks sa odlišuje od masy produktov pre začiatočníkov hosťujúcich tým, že ponúka veľmi škálovateľný produkt, ktorý môže začať ako začiatočník a pracovať na ceste k hostingu WordPress alebo niečomu inému.

Aj napriek pôsobivej kvalite produktu zostáva impozantný záväzok byť ekologický. Ich 300% záväzok v oblasti obnoviteľnej energie ich umiestňuje nad rámec ostatných v tejto kategórii – drží svoje miesto ako najčistejšiu možnosť webhostingu. Nielenže negujú svoju vlastnú uhlíkovú stopu, ale dosahujú aj pokrok v znižovaní stopy ostatných spoločností! Greengeeks sa v zásade stará o dve ďalšie podobné webhostingové spoločnosti, ktoré nevykonávajú trvalú udržateľnosť.

Dokonca aj pre osobu, ktorá sa veľmi nezaujíma o environmentálne vplyvy hostingu alebo životného prostredia všeobecne, Greengeeks stále vyniká medzi inými kanadskými webovými hostingovými servermi a webovými servermi všeobecne svojou kvalitou a službami.

Ako vlastník začiatočníckej stránky sa už nemusíte obávať drobných detailov a technických problémov, ktoré by vás mohli obťažovať a odvádzať pozornosť od skutočných vecí, ako je napríklad presunutie obsahu vonku. Krivka učenia sa o veciach, ako je konfigurácia nastavení servera, je dosť strmá, aj keď sa nemusí zdať, že je pre začiatočníkov mimo dosahu. Greengeeksove zjednodušenie tohto druhu vecí uľahčuje život všetkým a robí vytváranie webových stránok hračkou.

Vlastnosti

Greengeeks vyniká v troch hlavných oblastiach:

 • rýchlosť
 • Bezpečnosť a spoľahlivosť
 • Umiestnenie dátových stredísk

rýchlosť Ponuky Greengeeks nemožno prehĺbiť. V roku 2018 je rýchlosť všetko. Čím dlhšie trvá načítanie vášho webu, tým viac návštevníkov stratíte (v súčasnom stave je to približne 1/10 návštevníkov, ktorých stratíte za každú sekundu, ktorú sa vaša stránka stále načíta). Rozpätie pozornosti a trpezlivosť sú stále nízke, takže rýchle miesto je nenahraditeľné.

Greengeeks ponúka niekoľko skvelé technické funkcie priamo súvisiace so zabezpečením a spoľahlivosťou vášho webu, vrátane skenovania súborov v reálnom čase, proaktívneho monitorovania servera, ktorý môže vidieť problémy a reagovať na ne skôr, ako k nim dôjde, analýzy hrozieb, vF, ktoré sú mimoriadne bezpečné, a izolácie hostiteľských účtov..

ich datacentra sú na 5 miestach: Chicago, Montreal, Phoenix, Amsterdam a Toronto. To znamená, že Greengeeks tiež veľmi dobre funguje kdekoľvek v Európe, či už je to Spojené kráľovstvo, Francúzsko, Španielsko alebo dokonca Nemecko. A so servermi aj v USA môžete dokonca očakávať slušný výkon aj na miestach ako Brazília.

A dokonca aj základný zdieľaný hostiteľský plán spoločnosti Greengeeks prichádza s celkom zoznamom funkcií:

 • Neobmedzená šírka pásma
 • Neobmedzené zdroje pre server
 • Neobmedzené domény na jednom samostatnom účte
 • Cloudfare CDN
 • Dostupné nástroje SEO a marketing

Pri vytváraní účtu dokonca ponúkajú bezplatné doménové meno.

záver

Gratulujeme, ak ste si to už prečítali, naša analytika nám hovorí, že väčšina ľudí narazila na prvý odkaz na registráciu na stránke :). S GreenGeeks momentálne nemôžete naozaj pokaziť, určite, ak sa chcete zamerať na Kanadu alebo USA..

ZhrnutieRecenzátor Matthew RogersReview Date 2019-11-23Reviewed Item GreenGeeksAutor Rating 51star1star1star1star1starNázov produktu GreenGeeksCena
2,95 USD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author