Recenzia digitálneho Pacifiku

Digitálny Pacifik

Slušný uhlíkovo neutrálny hosting, dobrá podpora zákazníkov, funkcie sú menej ako hviezdne…

DigitalPacificLogo

Celkové hodnotenie

Najlacnejší plán
$ 6,90 / mo

Digitálny Pacifik: rýchle zhrnutie pre ľudí, ktorí nemajú čas (skoro všetci)

Aj keď je digitálny Pacifik dobrým hostiteľom podľa austrálskych štandardov, ak ich porovnáme s našimi súčasnými obľúbenými webovými hostiteľmi SiteGround, rýchlo si všimnete niekoľko rozdielov, pričom hlavné rozdiely sú nedostatok globálnych dátových centier (v Sydney majú iba 1 primárny server, SiteGround má po celom svete pomerne málo, čo vám dáva globálny dosah), a nedostatok hostingových plánov zameraných na WordPress (viac ako 25% celého internetu beží na WordPress. Vaša stránka bude pravdepodobne tiež, takže je celkom dôležitá) a miesto na disku (ich základný plán umožňuje iba 1 GB, SG ponúka 10 GB).

Páči sa nám, aké čisté a zelené sú digitálne tichomorské oblasti a ich výkon je určite dosť dobrý na to, aby hostil väčšinu webových stránok, a keď sa cena zvyšuje, pekne sa stupnice prispôsobujú. Nepáčilo sa nám však, ako málo je zahrnuté v ich základnom pláne (ktorého ceny sú vyššie ako plány väčšiny konkurentov)..

Ako už bolo spomenuté, prichádza to len s 1 GB voľného miesta na disku, ale skutočne čudné je nedostatok podpory databáz MySQL, ktoré potrebujete na spustenie slušných CMS, ako sú WordPress alebo Joomla. Vďaka tomu je základný plán vhodný iba pre malé statické stránky vo formáte html, ako sú lokality typu brožúry alebo zástupné stránky.

Takže v krátkosti, naše odporúčanie stále platí skôr pre SiteGround ako pre Digital Pacific, pretože SiteGround má funkcie ako 10 GB miesta na disku, bezplatné SSL, bezplatné CDN, bezplatné migrácie, majú viac dátových centier po celom svete (globálny dosah), SKVELÁ podpora , a oni ich oficiálne odporúčajú WordPress (veľmi málo hostiteľov to môže tvrdiť, je to docela pôsobivé), sú to naozaj nezaujatí, pozrite sa na našu webovú stránku Recenzie tu!

Stále sa zaujímate o digitálny Pacifik, čítajte ďalej.

digitálny mierový výskum

Recenzia digitálneho Pacifiku

Spoločnosť Digital Pacific, ktorá bola založená v roku 2000, je skúseným austrálskym poskytovateľom hostingu s neutrálnymi uhlíkovými emisiami s veľkým zameraním na kvalitné služby a spokojnosť zákazníkov. Táto spoločnosť so sídlom v Sydney neposkytuje nič iné ako spoľahlivé hostingové riešenia – prispôsobené tak, aby vyhovovali a presahovali súčasné potreby zákazníkov. Tu sú niektoré z kľúčových hodnôt spoločnosti:

 • Intuitívne a kvalitné služby hostingu za rozumnú cenu
 • Vytváranie dlhodobých vzťahov s klientmi
 • Pochopenie potrieb zákazníkov
 • 24/7 zákaznícka podpora po celý rok

Poskytujú širokú škálu hostingových služieb od zdieľaného cez VPS hosting až po dedikované servery. Tieto služby umožňuje kvalifikovaný a skúsený tím profesionálov spoločnosti Digital Pacific. Či už ste malý alebo stredný podnik a hľadáte najlepšieho austrálskeho webhostingu na zostavenie svojho firemného webu, táto spoločnosť má čo ponúknuť!

Hostingové služby

Z davu vyniká iba málo vecí:

 • S viac ako 15 ročnými skúsenosťami je spoločnosť Digital Pacific jednou z prvých spoločností, ktoré začali ponúkať webhostingové riešenia v Austrálii.
 • Majú vynikajúci systém zálohovania, ktorý ukladá vaše webové stránky, databázy a e-mailové súbory trikrát denne!
 • Digital Pacific používa hardvér spoločnosti Dell na vysokej úrovni so zrkadlovými jednotkami, aby sa zabezpečila stabilita, výkon a trvanlivosť servera.

stanovenie ceny

digitálne mierové oceňovanie

Ako už bolo spomenuté, ich základný plán nie je v skutočnosti niečo, na čo sa chcete zaregistrovať, pokiaľ plánujete, že plánujete statický web vo formáte html, ako napríklad zástupný server, až kým sa skutočný web nezačne zobrazovať. Takže potom ďalší plán je 9,92 dolárov, ak platíte ročne, tento plán umožňuje databázu MySQL, takže môžete používať svoje obľúbené CMS, ako je WordPress alebo Joomla. Majú tiež obchodné plány, na ktorých začíname vidieť vlastnosti, ktoré sú v porovnaní s našimi najlepšími hostiteľmi, ako sú SiteGround alebo A2 Hosting.

Zdieľaný web hosting pre firmy

Toto je ich najzákladnejší hostingový plán pre firmy. Je to zdieľaný hosting, čo znamená, že vaše webové stránky budú umiestnené na serveri s množstvom ďalších webových stránok. Keďže budete mať veľa susedov, budete zdieľať prostriedky servera spoločne. Teraz vás nenechajte vystrašiť, hovoríme o super výkonných serveroch, ktoré dokážu spracovať viac ako jeden web. Ak chcete pre svoju spoločnosť otvoriť blog alebo máte webovú stránku spoločnosti, váš hostingový plán spoločnosti Digital Pacific bude pokrývať vaše potreby. A ak náhodou zistíte, že toto riešenie nie je dosť dobré, môžete ľahko prejsť na lepší plán hostenia.

Tu je to, čo získate:

 • Jednoduché použitie cPanel.
 • 24/7 zákaznícka podpora.
 • Schopnosť meniť plány bez obáv zo zmlúv alebo sankcií.
 • Vaše webové stránky budú hostené na austrálskych serveroch – všetko spravuje a prevádzkuje spoločnosť Digital Pacific.

Tento hosting začína na 6,90 USD mesačne (v porovnaní s 4,95 $ / mesiac na serveri SiteGround). Odporúčame však ich plán „Business Basic“, ktorý obsahuje 25 GB úložného priestoru, 100 GB mesačnej prevádzky a neobmedzený počet e-mailov. Okrem tohto základného plánu môžete získať Business Standard, Advanced of Pro. Sú drahšie, ale rozhodne stoja za to navyše – v prípade, že hľadáte väčšie úložisko a šírku pásma.

Hosting VPS

Ak máte zvýšený výkon a úplnú kontrolu nad svojím serverom, bude vás zaujímať hostingový plán VPS spoločnosti Digital Pacific. Poskytuje vám plne funkčný virtuálny server s nainštalovaným operačným systémom, ktorý môžete spravovať nezávisle. Existujú dve možnosti hostenia VPS:

 • Samoobslužné VPS, čo znamená, že získate virtuálny server a je to. Ak chcete veci inštalovať, riešiť problémy alebo iba vykonávať pravidelnú údržbu, musíte najať správcu systému alebo všetky tieto veci vykonať sami. Tento plán stojí okolo 45 dolárov mesačne.
 • Spravované VPS vám umožňuje zamerať sa na podnikanie, zatiaľ čo odborníci v oblasti digitálneho Tichomoria sa zaoberajú technickou stránkou vecí. Tento plán začína od 74 dolárov mesačne.

S oboma týmito plánmi získate:

 • CPanel VPS
 • Zadarmo nastavenie
 • Voľné miesto na zálohovanie

Dedikovaný hosting

Dedikovaný hosting je určený pre veľkých hráčov na trhu. Namiesto toho, aby ste mali virtuálny server, ktorý zdieľa prostriedky s inými virtuálnymi počítačmi na jednom fyzickom serveri – čo je prípad hosting VPS, získate výkonný fyzický server sami. To je rovnako dobré ako vo svete hostingu. Tento plán je ideálny na spúšťanie webových aplikácií náročných na zdroje alebo veľkých webových stránok elektronického obchodu. V rámci tohto plánu máte nárok na:

 • Rýchle nastavenie
 • Najnovší hardvér na úrovni podniku od spoločnosti Dell
 • Vyhradená správa a podpora aktualizácií a zabezpečenia
 • Rýchla podpora

Špecializované hostingové plány spoločnosti Digital Pacific začínajú na 99 USD.

záver

Ako je uvedené v súhrne, sú dôstojným hostiteľom a sú šetrné k životnému prostrediu, ale kvôli nedostatku databáz MySQL (teda bez WordPress alebo Joomla) v ich základnom pláne (ktorý sa oceňuje ako plán, ktorý by mal mať podporu) ), nedostatok zahraničných serverov a nedostatok miesta na disku, dôrazne vám odporúčame pozrieť sa na alternatívne možnosti, ako je A2 Hosting alebo SiteGround.

ZhrnutieRecenzor Matthew RogersReview Dátum 2016-02-28Reviewed Item Digital PacificAuthor Rating 31star1star1staršedášedáNázov produktu Digital PacificPrice
AUD 6,9

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author