Recenzia Arvixe

Celkové hodnotenie

Najlacnejší plán
7 USD / mesiac

Arvixe: Stručné zhrnutie pre ľudí, ktorí nemajú čas (skoro všetci)

Je smutné, že v skratke, Arvixe neodporúčame z niekoľkých dôvodov. Hlavnými dôvodmi sú rýchlosť a podpora (obrovský úskok!). Prejdeme si niekoľko problémov, ktoré sme našli …

rýchlosť: Arvixe má iba dátové centrum v USA, čo znamená, že takmer každá iná stránka hostená bližšie ako v USA bude rýchlejšia (ak použije slušného hostiteľa). Google tiež nepáči pomalé stránky, takže môže poškodiť vaše potenciálne hodnotenie a viditeľnosť online.

Podpora: Žiadna telefonická podpora a niekoľko zlých recenzií a diskusných fór, ktoré si sťažujú na podporu Arvixe …

ceny: Najnižšiu cenu môžete získať, iba ak sa na pár rokov uzamknete, čo nie je ideálne (a 7 dolárov / mesiac nie je v skutočnosti tak lacné).

Skutočne teda hovoríme, že … existuje oveľa lacnejších webových hostiteľov, ktorí sú omnoho lepšie a majú servery v Kanade. Napríklad náš najobľúbenejší momentálne je HostPapa. Sú zelení, majú rýchle dátové centrum v Kanade, ich ústredie je v Kanade, účtujú sa v CAD (3,36 USD / mesiac) a navyše je to, že ponúkajú viac funkcií ako Arvixe za takmer polovicu ceny. Ich podpora je na špičkovej úrovni! Pozrite sa na našu recenziu hostiteľa.

Stále sa zaujímate o Arvixe, čítajte ďalej.

Výskum v Arvixe

Recenzia webového servera Arvixe

Agentúry, ako sme my, potrebujú dobrého poskytovateľa webhostingu, ktorý našich klientov nezklame. V našom loooongovom hľadaní najlepšieho poskytovateľa služieb tam vonku sme vyskúšali veľa spoločností a vieme, ktorým firmám sa treba vyhnúť a ktorým sa vyhnúť.

Ak hľadáte webhostingovú spoločnosť pre Kanadu a narazíte na Arvixe, mysleli sme …

Úvod do Arvixe

Arvixe je webhostingová spoločnosť, ktorá začala v Kalifornii, konkrétne v San Luis Obispo. Spoločnosť Arvand Sabetian založila spoločnosť v roku 2003.

Potom ho získala spoločnosť Endurance International Group (EIG) v roku 2014. EIG v skutočnosti vlastní ďalšie hostingové spoločnosti, ako sú HostGator a BlueHost. Dátové centrá Arvixe sa nachádzajú na rôznych miestach, napríklad v Amsterdame, Hongkongu a Dallasu v Texase.

Aj keď ich získava spoločnosť EIG, ktorá vlastní giganty Bluehost a ďalšie hostingové spoločnosti, neodporúčame vám sa s nimi zaregistrovať. Je lepšie vyplatiť peniaze iným poskytovateľom webhostingu, ktorí vám poskytnú to, čo potrebujete. A máme rôzne dôvody, prečo vám nenavrhujeme dať Arvixe svoje peniaze výmenou za ich služby.

Predtým, ako si z netopiera odnesiete slovo, ukážeme vám rôzne balíčky, výhody a nevýhody Arvixe.

stanovenie ceny

Balíky a funkcie Avixe pre Linux Web Hosting zahŕňajú balíčky „Personal Class“ a „Personal Class Pro“. Tieto sú uvedené nižšie:

Stanovenie ceny Arvixe2

Najlacnejší Linuxový webový hostingový plán spoločnosti sa nazýva „Osobná trieda“. Stojí to 7,00 $ mesačne a každý mesiac sa automaticky obnovuje, pokiaľ odber nezrušíte.

V tomto balíku získate automaticky nemeraný diskový priestor a mesačný prenos dát, čo znamená, že vám nebudeme účtovať poplatky za množstvo priestoru alebo šírku pásma, ktoré skutočne používate. Podľa Arvixe však „nemerané neznamená nekonečné“. Je nevyhnutné, aby zákazníci, ako ste vy, dodržiavali svoje zmluvné podmienky.

V najlacnejšom balíčku môžete hostiť až 6 domén. To znamená, že na jednom hostiteľskom účte môžete mať maximálne 6 webových stránok. Pre každú doménu máte nemeraný počet subdomén. Navyše získate jedno bezplatné doménové meno s nasledujúcimi príponami: .com, .net, .tech, .space, .online, .website, .store, .site, .club, .us, .biz, .info,. ja, .co a .org.

Rovnako ako u väčšiny hostingových balíkov, aj Arvixe vám poskytuje prístup k cPanel, aby ste mohli úplne ovládať svoje webové hostiteľské prostredie. Pre menej zdatných ľudí vám balík Personal Class poskytuje nástroj na tvorbu webových stránok jedným kliknutím. Táto ľahko použiteľná platforma na vytváranie webových stránok vám umožňuje vytvoriť webovú stránku v priebehu niekoľkých minút výberom z rôznych šablón.

E-mail je pre väčšinu vlastníkov webových stránok nevyhnutnosťou a spoločnosť Arvixe vám poskytuje nemeraný počet poštových schránok. To znamená, že si môžete vytvoriť viac e-mailových účtov pre viac osôb zodpovedných za vašu doménu alebo webovú stránku.

Čo sa týka vývoja vecí, tento balík ponúka neobmedzené databázy MySQL. To znamená, že môžete využívať výhody MySQL vrátane zvýšenej bezpečnosti údajov, dostupnosti, výkonu a flexibility. Balík Personal Class tiež umožňuje využívať okrem iného výhody PHP, Python, Perl a Ruby on Rails. Dobré, ak plánujete spustiť veľa webových stránok..

Ak potrebujete SSL certifikát na ochranu citlivých informácií, môžete si ho kúpiť za dodatočnú cenu 25,00 $ ročne. Toto je dôležité pre určité weby, ako sú obchody elektronického obchodu, kde sú na dokončenie transakcií potrebné citlivé informácie.

podpora

Arvixe vám ponúka rôzne možnosti, ako ich kontaktovať kvôli podpore:

  • Získajte podporu zadaním lístka tu.
  • Získajte podporu na stránke Centrum podpory / vedomostná základňa.
  • A získajte podporu prostredníctvom online systému podpory zákazníkov v priamom prenose.

Aj keď vám spoločnosť Arvixe ponúka viacero možností, ako ich kontaktovať, stále im chýba robustný systém podpory, ako je vidieť v rôznych zákazníckych recenziách. Trvá to asi hodinu, kým sa dostanú späť na otázky a sťažnosti zákazníkov. Po tom, ako ich požiadate, aby odpovedali na vašu pôvodnú otázku, trvá viac ako 5 minút, kým odpovedajú na otázky.

Je to veľmi nákladné, najmä ak prevádzkujete web s elektronickým obchodom. Ak vaše stránky nefungujú, zatiaľ čo sa snažíte pripojiť k pomalému systému podpory, kupujúci môžu hľadať iný spôsob, ako kúpiť produkt, ktorý sa im páči. Môžu byť frustrovaní a vyhýbať sa používaniu vášho elektronického obchodu nabudúce, keď sa niečo pokúsia kúpiť.

Poznámka: Ak chcete získať prioritnú podporu od spoločnosti Arvixe, musíte zaplatiť ďalších 20,00 $ mesačne.

Pros

Základné plány spoločnosti Arvixe vám poskytujú nemeraný priestor na disku a mesačný prenos údajov. Navyše vám poskytujú najviac 6 domén pre najlacnejší webový hostingový plán pre Linux. Poskytujú tiež poukazy na reklamy Google, Yahoo! A Bing. Okrem toho poskytujú nemeraný počet e-mailových účtov, čo vám umožňuje dať poštové schránky viacerým osobám manipulujúcim s vašimi webovými stránkami.

Pokiaľ ide o zabezpečenie webu, spoločnosť Arvixe poskytuje blokovanie nevyžiadanej pošty s názvom SpamAssassin pre e-maily. Za najlacnejší Linuxový plán získate aj nočné aktualizácie zabezpečenia, detekciu hrubých síl a firewall. Arvixe vám umožňuje bezplatne preniesť alebo migrovať vašu aktuálnu stránku na svoje vlastné servery.

Zápory

Ako už bolo uvedené, neodporúčame vám sa odhlásiť so spoločnosťou Arvixe. Tu je dôvod:

Nízka podpora zákazníkov

Po prvé, Arvixe neposkytuje zákaznícku podporu prostredníctvom telefónu. Poskytujú vám tri možnosti, ako ich kontaktovať kvôli podpore: odoslanie lístka, podpora živého chatu a vedomostná základňa pre svojpomoc.

Neustále hodnotenia zákazníkov týkajúce sa spoločnosti Arvixe tvrdia, že ich zákaznícka podpora je podpriemerná. Trvá to hodinu, kým sa k nim dostanete prostredníctvom živého chatu, a vyžaduje si veľa času, aby odpovedali medzi otázkami. Iné recenzie uvádzajú, že neboli schopní odpovedať na jednoduché otázky a namiesto zodpovedania konkrétneho dotazu dali štandardné odpovede podobné šablónam.

Navyše majú skutočne drahý systém podpory priorít. Ak chcete získať najlepšiu podporu, ktorú ponúkajú, musíte platiť 20 dolárov mesačne.

Zavádzajúce náklady

Najlacnejší plán, ktorý stojí 7 dolárov mesačne, môže byť zavádzajúci alebo iba čiastočne pravdivý. Ako vidno na obrázku nižšie, najlacnejší plán stojí iba 7 dolárov, ak platíte 24 mesiacov vopred. To znamená, že musíte okamžite vyslať 168 dolárov. Mesačne to stojí 10 dolárov mesačne.

Náklady spoločnosti Arvixe 2

Nie je to skutočne neobmedzené

Rovnako ako v prípade iných spoločností zaoberajúcich sa webhostingom, „Neobmedzený“ alebo „Nezmeraný“ ešte neznamená nekonečné. Tieto funkcie sú stále k dispozícii až do doby, keď nadmerne využívate procesor Arvixe. Preto musíte prečítať ich Podmienky služby. Podľa svojich podmienok môžu účet pozastaviť, ak nadmerne využíva prostriedky CPU a pamäte a ak prekračuje mesačný príspevok na šírku pásma. Dokazuje to náš názor, že „nemerané“ alebo „neobmedzené“ sa vlastne nerovná skutočnému významu.

nespoľahlivosť

Keď na vašom webe dôjde k výpadkom, stratíte veľa návštevnosti, zákazníkov a nákupov. Prestoje sú pre majiteľov firiem príliš nákladné. Preto je pre vás dôležité, aby ste si vybrali webhostingové spoločnosti s 99,99% prevádzkou.

Používatelia služby Arvixe často uvádzajú, že je nespoľahlivá a vedie na stránky, ktoré často zlyhávajú. Mnoho hodnotení tiež uviedlo, že spoločnosť Arvixe má veľké výpadky, a to aj potom, čo uviedla, že ich server má 99,99% prevádzkyschopnosť.

Pomalé časy načítania

Bohužiaľ, okrem zlých prevádzok majú webové stránky Avixe aj pomalé časy načítania stránky. Možno si myslíte, že je to v poriadku, pretože stránka sa napriek tomu načíta v určitom okamihu. Aká dôležitá je však rýchlosť načítania stránky pre zákazníkov a pre SEO?

V januári 2018, Google oznámil, že použije rýchlosť stránky ako faktor pri hodnotení mobilného vyhľadávania. Ak je rýchlosť načítania vašich stránok naozaj nízka, určite stratíte svoje najcennejšie miesto vo výsledkoch gigantu vyhľadávača. To vedie k menšej premávke a menšiemu počtu zákazníkov.

Podľa Tenzing, rýchlosť ovplyvňuje aj spokojnosť zákazníkov. Pomalé časy načítania by viedli k nespokojným zákazníkom. A keď zákazníci nie sú spokojní, je menej pravdepodobné, že si ich kúpia. Je tiež pravdepodobnejšie, že stlačia tlačidlo Späť, keď narazia na stránku s nízkou rýchlosťou načítania.

záver

Rovnako ako u všetkých značiek, vždy existujú klady a zápory. Arvixe je jedným z nich. Medzi výhody patrí neobmedzený priestor na disku a mesačný prenos údajov, bezpečnostné funkcie a neobmedzený počet e-mailových účtov. Avšak za cenu najlacnejšieho hostingového plánu to rozhodne nestojí.

Takže, ako je uvedené v našom zhrnutí, dôrazne odporúčame, aby ste sa pozreli na HostPapa, ponúkajú omnoho lepšie… no, všetko je skutočne lepšie, pozrite sa na našu HostPapa recenziu.

ZhrnutieRecenzátor Matthew RogersReview Dátum 2019-11-21Reviewed Item ArvixeAuthor Rating 21star1staršedášedášedáNázov produktu ArvixePrice
7 USD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author