Najlepšie WordPress Hosting pre Kanadu

Ako digitálna agentúra s množstvom aktívnych hostiteľských účtov (máme veľa vedľajších projektov a radi experimentujeme s rôznymi hostiteľmi) máme celkom dobrú predstavu o tom, čo definuje dobrého hostiteľa WordPress. Kvalita vášho poskytovateľa webhostingu môže mať obrovský vplyv na váš potenciálny úspech.

Zoberme si napríklad rýchlosť webových stránok, vedeli ste, že oneskorenie o 1 sekundu znamená zníženie počtu zobrazení stránok o 11%, čo znamená, že za každú sekundu sa vaša stránka stále načítava viac ako 1/10 návštevníkov, čo znamená, že dôstojný web hostiteľ je životne dôležitý!

Toto sú naše špičkové hostingové spoločnosti WordPress pre Kanadu, skutočne kvalitný hosting WP, ktorý vám neúčtuje poplatky za svet.

Poznámka: Náš # 1 má dočasnú zľavu, jednu si vezmite, kým vydrží!

Niekoľko značiek / stránok, ktoré odkazujú na náš obsah:

Odporúčané na stránkach

Poznáme naše veci, malú vzorku našich mnohých posudkov:

Tom je vášnivý a rýchlo chápe potreby svojich klientov. Naozaj som ocenil jeho ochotu podeliť sa o vedomosti a zdokonaľovať ma v tom, ako používať môj úplne nový web. Vďaka Tom!

Sally Mac
Tabuľky obsahu

Spoločnosť MangoMatter uľahčila navrhnutie našej súčasnej webovej stránky. Tom bol osobne zapojený od prvej konzultácie po dokončenie a on je stále ľahko k dispozícii pre všetky vylepšenia, ktoré môžu byť potrebné!

Demitrios Lecatsas
Čerstvé vlasy

Vybrali sme Tom, aby navrhol naše webové stránky, pretože sa nám páčil štýl iných webových stránok, ktoré navrhol. Celý proces bol bez stresu. Tom bol tak nápomocný a žiadna z našich viacnásobných žiadostí nemala príliš veľa problémov. Tom s potešením pracuje. Páči sa nám web, ktorý pre nás vytvoril, jeho používanie je také jednoduché a vyzerá fantasticky.

Carl Olive
Jar!

Naše skúsenosti s Mango Matter boli fantastické! S Tomom sa veľmi ľahko pracuje, je pozitívny, efektívny a samozrejme vynikajúci v tom, čo robí. Vysoko odporúčané.

Lucy Reeves
Prostriedky kde

Zúčastnili sme Toma na vývoji našej novej webovej stránky spoločnosti a sme s výsledkom spokojní. Dokázal nielen predniesť náš stručný text, ale aj poskytnúť niekoľko vynikajúcich nápadov, na ktoré by sme nikdy nenapadlo. Najlepšie zo všetkého je, že Tom je štedrý so svojím časom a naďalej je k dispozícii na poskytovanie rád a podpory.

Neil Mackenzie
Enventive

Aký ľahký a plynulý zážitok z práce s MangoMatterom! Tom presne porozumel tomu, čo sme nasledovali, a na konečný produkt sme veľmi ohromení. V budúcnosti by som neváhal zvoliť MangoMatter.

Tyson King
Director / Plumbrite Solutions

Tom z spoločnosti MangoMatter bol veľmi nápomocný, profesionálny a veľmi podporoval založenie svojich webových stránok, má bohaté vedomosti a je veľmi efektívny. Nemám váhanie s odporúčaním MangoMatter a už som to urobil.

Michelle Watson
opravujem

„Zistili sme, že nájdenie slušného hostiteľa programu WordPress môže byť trochu zložitejšie, pretože všetky rôzne funkcie, typy hostingu a (niekedy neurčité) cenové štruktúry, na ktoré poskytovatelia hostingu môžu hádzať,.

Aby sme uľahčili vyhľadávanie a ušetrili čas, analyzovali sme a hodnotili hostiteľov, s ktorými pracujeme (alebo sme už pracovali), výsledkom čoho je našich 10 najlepších hostiteľov WordPress. Snažíme sa ho priebežne aktualizovať podľa toho, ako sa menia funkcie hostingu a ceny. Ak nájdete chybu, neváhajte nás kontaktovať. “

Matthew RogersMatthew Rogers
Hosting editor

Najlepšie hosťovanie WordPress v Kanade – Recenzie máj 2020

1. WHC.ca

Webové stránky: whc.ca
Cena:
3,89 USD (CAD)
Miesto na disku: neobmedzený
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

S dátovými centrami na východnom a západnom pobreží sú ideálnym miestom pre miestny hosting WordPress. WHC existuje už od roku 2003 a je neuveriteľne spoľahlivý.

WHC ponúka okrem hostingu a domén aj marketingové plány SEO a e-mail, ktoré môžete vyskúšať s bezplatnými skúšobnými obdobiami.

Poskytujú 24/7 dvojjazyčnú (!!) podporu prostredníctvom e-mailu, telefónu a rozhovoru & zahŕňajú neobmedzené miesto na disku. + Skutočne sa účtujú v CAD, yay!

Ich najlacnejší plán začína iba 3,89 CAD / mesiac (pokles z 5,99 $).

Pros:

 • Servery HQ + v Kanade
 • Neobmedzené miesto na disku
 • Skvelé rýchlosti!
 • 24/7 dvojjazyčná podpora

2. SiteGround

Webové stránky: www.siteground.com
Cena:
3,95 USD (USD)
Miesto na disku: 10 GB
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

Logo SiteGround

SiteGround je mamut na globálnej scéne WordPress, je to jeden z mála hostiteľov, ktorí sú pre WordPress oficiálne odporúčaní WordPress. Zatiaľ čo ich servery sú špičkové (a globálne), v Kanade ich bohužiaľ nemajú (hoci na vyriešenie tohto problému môžete použiť iba CDN ako CloudFlare). Na nich sa nám skutočne páčia ich vlastné systémy založené na rýchlosti a bezpečnosti. Na zvýšenie rýchlosti majú dokonca vlastný doplnok WordPress s názvom SuperCacher, aby maximalizovali výkon.

Ich back-end je veľmi ľahko použiteľný a ak máte na ceste nejakú pomoc, máte k dispozícii množstvo možností podpory (ako napríklad vedomostná základňa, výukové programy, live chat, telefón a podpora vstupeniek)..

Tiež prichádzajú odporúčaní pre WordPress od WordPress (čo je celkom zriedkavé! Môžu samozrejme riešiť akýkoľvek CMS, ktorý na nich hádzate).

SiteGround má 3 hostingové plány, ich najdostupnejší plán začína na 3,95 USD / mesiac (67% zľava z obvyklej ceny)!

Pros:

 • SSL zadarmo
 • Odporúča sa WordPress
 • Vysoko výkonné servery
 • Ľahko prispôsobiteľné

3. GreenGeeks

Webové stránky: www.greengeeks.com
Cena:
2,95 USD (USD)
Miesto na disku: neobmedzený
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

Logo GreenGeeks

GreenGeeks je ďalším víťazom v našich knihách. Ich výkon nie je v Kanade naozaj dobrý, pretože tu má dátové centrum. Sú tiež veľmi ekologickí, pretože svoju spotrebu energie vracajú trikrát späť do siete prostredníctvom veternej energie!

Poskytujú tiež nepretržitú podporu, neobmedzený priestor na disku a dokonca majú špecifické hostingové plány WordPress. Tiež sa nám veľmi páčia všetky výhody, ktoré prichádzajú s každým balíkom, napríklad bezplatné doménové meno, migrácia stránok, certifikáty SSL a ďalšie..

Pokiaľ ide o rýchlosť, okrem globálnych dátových centier používajú aj disky SSD v kombinácii s LiteSpeed ​​a ich vlastnou technológiou s názvom PowerCacher, aby maximalizovali výkon, je to celkom pôsobivé.

Ak nie ste spokojní, pridajte k tomu 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Ich najlacnejší plán začína iba 2,95 USD / mesiac (pokles z 9,95 USD).

Pros:

 • Super zelená!
 • Neobmedzené miesto na disku
 • 24/7 podpora

4. HostUpon

Webové stránky: hostupon.ca
Cena:
2,96 USD (USD)
Miesto na disku: neobmedzený
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

Logo HostUpon

HostUpon je rovnako kanadský, ako môžete získať, s dobre optimalizovaným dátovým centrom v Toronte, miestnym predajom + podporou, ich záväzok k spokojnosti zákazníka je pôsobivý.

Majú tiež špecifické plány hosťovania WordPress s neobmedzeným miestom na disku, bezplatné prevody WordPress zo starých hostiteľov, bezplatné doménové meno a podporu 24/7 WP. Len v prípade, že je váš cieľový trh v USA, majú tu tiež 3 servery.

Ponúkajú 3 hosting balíčky, ich najlacnejší plán začína iba 2,96 USD / mesiac (bola 7,95 $ / mesiac).

Pros:

 • Neobmedzené miesto na disku
 • Tím podpory a predaja v Kanade
 • Zadarmo doménové meno

5. Motor WP

Webové stránky: wpengine.com
Cena:
35 USD (USD)
Miesto na disku: neobmedzený
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

Logo WP Engine

WP Engine je lídrom na trhu, pokiaľ ide o spravovaný hosting WordPress (nemýľte sa so zdieľaným hostingom, ktorý podporuje WordPress, o čom sme doteraz hovorili). Spravovaní hostitelia sú zvyčajne drahší, pretože – ako už názov napovedá – spravujú oveľa viac ako len hosťovanie vašich stránok. Všetko v ich serverovom zásobníku je optimalizované pre WordPress a iba pre WordPress.

Ich podpora 24/7 sa samozrejme špecializuje na WordPress, čo im umožňuje vyriešiť akýkoľvek problém bez problémov. Okrem toho sa tiež starajú o všetky základné aktualizácie WordPress, takže sa nemusíte obávať. A keď ide o významnú aktualizáciu, v skutočnosti testujú web najskôr pred aktualizáciou, aby sa ubezpečili, že sa nič nerozbije, špičková služba. Majú tiež živú detekciu hrozieb v reálnom čase, aktívne blokujú útoky DDOS a dokonca aj opravia vaše stránky zadarmo, ak dôjde k ich napadnutiu …

To všetko viac ako odôvodňuje cenu! Zaujíma vás pokoj a môže ušetriť rozpočet?

Ich najlacnejší plán začína na USD $ 35 / mesiac.

Pros:

 • Vysoko výkonné servery
 • Vysoko špecializovaná podpora
 • Vysoký výkon

Zápory:

 • drahý

6. HostGator

Webové stránky: www.hostgator.com
Cena:
5,95 USD (USD)
Miesto na disku: neobmedzený
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

Logo HostGator

HostGator je veľmi starý, veterán v hostingovom priestore, vlastnil ho spoločnosť s názvom EIG, ktorá vlastní aj mnoho ďalších značiek hostingu, ako je BlueHost. Sú v poriadku, ak žijete v USA, pravdepodobne nie sú veľmi vhodné, ak žijete v Kanade, ale mohli by svoju prácu splniť, ak chcete, aby (napríklad pomocou niečoho CDN ako CloudFlare).

Majú špecifické hostingové plány WP, ktoré umožňujú 100k návštevníkom ich najlacnejší plán. Tieto balíčky sú úplne optimalizované pre WordPress a to ich zmení. Jednou z pozitív hostiteľa je ich rozmanitosť možností podpory, majú všetko od bežných živých rozhovorov, telefonických a podporných lístkov, cez videonávody a vedomostnú základňu..

Pros:

 • lacný
 • Dobrý zostatok nákladov a hodnoty

Zápory:

 • Žiadne servery v Kanade
 • Celkovo služby nižšej kvality

7. InMotion Hosting

Webové stránky: www.inmotionhosting.com
Cena:
7,26 USD (USD)
Miesto na disku: 40 GB
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

Logo InMotion Hosting

InMotion Hosting je známy pre obchodné hostingové riešenia, čo sa týka podpory a kvality, sú krokom nad obvyklým webhostingom. Majú tiež špecifické plány hosťovania WordPress, ktoré sú o niečo drahšie, ale ponúkajú 40 GB a až 20 000 mesačných návštevníkov.

Rovnako ako HostGator však nemajú v Kanade žiadne servery, takže ak chcete využiť ich plány, určite vám odporúčame povoliť CDN, aby maximalizoval rýchlosti z Kanady. Páči sa nám to, okrem obvyklých možností podpory, majú aj sekciu typu fóra založenú na komunite, kde môžu členovia navzájom zodpovedať otázky ostatných. Podpora bola vždy jedným z ich silných oblekov, takže to pravdepodobne nebudete potrebovať.

Pros:

 • Kvalitné služby
 • Veľká podpora

Zápory:

 • Žiadne servery v Kanade

8. Cloudways

Webové stránky: www.cloudways.com
Cena:
10 USD (USD)
Miesto na disku: 25 GB
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

Logo spoločnosti Cloudways

Cloudways, ako už názov napovedá, je predovšetkým o hosťovaní v cloude. Používajú dátové centrá iných poskytovateľov a umožňujú vám v nich nasadiť a spravovať aplikácie. Medzi ich partnerov patria Linode, Amazon AWS, Vultr, Digital Ocean, Stackpatch a Google Cloud Platform.

Aj keď to nie je špecifické pre WordPress, CloudWays ponúka niektoré exkluzívne funkcie WP, ako je vlastný doplnok cache a veľmi dobre optimalizované serverové balíčky. Jeden z ich partnerov má tiež server v Kanade, takže rýchlosť nebude problém.

Úžasná vec v službe Cloudways je ich škálovateľnosť, je veľmi plynulá. V porovnaní s vaším obvyklým poskytovateľom hostenia robia veci trochu inak, takže je tu malá krivka učenia … ale stojí to za to. Ich podpora je tiež prvotriedna a veľmi citlivá.

Pros:

 • Super škálovateľné
 • Viacerí poskytovatelia

Zápory:

 • Tad drahšie

9. Dreamhost

Webové stránky: www.dreamhost.com
Cena:
2,59 USD (USD)
Miesto na disku: neobmedzený
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

Logo DreamHost

DreamHost by bola ďalšou skvelou možnosťou, ak by ste bývali v USA (ale opäť môžete povoliť CDN a stále ich používať, ak chcete). Boli tu už celé veky a majú vynikajúcu povesť, a to tak z hľadiska kvality služieb, ako aj podpory (ktorú nezadávajú externe).

Majú viac konkrétnych programov WordPress, od plánov zdieľaného hostenia až po spravované plány WP, ktoré nazývajú DreamPress. Oba typy fungujú, ale DreamPress berie tortu s niekoľkými ďalšími funkciami WP. Ich základný program WordPress zahŕňa neobmedzený priestor na disku, hosťovanie SSD a dokonca aj 97-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Pros:

 • Kvalitné služby
 • Interná podpora

Zápory:

 • Žiadne servery v Kanade

10. Bluehost

Webové stránky: www.bluehost.com
Cena:
3,95 USD (USD)
Miesto na disku: 50 GB
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

Logo Bluehost

Kým BlueHost od začiatku ich nákupu nemal skvelý výkon, pomaly sa uplatnili s lepšou podporou a dôstojnými plánmi zameranými na WordPress, ktoré ponúkajú zvýšený výkon.

Ich plány WP zahŕňajú automatické aktualizácie WordPress, užitočné pracovné prostredie a okamžitú inštaláciu WordPress, keď sa zaregistrujete do jedného z ich plánov. Poskytujú tiež nepretržitú podporu s rôznymi možnosťami. A ak nemáte spokojnosť s ich službami, majú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí

Pros:

 • Konkurenčné ceny
 • Slušný pre weby WordPress

Zápory:

 • Žiadne servery v Kanade

Ako nájsť dobrého hostiteľa WordPress

Kanadský webhostingový telefón

Keď práve začínate a možno sa chystáte vytvoriť webovú stránku od nuly, veľa ľudí hľadá kanadského web hostiteľa, ktorý je lacný a robí svoju prácu, ale nie je príliš komplikovaný, aby ho mohli spravovať bez ďalšia pomoc. Ak neplánujete spustiť veľmi vlastnú a komplexnú webovú aplikáciu alebo platformu, ale skôr svoju obvyklú firemnú stránku, blog, obchod s elektronickým obchodom atď. Pokiaľ ide o CMS, WordPress je spôsob, ako ísť.

Spustenie je jednoduché a bezplatné na používanie, hoci veľa ľudí nemusí vedieť, či webové stránky, ktoré sa snažia vytvoriť, zaručujú použitie Spravovaného WordPress Hosting (drahší druh) alebo všeobecnejšieho zdieľaného hostenia, ktoré podporuje WordPress. (čo zvyčajne odporúčame). V tomto článku sa preto snažíme vysvetliť hostenie WordPress a WordPress a ukázať, čo hľadať v najlepších hostiteľoch WordPress, ktoré Kanada môže ponúknuť. Ako ste už povedali, ak ste v inej krajine, máme k dispozícii aj nasledujúce top porovnania hostingu WP. najlepší WordPress hostí Austráliu a najlepší UK WordPress hosting.

Vysvetlenie WordPress

WordPress je redakčný systém (v súčasnosti poháňajúci viac ako 25% celého internetu), ktorý môžete nainštalovať na väčšinu webových hostiteľov. Väčšina hostiteľov WordPress ponúka inštaláciu softvéru jedným kliknutím. A rovnako ako väčšina otvoreného softvéru je WordPress zadarmo pre bežnú populáciu. Vo všeobecnosti ide o platformu na vytváranie webových stránok pre malé a stredné firmy, blogy, obchody s elektronickým obchodom a dokonca aj pre fóra, pretože používanie a vytváranie a navrhovanie webových stránok je jednoduché.

Čo je to WordPress Hosting?

WordPress Hosting je pojem používaný na označenie akéhokoľvek poskytovateľa webhostingu, ktorý podporuje WordPress. Rôzni weboví hostitelia môžu samozrejme ponúkať rôzne typy hostingu, od zdieľaných po vps, dedikovaný hosting a cloud hosting. Všetko záleží na úrovni odbornosti a konkrétnych potrebách, ktoré má osoba pri vytváraní svojich stránok.

Keď sa rozhodnete pre hostiteľa WordPress, najčastejšie sa používa zdieľaný hosting (alebo lacný hosting WordPress :)). Tento typ hostingu umožňuje rôznym webovým serverom zdieľať jeden server, ktorý ohromne znižuje náklady. Aj keď existujú určité nevýhody tohto druhu hosťovania, stále existuje väčšina, pokiaľ ide o to, ako používatelia WordPress ukladajú informácie o svojich stránkach..

Lacný WordPress Hosting – klady a zápory

Pros:

 • Jednoduchá inštalácia a jednoduchá obsluha
 • lacný
 • Mnoho hostiteľov ponúka neobmedzené domény, e-maily, prevádzku na webe a úložisko
 • Viac prispôsobiteľné

Zápory:

 • Môže existovať strop pre neobmedzené funkcie hostenia WordPress
 • Zdroje sa zdieľajú s inými webovými stránkami
 • Ostatné weby na serveri môžu spomaliť vaše webové stránky

Funkcie, ktoré treba hľadať u kanadských hostiteľov WordPress

tvorba webových stránokTeraz, keď chápeme, čo je WordPress a ako to funguje, vidíme, čo robí niektorých hostiteľov WordPress vynikajúcimi od ostatných.

Na webe je k dispozícii nepreberné množstvo hostingových spoločností WordPress. Mnohé z nich ponúkajú funkcie, ktoré možno potrebujete a ktoré potrebujete, niektoré z nich nepotrebujete a niektoré z nich by mohli mať nepriaznivý vplyv na váš web a spôsob, akým ho môžete zostaviť..

Je dôležité zúžiť zoznam na niekoľko dôležitých funkcií, aby bolo ľahké zistiť, ktorí hostitelia sú dobrí a ktoré hostitelia nestoja za čas. Tu sú niektoré z funkcií, ktoré chcete hľadať v najlepších hostiteľoch WordPress:

Hosting domén

Všeobecne platí, že keď vyberáte hostiteľa programu WordPress, chcete nájsť hostiteľa, ktorý dokáže zaregistrovať aj doménové mená. Vaša doména hosting + je teda v tej istej spoločnosti a tým je podpora oveľa jednoduchšia.

Blog Hosting

Mnoho ľudí, ktorí sa pozerajú na hostiteľov WordPress, sa k nim prikláňajú kvôli svojim funkciám blogu, takže ide o to, že najlepší hostitelia programu WordPress budú mať funkcie, ktoré blogerom uľahčia stiahnutie a začatie používania programu WordPress bez meškania..

Poskytovatelia webhostingu by preto mali mať pre WordPress možnosť inštalácie jedným kliknutím.

E-mailové účty

S prispôsobenou doménou prichádza potreba osobného e-mailu. Špičkoví e-mailoví hostitelia programu WordPress povolia neobmedzené množstvo e-mailových účtov, takže vy a celý tím môžete komunikovať pomocou prispôsobených názvov domén..

Tieto e-mailové účty môžete nastaviť prostredníctvom ovládacieho panela počítača a budete ich môcť prepojiť s podnikovými aplikáciami.

Šírka pásma a miesto na disku

Ďalšou funkciou, ktorú je potrebné vyhľadať v hostiteľovi WordPress, sú neobmedzené funkcie, ako sú e-mail, ukladací priestor, domény, šírka pásma atď. Aj keď niektorí hostitelia sa môžu pochváliť týmito neobmedzenými funkciami, v skutočnosti môže existovať strop týchto funkcií, ktorý by mohol ovplyvniť spôsob fungovania vašich webových stránok..

Takže najspoľahlivejší hostitelia vás budú varovať, keď dosiahnete svoje limity a otvoríte dialóg o možnostiach škálovania. To platí najmä o podmienkach uloženia vašich webových stránok a šírky pásma, ktoré sa dajú pomerne ľahko využiť, pokiaľ nerozumiete svojim možnostiam a obmedzeniam..

Zabezpečenie hostingu WordPress

SSL sertifikujeKeď vytvoríte webovú stránku, chcete, aby bola bezpečná. Preto chcete hostiteľ, ktorý vám môže dať pokoj pri dychu pri spustení webovej stránky, aby ste vedeli, že nikto nemôže zmeniť váš obsah alebo ovplyvniť váš akýmkoľvek spôsobom bez vášho súhlasu.

Budete teda chcieť hostiteľa, ktorý ponúka okrem základných bezpečnostných taktík niektoré všeobecné záruky, ako sú aktualizácie softvéru, monitorovanie, certifikáty SSL zadarmo, ochrana DDoS. Hostiteľ by však mal byť schopný prinajmenšom aktualizovať softvér WordPress.

Rýchlosť hostenia

Najrýchlejší hostingové spoločnosti WordPress používajú CDN (ako sú tie, ktoré ponúkajú spravovaný hosting WordPress), ktorý umožňuje doručenie obsahu z vašich webových stránok do počítača návštevníkov webu od najbližšieho servera k ich umiestneniu..

To vedie k kratším dobám načítania a zvyšuje celkový dojem návštevníka. Je to mimoriadne dôležitá funkcia, najmä ak prevádzkujete webovú stránku elektronického obchodu.

Chráni vašich potenciálnych zákazníkov pred frustráciou a dokonca môže zvýšiť príjmy.

Umiestnenie servera

Aj keď je umiestnenie servera dôležité, nie je také dôležité, aké bývalo. Ak používate CDN ako CloudFlare, umiestnenie vášho dátového centra nemusí byť veľkým faktorom. Ak je to váš cieľový trh, je stále ideálne mať v Kanade dátové centrum.

Prevádzková doba servera

Sú chvíle, keď server príde čas. To je len povaha technológie. Chceli by ste sa však vyhnúť hostiteľovi, ktorý má nízku dobu prevádzky servera, pretože návštevníci vašich stránok môžu mať problémy s interakciou s vašimi stránkami, keď tam nie sú.

To, čo chcete hľadať v hostiteľovi WordPress, je prevádzka 99,9%, takže šanca, že akýkoľvek návštevník stránok nájde vaše webové stránky, bude nízka.

Zákaznícka podpora

možnosti podporyToto nie je niečo, čo je na prvom mieste pri výbere hostiteľa, ale môže to znamenať celý rozdiel, ak nemáte skúsenosti s tvorbou webových stránok a ak narazíte na problém s vaším webom..

Tým, že sa s tým niekto spojí, vám pomôže pochopiť, čo sa deje so serverom, na ktorom je váš web založený, alebo vám môže pomôcť vyriešiť problém, ktorý sa objavuje na vašom konci.

Zálohy systému

Pretože servery môžu zlyhať a môže dôjsť k nehodám, je dôležité vedieť, či váš hostiteľ dokáže zálohovať váš e-mail, databázu a web. Pretože ak dôjde k tragédii, v prípade najhoršej situácie budete môcť svoje stránky znova uviesť do prevádzky a skôr.

Takže chcete skontrolovať, či má váš hostiteľ automatické mesačné, týždenné alebo denné zálohy.

často kladené otázky

Ktorý hosting je najlepší pre WordPress Linux alebo Windows?

Aj keď je technicky možné spustiť WordPress na hosťovaní Windows, neodporúčame to. Najlepším hostiteľským prostredím na prevádzkovanie WordPressu je určite Linux a veľká väčšina inštalácií WordPress beží na Linuxovom hosťovaní (a v porovnaní s hostingom Windows je oveľa lacnejšia).

Môžem vytvoriť web WordPress bez hostenia?

Jo, na vytvorenie svojho webu môžete použiť WordPress.com, starajú sa o hosťovanie pre vás. Môžete to dokonca urobiť zadarmo, aj keď to má obmedzenia týkajúce sa dizajnu a značky (ako napríklad žiadna profesionálna webová adresa, mali by ste webovú adresu subdomény, ako napríklad yoursite.wordpress.com). Ich platené plány však ponúkajú väčšiu flexibilitu. Ďalším spôsobom, ako vybudovať web WordPress bez hostingu, je jeho skutočné hosťovanie na vašom počítači pomocou WAMP, ale to si vyžaduje podrobnejší sprievodca..

Môžem používať WordPress zadarmo?

Aj keď samotný WordPress je skutočne zadarmo, stále musíte platiť za doménové meno a hosting. Ak chcete stavať web WordPress zadarmo, budete musieť používať WordPress.com (nezamieňať ho s WordPress.org, čo je úplná verzia WP, ktorá sa má používať s hostiteľskými službami tretích strán), ktorá má bezplatnú plán.

Aký je najrýchlejší hosting WordPress?

Podľa nášho názoru sú najrýchlejšími hostingovými službami WordPress spravovaní poskytovatelia hostenia WordPress, ako sú Kinsta alebo Pressidium. Sú super rýchle a zameriavajú sa iba na hosťovanie webových stránok WordPress, ale prichádzajú s vyššími nákladmi.

Koľko stojí hosťovanie webovej stránky WordPress?

Koľko bude váš hosting stáť za hosťovanie stránok WordPress, bude závisieť od vašich potrieb alebo presnejšie od potrieb vašich webových stránok. Ak chcete hostiť webovú stránku alebo blog pre malé firmy, môžete ísť so zdieľaným hostingom, ktorý v priemere stojí okolo 5 USD / mesiac. Ak potrebujete hostiť web alebo fórum elektronického obchodu, možno budete musieť vyhľadať poskytovateľa hosteného WordPress, ktorý začína okolo 30 USD / mesiac.

Je WordPress ľahko použiteľný pre začiatočníkov?

WordPress sa veľmi ľahko používa ako začiatočník. Viac ako 30% internetu využíva WordPress az dobrého dôvodu. Je to jeden z najjednoduchších nástrojov na vytváranie webových stránok v okolí a má rozsiahlu komunitu, ktorá vám pomôže v prípade, že uviaznete. Existuje tiež veľa návodov dostupných online.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author