Najlepšie webhostingové služby pre Pakistan

Ako webová agentúra s množstvom webhostingových účtov (čiastočne na hosťovanie našich klientov a čiastočne preto, že máme veľa vedľajších projektov a radi experimentujeme ��), máme celkom dobrú predstavu o tom, čo definuje skvelého hostiteľa webových stránok..

Prešli sme si všetky naše účty, analyzovali, ktorí weboví hostitelia v Pakistane fungujú dobre (pomocou sledovania naživo) a ktoré nie (a prečo). Potom sme sa rozhodli postaviť túto masívnu porovnávaciu stránku, aby sme zdieľali to, čo sme našli, užívajte si!

Pre rýchlu orientáciu nájdete naše top 3 nižšie!

Web Hosting CompanyOverall RatingCena / mo.Servers po celom sveteVlastnostiReviewsWebsite
Logo hostinger 0,99 USD (obrovský 90% výpredaj)

 • Veľmi lacný
 • Super ľahké nastavenie
 • Responzívna podpora
 • Skvelý výkon a rýchlosť
 • Globálna sieť serverov
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí!

Hostinger Review
siteground2 3,95 USD (67% zľava iba na 1. faktúru)
 • Singapurské servery + globálna sieť
 • Cenovo dostupné
 • Skvelý výkon
Preskúmanie stránok
GreengeeksLogo 2,95 USD
 • Zelená hosting
 • Neobmedzené miesto na disku
Recenzia GreenGeeks

# footable_29032 td.ninja_column_3 {text-align: center; }

Informácie o našich recenziách hostingu

Pri písaní recenzií webhostingu pre Pakistan sme zvážili veľa faktorov.

Patria sem prevádzkyschopnosť, možnosti podpory a čas odozvy, rýchlosť, umiestnenie servera, jednoduchosť použitia, cena vs hodnota, miesto na disku atď.

Dva najdôležitejšie faktory, na ktoré sa zameriavame, sú podpora �� a rýchlosť ⚡.

Zoberme si napríklad rýchlosť webových stránok, vedeli ste, že 1-sekundové oneskorenie znamená zníženie počtu zobrazení stránok o 11%, to znamená, že viac ako 1/10 návštevníkov sa jednoducho otočí za každú sekundu, ktorú sa vaša stránka stále načíta … to je dôvod, prečo slušný web poskytovateľ hostingu je nevyhnutný!

Ako vidíte, kvalita vášho poskytovateľa webhostingu môže mať obrovský vplyv na potenciálny úspech vašich stránok!

Niekoľko stránok, na ktorých sa nachádzame:

Odporúčané na stránkach

Najlepšie web hosting Pakistan – 2020 Recenzie

Tu sú 10 najlepších recenzií webhostingu pre Pakistan, podrobnosti o ich nákladoch, možnostiach podpory a miesto na disku:

1. Hostinger – najlepší celkový webhosting

www.hostinger.com

Logo Hostinger

Cena: $ 0.99
Miesto na disku: 10 GB
Podpora: Live chat

Hostinger poskytuje jednu z najlepších webhostingových služieb s inštaláciou wordpressu na jedno kliknutie, ovládacím panelom vytvorenia a vynikajúcou zákazníckou podporou 24/7. Ich prémiový balík je dokonca lacnejší ako hosting GoDaddy a je ideálny pre majiteľov webových stránok v Pakistane.

Ich dátové servery sú umiestnené na celom svete vrátane USA, Singapuru a Európy. Ponúkajú úložisko SSD, ktoré vám pomôže rýchlo načítať vaše webové stránky odkiaľkoľvek na svete vrátane Pakistanu.

Technológia Hostinger

Hostinger má rôzne možnosti hostenia vrátane zdieľaného hostenia, hostingu WordPress, VPS a hostingu v cloude pre veľké webové stránky, ktoré vyžadujú vyššiu rýchlosť. Jediný zdieľaný plán hostingu spoločnosti Hostinger je ideálny pre začiatočníkov, pretože je lacný a ovládací panel je veľmi užívateľsky prívetivý. Majú tiež veľkú vedomostnú základňu, ktorá ich používateľov vedie týmto procesom. Svoju webovú stránku môžete zostaviť a spustiť veľmi rýchlo.

Majú tiež plány hostingu zamerané na majiteľov malých podnikov a rozsiahle webové stránky. VPS a cloud hosting ponúkajú veľké úložisko spolu s doplnkami pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte na načítanie webových stránok super zvukovou rýchlosťou.

Hostinger poskytuje záruku dostupnosti 99,9% a podľa nášho monitorovania používania dodáva na týchto 100%. V prípade akýchkoľvek problémov môžete priamo kontaktovať tím zákazníckej podpory, ktorý je k dispozícii 24 hodín na vyriešenie vašich problémov.

Keď sa pozriete na hodnotu, ktorú získate iba za 0,99 USD / mesiac, nemusíte sa ďalej zaoberať.

Pros

 • Vysoké rýchlosti načítania webových stránok
 • 24-hodinová podpora zákazníkov
 • Veľmi lacný
 • Globálna sieť serverov
 • Jednoduché nastavenie

Zápory

 • N / A

2. SiteGround – celkové umiestnenie na webe

www.siteground.com

Logo SiteGround

Cena: 3,95 USD
Miesto na disku: 10 GB
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

SiteGround je ďalšia veľmi uznávaná hostingová spoločnosť s viac ako 2 miliónmi domén pod jej pôsobnosťou. Je to tiež jedna z hostiteľských služieb oficiálne odporúčaná WordPress.org.

Najlacnejší plán hostenia (StartUp) programu SiteGround, ktorý je určený pre začiatočníkov, začína na $ 3,95 / mesiac (obnovuje sa na 11,95 $ / mesiac). Plán má hostiť 1 webovú stránku s 10 000 návštevníkmi a ponúka tiež bezplatnú inštaláciu WP, 10 GB priestoru, CDN, SSL, bezplatný e-mail a ďalšie. Ostatné plány (GrowBig a GoGeek) sú vhodné pre malé podniky v Pakistane s možnosťou hostenia neobmedzeného počtu webových stránok s prevádzkou viac ako 25 000 návštevníkov / mesiac. Tieto plány tiež ponúkajú dev nástroje, ktoré sú veľmi užitočné pre efektívny vývoj webových aplikácií.

Charakteristickou črtou hostenia SiteGround je jeho ultrarýchla sieť, ktorá je vybudovaná v službe Google Cloud. Ponúka vysokú rýchlosť načítania webových stránok s TTFB do 200 ms a štandardná stránka optimalizovaná na rýchlosť by sa mohla ľahko načítať pod 2 s. To je vynikajúce pre elektronické obchodovanie a obchodné weby, kde je rýchlosť stránky rozhodujúcim faktorom pri konverzii návštevníkov na zákazníkov. Navyše program SiteGround ponúka integráciu CDN, ktorá ponúka rovnakú rýchlosť blesku pre používateľov pripájajúcich sa z celého sveta.

SiteGround má vysoko pohotový tím zákazníckej podpory s nepretržitou prevádzkou, ktorý môže reagovať do 10 minút prostredníctvom živého chatu, telefónu a e-mailu..

Pros

 • Rýchly čas načítania webových stránok
 • CDN na optimalizáciu rýchlosti pre používateľov na celom svete
 • Dobrý rozsah bezpečnostných funkcií a denných záloh
 • Užívateľská palubná doska a ovládací panel

Zápory

 • Vysoké náklady, ešte vyššie náklady na obnovu

3. Greengeeks – najlepší zelený hosting

www.greengeeks.com

Logo GreenGeeks

Cena: 2,95 USD (USD)
Miesto na disku: neobmedzený
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

GreenGeeks je ďalšou dobrou voľbou hostingu. Jedná sa o „zelenú“ hostingovú spoločnosť, ktorá nakupuje energiu z obnoviteľných zdrojov certifikovanú v hodnote 300% spotreby energie z webových stránok. Jedná sa o najlepší ekologický hosting comapany nájdete medzi obrovský zoznam.

Dokonca aj najlacnejší plán hostenia GreenGeeks je dodávaný so základnými a výkonnostnými funkciami pre webové stránky. Môžete hosťovať 1 webovú stránku v základnom pláne s Unlimited Storage, Free CDN a Free Wildcard SSL. Rýchlosť webových stránok zvyšuje ich webový server LiteSpeed, Power Cacher a moderné úložisko SSD Raid-10. Kombinácia poskytuje rýchle pripojenie a čas načítania stránky aj pre veľké webové stránky. Plány GreenGeeks Pro a Premium ponúkajú ešte vyššiu rýchlosť a možnosť hostenia neobmedzeného počtu webových stránok.

Medzi ďalšie vysoko hodnotné funkcie, ktoré dostanete s hostingom GreenGeeks, patrí tvorca stránok s drag and drop, bezplatná migrácia webových stránok a e-mailové účty. Poskytujú 24/7 technickú podporu, ktorá je ideálna pre klientov, ktorí potrebujú osobnú technickú pozornosť na svoje problémy.

Pros

 • Rýchle načítanie
 • Šetrné k životnému prostrediu
 • Široký rozsah neobmedzených zdrojov vrátane miesta na disku

Zápory

 • Vysoké náklady na obnovu

4. Hosting A2 – najlepší hosting pre predajcov

www.a2hosting.com

Logo hostingu A2

Cena: 3,92 USD (USD)
Miesto na disku: neobmedzený
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

A2 Hosting hostí viac ako 500 000 domén a je obľúbenejší pre svoje zdieľané hostingové služby. Ich najlacnejší plán je dodávaný s 1 webovou stránkou, SSL zadarmo, neobmedzené úložisko SSD, Cloudflare CDN, podpora CMS, cPanel a pracovná stránka, ktorá zvyčajne nie je k dispozícii v základných plánoch iných hostingových služieb..

Servery hostingu A2 sú optimalizované pre webové stránky WordPress a poskytujú rýchly čas načítania. Automaticky optimalizuje web pomocou funkcií ukladania do vyrovnávacej pamäte a kompresie, aby sa dosiahol najlepší výkon. A2 má jedinečné vlastnosti, ktoré ostatní poskytovatelia hostingu neponúkajú v rovnakom cenovom rozpätí. Zahŕňa ukladanie do vyrovnávacej pamäte na strane servera, pracovnú plochu a doplnky na optimalizáciu rýchlosti pre WordPress. A2 by mohla byť vaša goto hostingová služba, ak ste nový blogger a hľadáte spoľahlivého poskytovateľa služieb so strednou cenou.

A2 Hosting má ďalšie výhody a vlastnosti pre ich vyššie plány. Poskytuje 20-násobné zvýšenie výkonu so servermi Turbo poháňanými APC / OPcache & Turbo Cache. Servery Turbo zvládajú pripojenia efektívnejšie a rýchlejšie. A rýchle načítanie rýchlosti významne prispievajú k SEO a užívateľské skúsenosti.

A2 Hosting má tiež 24-hodinový tím zákazníckej podpory, ku ktorému máte prístup prostredníctvom živého chatu alebo telefónu. Čaká sa však funkcia živého rozhovoru, ktorá môže byť frustrujúca.

Pros

 • Rýchle načítanie webovej stránky
 • Vysoké percento dostupnosti
 • Integrácia CloudFlare CDN
 • Komplexná škála neobmedzených zdrojov

Zápory

 • Podporu živého chatu je možné vylepšiť

5. Inspedium – miestny webhosting

www.inspedium.com

logo Inspedium

Cena: Rs. 128 Sk / mesiac
Miesto na disku: neobmedzený
Podpora: Telefón, Vstupenky

Inspedium je pakistanská hostiteľská služba so sídlom v Karáčí. Ponúkajú rôzne plány vrátane zdieľaného, ​​obchodného a distribučného hostingu. Inspedium má pôsobivú klientelu a hosťuje niektoré z najlepších webových stránok ako Geo.tv, Arydigital.tv atď..

Inspedium má pôsobivé vlastnosti vo svojom základnom hostingovom pláne, ktorý zahŕňa neobmedzený rozsah, neobmedzený prenos dát, SSL, bezplatný CDN na 1 webovú stránku. Majú tiež webový server litespeed pre rýchle pripojenie a načítanie stránky. Hosting plány sú tiež lacné začínajúce na Rs. 128 / mesiac a cena je jasne stanovená a na vašej faktúre sa nenachádzajú žiadne skryté poplatky.

Usporiadajú možnosti platby faktúrou aj prostredníctvom služieb EasyPaisa a Jazz Cash. Ak nemáte kreditnú kartu, môžete ľahko využiť miestne platobné možnosti.

Pros

 • Rýchle načítanie webovej stránky
 • cpanel
 • Dostupné ceny

Zápory

 • Nemusí byť vhodný na oslovenie medzinárodného publika

6. Kinsta – najlepšie spravovaný hosting WordPress

kinsta.com

logo kinsta

Cena: 30 USD (USD)
Miesto na disku: 10 GB
Podpora: Live Chat, Vstupenky

Kinsta je prémiová riadená hostingová služba WordPress založená na prémiovej sieti Google Cloud. Hosting serverov Google Cloud odlišuje spoločnosť Kinsta od tradičných zdieľaných a vyhradených hostingových služieb. Cloud hosting využíva priestor virtuálneho servera, ktorý je schopný škálovať a byť flexibilnejší, aby poskytoval vysoké rýchlosti načítania a tiež veľmi efektívne zvládal dopravné špičky..

Kinsta má na výber viac ako 20 umiestnení na serveri a najbližšie k Pakistanu je Bombaj, ktorý vašim návštevníkom poskytne bleskovú rýchlosť. Pokiaľ ide o rýchlosť, Kinsta je nad a za svojimi konkurentmi. Návštevníkom môže poskytnúť čas odozvy servera pod 50 ms. Môžete tiež využiť schopnosti CDN na zlepšenie časov načítania ešte výraznejšie.

Prevádzková doba je tiež veľmi pôsobivá na 99,9%, hoci za posledný rok dosiahli 100% prevádzkovej doby. Kinsta to zaisťuje nepretržitým monitorovaním a kontrolami dostupnosti každých minútu a rýchlo opravuje kódy reakcií na chyby za menej ako 30 minút. Okrem toho je to vysnívaný hostiteľ pre vývojárov s nástrojmi ako SSH access, Git a WP-CLI vo všetkých svojich plánoch od Starteru po Enterprise..

Všetky tieto prémiové funkcie sú však dostupné za cenu 30 dolárov mesačne v najzákladnejšom pláne pre 1 webovú stránku s 20 000 návštevníkmi. Hoci to nie je cenovo dostupné pre malé podniky, ale mohlo by byť ideálne pre rozsiahle stránky elektronického obchodu. Pretože Kinsta je optimalizovaná pre weby Woocommerce WordPress a mohla by ľahko spravovať zaťaženie stránok pomocou množstva doplnkov.

Pros

 • Jeden z najlepších hostiteľov webu WordPress
 • Rýchle načítanie webovej stránky
 • 100% dostupnosť od roku 2018
 • Užitočná a pohotová podpora
 • Kinsta používa prémiovú sieť Google Cloud

Zápory

 • drahý

7. HostPapa

www.hostpapa.com

Logo HostPapa

Cena: 3,95 USD
Miesto na disku: 100 GB
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

HostPapa sa predáva ako hostingové riešenie pre malé podniky. Má lacné plány hostenia a funkcie, ako je inštalácia WordPress jedným kliknutím, základný tvorca stránok, nemeraná šírka pásma atď..

HostPapa ponúka 3 druhy hostingových plánov: Starter, Business account a Business Pro account. Najlacnejšie začína na $ 3,95 / mesiac, ale má 3-ročný záväzok. Podnikateľský plán ponúka množstvo funkcií, ktoré zahŕňajú webový priestor, šírku pásma, domény a e-maily. Certifikát SSL a automatické aktualizácie dostanete iba vtedy, ak inovujete na účet Business Pro.

Zákaznícka podpora hostiteľa je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom živého chatu, telefónu a e-mailu. Funkcia live chatu nie je príliš užívateľsky prívetivá a kliknutím na ňu sa otvorí nová karta, kde sa musíte znova prihlásiť do svojho účtu HostPapa..

Pros

 • Dobrá rýchlosť načítania webu
 • Rozsah hostingových plánov s rôznymi funkciami
 • Podpora CMS ako WordPress a ďalšie
 • 24 hodín zákaznícka podpora

Zápory

 • Ceny nie sú priame a drahé na 1-ročné plány

8. Bluehost – dobrý webhosting pre začiatočníkov

www.bluehost.com

Logo Bluehost

Cena: 3,95 USD (USD)
Miesto na disku: 50 GB
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

Bluehost je jednou z najuznávanejších spoločností poskytujúcich webový hosting s viac ako 3 miliónmi hostených domén. Je to jedna z lacných hostingových služieb, ktorá ponúka cenovo dostupné cenové plány, a to bez akýchkoľvek skrytých poplatkov a bezplatnej registrácie domén počas prvého roka. Vďaka týmto funkciám je ideálny hosting pre nové webové stránky.

Bluehost má dátové centrá po celom svete vrátane Európy, Spojených štátov amerických a Ázie, čo znamená, že svojim návštevníkom môžete poskytnúť rýchle časy načítania a optimálne užívateľské skúsenosti. Tento webový hostiteľ môžete použiť na rôzne hostingové riešenia vrátane zdieľaného hostingu, cloudového hostingu, VPS, hostingu WooCommerce a hostenia WordPress..

K dispozícii sú tri plány: Basic, Plus a Prime. Základný plán je dodávaný s hostingom pre 1 webovú stránku as funkciami ako cPanel, úložisko 50 GB, inštalácie CMS jedným kliknutím, neobmedzený počet e-mailov, SSL zadarmo atď. Plány vyššej úrovne ponúkajú hosťovanie pre neobmedzený počet webových stránok s neobmedzeným ukladaním.

Jednou z poznámok je, že Bluehost nezahŕňa bezplatnú migráciu webových stránok, čo je funkcia, ktorú môžu existujúci vlastníci webových stránok potrebovať. Ale s množstvom nástrojov dostupných online na migráciu webových stránok by to nemal byť problém.

Pros

 • Rýchle pripojenie a načítanie webových stránok
 • Citlivá a užitočná podpora
 • Odporúča sa WordPress
 • K dispozícii je široká škála hostingových služieb

Zápory

 • Zvýšenie ceny obnovenia
 • Žiadna bezplatná migrácia stránok

9. Dreamhost

www.dreamhost.com

Logo Dreamhost

Cena: 2,59 USD (USD)
Miesto na disku: neobmedzený
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

DreamHost je jedným z najstarších poskytovateľov webhostingových služieb v tomto odvetví a hosťuje viac ako 1,5 milióna webových stránok vo viac ako 100 krajinách. Je to uskutočniteľná možnosť pre malých vlastníkov webových stránok s obmedzeným rozpočtom. Webové servery Dreamhost sa nachádzajú hlavne v USA, má však rýchle pripojenie a rýchlosť načítania webovej stránky by v Pakistane nemala byť problémom..

Dreamhost má rôzne možnosti hostenia, ktoré vyhovujú všetkým od začiatočníkov až po majiteľov malých firiem, webové stránky elektronického obchodu atď. Ponúkajú zdieľaný hosting, spravovaný hosting WordPress, VPS, dedikovaný serverový hosting a cloudhosting. Majú internú technológiu a sú veľmi spoľahlivou hostingovou spoločnosťou, ktorá udržuje vaše webové stránky v dobrom zdravotnom stave a je chránená pred škodlivým softvérom a vírusmi.

Starterový balíček DreamHost zahŕňa hosting pre 1 webovú stránku s neobmedzenou šírkou pásma a miesto na disku, SSL a 1-kliknutie na wordpress a ďalšie inštalácie CMS vrátane Wix a Weebly. Plány DreamHost sú relatívne prijateľné a nezvyšujú svoje poplatky za obnovenie systému ako väčšina ostatných hostiteľov. Štartovací balík je najlacnejším po hostiteľovi (2,59 $ mesačne – 3-ročný plán, 3,95 $ / mesiac – 1-ročný plán) spomedzi všetkých poskytovateľov hostingu uvedených tu, ak zahrniete náklady na obnovenie.

Dreamhost má veľmi chvályhodnú zákaznícku podporu. Ich podporný tím je technicky dôvtipný a problémy rieši veľmi profesionálne. Vaše problémy sa vyriešia do 24 hodín po zvýšení cestovného lístka.

Pros

 • Žiadny poplatok za obnovenie alebo skryté poplatky
 • Cenovo dostupné plány hostenia
 • Neobmedzená šírka pásma a miesto na disku
 • Podporuje rôzne CMS
 • Najlepšia podpora zákazníkov

Zápory

 • Priemerné percento dostupnosti je trochu nízke

10. CreativeOn – miestny webhosting

www.creativeon.com

logo Creativeon

Cena: Rs. 2650 ročne za slušný plán
Miesto na disku: 1 GB
Podpora: Telefón, Vstupenky

CreativeOn je miestna webhostingová spoločnosť so sídlom v Lahore v Pakistane. Má lacný zdieľaný hosting plány a tiež sa stará o malé podniky. Je hostiteľom webových stránok niektorých najlepších značiek Pakistanu, ako sú City 42, Servis, Master Paints atď.

CreativeOn ponúka rôzne hostingové riešenia: rozpočet, WordPress, obchod, VPS a tiež vyhradený server. Funkcie plánu rozpočtu sú trochu obmedzené, iba 1 GB miesta na disku a 10 GB šírky pásma za mesiac. Vysokoúrovňový plán WordPress obsahuje neobmedzené miesto na disku a 120 GB mesačnej šírky pásma.

Bezpečnostné funkcie, ktoré ponúka CreativeOn Hosting, sú obmedzené a nezahŕňajú certifikáty SSL ani riešenia SiteLock. SSL certifikát si musíte kúpiť osobitne. Získate však prístup k ďalším funkciám, ako je nastavenie e-mailového účtu a časté zálohy.

CreativeOn je dobrá nízkonákladová možnosť, ak hľadáte prácu s hostingovou spoločnosťou so sídlom v Pakistane. Budete mať tiež možnosť zaplatiť svoje účty za hosting prostredníctvom prevodu z miestneho bankového účtu alebo prostredníctvom EasyPaisa alebo Jazzcash. CreativeOn má tiež vyhradenú stránku zákazníckej podpory a pre svoje otázky môžete ľahko získať lístky.

Pros

 • lacný hosting webových stránok v Pakistane
 • Dobrý rozsah plánov hostenia
 • Dobrá rýchlosť načítania webovej stránky

Zápory

 • Obmedzené funkcie
 • Nízka šírka pásma a miesto na disku
 • Obmedzené bezpečnostné funkcie

Ako nájsť najlepší webhosting v Pakistane

Spýtajte sa sami seba, aký je účel vašej webovej stránky? Je to web s elektronickým obchodom s dennými transakciami alebo je to časopis, správa alebo pravidelný blog. Hostiteľská spoločnosť transakčnej webovej stránky by mala mať rozsiahle bezpečnostné prvky na ochranu citlivých informácií používateľov. Rozsiahle spravodajské alebo časopisecké stránky by sa mali zameriavať na hostingové služby s neobmedzeným ukladacím priestorom a šírkou pásma, pretože budú produkovať veľa obsahu a priťahujú veľkú návštevnosť..

Pred výberom hostiteľskej služby musíte mať na pamäti niekoľko faktorov. Ďalej uvádzame niektoré z týchto hľadísk pri výbere webhostingu v Pakistane.

Umiestnenie servera

Rýchlosť načítania webovej stránky je ovplyvnená umiestnením hostujúceho webového servera. V ideálnom prípade by hostiteľský server mal byť čo najbližšie k miestu, kde je cieľové publikum.

mapa umiestnenia servera

Žiaľ, v Pakistane sa nenachádza chvályhodná hostingová spoločnosť s hostingovými servermi. Ak je preto rýchlosť pre váš web veľmi dôležitá, mali by ste zvoliť hostingovú spoločnosť so servermi v Európe alebo Ázii, pretože je najbližšie k Pakistanu.

uptime

Prevádzková doba je meranie času, počas ktorého sú hostiteľské dátové centrá funkčné. Zvyčajne 99,9% dostupnosti znamená, že vaša webová stránka bude nažive väčšinu času v priebehu celého roka a počas nepárneho mesiaca môže dôjsť k výpadkom 1-2 minúty. Čím vyššie je percento dostupnosti, spoľahlivejšia je služba hostenia.

Percentuálny podiel dostupnosti 99,94% sa môže javiť ako vysoký, nie je však ideálny pre webové stránky s vysokým objemom prevádzky. Vyberte si hostingové služby s percentom dostupnosti najmenej 99,8%. Na našom hlavnom informačnom paneli sledovania nájdete všetky najlepšie hostingové spoločnosti, ktoré momentálne sledujeme.

Miesto na disku

Funkcia miesta na disku označuje množstvo údajov, ktoré môžete uložiť na hostiteľskom serveri. Údaje sú zvyčajne vo forme textu, obrázkov a videa. Ak máte webovú stránku bohatú na obsah, je najlepšie zvoliť hostiteľskú službu, ktorá ponúka neobmedzené ukladanie údajov. Vyhľadajte tiež technológiu ukladania údajov, ktorú hostiteľská spoločnosť používa. V súčasnosti je najlepšou technológiou SSD, ktorá poskytuje rýchle pripojenie a rýchlosti načítania.

Šírka pásma a prenos dát

Šírka pásma sa týka rýchlosti, akou sa údaje prenášajú používateľom. Keďže prenos údajov je množstvo údajov prenesených na používateľov. Základné hostiteľské plány zvyčajne obmedzujú množstvo prenášaných údajov. Ak ste začiatočník a na svoje webové stránky v počiatočných fázach nepritiahnete, môžete ísť so základným plánom lacného hostingu s obmedzením prenosu údajov. S rastom vašej webovej stránky sa môžete kedykoľvek presunúť na vysoko kvalitné plány s neobmedzeným prenosom údajov.

rýchlosť

Rýchlosť načítania webových stránok je rozhodujúca, ktorá by sa mala zohľadniť pri výbere hostiteľskej spoločnosti. Hostiteľské servery a ich umiestnenie sú základné faktory, ktoré ovplyvňujú rýchlosť vašich webových stránok. Merania, ako je Time To First Byte (TTFB), poskytujú dobrú indikáciu toho, ako rýchlo je pripojenie hostingového servera k dispozícii. Ideálny TTFB je pod 200 ms.

Rýchlosť servera

Ak ste e-commerce alebo značka, zvážte rýchlosť, pretože webové stránky s nízkou rýchlosťou tiež ovplyvňujú dôveryhodnosť značky a spôsobujú nízku interakciu..

podpora

Dobrá hostingová spoločnosť má vždy k dispozícii dobrú zákaznícku podporu, ktorá je ľahko dostupná a je schopná vyriešiť problémy s webom do 24 hodín. Väčšina spoločností poskytujúcich hosting ponúka podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom živého chatu, podporných lístkov, e-mailu alebo telefónu. Najlepšie je vyhnúť sa hostiteľskej spoločnosti, ktorá nemá k dispozícii dobrých podporných pracovníkov.

zabezpečenia

Vo všeobecnosti sú webové stránky náchylné na bezpečnostné problémy vo forme porušenia údajov, útokov DDOS, škodlivého softvéru a hackerstva. Dobrá webhostingová služba obsahuje funkcie, ktoré zahŕňajú skenovanie škodlivého softvéru a automatické aktualizácie, aby sa predišlo problémom so zabezpečením.

Certifikáty SSL

Certifikát Secure Sockets Layer (SSL) je štandardná bezpečnostná technológia, ktorá poskytuje šifrované spojenie medzi vašim webom a návštevníkmi. Vyhľadávacie nástroje, ako je Google, uprednostňujú webové stránky s certifikátmi SSL a hodnotia ich vyššie, aby svojim používateľom poskytovali bezpečné a dôveryhodné webové stránky.

SSL sertifikuje

Väčšina plánov hostenia obsahuje certifikát SSL zadarmo, čo je ideálne, ak máte obmedzený rozpočet. Poďme šifrovať je jednou zo spoločností, ktoré nadviazali partnerstvo s mnohými hostiteľskými spoločnosťami a rozdávajú certifikáty SSL zadarmo.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author