Najlepšie webhostingové služby pre Malajziu

Ako webová agentúra s množstvom webhostingových účtov (čiastočne na hosťovanie našich klientov a čiastočne preto, že máme veľa vedľajších projektov a radi experimentujeme ��), máme celkom dobrú predstavu o tom, čo definuje skvelého hostiteľa webových stránok..

Prechádzali sme všetkými našimi účtami, analyzovali sme, ktorí weboví hostitelia v Malajzii dobre fungujú (pomocou sledovania naživo) a ktoré nie (a prečo). Potom sme sa rozhodli postaviť túto masívnu porovnávaciu stránku, aby sme zdieľali to, čo sme našli, užívajte si!

Pre rýchlu orientáciu nájdete naše top 3 nižšie!

Web Hosting CompanyOverall RatingCena / mo.Servers po celom sveteVlastnostiReviewsWebsite
Logo hostinger RM2.99 (obrovský predaj)

 • Veľmi lacný
 • Super ľahké nastavenie
 • Responzívna podpora
 • Skvelý výkon a rýchlosť
 • Singapurské servery + globálna sieť
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí!

Hostinger Review
siteground2 3,95 USD (67% zľava iba na 1. faktúru)
 • Singapurské servery + globálna sieť
 • Cenovo dostupné
 • Skvelý výkon
Preskúmanie stránok
GreengeeksLogo 2,95 USD
 • Zelená hosting
 • Neobmedzené miesto na disku
Recenzia GreenGeeks

Informácie o našich recenziách hostingu

Pri písaní recenzií webhostingu pre Malajziu sme zvážili veľa faktorov.

Patria sem prevádzkyschopnosť, možnosti podpory a čas odozvy, rýchlosť, umiestnenie servera, jednoduchosť použitia, cena vs hodnota, miesto na disku atď.

Dva najdôležitejšie faktory, na ktoré sa zameriavame, sú podpora �� a rýchlosť ⚡.

Zoberme si napríklad rýchlosť webových stránok, vedeli ste, že 1-sekundové oneskorenie znamená zníženie počtu zobrazení stránok o 11%, to znamená, že viac ako 1/10 návštevníkov sa jednoducho otočí za každú sekundu, ktorú sa vaša stránka stále načíta … to je dôvod, prečo slušný web poskytovateľ hostingu je nevyhnutný!

Ako vidíte, kvalita vášho poskytovateľa webhostingu môže mať obrovský vplyv na potenciálny úspech vašich stránok!

Niekoľko stránok, na ktorých sa nachádzame:

Odporúčané na stránkach

Najlepšie webhosting Malajzia – Recenzie do roku 2020

Tu sú 10 najlepších recenzií webhostingu pre Malajziu, podrobnosti o ich nákladoch, možnostiach podpory a miesto na disku:

1. Hostinger Malajzia – najlepší celkový webhosting

www.hostinger.my

Logo Hostinger

Cena: RM2.99
Miesto na disku: 10 GB
Podpora: Live chat

Hostinger je najlepšia webhostingová služba dostupná pre Malajziu… vážne ponúkajú šialenú hodnotu za super prijateľné náklady, ich proces nastavenia je veľmi plynulý a bezproblémový a majú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí!

Majú výkonné dátové centrum v Singapure, ktoré využíva pevný disk SSD pre maximálny výkon. Pretože toto dátové centrum je blízko Malajzie, rýchlosť sa nestáva problémom.

Technológia Hostinger

Pokiaľ ide o typy hostenia, majú zdieľaný hosting (čo je to, čo väčšina ľudí potrebuje), cloud hosting, hosting WordPress a VPS hosting, ak potrebujete veľa energie. Môžu sa tiež postarať o vaše doménové meno, ak ste sa ešte nezaregistrovali.

Hostinger tiež ponúka záruku dostupnosti 99,9% (a dodáva). V prípade výpadkov sa môžete spoľahnúť na pohotovú a lokalizovanú zákaznícku podporu spoločnosti Hostinger, ktorá je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom živého chatu, a na vstupenky na podporu..

Pri pohľade na hodnotu, ktorú získate iba za RM2,99 / mesiac a kvalitu, ktorú poskytujú… je to úprimne nič netušiaci!

Pros

 • Vysoké rýchlosti načítania webových stránok
 • Veľká podpora
 • Veľmi cenovo dostupné
 • Globálna sieť serverov
 • Super ľahké nastavenie
 • 24/7 prístup k profesionálnej zákazníckej podpore

Zápory

 • N / A

2. SiteGround – celkové umiestnenie na webe

www.siteground.com

Logo SiteGround

Cena: 3,95 USD
Miesto na disku: 10 GB
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

SiteGround je renomovaná hostingová služba s dátovými centrami po celom svete. Vďaka tomu môžete cieľovému publiku poskytnúť rýchle časy načítania webovej stránky bez ohľadu na to, kde sa nachádzajú na svete.

Tento hostiteľ ponúka tri plány hostenia, StartUp, GrowBig a GoGeek. Všetky tieto plány sú relatívne prijateľné a všetky z nich poskytujú vysoko hodnotné funkcie. Medzi zdroje a funkcie, ktoré dostanete vo všetkých troch programoch, patrí nemeraný prenos, bezplatná inštalácia a automatické aktualizácie WordPress, bezplatný certifikát SSL, denné zálohy a neobmedzené databázy..

Všetky tri plány obsahujú aj bezplatnú funkciu CloudFare CDN, ktorá vám umožní ešte viac zvýšiť rýchlosť vašich stránok. Pomocou plánu spustenia môžete zaregistrovať iba jednu webovú stránku, ale v prípade programov vyššej úrovne môžete zaregistrovať neobmedzené webové stránky..

SiteGround má vysoko pohotový tím podpory, ktorý je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom živého chatu, telefónu a e-mailu. Posledne menovaný zvyčajne dostane odpoveď do desiatich minút.

Pros

 • Rýchle časy načítania webovej stránky
 • Vhodný na zacielenie na publikum kdekoľvek na svete
 • Cenovo dostupné a vysoko hodnotné hostingové plány
 • Komplexná škála bezpečnostných funkcií
 • Responzívny tím podpory, ktorý je ľahko prístupný

Zápory

 • Vysoké náklady, ešte vyššie náklady na obnovu

3. Greengeeks – najlepší zelený hosting

www.greengeeks.com

Logo GreenGeeks

Cena: 2,95 USD (USD)
Miesto na disku: neobmedzený
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

GreenGeeks je ďalšou životaschopnou možnosťou hostenia v Malajzii. Jednou z ich rozlišovacích vlastností je, že kupujú certifikáty obnoviteľnej energie v hodnote 300% ich spotreby energie. Spoločnosť potom exportuje túto energiu do siete, aby kompenzovala jej použitie.

Pokiaľ ide o výkonnosť stránok, ponuka GreenGeek je porovnateľná s ponukou vedúcich pracovníkov v tomto odvetví. Spoločnosť má viac dátových centier, úložné polia RAID-10 založené na SSD a integráciu CDN zdarma. V dôsledku toho môžete cieľovým publikám poskytnúť rýchle rýchlosti načítania a výnimočnú používateľskú skúsenosť kdekoľvek na svete.

Medzi ďalšie bezplatné, ale vysoko hodnotné funkcie, ktoré dostanete v rámci GreenGeeks Hosting, patrí vývojár stránok drag and drop, migrácia webových stránok do novej domény a e-mailové účty. Získate tiež neobmedzený webový priestor SSD, prenos údajov, databázy MySQL a domény.

Podpora, ktorú GreenGeeks ponúka, zahŕňa technickú podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni a podporu prostredníctvom živých chatov, telefonických a e-mailových lístkov. Vyššie uvedená podpora je ideálna pre klientov, ktorí potrebujú osobnú technickú pozornosť na svoje problémy.

Pros

 • Bezpečný a spoľahlivý webhostingový servis
 • 24/7 technická podpora
 • 300% kompenzované obnoviteľnou energiou
 • Vysoké rýchlosti načítania webových stránok
 • Široká škála neobmedzených zdrojov vrátane miesta na disku

Zápory

 • Žiadne dátové centrum v Singapure

4. Hosting A2 – najlepší hosting pre predajcov

www.a2hosting.com

Logo hostingu A2

Cena: 3,92 USD (USD)
Miesto na disku: neobmedzený
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

A2 Hosting je cenovo dostupná hostingová služba, ktorá ponúka komplexnú škálu výhod a funkcií. Medzi služby, ktoré poskytuje tento hostiteľ, patria zdieľaný hosting, možnosti plánu predajcu a možnosti VPS.

Táto služba je ideálna pre majiteľov malajzijských webových stránok, ktorí zacieľujú na publikum v juhovýchodnej Ázii, a to vďaka výkonným dátovým centrám hostiteľa v Singapure. Tento hostiteľ a jeho použitie úložiska SSD a CloudFare CDN umožňujú vysoké rýchlosti načítania, čo významne prispieva k hodnoteniu stránok s výsledkami vyhľadávania vo vyhľadávači a užívateľskému dojmu..

Medzi ďalšie funkcie, ktoré ponúkajú plány hostenia A2 Hosting, patrí bezplatná migrácia stránok, záruky vrátenia peňazí kedykoľvek a intuitívne používateľské rozhranie pre prihlásenie klienta. Okrem toho, A2 Hosting tiež poskytuje 99,9% záruku dostupnosti, čo je oveľa viac ako priemer. Toto vysoké percento dostupnosti je tiež základom spoľahlivosti tejto služby.

A2 Hosting má schopný tím podpory, ku ktorému máte nepretržitý prístup prostredníctvom živého chatu alebo telefónu. Ak máte problém so službou, môžete odoslať lístok. Čaká sa však funkcia živého rozhovoru, ktorá môže byť frustrujúca.

Pros

 • Rýchle načítanie webovej stránky
 • Vysoké percento dostupnosti
 • Intuitívne rozhranie pre prihlásenie klienta
 • Úložisko SSD s funkciou CloudFare CDN
 • Komplexná škála neobmedzených zdrojov

Zápory

 • Podporu živého chatu je možné vylepšiť

5. Shinjiru – miestny webhosting

shinjiru.com.my

Logo Shinjiru

Cena: RM192.36 / yr
Miesto na disku: 10 GB
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

Shinjiru je poskytovateľ hostingových služieb so sídlom v Malajzii, ktorý ponúka širokú škálu dostupných riešení a funkcií vlastníkom webových stránok, ktorí sú zacielení na miestne publikum. Medzi služby hosťovania, ktoré ponúka Shinjiru, patrí zdieľaný hosting, VPS a špecializované riešenia hostingu pre používateľov, ktorí majú vážne obavy o bezpečnosť stránok.

Shinjiru je tiež certifikovaným registrátorom domén. Poskytujú e-mailový hosting a ponúkajú bezplatné služby migrácie webových stránok. Spoločnosť má výkonné služby v Malajzii a poskytuje 99,9% záruku dostupnosti pre vyššiu mieru pokoja. Rýchlosť načítania Shinjiru je rovnaká ako u poprednejších poskytovateľov hostingových služieb, čo z neho robí dostupnú alternatívu pre miestne weby.

Tento hostiteľ ponúka tiež širokú škálu bezpečnostných funkcií, vrátane komplexnej siete na ochranu pred útokmi proti DDoS a monitorovania 27/7. Servery spoločnosti tiež obsahujú integrované núdzové prepnutie a špičkové bezpečnostné systémy.

Ak narazíte na problém s hostingom vašich stránok, môžete sa obrátiť na tím profesionálnej podpory Shinjiru, ktorý je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom živého chatu, e-mailu alebo telefónu.

Pros

 • Vynikajúce bezpečnostné funkcie vrátane ochrany pred útokmi anti-DDoS
 • Záruka 99,9% dostupnosti
 • Cenovo dostupné ceny s vysoko hodnotnými ponukami
 • Bezplatná migrácia stránok a registrácia domén

Zápory

 • Nemusí byť vhodný na oslovenie medzinárodného publika

6. Kinsta – najlepšie spravovaný hosting WordPress

kinsta.com

logo kinsta

Cena: 30 USD (USD)
Miesto na disku: 10 GB
Podpora: Live Chat, Vstupenky

Kinsta je riadený webový hostiteľ WordPress, ktorý ponúka komplexnú škálu nástrojov na správu WordPress a intuitívne a priame rozhranie. Špičková sieť služby Google Cloud napája všetky hostiteľské riešenia spoločnosti Kinsta, čo z nej robí ideálnu voľbu pre vlastníkov stránok WordPress.

Najvýznamnejšou výhodou tejto služby sú rýchle časy načítania, a to vďaka umiestneniu serverov, medzi ktoré patrí Singapur. Môžete tiež povoliť technológie CDN alebo caching, aby ste ešte viac skrátili čas načítania svojich webových stránok.

Kinsta ponúka 99,9% záruku dostupnosti, takže si môžete byť istí minimálnymi prestojmi. Od decembra 2018 však mala spoločnosť Kinsta 100% dostupnosť, čo je výsledok jej infraštruktúry hostenia v cloude.

Navyše vďaka pravidelným kontrolám dostupnosti a nepretržitému monitorovaniu môže tím spoločnosti Kinsta okamžite reagovať na kódy reakcií na chyby. Ak spoločnosť Kinsta problém nevyrieši do tridsiatich minút, pripíše na váš účet kredit.

Tím podpory spoločnosti Kinsta môžete kontaktovať prostredníctvom widgetu pre interkom, živého chatu a lístkov na podporu. Ich zákaznícka podpora je vysoko citlivá a môžete očakávať odpoveď do piatich minút od ich kontaktovania.

Pros

 • Jeden z najlepších hostiteľov webu WordPress
 • Rýchle načítanie webovej stránky
 • 100% dostupnosť od roku 2018
 • Užitočná a pohotová podpora
 • Kinsta používa prémiovú sieť Google Cloud

Zápory

 • drahý

7. HostPapa

www.hostpapa.com

Logo HostPapa

Cena: 3,95 USD
Miesto na disku: 100 GB
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

HostPapa ponúka základné hostingové služby s osobitným zameraním na trvalo udržateľné obchodné praktiky a ekologický hosting. Tento hostiteľ má k dispozícii tri plány na výber: účet Starter založený na cPanel, Firemný účet a Účet Business Pro.

Plán Starter ponúka mnoho funkcií vrátane nemeranej šírky pásma, bezplatnej domény a bezplatnej migrácie webových stránok. Získate tiež prístup k inštalácii WordPress jedným kliknutím a šifrovanie SSL, základného nástroja na tvorbu stránok s obmedzením na tri stránky..

Podnikateľský plán ponúka širokú škálu neobmedzených zdrojov, ktoré zahŕňajú webový priestor, šírku pásma, domény a e-maily. Certifikát SSL a automatické aktualizácie dostanete iba vtedy, ak inovujete na účet Business Pro.

Zákaznícka podpora hostiteľa je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom živého chatu, telefónu a e-mailu. Telefonická podpora je k dispozícii v 17 krajinách vrátane Malajzie. Funkcia živého rozhovoru však nefunguje a kliknutím na ňu sa otvorí nová karta, na ktorej sa musíte znova prihlásiť do svojho účtu HostPapa..

Pros

 • Slušné rýchlosti načítania webovej stránky
 • Vysoké percento dostupnosti 99,9%
 • K dispozícii je široká škála riešení hostenia
 • 1-Click funkcie inštalácie WordPress
 • Zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni

Zápory

 • Plány sú relatívne drahé
 • Funkcia živého chatu sa dá vylepšiť

8. Bluehost – dobrý webhosting pre začiatočníkov

www.bluehost.com

Logo Bluehost

Cena: 3,95 USD (USD)
Miesto na disku: 50 GB
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

Bluehost je jedným z najvýznamnejších poskytovateľov webhostingových služieb na svete a je spoločnosťou, ktorú WordPress odporúča pre svoj systém správy obsahu. Táto spoločnosť ponúka cenovo dostupné ceny, žiadne skryté poplatky a bezplatnú doménu pre prvý rok po registrácii.

Bluehost má dátové centrá v Singapure a Japonsku, čo znamená, že používateľom z tejto časti sveta môžete poskytnúť rýchle časy načítania a optimálne užívateľské skúsenosti. Tento hostiteľ môžete použiť na celý rad riešení hostenia vrátane zdieľaného hostingu, cloudového hostingu, virtuálneho súkromného servera, hostenia WooCommerce a hostenia WordPress.

K dispozícii sú tri plány: Basic, Plus a Prime. Základný plán zahŕňa hosťovanie iba pre jednu lokalitu, jednu doménu a 25 subdomén. Vďaka plánom vyššej úrovne získate hosting pre neobmedzený počet webových stránok s neobmedzenou šírkou pásma a webovým priestorom.

Môžete tiež zaregistrovať neobmedzený počet e-mailových účtov. Tieto plány nezahŕňajú bezplatnú migráciu webových stránok, čo je vlastnosť, ktorú môžu existujúci vlastníci webových stránok potrebovať.

Pros

 • Rýchle načítanie webových stránok
 • Komplexná škála neobmedzených zdrojov
 • Citlivá a užitočná podpora
 • Odporúča sa WordPress
 • K dispozícii je široká škála hostingových služieb

Zápory

 • Zvýšenie ceny obnovenia
 • Žiadna bezplatná migrácia stránok

9. Dreamhost

www.dreamhost.com

Logo Dreamhost

Cena: 7,95 USD (USD)
Miesto na disku: neobmedzený
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

DreamHost je jedným zo starších poskytovateľov webhostingových služieb v tomto odvetví a reálnou možnosťou pre malých vlastníkov webových stránok s obmedzeným rozpočtom. Tento hostiteľ má niekoľko serverov na viacerých miestach, ktoré umožňujú vysoké rýchlosti načítania.

Priemerná doba dostupnosti služby DreamHost je 99,4%. Tento percentuálny podiel nie je zlý v porovnaní s percentuálnymi podielmi poskytovateľov služieb nižších koncových služieb na trhu, ale existujú aj weboví hostitelia, ktorí neustále udržiavajú percentuálnu mieru dostupnosti 100%..

Jednou z výhod balíkov DreamHost je to, že zahŕňajú neobmedzenú šírku pásma a miesto na disku. Túto hostingovú službu môžete použiť aj s tvorcom webových stránok spoločnosti DreamHost, ako aj s produktmi, ako sú Wix a Weebly.

Medzi ďalšie funkcie, ktoré dostanete s touto službou, patrí inštalátor 1-Click, bezplatná doména, bezplatná ochrana súkromia, bezplatné zabezpečenie SSL, nastavenie WordPress a automatické zálohovanie. Plány DreamHost sú relatívne prijateľné a nezvyšujú svoje poplatky za obnovenie systému ako väčšina ostatných hostiteľov.

Pros

 • K dispozícii je široká škála funkcií s vysokou hodnotou
 • Neuplatňujú sa žiadne poplatky za obnovenie
 • Plány sú relatívne prijateľné
 • Neobmedzená šírka pásma a miesto na disku
 • Funguje dobre s niekoľkými tvorcami webových stránok

Zápory

 • Neobsahuje cPanel
 • Za migráciu webových stránok musíte zaplatiť
 • Priemerné percento dostupnosti je príliš nízke

10. Sempoi – miestny webhosting

sempoihosting.com

Logo Sempoi

Cena: RM500,00 / rok za slušný plán
Miesto na disku: 10 GB
Podpora: Telefón, Vstupenky

Sempoi Hosting je malajská hostingová spoločnosť, ktorá poskytuje širokú škálu spoľahlivých riešení hostenia a neobmedzených zdrojov. Sempoi Hosting nedávno aktualizoval svoje dátové centrá tak, aby zahŕňali webové servery LiteSpeed ​​a používanie SSD a databáz MariaDB. Výsledkom sú rýchle časy načítania stránok a optimálny užívateľský zážitok pre divákov v Malajzii.

Sempoi Hosting ponúka tri hostingové riešenia, flexibilné, eXtra a SupereXtra. Funkcie flexibilného plánu sú do istej miery obmedzené, iba 150 MB miesta na disku a 10 GB šírky pásma za mesiac. Plán SupereXtra obsahuje 10 GB miesta na disku a 100 GB mesačnej šírky pásma.

Bezpečnostné funkcie, ktoré dostanete so serverom Sempoi Hosting, sú obmedzené a nezahŕňajú certifikáty SSL ani riešenia SiteLock. Získate však prístup k neobmedzeným zdrojom, ktoré zahŕňajú e-mailové účty, MySQL, domény s doplnkom, parkovanie domén a účty FTP..

Sempoi Hosting sa môže zdať ako životaschopná možnosť z dôvodu nízkej ceny, ale hostingová služba ponúka iba jeden ročný fakturačný cyklus. Podpora navyše nie je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a podporu nemôžete kontaktovať prostredníctvom priameho rozhovoru.

Pros

 • Niekoľko neobmedzených zdrojov
 • Široká škála riešení hostenia
 • Relatívne rýchle načítanie webových stránok

Zápory

 • Obmedzené funkcie
 • Nízka šírka pásma a miesto na disku
 • Obmedzené bezpečnostné funkcie

Ako nájsť najlepší webhosting pre Malajziu

Pri výbere najlepšieho webového hostiteľa pre vašu webovú stránku v Malajzii musíte pochopiť ciele svojej vlastnej webovej stránky. Napríklad, ak chcete používať svoje stránky na transakcie a výmenu citlivých informácií, potrebujete hostiteľa, ktorý ponúka rozsiahle bezpečnostné riešenia.

Okrem toho by ste chceli, aby sa vaše webové stránky načítali rýchlo, a vaše stránky by mali byť schopné ľahko zvládnuť veľké objemy prenosu.

Ak chcete zabezpečiť, aby vaše webové stránky spĺňali tieto požiadavky, musíte mať na pamäti niekoľko faktorov. Pri výbere najlepšieho webhostingu sa zameriame na niektoré z najdôležitejších hľadísk.

Umiestnenie servera

Umiestnenie servera hostiteľskej služby je jedným z faktorov, ktoré určujú rýchlosť webových stránok. V ideálnom prípade by hostiteľ, ktorého vyberiete, mal mať server, ktorý je blízko vašej cieľovej skupine.

mapa umiestnenia serveraAk napríklad zacieľujete na publikum v Malajzii, váš hostiteľ by mal mať server v Singapure alebo Malajzii. Pre globálne publikum vyberte hostiteľa s celosvetovými dátovými centrami.

uptime

Prevádzková doba sa vzťahuje na čas, kedy sú dátové centrá vašej hostiteľskej služby v prevádzke, a má percentuálne meranie. Čím vyššie je toto percento, tým spoľahlivejšia je hostiteľská služba.

Percentuálny podiel dostupnosti 99,94% sa môže javiť ako vysoký, je však príliš nízky, ak má váš web vysoký objem návštevnosti. Držte sa hostingových služieb s percentom dostupnosti najmenej 99,8%. Tu môžete skontrolovať náš hlavný panel sledovania so všetkými hostiteľmi, ktorých momentálne sledujeme.

Miesto na disku

Miesto na disku udáva, koľko údajov môžete uložiť na svoje stránky vo forme textu, obrázkov a videí. Ak máte webovú stránku bohatú na obsah, vyhľadajte plány hostenia, ktoré ponúkajú neobmedzený úložný priestor. Okrem toho vyberte hostiteľskú platformu, ktorá používa jednotky SSD (Solid-State Drive), pretože tiež prispieva k rýchlosti webových stránok.

Šírka pásma a prenos dát

Šírka pásma je ďalším faktorom, ktorý ovplyvňuje rýchlosť načítania vášho webu a dojem používateľa. Ak máte obmedzenú šírku pásma, vaše stránky nemusia fungovať plynulo. Môžete tiež stratiť svoje hodnotenie Google a pomalé časy načítania môžu vašich návštevníkov frustrovať. Plány, ktoré ponúkajú neobmedzenú šírku pásma, sú najlepšou voľbou pre veľké webové stránky.

rýchlosť

Umiestnenie servera, šírka pásma a úložný priestor sú faktory hostingu, ktoré ovplyvňujú rýchlosť vašich webových stránok. Google chce ukázať svojim používateľom najlepšie výsledky pre ich otázky, a ak je vaša stránka pomalá, vyhľadávací nástroj posunie stránku v rebríčku tak, aby bola zaistená optimálna používateľská skúsenosť..

Rýchlosť servera

Dôveryhodnosť vašej značky môžu ovplyvniť aj pomalé webové stránky.

podpora

Ak sa pri hostovaní vašich webových stránok niečo pokazí, potrebujete okamžitý prístup k schopnému členovi tímu hostiteľa. Väčšina hostingových služieb umožňuje prístup k podporným tímom prostredníctvom živého chatu, telefónu, e-mailu alebo prostredníctvom vstupeniek na podporu. Ak chýbajú podporné služby hostiteľa, nezaregistrujte sa na ich služby.

zabezpečenia

Všetky webové stránky sú náchylné na bezpečnostné problémy a porušenia údajov, najmä od zlodejov, ktorí chcú prístup k citlivým informáciám. Ak je váš zákazník obeťou porušenia údajov, môže to poškodiť jeho lojalitu a ziskovosť. Poskytovatelia webhostingových služieb ponúkajú bezpečnostné funkcie, ktoré zahŕňajú skenovanie škodlivého softvéru a automatické aktualizácie, aby sa predišlo problémom s bezpečnosťou.

Certifikáty SSL

Certifikát SSL (Secure Sockets Layer) (SSL) poskytuje autentifikáciu vášho webu a umožňuje šifrované pripojenie. Vyhľadávacie nástroje ako Google hodnotia webové stránky s certifikátmi SSL vyššou v snahe maximalizovať hodnotu, ktorú poskytujú.

SSL sertifikuje

Väčšina bezplatných programov obsahuje certifikát SSL, ktorý je ideálny, ak máte obmedzený rozpočet. Poďme šifrovať je hlavná spoločnosť, ktorá rozdáva základné certifikáty SSL a partnerov s webhostingovými spoločnosťami.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author