Najlepšie spravovaný hosting WP

Ako webová agentúra s množstvom hostiteľských účtov (máme nespočetné množstvo vedľajších projektov a radi experimentujeme) vieme, že hosťujeme zvnútra. Jedno z našich najžiadanejších porovnaní je pre poskytovateľov spravovaných hostiteľov WordPress, takže sme ich zaokrúhlili nahor & skontroloval naše obľúbené položky. Užite si to!

Najlepšie spravovaný hosting WordPress: Náš top 5 – máj 2020

Hostingová spoločnosť WordPressOverall RatingCena / mo. (najlacnejšie dostupné) Disk SpaceFeaturesReviewsWebsite
KINŠTA 30 USD 3GB Zadarmo SSL a CDN pomocou platformy Google Cloud Platform Čítaj viac
wpengine 29 USD 10GB Popredný hráč na trhu v oblasti hostovania WordPress! (ak máte rozpočet) Čítaj viac
pressidium 21 USD 5GB Bezplatný SSL, bezplatná migrácia, veľmi škálovateľný = tento rýchlo rastie. Čítaj viac
zotrvačník 15 USD 5GB SSL zadarmo + ľahko škálovateľné (ďalšie funkcie pre web dizajnérov / agentúry)! Čítaj viac
siteground2 3,95 USD (67% zľava) 10GB Výkonný, rýchly, oficiálne odporúčaný WordPress! + Veľmi cenovo dostupné = Win! Čítaj viac

Nie je ľahké nájsť slušného hostiteľa programu WordPress, ktorý je skutočne cenovo dostupný, a pokiaľ nie ste sprievodcom programom Excel, môže byť trochu ohromujúci porovnaním všetkých rôznych funkcií hostingu (ako sú napríklad náklady na šírku pásma, miesto na disku, použiteľnosť, podpora, recenzie, atď.).

Spravovaní hostitelia WordPressu sú vo všeobecnosti určite drahší ako vaši bežní zdieľaní hostitelia (s výnimkou SiteGround), ale úroveň podpory a výkonu, ktorú získate, je dosť úžasná.! 

Nasledujúcich 5 sú našimi osobnými obľúbenými. Použili sme nasledujúce kritériá na zoradenie najlepšie spravovaných hostiteľov WP: Jednoduchosť použitia, dostupnosť a výkon / výkon. Užite si to!

Matthew Rogers
Hosting editor

Porovnanie riadeného hostenia WP: Náš Top 5 Podrobný

1.Rozsah stránok

Toto je naša najobľúbenejšia hostingová spoločnosť, ktorá je lacná, má veľmi výkonné servery (na celom svete), a čo je najdôležitejšie, podpora je prvotriedna.

Čo sa týka funkcií WordPress, ich GrowBig plán je dodávaný so SuperCacher – interným systémom cachovania systému SiteGround, ktorý masívne zrýchľuje výkon všetkých stránok WordPress. Majú tiež automatické aktualizácie WP, bezplatné SSL, bezplatné migrácie WordPress atď.

SiteGround tiež prichádza vysoko odporúčané WordPress (môže to požadovať iba veľmi málo hostiteľských spoločností!), toto je absolútne bez premýšľania! ach, + majú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí!

Majú 3 hostingové plány, ich najdostupnejší plán začína iba 3,95 $ / mesiac (67% zľava z obvyklej ceny)! 

siteground2

  Výherca – 9,6/10

Jednoduchosť použitia

95%

cenová dostupnosť

92%

Výkon / výkon

90%

2. Zotrvačník

Zotrvačník je podľa nášho názoru najlepšou voľbou pre webové agentúry a predajcov! Na svojom webe si musíte skontrolovať sadu funkcií, ale tu sú niektoré z našich obľúbených upozornení.

Silne sa zameriavajú na zlepšenie vášho pracovného postupu so svojimi hosťujúcimi klientmi, takže zahŕňajú veci, ako sú napríklad Blueprints (Zbaľte spoločné témy a doplnky ako štartovacie súpravy pre budúce projekty.), Staging (Vykonajte zmeny na stránkach & otestujte pred zverejnením zmien), klonovanie stránok, prevod fakturácie vašim klientom, spolupráca bez zdieľania hesiel a oveľa viac.

Ponúkajú rôzne hostingové balíčky pre jednotlivcov a agentúry, ich najlacnejší plán začína iba $ 14 / mo

Jednoduchosť použitia

95%

cenová dostupnosť

85%

Výkon / výkon

93%

3. Pressidium

Nie také známe, ale veľmi dobré! Táto stránka sa teraz v skutočnosti prevádzkuje na Pressidiu. Aj keď sú drahšie ako niektoré iné, vyrovnajú sa to so svojimi šialenými nastaveniami servera.

Medzi funkcie patrí automatické škálovanie (napr. Dopravné špičky nie sú problémom, architektúra sa prispôsobuje podľa toho), zálohy mimo lokality (milovať túto), pracovné miesta, automatické aktualizácie, dynamické vyrovnávanie záťaže, veľmi agresívne ukladanie do pamäte, úžasné CDN, zoznam pokračuje & na. Vážne, ak máte rozpočet, zaregistrujte sa!

Ich najlacnejší plán začína na $ 21 / mesiac

Jednoduchosť použitia

95%

cenová dostupnosť

80%

Výkon / výkon

93%

4. Motor WP

WP Engine je stále aktuálnym lídrom na trhu, pokiaľ ide o mainstreamové spravované hostiteľov wp, a to z dobrého dôvodu. Majú zabudovaný vlastný systém ukladania do vyrovnávacej pamäte, ktorý slúži na rýchle zobrazovanie stránok (nazývaný EverCache), a v kombinácii s ich CDN sú jednou z najrýchlejších spoločností poskytujúcich WP v okolí!

Majú všetky základné informácie, ako sú automatické aktualizácie, špecializovaná podpora 24/7 WP, inscenácia atď. … ale majú tiež detekciu hrozieb v reálnom čase, aktívne blokujú útoky DDOS a dokonca opravia vaše stránky zadarmo, ak je to hacknuté … pekne upravené.

To všetko viac ako odôvodňuje cenu! Zaujíma vás pokoj a môže ušetriť rozpočet?

Ich najlacnejší plán začína na 29 dolárov mesačne

Jednoduchosť použitia

95%

cenová dostupnosť

75%

Výkon / výkon

93%

5. KINŠTA

Spoločnosť Kinsta nedávno vylepšila svoje plány, má všetky funkcie, ktoré má každý iný hostiteľ WP, a ponúka bezplatnú ssl a CDN zadarmo prostredníctvom KeyCDN!

Ich najlacnejší plán začína na 30 dolárov mesačne

Jednoduchosť použitia

92%

cenová dostupnosť

75%

Výkon / výkon

95%

Spravované hosting WordPress: Podrobnosti

Rastúca popularita WordPressu viedla k zvýšenej špecializácii WordPress. Mnoho rôznych poskytovateľov hostiteľa na webe sa nedávno rozhodlo zamerať sa na WordPress. To znamená, že títo poskytovatelia navrhli najoptimálnejšie platformy pre weby WordPress. Tieto platformy vám pomôžu spravovať viac technických aspektov a funkcií programu WordPress, aby ste mohli zložiť záťaž zo svojej dosky. Vďaka nastaveniu vášho webu vánok!

Denné zálohy, aktualizácie WordPress, škálovateľnosť a bezpečnosť sú všetky funkcie, na ktoré sa vzťahujú spravovaní poskytovatelia hostenia WordPress. Aj keď pôsobia ako recepčný pre technickú šibenicu, môžete slobodne pokračovať v tom, čo robíte najlepšie; zdieľanie a vytváranie fantastického obsahu. V závislosti od spoločnosti (obvykle so sídlom v USA) môžu tiež poskytovať možnosti zdieľaného hostingu, vyhradeného hostingu, cloudového hostingu a prípadne aj hosťovania ďalšieho predajcu..

Spravovaní hostitelia sú tiež navrhnutí tak, aby zvládli dostupnosť a rýchlosť stránok. Mnoho z týchto spoločností využíva ukladanie do vyrovnávacej pamäte na úrovni servera a vlastní CDN pre ľahkosť. To znamená, že sa nebudete musieť spoliehať na doplnky do vyrovnávacej pamäte. Platformy ako sú tieto umožňujú tým, ktorí majú príliš málo času alebo žiadne technické zázemie, aby mohli svoje stránky spravovať tak, ako chcú, bez obáv.

Prečo potrebujete Managed WordPress Hosting?

Prevádzka stránky alebo blogu WordPress s aktívnym zapojením na plný úväzok nie je ľahká práca. Je to časovo náročné a vyžaduje si veľa pozornosti. Je to dosť zaťaženie na zvládnutie sociálnych médií, dizajnu webových stránok, obsahu a marketingu. Snaha o prevzatie technických aspektov prevádzkovania stránky môže byť príliš veľká. Možno ste sa už začali obávať, pretože vaše stránky začali získavať väčšiu návštevnosť.

Ako vlastník firmy máte iba dve možnosti, ako udržať krok s rastúcou stránkou. Vyhľadajte buď samostatne ovládané riešenie alebo si najmite iného člena tímu, ktorý vám zaistí technické aspekty. Pri hľadaní riešení vás môže váš výskum priviesť k riadenému hosťovaniu. Tento typ webhostingu sa zvyčajne odporúča, pretože mimoriadna starostlivosť odstraňuje veľa potenciálnych bolestí hlavy týkajúcich sa zálohovania, aktualizácií a zabezpečenia..

V súčasnej dobe je väčšina týchto spoločností poskytujúcich webhosting k dispozícii za pomerne prijateľné ceny, hoci sa môžu líšiť v závislosti od funkcií, starostlivosti a surových serverových zdrojov, ktoré každá stránka získa. To isté platí pre najatú ruku a títo odborníci budú vždy stáť viac, ako je váš priemerný webhosting. Ak je cena jednou z vašich hlavných priorít, môžete namiesto spravovaného hostenia zvážiť zdieľaný hostingový účet.

Podobne ako mnoho iných ste už pravdepodobne zvážili všetky uvedené skutočnosti a položili si niekoľko nasledujúcich otázok; naozaj to potrebujem? Prečo sú niektoré stránky také drahé, zatiaľ čo iné sú lacné? Stojí to za problémy s registráciou? Tieto platformy sú dobrým riešením pre nových vlastníkov alebo jednotlivcov, ktorí už riadia veľké alebo stredné podniky. Keď vaše stránky začnú získavať väčšiu návštevnosť, bude ťažké udržať krok s nimi.

Ak máte problémy pri rozhodovaní, či túto službu potrebujete, prečítajte si a využite náš rozsiahly prieskum výhod a nevýhod hostenia WordPress, ako aj očakávaní od dobrého hostiteľa WordPress..

Výhody a nevýhody Managed WordPress Hosting

Aj keď sa riadený hosting javí ako perfektný obchod, v skutočnosti to nie je pre každého. Líšia sa medzi spoločnosťami, ale na veľmi základnej úrovni by mal hostiteľ zabezpečiť ľahké použitie, výkon, dostupnosť a výkon. Hlavnou myšlienkou riadeného hosťovania je, že vlastník webových stránok sa môže zamerať skôr na marketing a tvorbu obsahu, než na iné časovo náročné aspekty. Je dobré oboznámiť sa s rozdielmi v balíčkoch, ktoré každý z týchto hostiteľov ponúka.

výhody

Neuveriteľná rýchlosť

Rýchlosť webových stránok hrá veľkú úlohu v úspechu a hodnotení stránok. Ak je vaša rýchlosť nízka, môžete pri zlepšovaní rýchlosti pomôcť urobiť veľa vecí, ako je implementácia doplnku pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte alebo použitie doručovacej siete pre obsah, ako je MaxCDN. Realizovateľnou možnosťou je dokonca zníženie veľkosti obrazových súborov. Ale pre tých z vás, ktorí nemajú čas na vykonanie týchto úprav, sa riadení hostitelia WP postarajú o všetky optimalizácie rýchlosti pre vás, čo je super užitočné, ak prevádzkujete ťažké témy, ako je napríklad téma WordPress pre nehnuteľnosti, alebo téma WP. pre fotografov, ktorí ukladajú veľa fotografií.

Umožňujú ukladanie do pamäte cache priamo na úrovni servera, takže na ukladanie do pamäte cache nemusíte závisieť od žiadnych doplnkov tretích strán. Ich servery sú tiež špeciálne nakonfigurované pre WordPress. To umožňuje, aby vaše stránky udržali krok s funkciou bez ohľadu na to, ako bláznivá je prevádzka. Takže bez ohľadu na to, či vaša premávka pochádza z New Yorku, Houstonu alebo Chicaga, rýchlosť načítania nebude problém.

zabezpečenia

Ľudia začínajúci so správou stránok často zabúdajú, že potrebujú chrániť svoje aktíva. V dnešnej dobe je bezpečnosť všetko. Ak so svojím webom manipulujete sami a nemáte žiadne bezpečnostné skúsenosti, vaše stránky a vaše informácie môžu byť náchylné na útoky. Na weby WordPress sa často zameriavajú hackeri a roboti (vzhľadom na to, koľko stránok používa platformu). Tieto nebezpečenstvá sa môžu vyskytovať v akejkoľvek forme, ako je malware, vírusy a pokusy o prienik.

Toto nebezpečenstvo vás ovplyvňuje ako vlastníka, ale tiež ovplyvňuje návštevníkov vašich stránok. Tieto útoky môžu viesť k úplne ohrozenému systému alebo webu. Veľká výhoda práce s hostiteľom WordPress znamená, že ste chránení pred týmito možnosťami. Ste dokonca chránení pred útokmi odmietnutia služby alebo DDoS. Tieto stránky zabezpečujú, že máte neuveriteľne prísnu úroveň zabezpečenia, ktorá zostáva aktívna a zapojená, a aktívne preveruje vaše stránky, či neobsahujú upravené súbory každý deň..

Automatické aktualizácie

Snaha držať krok s marketingom a riadením môže byť fuškou. Ak nepoužívate spravovaného hostiteľa, ste zodpovedný za aktualizáciu svojich stránok. Aktualizácie sú rozhodujúce pre udržanie rýchlej stránky a zabezpečenie všetkého bezpečia. Spravovali ste weboví hostitelia, ktorých sa týkajú, aktualizujú všetky základné doplnky a samotný WordPress vždy, keď je vydaná nová (stabilná) verzia..

Hostiteľ WordPress okrem toho automaticky aktualizuje vaše základné súbory na najnovšiu verziu. To je neuveriteľne prospešné, pretože čakacia doba je odstránená. Súbory sa aktualizujú v presnom okamihu vydania. Pomáha to eliminovať aktualizáciu tretích strán a akékoľvek ďalšie súvisiace náklady.

Žiadne prestoje

Spravovaní hostitelia zvyčajne disponujú lepšou infraštruktúrou v prípade, že dôjde k výpadku amerického servera (zálohovanie slúži iba na prevzatie), čo znamená, že je podporovaná prevádzka 99,9%..

Technická podpora

Samotné to je vyčerpávajúci zážitok, keď sa niečo pokazí. Ak spravujete svoj web sám a tento server klesá, trvá príliš dlho, kým sa vyrovnávacia pamäť začne alebo nefunguje iným spôsobom, ste jediný zdroj, ktorý máte. Vaše stránky môžu priniesť prinajmenšom prestoje, stratiť informácie alebo dokonca stratiť hodnotenie kvôli problémom. Návštevníci stránok očakávajú pri navigácii určitú úroveň kvality. Je menej pravdepodobné, že sa vrátia, ak majú technické ťažkosti.

Výhodou práce s riadeným hostiteľom WordPress je zabudovaná technická podpora, ktorá je dodávaná s väčšinou balíkov (s hostiteľmi vyššej triedy, ktorí ponúkajú podporu v USA). Často pracujú 24 hodín denne, 7 dní v týždni, takže akékoľvek problémy sa dajú vyriešiť rýchlo a obratne. Všetky otázky týkajúce sa vývoja, vylepšení, rýchlosti alebo aktualizácií je možné zodpovedať rovnako ako problémy.

Denné zálohy

Rovnako ako aktualizácie, zálohy môžu byť rovnako náročné na čas. Snažiť sa držať krok s každým jednotlivým technickým aspektom je náročná hra a zálohy sú nevyhnutné na zabezpečenie toho, aby sa zabránilo úplnej strate stránok. Rovnako ako zálohovanie telefónu, zálohovanie zaisťuje, že ak sa niečo stane, je tu slušný východiskový bod na vyzdvihnutie.

Vďaka spravovanému hostiteľovi WordPress sa už nikdy nebudete musieť nadvihnúť prstom. Hostuje záložné weby každý deň, takže všetky údaje sú úplne a vždy bezpečné. Pri skutočne dobrých hostiteľoch existuje často nastavenie na jednoduché obnovenie stránky WordPress na zálohu z predchádzajúceho dňa, vďaka čomu je neuveriteľne užívateľsky príjemný.

Vývojové alebo „dev“ nástroje

Po vytvorení webu je cieľom väčšiny vlastníkov stránok jeho posunutie na najvyššiu možnú kvalitu a funkčnosť. Najpremyslenejšie a dobre naplánované stránky s užívateľsky prívetivým a riadeným obsahom sú najvyššie. So správnymi vývojovými nástrojmi je jednoduché priniesť vaše stránky na takú úroveň úspechu.

Vývojové nástroje sú nevyhnutné pre správne budovanie a vylepšovanie staveniska. Tieto nástroje vám pomôžu navrhnúť a ladiť vaše webové stránky. Ladenie je dôležitým aspektom prevádzkovania webu, pretože ak sa vaši návštevníci stretnú s chybami, je menej pravdepodobné, že vaše stránky vrátia alebo dôverujú. Vďaka hostiteľovi WordPress sú všetky nástroje vo vašich rukách pre ľahší prístup.

Pracovné nástroje

Tento nástroj, rovnako ako vývojové nástroje, vám pomôže otestovať vaše stránky najskôr pred odovzdaním živého obsahu. Pracovné nástroje vám pomôžu vyhnúť sa nesprávnemu odovzdaniu, pretože môžete vidieť, ako sa v reálnom živote odohrávajú nové trendy, dizajn alebo funkcie. Kedykoľvek by ste chceli vyskúšať úplne nový doplnok, tému alebo dizajn, môžete ho jednoducho vyskúšať a až potom nastaviť do kameňa..

Pracovné nástroje sú užitočné aj na rýchle a jednoduché zmeny. Tieto funkcie tiež poskytujú bezpečné odstránenie a pomáhajú vám vyhnúť sa náhodnému nahraniu. To všetko je v prospech lepšieho hodnotenia a prevádzky vašich stránok.

nevýhody

stanovenie ceny  

Náklady na poskytovateľov spravovaných webhostingov sa určite veľmi líšia, od nízko koncových webových stránok založených na USA až po Kinsta za 100 dolárov / mesiac

Niektoré hostingové spoločnosti môžu poriadne udrieť okolo 80 – 120 dolárov / mesiac. To môže byť vážnou nevýhodou pri práci s hostiteľom. Výber sa však vždy presne prispôsobí vašim potrebám. Môže to v plnej miere stáť za investíciu.

limity

Aj keď sú hostitelia WordPress považovaní za neobmedzené, existujú určité obmedzenia týkajúce sa používania doplnkov. Väčšina hostiteľov nepovoľuje doplnky, ktoré spotrebúvajú veľa zdrojov. Sú to doplnky typu W3 Total Cache alebo WP Super Cache. Toto sa považuje za problém pre mnohých používateľov, ktorí uprednostňujú použitie týchto doplnkov.

Rozdiely rozhrania

Ďalšou vecou, ​​ktorú si treba dať pozor, sú problémy, ktoré sa môžu vyskytnúť pri prepínaní typov hostiteľov.

Niekedy pri prechode z riadeného hostenia na zdieľaný hosting alebo naopak niektoré používateľské portály nefungujú rovnako. Návštevníci a vlastníci stránok môžu tento ťažký a nežiaduci problém nájsť. 

Funkcie, ktoré treba skontrolovať pri hľadaní najlepšie spravovaného hostiteľa WordPress

Webhosting prináša množstvo dôležitých rozhodnutí. Pri renovácii vášho webu alebo pri jeho prvom vytvorení existuje veľa faktorov. Naštartovať to znamená zvážiť každú jednotlivú technickú zodpovednosť a nenechať kameň bez kameňa. Akonáhle ste úplne prišli na to, čo chcete, aby vaše stránky obsahovať, rovnako ako váš spôsob webhostingu, musíte zúžiť právo poskytovateľa. Mali by to byť spoločnosti, ktorým môžete úplne dôverovať svojim stránkam a ich blahu. Pred prijatím konečného rozhodnutia je potrebné zvážiť niekoľko faktorov:

Umiestnenie servera

Fyzické umiestnenia servera môžu priamo ovplyvniť rýchlosť načítania vašich stránok. Ak je server v USA a rovnako ako vy aj návštevníci, je pravdepodobné, že sa k nim budú môcť pristupovať rýchlejšie. Ak je server značne ďaleko, návštevníci môžu mať problémy s načítaním, čo môže viesť k zníženiu hodnotenia a zapojenia. Uistite sa, že spoločnosť, do ktorej sa prihlasujete, má primerane umiestnené servery (napr. Vyberte si server, ktorý je najbližšie k vášmu cieľovému trhu) a v ideálnom prípade CDN, ktoré tento problém rieši distribúciou vášho webu v sieti globálnych uzlov, z ktorých je kópia stránka môže byť doručená.

Obmedzenia skladovania

Hostitelia webových stránok sa vás niekedy snažia ušetriť na menšom úložnom priestore, ako bolo sľúbené. Priestor nie je vhodný na hosťovanie vašich webových stránok, ak nie je k dispozícii dostatok miesta, nebudú hostené správne. Predtým, ako pristúpite k akýmkoľvek zmluvám, nezabudnite skontrolovať, či pridelený úložný priestor spolupracuje s vašou webovou stránkou na vami zvolenom pláne.

Rozsah podpory

Aj keď sa váš vybraný poskytovateľ môže pochváliť technickou zákazníckou podporou so sídlom v USA, môže mať obmedzujúce hodiny alebo požiadavky. V niektorých prípadoch sú za prístup k podpore potrebné ďalšie poplatky. Najlepší poskytovatelia hostenia WordPress majú podporu 24/7, takže môžete kedykoľvek získať prístup k pomoci. Nezabudnite dávať pozor na poskytovateľov, ktorí majú nepretržitú pomoc.

Investujte do Managed WordPress Hosting dnes!

Výskum môžete urobiť sami pomocou vyššie uvedených kritérií alebo ušetriť čas a vybrať si jedno z našich !

Nadácia a vývoj Managed WordPress Hosting

Na konci roka 2000 a začiatkom roka 2010 sa hospodárstvo nachádzalo uprostred bustovej ekonomiky, WordPress bol na pokraji stať sa internetovou superveľmocou a spoločnosti sa snažili prísť na to, ako sa držať zákazníkov a pokračovať v raste tržieb. , Potom, v roku 2009, riadil hosting WordPress vyskočil na scénu a vytvoril jednu miliardu dolárov časť z 10-15 miliárd dolárov priemyslu. Hostiteľské spoločnosti začali využívať kód na automatizáciu aktualizácií, zaistenie bezpečnosti webových stránok a zefektívnenie back-end funkcií údržby webových stránok, aby vyhoveli davu zo zdrojov, ktoré niekedy vyžadujú drvivé doplnky WordPress. Netrvalo dlho a veľa poskytovateľov hostingu ponúkalo svoj vlastný typ systému riadenia WordPress s vlastnými jedinečnými funkciami a cenami..

Nová služba spravovaného hostenia WordPress prikázala vyššiu cenu ako staré štandardné zdieľané plány hostenia. Od začiatku sa očakávalo, že všetky hostingové spoločnosti ponúknu štandardnú sadu funkcií: zvýšenú rýchlosť webových stránok, nepretržitú bezpečnosť, rozšírenie šírky pásma pre webové stránky s vyššou návštevnosťou, zákaznícku podporu a denné aktualizácie. Pretože však tieto služby boli desiatky desiatok, vypršalo niekoľko spoločností zaoberajúcich sa kopírovaním a zákazníci si mohli len ťažko určiť, ktorá značka je najlepšia. Hostingové spoločnosti museli začať zahŕňať prvky, služby a výklenky, ktoré ich od seba jednoznačne odlišovali.

Niekoľko veľkých poskytovateľov spravovaných serverov WP:

Pagely je skutočným pôvodcom riadeného hostenia WordPress. Napísali automatizovaný kód, ktorý automaticky aktualizuje doplnky WordPress a pracuje v jadre WordPress. Vytvorili tiež rámec na zabezpečenie webových stránok pred kybernetickými útokmi a navrhli nastavenia na zvýšenie rýchlosti webových stránok. Dnes sa spoločnosť Pagely snaží pokračovať v zlepšovaní svojej bezpečnosti v súlade s rastom WordPressu. Usilujú sa konsolidovať svoje služby, držať krok s vkusom bežných trhov a slúžiť špičkovým spoločnostiam. Do dnešného dňa Pagely spolupracuje s veľkými spoločnosťami ako Disney a Facebook. Ich cieľom je vždy sa sústrediť na zákazníka.

WP Engine je vysoko považovaný za jedného z najlepších hostiteľov správy WordPress z dôvodu ich vynikajúcich zákazníckych služieb, ich vysokých rýchlostí načítania, zálohovania a vyrovnávacej pamäte a užívateľskej prívetivosti pre vývojárov webu. Služby spoločnosti WP Engine dokážu zvládnuť veľké množstvo prenosov na webové stránky a ich zameranie siaha od starostlivosti o potreby vlastníkov osobných webových stránok až po plné podnikanie. Ich počiatočná cena je na lacnejšej strane 29 dolárov mesačne, ale ponúkajú oveľa viac ako zdieľaná hostingová platforma.

Aj keď je to populárna možnosť a je často zoskupená spolu s inými spravovanými hostingovými spoločnosťami WordPress, SiteGround v skutočnosti nie je to isté. Je to technicky známe ako high-end zdieľaná hostingová spoločnosť. Od začiatku ponúkajú dobrú rýchlosť a výkon, ukladanie záloh do vyrovnávacej pamäte, prístup k CDN, úplnú správu kanála a správu e-mailov. Jediným problémom, ktorý neponúkajú, je vysoká bezpečnosť, pokiaľ ide o váš web. Ak ste teda vystavení riziku hackerstva, musíte sa postarať o to, aby vaša webová stránka skutočne zabezpečila tretiu stranu. Ceny SiteGround začínajú na 3,95 dolárov mesačne a zostávajú nižšie ako 20 dolárov mesačne za veľké množstvo úložného priestoru a silnú podporu webových stránok s vysokou návštevnosťou.

Zotrvačník zatvárala svoje miesto na trhu tým, že zacieľovala web dizajnérov a vývojárov webu pomocou balíčkov hosťujúcich distribútorov. Niektoré z funkcií, ktoré pre tento účel obsahujú, sú: jednoduchá spolupráca, takže rôzni ľudia si môžu pre svoje konkrétne projekty nastaviť vlastné užívateľské meno a heslo, čo umožňuje svojim klientom vytvárať viac ako jeden web WordPress so špecifickými témami, doplnkami a nastaveniami a klientom prevody umožňujú vývojárom a dizajnérom Flywheel vytvárať bezplatné webové stránky, ktoré môžu poskytovať svojim zákazníkom. Ceny zotrvačníka sa pohybujú od 15 dolárov mesačne do 250 dolárov a pre najväčší plán môžu pokryť až 600 000 návštevníkov mesačne.

Kinsta je novšia platforma pre správu systému WordPress, ktorá bola založená v roku 2013. Ich špecializované služby sú zamerané na podniky a spoliehajú sa na rýchlosť a škálovateľnosť svojich webových stránok pomocou služby Google Cloud. Ponúkajú ďalšie štandardne spravované funkcie WordPress; ako vynikajúci zákaznícky servis, záruka bezpečnosti a podpora siete CDN. Spoločnosť Kinsta je vysoko cenená, pretože prichádza s úplnou infraštruktúrou koncového zariadenia WordPress, vďaka čomu môžete slobodne zvládnuť dizajn a dojem z vašich webových stránok. Ich ceny začínajú na 100 dolárov mesačne a každý plán sa zvyšuje o 100 dolárov.

Spravovaný hosting WordPress prešiel dlhou cestou od jeho prepuknutia v priemysle 2009. Každá spoločnosť vykonala svoju prácu s cieľom zabezpečiť, aby ich stopa na hostiteľskej scéne bola jedinečná. Funkcie, ktoré každá spoločnosť ponúka, sú navrhnuté tak, aby rezonovali s rôznymi odvetviami a vkusom zákazníkov. Vedieť, odkiaľ tieto spoločnosti pochádzajú, ako sa vyvinuli, aby zapadali do neustále rastúceho a neustále sa meniaceho vplyvu WordPress, a jedinečné ponuky, na ktoré sa špecializujú, vám pomôžu určiť najlepší hostingový program pre vaše potreby..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author