Najlepšie hosting VPS pre Austráliu

Predtým, ako sa dostaneme do našich najlepších 3 v kategórii VPS hosting, uistite sa, že viete, čo chcete, pretože VPS hosting prichádza v mnohých variantoch (určite to nie je to isté ako vaše bežné balíčky webhostingu).

Hlavné sú samoobslužný (ste technický pracovník a môžete si to sami nastaviť) a organizovaný (niekto iný sa stará o všetko technické). Pokiaľ ide o infraštruktúru, môžete ísť s fyzickými počítačmi … alebo moja preferencia, cloud vps hosting, ktorý používa sieť serverov na vytvorenie účtu, takže môžete kedykoľvek a takmer okamžite zmeniť veľkosť nahor alebo nadol.

Naša # 1 sa špecializuje na cloud VPS, # 2 a # 3 sú tradičné VPS.

Najlepšie VPS pre Austráliu: Naše porovnanie troch najlepších – máj 2020

Webhostingová spoločnosťCelkový ratingŠtartovacia cena / mesiac.Disk Vesmírny plán plne riadený? Analýza jednej vety (iba 5 najlepších) RecenzieWebový server
siteground2 $ 80 40 GB ÁNO Lightning Fast, CDN zadarmo (globálny dosah), oficiálne odporúčané WordPress, 30-dňová záruka vrátenia peňazí = Win! Preskúmanie stránok
rozhodujúci $ 29.90 25 GB NIE (spravované od 249,90 dolárov / mesiac) Austrálske servery, cenovo dostupné barebone! Zásadný prehľad
Digitálny Pacifik $ 24,92 25 GB NIE (spravované od 58,25 $ / mesiac) Veľa výberu! Digitálna Pacifická recenzia

# 1 SiteGround

SiteGround používa špičkové cloudové VPS, aby vám poskytol absolútne najlepší možný výkon. S SSD je všade automatická škálovateľnosť funkcií, plne riadené, vrátane CDN zdarma … je to nezmyselný imho!

Okrem 4 pevných plánov vám dokonca umožnia vytvoriť si vlastný hostingový plán. Skutočne vyhodia konkurenciu z vody!

siteground2

Jednoduchosť použitia

90%

cenová dostupnosť

90%

Výkon / výkon

85%

# 2 Crucial

Zásadný je jednou z tých spoločností poskytujúcich hosting, ktoré majú veľmi dobrú povesť a majú dobrý dôvod.

Vďaka serverom založeným na Aussies, nepretržitej podpore (24 hodín denne, 7 dní v týždni) a infraštruktúre, ktorá zvládne takmer všetko, na čo zahodíte, sa naozaj nemôžete pokaziť!

Títo chlapci sú skvelí, ak ste technik, ktorý chce plnú kontrolu!

CrucialLogo

Jednoduchosť použitia

85%

cenová dostupnosť

70%

Výkon / výkon

85%

# 3 Digital Pacific

Digital Pacific je jednou z prvých spoločností, ktoré začali ponúkať hostingové služby v Austrálii.

Jedna vec, ktorá ich odlišuje od ostatných na zozname, je množstvo balíkov / serverov vps, ktoré majú v ponuke. Majú 4 možnosti pre samostatne spravované aj spravované VPS. Spravované služby sú tiež omnoho cenovo dostupnejšie ako naše služby č. 2.

digpacific

Jednoduchosť použitia

85%

cenová dostupnosť

85%

Výkon / výkon

70%

VPS Hosting Graph Australia

Servery VPS: rýchla rekapitulácia

Čo je to VPS?

Jeden krok nad zdieľaným hostingom a len o krok nižšie vyhradený serverový hosting. Hosting VPS (virtuálny súkromný server) je bežné riešenie pre webové stránky, ktoré prerástli zdieľanú hostingovú službu.

Ak chcete lepšie porozumieť virtuálnym súkromným serverom, predstavte si bránové okolie. Zatiaľ čo všetci v okolí žijú v súkromí väčšom ako v rozsiahlom bytovom komplexe (zdieľaný hosting), stále žijú medzi ľuďmi v okolí. Ľudia v susednej štvrti míňajú viac peňazí, ale majú tiež niekoľko ďalších možností dizajnu týkajúcich sa ich domu. Aj keď nemajú toľko možností ako niekto, kto žije v vidieckom sídle (dedikovaný server hosting), bývanie v ohradenej štvrti je luxusné a väčšinou súkromné.

Webovým stránkam na virtuálnom súkromnom serveri sa poskytuje väčšie súkromie a kreatívna kontrola ako webovým serverom zdieľaného hostiteľa. Namiesto zdieľania priestoru a šírky pásma s každou lokalitou na serveri VPS hostuje samostatné webové stránky v menších priestoroch známych ako kontajnery. Tieto kontajnery ponúkajú podstatne viac súkromia a priestoru, ako poskytuje zdieľaná hostingová služba. Zatiaľ čo hosting VPS je o krok vyššie ako zdieľaný hosting, pokiaľ ide o funkcie, platí to aj pokiaľ ide o cenu.

Prečo by ste potrebovali tento typ hostingu?

Aj keď je zdieľaný hosting zvyčajne prvou (a niekedy aj poslednou) možnosťou pre nových vývojárov webu, veľa ľudí rýchlo získa skúsenosti a rozšíri svoje stránky za hranice schopností hostiteľa. Aj keď veľa zdieľaných webov hostiteľov ponúka „neobmedzený“ priestor, ide skôr o predpoveď ako o skutočnosť. Žiadne množstvo priestoru na serveri nie je skutočne neobmedzené, takže zdieľané hostingové služby predpokladajú, že potenciálne stránky zákazníkov zostanú pod prideleným priestorom na serveri. Ak vytvoríte úspešnú webovú stránku, ktorá priťahuje intenzívny webový prenos, je pravdepodobné, že vás bude musieť zdieľaný hostiteľ nakoniec vytlačiť. Aj keď sa to môže zdať nešťastné, je to znamenie, že váš web je atraktívny a plní svoj určený potenciál.

Po vývoji stránky, ktorá je pre zdieľaného hostiteľa príliš veľká, je ďalším logickým krokom získanie služby hostiteľa VPS. Hostiteľské weby VPS ponúkajú viac priestoru, šírky pásma a súkromia, ako je povolené pri štandardnom zdieľanom hostiteľovi. Tieto služby sú tiež drahšie ako zdieľaný hostiteľ, preto je dôležité ustanoviť konzistentnú metódu podpory vášho webového priestoru. Ak sa rozhodnete dramaticky zvýšiť rolu svojich stránok na webe, hosting VPS je nevyhnutný. Ak však nie ste v Austrálii, máme najlepšie zoznamy webhostingov v nasledujúcich krajinách: Spojené kráľovstvo, Írsko, Kanada, NZ, & Singapore

Pros

  • Cenovo dostupné: Aj keď hosting VPS stojí podstatne viac ako zdieľaný hosting, máte k dispozícii viac priestoru, šírku pásma a kreatívnu kontrolu, ktoré sú nevyhnutné pre úspech webovej stránky. Ak vyrábate webovú stránku s komerčným záujmom, zvážte hosting VPS ako investíciu do budúcich ziskov. Napriek tomu, že VPS je drahší ako zdieľaný hosting, obidve služby trpia cenou za vyhradený serverový hosting.
  • Spoľahlivosť: Vzhľadom na cenu spojenú s hostingom VPS môžu zákazníci očakávať určitý pocit spoľahlivosti. Mnoho zdieľaných hostingových serverov bolo obvinených z predaja alebo predaja väčšieho množstva serverového priestoru zákazníkom, ako je k dispozícii, väčšina bezplatných webových hostiteľov to isté. Tento postup spôsobuje, že mnohé webové stránky sa náhodne odstránia alebo dokonca ešte horšie spôsobia úplné zlyhanie servera. Overselling je v oblasti hostingu VPS mimoriadne zriedkavý jav.
  • Plná kontrola: Hostitelia VPS ponúkajú zákazníkom možnosť prevádzkovať virtuálny operačný systém navyše k niekoľkým návrhovým aplikáciám (alebo ovládacím panelom ako cPanel). S týmto typom softvéru majú zákazníci v podstate plnú kreatívnu kontrolu nad webmi.

Zápory

  • Technické znalosti: Aj keď ste možno navrhli web, ktorý prešiel cez možnosti zdieľaného hostingu, stále existuje šanca, že v súvislosti s celkovým webovým dizajnom viete veľmi málo. Pretože mnoho webových stránok pre začiatočníkov sa spolieha na jednoduché inštalácie HTML alebo WordPress, od používateľov sa nevyžaduje, aby vykonávali základné operácie úplne technicky dôvtipne. V prípade, že prejdete na hostiteľa VPS, ktorého softvér ponúka úplnú kreatívnu kontrolu, môžete vstúpiť do oblasti, kde nemáte predchádzajúce vedomosti. Nedostatočný dizajn na platformách VPS môže spôsobiť, že stránky sa zdajú lacné alebo neúplné, napriek tomu, že za tieto platformy platia oveľa viac.
  • Cena: Aj keď hosting VPS je z hľadiska funkcií jednoznačne lepším riešením ako zdieľaný hosting, cenový skok môže byť pre webových dizajnérov často o niečo lacnejší. Keďže poplatky za webový hosting každý mesiac sa niektorí weboví dizajnéri ocitajú v platbe za hostiteľa VPS skôr, ako bude ich web skutočne pripravený na tieto platformy. To môže viesť k vyčerpaniu rozpočtov skôr, ako bude príslušná stránka funkčná alebo zisková.
  • údržba: Aj keď hosting VPS ponúka viac funkcií a súkromia, neprichádza to bez občasných problémov. Webové stránky VPS vyžadujú pravidelnejšiu údržbu od webového dizajnéra, čo je úloha, ktorá si samozrejme vyžaduje značné množstvo technických znalostí. Ak tieto technické vedomosti nemáte, môžete sa ocitnúť pri vyfukovaní veľkého množstva peňazí na opravu stránok tretích strán.

VPS – najčastejšie otázky

Aký význam má pojem „virtuálny“ v pojme virtuálny verejný server?

Vzhľadom na pokročilý softvér, ktorý sa nachádza v hostingu VPS, môžu spoločnosti vytvárať virtuálne počítače a spúšťať ich vo fyzických strojoch. Tieto virtuálne počítače sú hostiteľom skupiny webových stránok, z ktorých každý má výhody plnohodnotného operačného systému (zvyčajne Linux), viacerých dizajnových aplikácií a efektívneho servera..

Nie je to to isté ako zdieľaný hosting?

Nie. Pri zdieľanom hostení (lacný typ hostenia webových stránok) všetky webové stránky zdieľajú jeden počítač (fyzický alebo virtuálny). Pri hostovaní VPS je jedna webová stránka priradená k jednému virtuálnemu stroju. Pri zdieľanom hostovaní sú zákazníci odrádzaní od vytvárania webových stránok, ktoré priťahujú veľkú webovú návštevnosť a využívajú veľkú šírku pásma. Pri hostovaní VPS môžete vytvárať oveľa väčšie stránky, ktoré z priestoru servera náhle nezmiznú.

Je virtuálny súkromný server pre optimalizáciu vyhľadávacích nástrojov lepší?

Áno, ale nie priamo. Vyhľadávače Google, Bing a ďalšie vyhľadávače uprednostňujú weby, ktoré majú pomerne rýchle načítanie. Ak máte web na zdieľanom hostiteľovi alebo zle spravovanom serveri, vaše webové stránky poklesnú v optimalizácii vyhľadávacích nástrojov z dôvodu dlhých období načítania. Webové stránky hostiteľa VPS nesúťažia o šírku pásma, čo znamená, že sa načítajú rýchlejšie a stúpajú v rebríčku Google..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author