Najlepšie hosting v Írsku

Ako spoločnosť pôsobiaca v oblasti webdizajnu s množstvom hostingových účtov (máme nespočet vedľajších projektov a radi experimentujeme), máme celkom dobrú predstavu o tom, čo definuje skvelého webhostingu.

Toto sú naši najlepší poskytovatelia webhostingu pre Írsko, webhosting v skutočnej kvalite bez porušenia banky.

Niekoľko značiek / stránok, ktoré odkazujú na náš obsah:
Odporúčané na stránkach

Najlepší hosting v Írsku: Náš top 5 – máj 2020

Web Hosting CompanyOverall RatingCena / mo.Disk SpaceFeaturesReviewsWebsite
siteground2 3,95 € (60% zľava) 10 GB Lightning Fast datacentrum v Londýne, cenovo dostupné, 30-dňová záruka vrátenia peňazí, oficiálne odporúčané WordPress = Win! Preskúmanie stránok
GreengeeksLogo 3,95 USD (exkluzívna zľava na MangoMatter – pokles z 9,95 USD) neobmedzený Super zelený hosting, servery v Európe a celosvetový neobmedzený priestor na disku! Recenzia GreenGeeks
A2HostingLogo 3,92 USD (bolo 7,99 USD) neobmedzený Lacný + neobmedzený priestor na disku! Hodnotenie hostingu A2
myhostlogo 5,99 € 10 GB 10 a viac rokov skúseností s hosťovaním. Recenzia MyHost
wpengine 35 USD 10 GB Zdokonalený hosting WordPress. Recenzia motora WP

Nie je ľahké nájsť slušného webhostingu, ktorý je skutočne cenovo dostupný, a pokiaľ nie ste sprievodcom Excelom, môže byť trochu ohromujúci porovnaním všetkých rôznych funkcií hostingu (ako napríklad cena vs šírka pásma, miesto na disku, použiteľnosť, podpora, recenzie atď.) ). Aby ste sa upokojili, existujú skutočne skvelé hostingové spoločnosti, ktoré neúčtujú absurdné ceny za hosťovanie, ale stále majú výkon na spustenie ľubovoľného webu, ktorý chcete..

Nasledujúcich 5 sú našimi osobnými obľúbenými, prvé 4 sú skutočne cenovo dostupné (piaty by bol pre vaše prvotriedne hostingové potreby WordPress) a všetky z nich ponúkajú vynikajúci výkon & podpora. Na zoradenie najlepších webových hostiteľov sme použili nasledujúce kritériá: Jednoduchosť použitia, dostupnosť a Výkon / výkon. Užite si to!

1.Rozsah stránok

Toto je naša najobľúbenejšia hostingová spoločnosť, ktorá je lacná, má veľmi výkonné servery, a čo je najdôležitejšie, podpora je prvotriedna.

Tiež prichádzajú odporúčaní pre WordPress od WordPress (veľmi málo hostingových spoločností to môže nárokovať! Samozrejme môžu tiež riešiť akýkoľvek CMS, ktorý na nich hádzate). ach, + majú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí! Skoro nie premýšľať pre každého, kto hľadá cenovo dostupný, ale kvalitný webhosting!

Majú 3 hostingové plány, ich najdostupnejší plán začína iba 3,95 € / mesiac (60% zľava z obvyklej ceny)! 

siteground2

  Výherca – 9,6/10

Jednoduchosť použitia

97%

cenová dostupnosť

92%

Výkon / výkon

95%

2. GreenGeeks

GreenGeeks je jednou zo spoločností, o ktorých viete, že robia všetko správne, od ich uvedenia na trh v roku 2008 zaznamenali obrovský rast. Dôvody ich úspechu sú celkom jasné, keď s nimi začnete pracovať, je to kombinácia globálneho dosahu (viacnásobné) dátové centrá zhromažďujú svet), úžasný výkon, skvelú a dosť rýchlu podporu av neposlednom rade, svoju spotrebu energie vracajú trikrát späť do siete prostredníctvom veternej energie, čo je celkom úžasné!

Pokiaľ ide o konkrétne funkcie, ponúkajú neobmedzený priestor na disku aj v prípade ich najzákladnejšieho plánu, majú podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni a rovnako ako služba SiteGround poskytujú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, ak nie ste spokojní! Na našom zozname je solídny # 2!

Ich najlacnejší plán začína iba 3,95 USD mesačne (exkluzívna zľava na MangoMatter – pokles z 9,95 USD)

Jednoduchosť použitia

94%

cenová dostupnosť

92%

Výkon / výkon

90%

3. A2 Hosting

A2 Hosting je na rovnakej úrovni ako SiteGround, majú tiež celý rad horúcich rýchlych serverov na celom svete + majú veľkú podporu. Aj keď nemajú oficiálne odporúčanie WordPress, ich výkon na stránkach WP je úžasný.

A mať neobmedzený priestor na disku je celkom elegantný!

Ponúkajú tiež 3 hostingové balíčky, ich najlacnejší plán začína iba 3,92 $ / mesiac (pôvodne 7,99 $ / mesiac).

Jednoduchosť použitia

87%

cenová dostupnosť

92%

Výkon / výkon

80%

4. Myhost.ie

Sídlom na juhozápade Írska boli prvýkrát uvedené na trh v roku 2002, čo znamená, že majú viac ako desaťročie skúseností s ich podporou.

Okrem kvalitného cloudového hostingu ponúkajú aj e-mailový hosting a registráciu domén, & pomerne málo služieb súvisiacich s bezpečnosťou.

Ich najlacnejší plán začína na 5,99 € / mesiac

Jednoduchosť použitia

85%

cenová dostupnosť

85%

Výkon / výkon

85%

5. Motor WP

Ak skutočne hľadáte super kvalitný riadený hosting WordPress pre Írsko, WP Engine je to, čo potrebujete! Pokiaľ ide o hosťovanie stránok WordPress, sú lídrom na trhu, a to z dobrého dôvodu (aj keď sú príliš drahé). Majú vlastný vlastný systém ukladania do vyrovnávacej pamäte, ktorý slúži na rýchle zobrazovanie stránok (nazývaný EverCache), a v kombinácii s ich CDN sú najrýchlejšou hostingovou spoločnosťou WordPress v okolí.!

Ich podpora 24/7 sa samozrejme špecializuje na WordPress, čo im umožňuje vyriešiť akýkoľvek problém bez problémov. Okrem toho sa tiež starajú o všetky základné aktualizácie WordPress, takže sa nemusíte obávať. A keď ide o významnú aktualizáciu, v skutočnosti testujú web najskôr pred aktualizáciou, aby sa ubezpečili, že sa nič nerozbije, špičková služba. Majú tiež živú detekciu hrozieb v reálnom čase, aktívne blokujú útoky DDOS a dokonca aj opravia vaše stránky zadarmo, ak dôjde k ich napadnutiu …

To všetko viac ako odôvodňuje cenu! Zaujíma vás pokoj a môže ušetriť rozpočet?

Ich najlacnejší plán začína na $ 35 / mesiac

Jednoduchosť použitia

85%

cenová dostupnosť

65%

Výkon / výkon

95%

Írsko poskytujúce technickú podporuWeb Hosting Írsko: Hľadáme hlbšie

S ohľadom na to, ako ďaleko technológia pokročila v posledných niekoľkých desaťročiach a rýchlosťou, ktorú v každom nasledujúcom roku neustále napreduje, sa internet stal pre mnohých ľudí nevyhnutným aspektom nášho každodenného života. V dôsledku tohto vývoja je preto pre takmer každé podnikanie takmer nemožné prežiť, ak nemá dobre fungujúcu webovú stránku a prítomnosť online, ktorá by pomohla prilákať nových klientov a spotrebiteľov v priebehu času..

Či už sa snažíte osloviť publikum online a dať svojej malej firme spôsob, ako sa spojiť a osloviť klientov a spotrebiteľov, ak sa snažíte založiť blog, alebo ak sa snažíte vytvoriť platformu pre akýkoľvek typ projektu, alebo nech už je to akýkoľvek dôvod, webové stránky sú univerzálne a rozmanité médium, ktoré dokáže dosiahnuť dosť veľa vecí. Pokiaľ však ide o vytvorenie webovej stránky, jednou z vecí, na ktorú sa budete musieť pozrieť, je typ webhostingu, ktorý chcete, a poskytovateľ, na ktorého sa budete spoľahnúť, aby vám poskytol dôveryhodnú a spoľahlivú službu v Írsku. , Pri hľadaní správneho balíka a poskytovateľa webhostingu v Írsku môže mať toto rozhodnutie ďalekosiahle účinky, takže sa chcete uistiť, že ste zavolali správne (nápoveda, pomôcka SiteGround je úžasná). Tu nájdete všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste sa mohli rozhodnúť, ktoré najlepšie vyhovujú webovej stránke, ktorú máte na mysli.

Typy webhostingu pre Írsko

Zdieľaný hosting

Zdieľaný hosting je jednou z lacnejších metód hostenia, vďaka čomu je preferovanou voľbou pre mnohých, ktorí sa neusilujú vybudovať webovú stránku, ktorá zvládne obrovské množstvo prenosov a cíti, že ich webové stránky by boli vhodné pre menšie publikum. Zdieľaný hosting je vynikajúcou voľbou pre osobné webové stránky, blogy a malé podniky, pretože ponúka všetky zdroje, ktoré tieto projekty vo väčšine prípadov potrebujú, a to všetko za dostupnejšiu cenu, ako je mnoho alternatív dostupných na trhu. Medzi základné funkcie by mali patriť napríklad inštalátory na jedno kliknutie pre najobľúbenejšie redakčné systémy, ako sú WordPress, Joomla atď. Keď už hovoríme o hostovaní WordPress, zdieľaný hosting zvyčajne postačuje na umiestnenie základného webu WordPress, ak hľadáte vytvorenie pomerne komplexného súboru. Web WordPress, možno budete chcieť zvýšiť rozpočet a ísť na spravovaný hosting WordPress (WP Engine príde na myseľ).

Hosting VPS

Hosting virtuálneho súkromného servera alebo hosting VPS umožňuje webovej stránke mať vlastnú súkromnú časť servera, ktorá je zdieľaná s viacerými ďalšími webovými stránkami. VPS hosting je o krok vyššie ako zdieľaný hosting, pretože použitá časť servera je úplne izolovaná od ostatných webových stránok hostených prostredníctvom tohto servera. Je to skvelá voľba pre majiteľa webových stránok, ktorý by radšej vyhradil hosting serverov, ale hľadá výhody tohto súkromia za oveľa nižšiu cenu..

Dedikovaný serverový hosting

Tí, ktorí hľadajú vysokovýkonné servery, môžu vyskúšať niečo s vyššími možnosťami, ako je napríklad vyhradený serverový hosting. Tieto servery sú ideálne pre tých, ktorí hľadajú webhosting v Írsku, ktorý zvládne vyšší objem prenosu a ďalšie funkcie. Sú však drahšie, čo ich robí najlepšie rezervovanými pre väčšie projekty, ktoré si vyžadujú zvýšenú spoľahlivosť a podporu. Ak je to vo vašom rozpočte, je to vynikajúca možnosť webhostingu pre webové stránky v Írsku.

Cloud hosting

V poslednej dobe každý hovorí o cloudu! Aj keď je to vynikajúci spôsob ukladania súborov, je to tiež vynikajúca možnosť webhostingu. Cloud hosting je technológia, v ktorej niekoľko počítačov funguje ako jedinečný systém. Táto pokročilá technológia je mimoriadne výkonná a neobmedzuje to, čo s ňou môžete robiť. Svoje webové stránky môžete podľa potreby prispôsobovať potrebám svojich webových stránok, čo z nej robí veľmi univerzálnu možnosť pre projekty akejkoľvek veľkosti.

Reseller Hosting

Reseller hosting je veľmi populárny pre tých, ktorí sa zaujímajú o webdizajn. Táto služba umožňuje klientom nakupovať hosting vo veľkom a predávať ho svojim vlastným klientom, čo dáva dizajnérovi webových stránok väčšiu kontrolu nad webmi, ktoré vytvárajú. Táto prax je štandardom medzi webdizajnérmi, takže ak to znie ako to, čo hľadáte, potom by pre vás mohla byť najlepšia stávka hosťovanie predajcu.

Web Hosting Írsko: Čo hľadať

Ak sa pokúšate rozhodnúť o type webhostingu, ktorý je vhodný pre vás a vaše potreby, ako aj o potrebách webovej stránky, ktorú chcete čoskoro naživo na webe, o druhu webhostingu pre Írsko, ktorý sa chystáte byť na pozore nie je jediná vec, ktorú musíte vziať do úvahy (btw, tiež sme urobili rovnaký výskum pre najlepší austrálsky web hosting, kanadský web hosting, NZ web hosting, UK hosting, & webový hosting v Singapure). Po rozhodnutí medzi rôznymi typmi webhostingu, ktoré sú podrobne popísané vyššie, je na čase zvoliť si poskytovateľa, ktorému budete s vašimi webmi dôverovať. Tu je niekoľko faktorov, ktoré je potrebné zvážiť pri porovnávaní poskytovateľov, aby vám uľahčili rozhodovanie.

Umiestnenie servera

Poloha vášho servera bude mať veľa spoločného s časmi načítania, ktoré používatelia zažijú pri návšteve vašich webových stránok. Čím bližšie je server k vám geograficky, tým väčšia je pravdepodobnosť skrátenia času načítania. To však neznamená, že si budete chcieť jednoducho vybrať najbližší server, ktorý máte k dispozícii v Írsku. Mali by ste sa tiež uistiť, že ste vzali do úvahy silu príslušného servera; ak ide o server s relatívne nízkou spotrebou, môžete byť o krok ďalej.

skladovanie

Mali by ste zvážiť, koľko úložiska budete potrebovať pre svoj web, na základe toho, koľko obsahu plánujete pridať na svoj web. Zvyčajne platí, že čím viac zaplatíte za webhosting, tým viac úložiska vám príde. To má tiež veľa spoločného s vybraným typom hostenia; Napríklad zdieľaný hosting príde s menším úložiskom, pretože zdieľate priestor na serveri s toľkými ďalšími používateľmi. Zvážte úložný priestor, ktorý si myslíte, že vaše webové stránky budú vyžadovať, a pri porovnávaní poskytovateľov to zohľadnite.

uptime

Či už prevádzkujete malý blog s iba niekoľkými týždennými čitateľmi alebo webové stránky veľkých firiem, ktoré môžu denne prijímať stovky alebo dokonca tisíce návštev, budete chcieť čo najviac skrátiť prestoje svojich webových stránok. Skontrolujte dobu prevádzky ktoréhokoľvek poskytovateľa, ktorého zvažujete – sľubne až 99,9% zaručenú dostupnosť. Len preto, že hovoria, že to nerobí to pravda; prečítajte si ich zákaznícke referencie a urobte si domáce úlohy skôr, ako sa k tomu vyjadríte, a zistite, aké boli ich skúsenosti s prevádzkou ľudí, ktorí využili ich služby..

podpora

Podpora je dôležitým aspektom každej služby, ktorú kupujete, najmä služieb webhostingu. Ak nemáte skúsenosti s prevádzkovaním webovej stránky, budete chcieť mať k dispozícii kvalitný zákaznícky servis – samozrejme to je niečo, čo budete chcieť obojsmerne. Vyhľadajte poskytovateľa, ktorý ponúka live chat a telefonickú podporu!

zálohy

Zálohovanie údajov je nesmierne dôležité a môže vám ušetriť stratu ton cenných informácií a prejsť pomerne tragédiou. Preto pri výbere poskytovateľa webhostingu, s ktorým chcete hosťovať svoje webové stránky, by ste mali posúdiť, ako často zálohujú súbory a koľko záloh uchovávajú. Ďalšou vecou, ​​na ktorú sa treba pozrieť, je systém, ktorý používajú na obnovenie údajov v prípade straty.

Bandwidth

Množstvo šírky pásma, ktoré máte na serveri povolené, je nevyhnutné zvážiť, najmä ak je webová stránka, ktorú prevádzkujete, väčšia, ktorá bude mať o niečo väčšiu návštevnosť. Pri väčšine menších projektov sa šírka pásma pravdepodobne netýka; stredné alebo menšie webové stránky by to však určite mali zohľadniť pri hľadaní poskytovateľa ich webhostingu v Írsku.

Počet povolených domén / webov

Pravdepodobne to nebude problém, ak plánujete hosťovať iba jeden web, ale mnohí používatelia pravdepodobne hľadajú hostenie viac ako jedného webu na webhostingovej službe, s ktorou sa rozhodnú ísť. Je to dobrý nápad, aby ste zvážili, koľko domén máte dovolené používať so službou a poskytovateľom, o ktorých uvažujete, aj keď si myslíte, že budete chcieť iba jednu webovú stránku – vždy je dobré mať slobodu pre inú webovú stránku v prípade zmeny tvoja myseľ.

A to je všetko, zdá sa byť ohromujúce pokryť všetky body, ale urobte to len jeden krok za krokom. Možno dokonca vytvoríte tabuľku a zaznamenáte všetky špecifikácie poskytovateľov webhostingu pre Írsko, takže získate ľahký prehľad.

OR

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author