Najlepšie hosting pre distribútorov pre Austráliu

Pretože väčšina ľudí, ktorí vstupujú na túto stránku, sú weboví návrhári, ktorí rozširujú svoje podnikanie prostredníctvom hostenia predajcov, dostaneme sa k tomu z tohto uhla..

Keďže sme webová agentúra s veľkým množstvom hostiteľských účtov (+ máme veľa vedľajších projektov a radi experimentujeme), už sme uskutočnili prieskum a preskúmali sme hostiace spoločnosti s najlepším predajcom pre Austráliu..

Zamerali sme sa hlavne na webových hostiteľov ponúkajúcich účty pre predajcov, ktorí zahŕňajú cPanel a WHM (ale viac o tom neskôr).

PS: Náš # 1 má spustenú pomerne veľkú zľavu, chyťte ju, kým vydrží!

Niekoľko stránok, na ktorých sa nachádzame:

Odporúčané na stránkach

Poznáme naše veci, malú vzorku našich mnohých posudkov:

Tom je vášnivý a rýchlo chápe potreby svojich klientov. Naozaj som ocenil jeho ochotu podeliť sa o vedomosti a zdokonaľovať ma v tom, ako používať môj úplne nový web. Vďaka Tom!

Sally Mac
Tabuľky obsahu

Spoločnosť MangoMatter uľahčila navrhnutie našej súčasnej webovej stránky. Tom bol osobne zapojený od prvej konzultácie po dokončenie a on je stále ľahko k dispozícii pre všetky vylepšenia, ktoré môžu byť potrebné!

Demitrios Lecatsas
Čerstvé vlasy

Vybrali sme Tom, aby navrhol naše webové stránky, pretože sa nám páčil štýl iných webových stránok, ktoré navrhol. Celý proces bol bez stresu. Tom bol tak nápomocný a žiadna z našich viacnásobných žiadostí nemala príliš veľa problémov. Tom s potešením pracuje. Páči sa nám web, ktorý pre nás vytvoril, jeho používanie je také jednoduché a vyzerá fantasticky.

Carl Olive
Jar!

Naše skúsenosti s Mango Matter boli fantastické! S Tomom sa veľmi ľahko pracuje, je pozitívny, efektívny a samozrejme vynikajúci v tom, čo robí. Vysoko odporúčané.

Lucy Reeves
Prostriedky kde

Zúčastnili sme Toma na vývoji našej novej webovej stránky spoločnosti a sme s výsledkom spokojní. Dokázal nielen predniesť náš stručný text, ale aj poskytnúť niekoľko vynikajúcich nápadov, na ktoré by sme nikdy nenapadlo. Najlepšie zo všetkého je, že Tom je štedrý so svojím časom a naďalej je k dispozícii na poskytovanie rád a podpory.

Neil Mackenzie
Enventive

Aký ľahký a plynulý zážitok z práce s MangoMatterom! Tom presne porozumel tomu, čo sme nasledovali, a na konečný produkt sme veľmi ohromení. V budúcnosti by som neváhal zvoliť MangoMatter.

Tyson King
Director / Plumbrite Solutions

Tom z spoločnosti MangoMatter bol veľmi nápomocný, profesionálny a veľmi podporoval založenie svojich webových stránok, má bohaté vedomosti a je veľmi efektívny. Nemám váhanie s odporúčaním MangoMatter a už som to urobil.

Michelle Watson
opravujem

Poznámka: Pevne veríme, že ak sa pozriete na amerických hostiteľov v USA, môžete získať lepšie a cenovo dostupnejšie možnosti. Pokiaľ majú servery v Austrálii alebo blízko nej (napr. Singapur) <- v porovnaní s mnohými austrálskymi hostiteľmi), zvyčajne sú lepšou voľbou (napríklad náš úžasný hostiteľ číslo 1, hosting A2)!

Web Hosting CompanyOverall RatingCena / mo.FeaturesDisk Space # of accountsServerers world-wideOptimised for WordPressWebsite
A2HostingLogo 9,80 USD (bola 19,99 dolárov)
 • Záruka vrátenia peňazí kedykoľvek!
 • SSL zadarmo
 • Servery v Singapure (veľká rýchlosť pre stránky Aussie)
 • Super cenovo dostupné
30GB 40
siteground2 14,95 AUD
 • Skvelý výkon
 • Bezplatná inštalácia SSL jedným kliknutím
 • Globálny dosah
 • Neobmedzené účty
 • Vysoké náklady na obnovu sú však 39,95 dolárov
30 GB neobmedzený
Panthur 30 AUD
 • Miestna spoločnosť
 • Lokálne servery
 • hoci žiadne globálne dátové centrá.
20GB 10

Najlepšie hosťovaní hostia Austrália 2020: Recenzie

1. A2 Hosting

Logo hostingu A2

webové stránky

www.a2hosting.com

cena

9,80 USD / mesiac pre 40 účtov

Miesto na disku

30 GB

podpora

Telefón, Live Chat, Vstupenky

rýchlosť

8,5 / 10

Globálny dosah

Áno

A2 Hosting je tu určite kráľom. Sú to spoločnosti so sídlom v USA, ale majú v Singapure horiace rýchle servery, čo spôsobuje, že rýchlosť nie je problémom pre webové stránky Aussie (dokonca vyfukuje veľa konkurencie založenej na Aussie z vody).!

Ako predajca získate tiež veľkú bezpečnosť, prioritnú podporu, ochranu DDOS a jednoduchú integráciu do cloudflare.

Pridajte k tomu kedykoľvek záruku vrátenia peňazí, podporu 24/7/365 a bezplatné migrácie stránok… Sú to najlepšie obdobia!

Ich plány začínajú iba 9,80 USD / mesiac (bola 19,99 USD) pre 40 účtov a 30 GB úložného priestoru!

Pros

 • 4 servery po celom svete
 • Responzívna podpora
 • 40 účtov!!
 • Záruka vrátenia peňazí kedykoľvek

Zápory

 • Náklady v USD

2. SiteGround

Logo SiteGround

webové stránky

www.siteground.com

cena

14,95 AUD za neobmedzené účty

Miesto na disku

30 GB

podpora

Telefón, Live Chat, Vstupenky

rýchlosť

9/10

Globálny dosah

Áno

Aj keď nie sú technicky v Austrálii, majú v Singapure úžasné dátové centrum.

SiteGround je tiež jediným oficiálnym hostiteľom odporúčaným WordPress na zozname, čo znamená, že sú odporúčaní pre WordPress od WordPress (celkom pôsobivé! – Samozrejme dokážu riešiť akýkoľvek web & CMS ako šéf)

Toto je miesto, kde je hosting A2 lepší, zatiaľ čo server Siteground vám poskytuje neobmedzené účty, váš nadradený účet má len toľko serverových zdrojov, aby ste ich mohli obísť, takže čím viac účtov tam zadáte, tým pomalšie budú všetky stránky … hoci v tomto bode , nevieme, aký je presný limit, kde by ste si toto spomalenie všimli.

Ich náklady na obnovu sú tiež dosť vysoké. Ako už bolo povedané, sú známe kvalitným hosťovaním a veľkou podporou.

Pros

 • Spoľahlivá bezpečnosť
 • Viaceré dátové centrá
 • Odporúča sa WordPress
 • Vnútorný systém ukladania do pamäte cache

Zápory

 • Vysoké náklady na obnovu

3. Panthur

Logo Panthur

webové stránky

www.panthur.com.au

cena

AUD $ 30 / mesiac pre 10 účtov

Miesto na disku

20 GB

podpora

Telefón, Vstupenky

rýchlosť

8/10

Globálny dosah

žiadny

Panthur je miestna spoločnosť (- keďže jej materská spoločnosť má sídlo v USA), ktorá je skvelá pre klientov Aussie, ale je určite o niečo drahšia ako napríklad A2. Ako už bolo povedané, výkon je na mieste a podpora je veľmi pohotová.

Ponúkajú 4 balíčky, z ktorých si môžete vybrať.

Ich plány začínajú na 30 $ za mesiac na 20 GB priestoru.

Pros

 • Lokálny webový hostiteľ
 • Dobrý výkon
 • 3 dátové centrá v Austrálii

Zápory

 • Žiadne zahraničné servery
 • Trochu drahý

4. GreenGeeks

Logo GreenGeeks

webové stránky

www.greengeeks.com

cena

19,95 USD / mesiac pre 10 účtov

Miesto na disku

neobmedzený

podpora

Telefón, Live Chat, Vstupenky

rýchlosť

8/10

Globálny dosah

Áno

GreenGeeks je určite ďalším hostiteľom, ktorý je potrebné vziať do úvahy pre potreby vašich predajcov. Aj keď v Austrálii ani v jej blízkosti nemajú žiadne servery, rýchla integrácia CloudFlare by mala tento problém vyriešiť. Existujú 3 dôvody, prečo sa nám páčia, prvým je ich záväzok voči životnému prostrediu. Vracajú späť 300% energie, ktorú používajú, späť do siete. Potom je tu cena, je to veľmi prijateľné, dokonca aj v USD, a prichádza s neobmedzeným miestom na disku! A nakoniec sa nám páči, ako vlastne zostavili svoje bezpečnostné systémy, aby udržali svoje servery super čisté.

Majú tiež 24/7 podporu, ktorá je veľmi pohotová a ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, ak nie ste spokojní s ich službami..

Najlacnejší predajný plán sa začína na 19,95 USD / mesiac pre 10 účtov.

Pros

 • Ekologický
 • lacný
 • Neobmedzené miesto na disku

Zápory

 • Žiadne servery v blízkosti Austrálie (zatiaľ)

5. Cloudways

Logo spoločnosti Cloudways

webové stránky

www.cloudways.com

cena

10 USD

Miesto na disku

25 GB

podpora

Telefón, Live Chat, Vstupenky

rýchlosť

9/10

Globálny dosah

Áno

Cloudways, ako už názov napovedá, sa týka cloudhostingu, používania serverov iných poskytovateľov a umožňuje vám na týchto serveroch nasadiť, spravovať a monitorovať aplikácie a webové stránky, čím odstrihne obvyklého sprostredkovateľa webhostingu. S poskytovateľmi, ako sú Digital Ocean, Vultr, Amazon AWS a ďalšie … nie je výkon nikdy určite problémom. A pretože je to cloudový hosting, škálovateľnosť je tu kľúčovou silou. Cloudways sa dajú použiť na správu rozsiahlych webov, fór a obrovských obchodov s elektronickým obchodom.

Nastavenie a používateľské rozhranie sa líšia a majú v porovnaní s vašimi zvyčajnými poskytovateľmi hostenia trochu strmejšiu krivku učenia. Ak sa však chcete učiť, oplatí sa to! Majú dokonca svoje vlastné CDN, aby maximalizovali čas načítania po celom svete.

Cena je zložité vysvetliť, skontrolujte ich stránku ��

Pros

 • Výkonné servery
 • Mimoriadne škálovateľné

Zápory

 • Viac pre technikov

Predajca, ktorý hosťuje mapu Austrálie

Ako si vybrať najlepší predajca hosting pre vaše potreby?

Vybratím správneho austrálskeho plánu hostenia predajcov pre svoje podnikanie získate hladké plachtenie a pasívny príjem prostredníctvom vynikajúcich serverov & podporu alebo … bolesti hlavy & stratené zisky kvôli zlej podpore, častým prestojom, hacknutým serverom atď. Môžete si vybrať spoločnosť z našich top 5 na okamžitý pokoj, alebo môžete začať skúmať rôznych webových hostiteľov, ktorí ponúkajú najlacnejšie plány predajcu v Austrálii (my tiež urobili porovnanie medzi hosťami vo Veľkej Británii a v prípade, že ich potrebujete, zoznam hostiteľov v USA. V prípade, že pôjdete touto cestou, jedná sa o špecifikácie, na ktoré treba dávať pozor pri výbere hostiteľa, užite si to! Je to rovnaký postup, aký sme použili napríklad pri našej kontrole SiteGround.

Cena: Webový predajný plán predajcu

Určenie toho, koľko môžete minúť na hosťovaní predajcu, je zvyčajne najzložitejšia časť, väčšina z vás pravdepodobne hľadá celkom lacný plán hosťovania pre hostí, ak práve začínate (nikdy nedostanete lacný hostingový plán pre zdieľanú odrodu hostingu). Ak chcete hostiť svojich klientov, musíte ich presunúť neskôr, keď aj napriek tomu získate slušný účet pre predajcu – a nie, určite určite nenájdete slušný bezplatný webhosting pre hosťujúceho klienta). Závisí to od množstva faktorov od množstva začínajúcich klientov, od toho, koľko plánujete účtovať / klient, a od toho, koľko miesta chcete prideliť / klienta. Najskôr to musíte vyriešiť! Je užitočné zostaviť rôzne plány pre rôznych klientov, s malými, ktorí majú 1 GB priestoru, strední 3 GB a veľkí klienti dokonca dokonca 10 GB. Našťastie obmedzenia šírky pásma sú zvyčajne menší problém ako priestor, čo nás vedie k ďalšiemu bodu.

Obmedzenia šírky pásma / priestor

Zatiaľ čo väčšina spoločností poskytujúcich webhosting ponúka veľkú šírku pásma, s ktorou si môže zahrať, s výnimkou priestoru s povoleným počtom účtov je to zvyčajne ten priestor, ktorý rozhodne o tom, koľko klientov môžete umiestniť na svoj hosting hosťa. plán.

Cpanel / WHM hosting v Austrálii

Vždy sa uistím, že moji austrálski hostitelia predajcov majú WHM. Ako pravdepodobne viete, Cpanel je v odvetviach ovládacích panelov takmer priemyselným štandardom. WHM (Web Host Manager) je systém na správu účtov, ktorý vám umožňuje vytvárať & spravujte individuálne účty Cpanel pre svojich klientov. Môžete nastaviť balíčky, nastaviť obmedzenia, zobraziť štatistiku použitia, hromadné aktualizácie / downgrade účtov a sooooo oveľa viac. Uistite sa, že ktokoľvek ste si vybrali použitie WHM, je veľmi jednoduchá správa klientskych účtov. (Dokonca aj lacné spoločnosti poskytujúce hostingové služby by mali mať WHM).

Umiestnenie servera

Ak vaši klienti sídlia v Austrálii, uistite sa, že server je skutočne blízko, alebo v Austrálii to neprevažujte (to isté platí pre iné cieľové publikum, samozrejme, v skutočnosti sme urobili webhosting s najlepšími 3 pre nasledujúce krajiny: Nový Zéland, Spojené kráľovstvo, Kanada, Írsko, & Singapur). Ak ste náhodou dostali klienta do zahraničia, môžete použiť CloudFlare na zníženie všetkých možných oneskorení.

uptime

Ak si nárokujú 99,9% dostupnosti, celkom rovno, uistite sa, že ich môžu zálohovať. Každý webhosting v našich top 5 odvádza skvelú prácu.

Zákaznícka podpora

Máte nevyhnutne problémy, takže musíte mať na svojom konci dôstojnú podporu! Naozaj nechcete nechať klientov čakať len preto, že vybraný predajca nemá podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Preto sa pozrite na ich možnosti a uistite sa, že majú telefonickú podporu, priamy rozhovor & 24/7 podpora. Samozrejme, ak idete s najlacnejšou hosťujúcou spoločnosťou, akú nájdete, podpora nebude chýbať.

Počet účtov

Je veľmi dôležité mať na pamäti, koľko klientov môžete nastaviť? Ak spočítate čísla, koľko miesta by mal každý klient? Bolo by lepšie, keby predajný plán umožňoval viac klientov, pretože sa môžete zbaviť ponuky menšieho priestoru / klienta? Napríklad, ak plán umožňuje priestor 50 GB a maximálne 25 účtov, každý klient dostane 2 GB. Zaistili sme, aby každý webový host v našich troch najlepších krajinách mal pekný zostatok povoleného priestoru oproti počtu účtov.

Ďalšie vlastnosti / technické špecifikácie

Ďalšími bodmi, na ktoré sa treba pozrieť, sú RAM (1 GB je celkom dobrá, minimálne 500 Mb), Disk IO (2 MB / s je dobrá), rýchlosť servera (SSD? LiteSpeed?), CPU (koľko jadier), denné zálohy atď. Užitočné je aj to, že je možné nainštalovať WordPress, Joomla atď. Pomocou inštalačných skriptov na jedno kliknutie, ale tieto by mali byť štandardne dodávané s Cpanel. A ak máte veľa peňazí, pozrite sa na výkonný VPS alebo ešte výkonnejší dedikovaný server!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author