Najlepšie hosting elektronického obchodu pre Austráliu

Ako webová agentúra s množstvom hostiteľských účtov (máme nespočet vedľajších projektov a radi experimentujeme) máme celkom dobrú predstavu o tom, čo definuje skvelého webhostingu. Kvalita vášho poskytovateľa webhostingu môže mať obrovský vplyv na potenciálny úspech vášho internetového obchodu.

Zoberme si napríklad rýchlosť webových stránok, vedeli ste, že 1-sekundové oneskorenie znamená zníženie počtu zobrazení stránok o 11%, to znamená, že viac ako 1/10 návštevníkov sa jednoducho otočí za každú sekundu, ktorú sa vaša stránka stále načíta … to je dôvod, prečo slušný web hostiteľ je životne dôležitý!

Toto sú naši najlepší poskytovatelia hostingu v oblasti elektronického obchodu pre Austráliu, skutočná kvalita hostingu bez porušenia banky.

Poznámka: Náš # 1 má dočasnú zľavu 67%! Chyťte to, kým to trvá!

Niektoré z najznámejších značiek / stránok, ktoré odkazujú na náš obsah:

Poznáme naše veci, malú vzorku našich mnohých posudkov:

Tom je vášnivý a rýchlo chápe potreby svojich klientov. Naozaj som ocenil jeho ochotu podeliť sa o vedomosti a zdokonaľovať ma v tom, ako používať môj úplne nový web. Vďaka Tom!

Sally Mac
Tabuľky obsahu

Spoločnosť MangoMatter uľahčila navrhnutie našej súčasnej webovej stránky. Tom bol osobne zapojený od prvej konzultácie po dokončenie a on je stále ľahko k dispozícii pre všetky vylepšenia, ktoré môžu byť potrebné!

Demitrios Lecatsas
Čerstvé vlasy

Vybrali sme Tom, aby navrhol naše webové stránky, pretože sa nám páčil štýl iných webových stránok, ktoré navrhol. Celý proces bol bez stresu. Tom bol tak nápomocný a žiadna z našich viacnásobných žiadostí nemala príliš veľa problémov. Tom s potešením pracuje. Páči sa nám web, ktorý pre nás vytvoril, jeho používanie je také jednoduché a vyzerá fantasticky.

Carl Olive
Jar!

Naše skúsenosti s Mango Matter boli fantastické! S Tomom sa veľmi ľahko pracuje, je pozitívny, efektívny a samozrejme vynikajúci v tom, čo robí. Vysoko odporúčané.

Lucy Reeves
Prostriedky kde

Zúčastnili sme Toma na vývoji našej novej webovej stránky spoločnosti a sme s výsledkom spokojní. Dokázal nielen predniesť náš stručný text, ale aj poskytnúť niekoľko vynikajúcich nápadov, na ktoré by sme nikdy nenapadlo. Najlepšie zo všetkého je, že Tom je štedrý so svojím časom a naďalej je k dispozícii na poskytovanie rád a podpory.

Neil Mackenzie
Enventive

Aký ľahký a plynulý zážitok z práce s MangoMatterom! Tom presne porozumel tomu, čo sme nasledovali, a na konečný produkt sme veľmi ohromení. V budúcnosti by som neváhal zvoliť MangoMatter.

Tyson King
Director / Plumbrite Solutions

Tom z spoločnosti MangoMatter bol veľmi nápomocný, profesionálny a veľmi podporoval založenie svojich webových stránok, má bohaté vedomosti a je veľmi efektívny. Nemám váhanie s odporúčaním MangoMatter a už som to urobil.

Michelle Watson
opravujem

Urobili sme analýzu, recenzie webhostingu & porovnania, takže nemusíte, výsledkom čoho je zoznam najlepších spoločností poskytujúcich webový obchod s elektronickým obchodom pre Austráliu. Nasledujúca tabuľka vám poskytuje prehľad na vysokej úrovni – podľa nášho názoru – 5 najdôležitejších hostiteľov elektronického obchodu zoradených podľa hodnotenia a podrobne uvádzajúcich náklady / mesiac, & koľko miesta na disku ponúkajú. Zobrali sme tiež naše top 3 a preskúmali ich osobitne tesne pod tabuľkou.

Najlepšie webhostingové služby pre elektronický obchod: Náš top 5 – máj 2020

Web Hosting CompanyOverall RatingCena / mo. (najlacnejšie dostupné) Disk SpaceFeaturesReviewsWebsite
siteground2 4,95 AUD (dočasná zľava 67%, pokles zo 14,95 USD) 10 GB
 • Jednoduché použitie
 • Veľmi rýchle servery
 • VEĽKÁ podpora!
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 • Oficiálne odporúčané WordPress = víťaz!
Preskúmanie stránok
A2HostingLogo 3,92 USD (približne 5,22 AUD) neobmedzený
 • Neobmedzený diskový priestor
 • Skvelé s WordPress
Hodnotenie hostingu A2
hostgator 2,75 USD (približne 3,70 USD) neobmedzený
 • Veľmi lacný
 • Neobmedzený diskový priestor! <- Americké servery však majú pomalší čas načítania.
 • Umožňuje iba 1 stránku
Recenzia hostgátora
PanthurLogo 5 AUD 10 GB
 • Skvelý výkon
 • Veľa výberu.
Recenzia Panthur

Nie je ľahké nájsť slušného webhostingu, ktorý je skutočne cenovo dostupný, a pokiaľ nie ste sprievodcom Excelom, môže byť trochu ohromujúci porovnaním všetkých rôznych funkcií hostingu (ako napríklad cena vs šírka pásma, miesto na disku, použiteľnosť, podpora, recenzie atď.) ). Aby ste sa upokojili, v Austrálii sú skutočne skvelí poskytovatelia elektronického obchodovania, ktorí neúčtujú absurdné ceny za hosting, ale stále majú výkon na spustenie takmer všetkých webových stránok elektronického obchodu, ktoré chcete..

Nižšie sme preskúmali naše tri najlepšie podrobnosti. Na zoradenie najlepších webových hostiteľov sme použili nasledujúce kritériá: Jednoduchosť použitia, dostupnosť a Výkon / výkon. Užite si to!

Tom D. S. – Editor

Porovnanie webového obchodu s elektronickým obchodom: Naše top 3 podrobné

1.Rozsah stránok

Toto je naša najobľúbenejšia hostingová spoločnosť pre elektronický obchod (a vo všeobecnosti), sú lacné, majú veľmi výkonné servery (Singapur pre austrálske stránky), a čo je najdôležitejšie, podpora je prvotriedna (naposledy, keď som skontrolované, priemerný čas odozvy bol 10 minút, čo je šialené dobre).

SiteGround tiež prichádza vysoko odporúčané WordPress (Len veľmi málo hostiteľských spoločností to môže tvrdiť! Môžu samozrejme riešiť akýkoľvek CMS, ktorý na nich vyhodíte), je to absolútne nezvratné! ach, + majú 30-dňová záruka vrátenia peňazí!

Plány SiteGrounds tiež obsahujú množstvo skvelých funkcií, ako je neuveriteľne efektívny bezpečnostný systém, automatické zálohovanie a bezplatné SSL (veľmi dôležité pre webové stránky elektronického obchodu).

Majú 3 hostingové plány, ich najdostupnejší plán začína iba AUD 4,95 $ / mesiac (dočasne 67% zľava z obvyklej ceny)! 

siteground2

  Výherca – 9,6/10

Jednoduchosť použitia

97%

cenová dostupnosť

91%

Výkon / výkon

95%

2. A2 Hosting

A2 Hosting je veľmi podobný programu SiteGround, čo sa týka výkonu aj funkcií (iba o niečo drahšie), majú tiež celý rad pekne rýchlych serverov po celom svete (vrátane Singapuru pre nás Aussies). V prípade elektronického obchodu sa nám páčia, pretože ponúkajú preplňované servery so zvýšenou rýchlosťou a sú dosť flexibilné so serverovými zdrojmi, čo umožňuje hodvábne hladkým obchodom fungovať.

Ponúkajú tiež 3 hostingové balíčky, ich najlacnejší plán začína iba Americký dolár 3,92 $ / mesiac (pôvodne 7,99 $ / mesiac).

Jednoduchosť použitia

87%

cenová dostupnosť

92%

Výkon / výkon

93%

3. hostgator

HostGator pôsobí v podnikaní už veľmi dlhú dobu, hostia milióny webov. Zatiaľ čo ich servery sú v USA, čo má za následok pomalší čas načítania, zaradil som ich do zoznamu, pretože sú veľmi lacné. A pri pohľade na hodnotu, ktorú dostanete za cenu, je to celkom pôsobivé.

Ako už bolo povedané, ak máte ďalších 1,5 USD / mesiac, pôjdem s programom SiteGround. Ak je váš rozpočet skutočne obmedzený, použite program HostGator.

Ponúkajú všetko od základného zdieľaného hostingu, po hosťovanie predajcu a cloud hosting.

Ich najlacnejší plán začína na 2,75 USD mesačne

Jednoduchosť použitia

86%

cenová dostupnosť

90%

Výkon / výkon

82%

výskum v oblasti elektronického obchodu v Austrálii

Webhosting pre elektronický obchod pre Austráliu: podrobnosti

Nižšie sa dostaneme k niektorým z drzých požadovaných funkcií obchodov s elektronickým obchodom, rôznych druhov hostingu, z ktorých si môžete vybrať, a ktoré konkrétne funkcie webhostingu si treba dávať pozor pri výskume poskytovateľov webhostingu (my tiež uskutočnili porovnania týkajúce sa hostenia elektronického obchodu pre Veľkú Britániu a hostenia elektronického obchodu pre Kanadu). Toto sú tie isté veci, ktoré analyzujeme pri písaní recenzií webhostingu.

Aké sú rozdiely medzi elektronickým obchodom a normálnym webhostingom??

Medzi hostingom elektronického obchodu a štandardným webhostingom je pomerne málo rozdielov. Elektronický obchod je samozrejme zameraný na internetové obchody, ktoré v porovnaní s budovaním vašej priemernej webovej stránky zvyčajne vyžadujú viac zabezpečenia, viac miesta na disku, viac databáz, väčšiu škálovateľnosť atď..

Existuje niekoľko funkcií a funkcií, ktoré stránky elektronického obchodu potrebujú viac ako bežné webové stránky.

 • SSL
 • Podpora databázy na ukladanie produktov (aj keď väčšina stránok aj tak teraz používa databázy)
 • Služby spracovania platieb (alebo môžete prejsť cez PayPal, čo vám ušetrí čas a náklady na vytvorenie vlastného portálu)
 • Softvér nákupného košíka (máte ich veľa a vyžaduje si samostatný príspevok, ale napríklad WordPress má doplnok Woocommerce, ktorý dokáže z ľubovoľného webu WP urobiť online obchod)
 • Nepriestrelná bezpečnosť

Ako už bolo povedané, väčšina poskytovateľov webhostingu má všetko vstavané vo väčšine ponúk na hosťovanie, čím sa takmer eliminuje potreba hľadať hostiteľa špecifického pre elektronický obchod. To znamená, že väčšina nižšie uvedených rád o veciach, na ktoré treba dávať pozor, môžete použiť aj pri hľadaní normálneho webhostingu.

Veci, na ktoré treba dávať pozor pri hľadaní hostiteľa elektronického obchodu

Nižšie nájdete niekoľko vecí, na ktoré treba pamätať pri svojom výskume. Sú to tie isté veci, na ktoré sa pozeráme pri prehľadávaní nášho zoznamu poskytovateľov..

Typy hostenia

Existuje pomerne veľa rôznych typov hostenia tam. Väčšina ľudí potrebuje zdieľaný hosting, pretože je to najdostupnejší a už v závislosti od samotného hostiteľa zvládne pomerne veľkú premávku. Potom môžete ísť do úrovne cloud, vps alebo dedikovaný server … to všetko zvládne väčšie obchody a väčšiu premávku, aj keď prichádzajú aj s vyššou cenovkou. Môžete samozrejme začať iba so zdieľaným hostingom a neskôr sa posunúť o krok vyššie, keď potrebujete zväčšiť veľkosť.

Zdieľaný hosting

Najbežnejší a najlacnejší typ zdieľaného hostingu plánu. Je zdieľaný medzi viacerými servermi, čo znamená, že vlastníci firiem musia zdieľať svoje zdroje s ostatnými. To zahŕňa zdieľanie údajov, pamäte, miesta na disku, času procesora atď. V závislosti od veľkosti vašej firmy to môže spôsobiť spomalenie vašich stránok..

Pros

 • Najlacnejšia možnosť
 • Jednoduché použitie
 • Vyžaduje minimálne technické znalosti

Zápory

 • Viac ako jedno miesto na server
 • Nebudete mať úplnú kontrolu nad výkonom svojich stránok

Cloud hosting

Tento typ hostiteľa je ponúkaný prakticky, čo z neho robí skvelú voľbu pre technicky zdatných používateľov. Klienti tejto služby ju môžu využívať tak, ako potrebujú a zaplatiť iba za to, čo používajú. Jedná sa o nákladovo efektívnu možnosť najmä preto, že na rozdiel od bežného hostingu získate všetky svoje prostriedky a hardvér prakticky.

Pros

 • Platíte iba za to, čo používate
 • rentabilné

Zápory

 • Vyžaduje si pokročilé technické znalosti

Hostiteľ VPS

Virtuálny súkromný server sa často označuje ako stredná časť medzi vyhradeným a zdieľaným hostingom. Tento špeciálny typ hostenia sa veľmi líši od zdieľaného hostenia a vytvára niekoľko virtuálnych serverov na jednom fyzickom serveri. Spoločnosti zvyčajne ponúkajú 2 druhy hostingu VPS: samosprávny VPS a spravovaný VPS.

Rozdiel medzi nimi je v tom, že samospráva poskytuje používateľom kompletné informácie na serveri, zatiaľ čo spravované nie. Hostiteľská spoločnosť sa postará o väčšinu technických vecí a majitelia firiem sa môžu zamerať hlavne na svoje podnikanie. Spravované je drahšie.

Pros

 • Nemusíte zdieľať s ostatnými
 • Silnejší ako zdieľaný hosting
 • Lepší výkon

Zápory

 • Vyššie náklady

Dedikovaný hosting

Ako presne to vyzerá, vyhradený hostiteľ je server vyrobený špeciálne pre jednu webovú stránku. Je to najvýkonnejší výber hostiteľov uvedených vyššie, pretože nemusíte zdieľať žiadne zdroje s inými ľuďmi, čo vám poskytujú plne funkčný server..

Pros

 • Klienti majú plnú kontrolu nad serverom
 • Pozoruhodný výkon

Zápory

 • drahý
 • Viac zodpovednosti

WordPress

Existuje veľa e-commerce webhostingové možnosti pre WordPress, prostredníctvom jedného z jeho mnohých mnohých doplnkov (ako Woocommerce, ktoré sme spomenuli predtým). To znamená, že takmer každý hostiteľ, ktorý podporuje WordPress, môže hosťovať web elektronického obchodu, čo výrazne uľahčuje vyhľadávanie hostiteľa elektronického obchodu.

Umiestnenie a rýchlosť servera

V blízkom okolí musíte vyhľadať vysokorýchlostný server. Ak bývate v Austrálii, chcete poskytovateľa webhostingu v Austrálii alebo aspoň blízko nej. Takto získate rýchlejšie načítanie a nebudete mať žiadne oneskorenia, ako keby ste boli v prípade, ak je váš poskytovateľ hostingu v inej krajine, Singapur je určite v poriadku a v mnohých prípadoch dokonca rýchlejší ako hosťovanie v Austrálii..

podpora

Silný a pohotový tím podpory zákazníkov je nevyhnutnosťou, keď hľadáte dôveryhodného poskytovateľa hostingu. Ak niečo nefunguje tak, ako by malo, alebo máte problém, chcete tím expertov, ktorí sú schopní vám kedykoľvek počas dňa pomôcť. Väčšina poskytovateľov ponúka priamy rozhovor, telefonickú podporu a nepretržitú dostupnosť.

Miesto na disku

Čím viac ukladacieho priestoru na serveri, tým viac súborov / produktov môžete odovzdať. Pre malé weby elektronického obchodu nepotrebujete viac ako niekoľko GB miesta na disku, pre väčšie však potrebujete spoľahlivý hostingový plán s väčšími diskovými priestormi a úložnými kapacitami..

Čo je to SSL a prečo je dôležitý pre elektronický obchod?

Použitie certifikátu SSL (Secure Sockets Layer) je dobrý spôsob, ako zabezpečiť svoje stránky. To sa stáva skôr požiadavkou ako možnosťou pre všetky webové stránky. Webové stránky, ktoré nie sú SSL, budú vyhľadávacími nástrojmi, ako je Google, označené ako nezabezpečené. Preto je veľmi dôležité pre elektronický obchod.

SSL sa používa na vytvorenie šifrovaných spojení medzi webovými hostiteľmi a klientmi. V dôsledku toho umožňuje bezpečný prenos osobných informácií.

uptime

Ak chcete zaistiť bezproblémový chod a dostupnosť internetového obchodu pre zákazníkov, potrebujete najmenej 99% dostupnosti a veľkorysú šírku pásma. Chcete, aby vaša webhostingová spoločnosť ponúkla stabilný server s maximalizovanou dobou prevádzkyschopnosti servera.

Spustenie stránky elektronického obchodu môže byť trochu drahšie vzhľadom na náklady na webový dizajn a poplatky za webhosting. Neexistuje žiadny spôsob, ako obísť tieto poplatky, najmä ak chcete, aby bol váš web úspešný.

A to je všetko, zdá sa byť ohromujúce pokryť všetky body, ale urobte to len jeden krok za krokom. Možno dokonca vytvoríte tabuľku a zaznamenáte všetky špecifikácie najlepších poskytovateľov webhostingu pre elektronický obchod pre Austráliu, takže získate jednoduchý prehľad.

OR

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author