Najlepšie hosťovanie predajcu

Pretože väčšina ľudí, ktorí vstupujú na túto stránku, sú weboví návrhári, ktorí rozširujú svoje podnikanie prostredníctvom hostenia predajcov, dostaneme sa k tomu z tohto uhla..

Keďže sme webová agentúra s veľkým množstvom hostiteľských účtov (máme veľa vedľajších projektov a radi experimentujeme), už sme urobili prieskum a vybrali sme pre našich najlepších 5 najlepších spoločností poskytujúcich hostingové služby USA (a ďalej).

Zamerali sme sa hlavne na webových hostiteľov ponúkajúcich účty pre predajcov, ktorí zahŕňajú cPanel a WHM (ale viac o tom neskôr).

Vedľajšia poznámka: Náš # 1 má dosť veľkú dočasnú zľavu, chopte sa, kým vydrží!

Urobili sme analýzu, predajca hostil recenzie & porovnania, aby ste nemuseli, výsledkom čoho bude zoznam najlepších poskytovateľov hostingu hostingu pre USA. Nasledujúca tabuľka vám poskytne praktický prehľad – podľa nášho názoru – 5 najvýznamnejších hostiteľov distribútorov zoradených podľa hodnotenia, s podrobnými údajmi o cene / mesiac, & ich najlepšie vlastnosti.

Web Hosting CompanyOverall RatingCena / mo.FeaturesDisk Space # of accountsWebsite
Logo InMotion 13,99 dolárov (50% zľava) Neobmedzený počet účtov, 80 GB miesta na disku, vyhradená IP, bezplatný fakturačný softvér! 80GB neobmedzený
A2HostingLogo $ 13.19 Kedykoľvek záruka vrátenia peňazí, bezplatné SSL + servery po celom svete. 30GB 40
logo stránky 17,5 USD za 5 kreditov / účtov Skvelý výkon, bezplatná inštalácia SSL jedným kliknutím, globálny dosah – systém založený na úveroch, ktorý sa niektorým nepáči. 10 GB na kredit 5
Logo Greengeeks $ 19.95 amerických Super zelené, neobmedzené miesto na disku, Amsterdamské dátové centrum neobmedzený 10
Logo WP Engine 290 USD (N / A na mieste pre program agentúry) Odborná podpora WP, super high-end, veľmi rýchle servery. neobmedzený 15

„Pri výbere toľkých hostingových spoločností môže byť nájdenie slušnej spoločnosti, ktorá vyhovuje vašim potrebám, veľmi časovo náročné, najmä preto, že sa zdá, že všetci ponúkajú rovnaké funkcie za mierne odlišné ceny, takže väčšina ľudí premýšľa, kde je rozdiel…

Preto sme okrem vyššie uvedeného prehľadu tabuľky vytvorili aj trochu podrobnejších horných 5 nižšie. Na zoradenie najlepších webových hostiteľov sme použili nasledujúce kritériá: podpora, dostupnosť a výkon / výkon. Užite si to!”

Matthew Rogers
Hosting editor

Najlepšie hosťovaní hostia v USA – Recenzie máj 2020

1. InMotion Hosting

Webové stránky: www.inmotionhosting.com
Cena:
$ 13.99
Miesto na disku: 80GB
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

Šport s 90-dennou zárukou vrátenia peňazí, viac miesta na disku ako väčšina ostatných predajcov hostiteľa a neobmedzené účty aj pre najzákladnejší plán predajcu … InMotion vie, ako ponúkať na trh svoje služby predajcu. Zvyčajne sú známe pre svoje hostingové plány vyššej kategórie zamerané na podnikanie, ale za vysokými nákladmi na bežné balíčky webhostingu nájdeme prekvapivo cenovo dostupnú ponuku služieb predajcu..

Všetky plány zahŕňajú bezplatnú doménu, neobmedzené účty, malware & Ochrana DDoS pre maximálnu bezpečnosť, bezplatný fakturačný softvér, zálohy a oveľa viac. Kombinujte to všetko so zľavou 50%, ktorú v súčasnosti bežia, a naozaj si zaslúžia miesto č. 1!

Ich najlacnejší predajný plán sa začína už od 13,99 USD (zľava 50%) 

2. A2 Hosting

Webové stránky: www.a2hosting.com
Cena:
$ 13.19
Miesto na disku: 30GB
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

Logo hostingu A2

Hosting A2 je ďalší hostiteľ, ktorý vie, čo robia, pokiaľ ide o hosťovanie distribútorov. Aj keď ponúkajú nižšiu cenu za podobnú cenu, ponúkajú tiež super rýchle servery v iných krajinách po celom svete a podľa potreby dávajú vašim zákazníkom globálny dosah. Na A2 sa nám v porovnaní s InMotionom naozaj páči ich odhodlanie čo najviac optimalizovať platformu WordPress. WP beží na svojich serveroch super hladko.

Kombinujte to so zárukou vrátenia peňazí kedykoľvek a ľahko získajú naše miesto č. 2.

Ich hostingové plány pre ich predajcov začínajú na iba 13,19 dolárov za 40 účtov a 30 GB úložného priestoru.

3. SiteGround

Webové stránky: www.siteground.com
Cena:
£ 11.25
Miesto na disku: 10 GB na účet
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

Logo SiteGround

Aj keď je program SiteGround známy pre svoj epický výkon s programom WordPress (koniec koncov, sami ich odporúča WordPress, čo je veľmi pôsobivé), pre plány predajcov uprednostňujeme InMotion alebo A2. Nie je to tak, že ich výkon nie je úžasný, pretože je. Rovnaké s podporou a so všetkým, čo očakávate od úžasného webhostingu, ako je SG.

Je to, ako si cenia svoje plány hostenia predajcov. SiteGround pracuje s kreditným systémom namiesto priamočiarejšej hotovosti za # účtov / miesto na disku (čo môže byť trochu mätúce, určite uprednostňujeme iný systém). Ich plány začínajú na minimálne 5 požadovaných kreditoch 5x 42 USD / rok – to je 17,5 USD / mesiac

4. GreenGeeks

Webové stránky: www.greengeeks.com
Cena:
$ 19.95 amerických / mo
Miesto na disku: neobmedzený
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

Logo GreenGeeks

GreenGeeks rozhodne nie je najlacnejší, ale prichádzajú s úžasným výkonom, globálnymi dátovými centrami a vkladajú 300% energie, ktorú spotrebujú späť do siete! Sú tiež veľmi škálovateľné, poskytujú vám WHMCS licenciu na správu fakturácie, majú niekoľko vynikajúcich bezpečnostných funkcií a ponúkajú bezplatnú migráciu, ak ju potrebujete.

Ich najlacnejší predajný plán začína na 19 účtoch za 19,95 dolárov / mesiac.

5. Motor WP

Webové stránky: wpengine.com
Cena:
 N / A
Miesto na disku: N / A
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

Logo WP Engine

WP Engine je už nejaký čas štandardom pre špičkový kvalitný hosting WP hostingu, preto ich uvádzame v zozname. Nezačnem uvádzať všetky funkcie, ktoré prichádzajú s ich službami, pretože tu budeme chvíľu … ale do veľkej miery zahŕňa všetko, na čo si spomeniete, od SSL až po horiace rýchle nastavenie servera, CDN, odbornú podporu WP, k veľkej bezpečnosti, automatickým aktualizáciám a oveľa viac.

Ako už bolo povedané, to, čo ich určite predáva späť, pre ich predajcov je ich cena … takáto nie je. Musíte požiadať o program agentúry, aby ste získali informácie o ich hostiteľských plánoch pre distribútorov.

Ak kontrolujete ich bežné ceny mimo programu agentúry, je to 290 dolárov / mesiac pre 15 stránok, čo je veľmi drahé, ale opäť sú veľmi dobre v tom, čo robia..

US Reseller hosting výskumných pracovníkov

USA Reseller Hosting: Hlbšie kopanie

Na čo sa zamerať pri prieskume hostenia predajcu v USA.

Teraz je viac ako kedykoľvek predtým fantastický nápad na spustenie online podnikania. Americké podniky môžu konkrétne ťažiť z 95% Američanov, ktorí za svoj život uskutočnili online nákupy, z ktorých polovica uprednostňuje nakupovanie na internete..

Nový a populárny spôsob, ako profitovať z elektronického obchodu a nových správcov webu, sa vo všeobecnosti stáva hosťujúcim predajcom. Keď sa stanete hostiteľským predajcom, predávate hostingový priestor firmám, webovým agentúram, novým webmasterom atď. Je to založené na predplatnom, aby ste mohli získať nejaké skutočne dobré zisky.

Výber najlepšieho hostiteľa pre vašu firmu bude buď plynulý proces, ktorý vedie k príjmom, alebo masívne bolesti hlavy a strata zisku v dôsledku technických problémov a zlej podpory..

Je dôležité preskúmať niekoľko možností pre webových hostiteľov, ktorí ponúkajú cenovo dostupné plány, aby ste si vybrali spoľahlivý plán. Ak sa rozhodnete pre prvú nájdenú možnosť, môžete sa uspokojiť so službou, ktorá nie je pre vaše podnikanie najvhodnejšia.

Ak chcete vedieť, čo robí skvelého hostiteľa predaja, mali by ste vedieť, čo sú charakteristické pre vynikajúce služby. Pri prieskume hostiteľov distribútorov v Spojených štátoch je potrebné zvážiť niekoľko vecí a tipy, ako zistiť, či dostávate najlepšie služby. Btw, vytvorili sme aj porovnania pre hostiteľov z Austrálie a Veľkej Británie.

Čo je to Reseller Hosting?

Pre tých, ktorí si stále nie sú istí presne tým, čo je to hosting hostiteľa, môže byť trochu mätúce, ak nemáte jasno v presnom obchodnom vzťahu. Toto je služba poskytovaná webovými hostiteľmi USA jednotlivcom, firmám a organizáciám.

Začína sa nákupom webového priestoru z väčšieho servera a jeho predajom firmám, ktoré chcú webovú stránku navrhnutú (sami alebo webovú agentúru) a spravuje ju predajca hostiteľa. Hostitelia distribútorov pre nich často navrhnú webovú stránku alebo webovú stránku firmy, poskytnú na stránky aktuálne informácie a vybavia zákaznícky servis. Všetky tieto podrobnosti sú však založené na tom, čo primárna hostiteľská služba ponúka hosťom, s ktorými spolupracujú.

Hosting hostiteľov je perfektný spôsob, ako môžu vývojári webových stránok rozšíriť svoju prax, rozšíriť svoju sieť a zvýšiť svoj príjem.

Upozorňujeme, že firmy očakávajú profesionálne služby od hostiteľov: dôverujú správe a funkčnosti svojich stránok, preto je len na vás, aby ste sa ubezpečili, že prvotný hostiteľ, ktorého vyberiete, je kvalita. V opačnom prípade stratíte veľa peňazí z dôvodu nespoľahlivosti. Je dôležité posúdiť, čo niekoľko potenciálnych hostiteľov ponúka na základe niekoľkých dôležitých komponentov.

náklady

Bude ťažké vypočítať, koľko si môžete finančne dovoliť minúť za službu hostenia predajcu. Neviete, kto sú vaši budúci klienti alebo koľko miesta budú požadovať za zaplatenie, a koľko klientov budete mať. Bez ohľadu na to budete chcieť cenovo dostupný plán, ktorý bude stále fungovať správne a profesionálne. Budete musieť vypočítať hrubý rozpočet a odhadnúť, koľko miesta chcete vyčleniť pre každého klienta, a vybrať si plán, ktorý vám umožní zodpovedajúcim spôsobom upraviť.

V závislosti od každého klienta by ste mali mať možnosť zostaviť rôzne plány podľa svojich potrieb. Jeden klient môže mať 1 GB priestoru, ďalšie 3 GB alebo dokonca 10 GB. Aj keď môže byť zložité pripraviť priestor pre klientov, nezabudnite, že vždy môžete upraviť alebo ponúknuť niekoľko plánov.

Dokonca ani v Amerike nikdy nečakajte, že nájdete bezplatnú webhostingovú službu. Mali by ste sa dokonca vyhnúť neuveriteľne lacným plánom, pretože sú pravdepodobne príliš dobré na to, aby boli pravdivé a pravdepodobne sú náchylné na zlyhanie.

Šírka pásma / miesto na disku

Vždy skontrolujte limity šírky pásma a miesta na disku, pretože určujú, aké veľké stránky vašich klientov môžu získať, a koľko údajov môžu mesačne používať..

Dostupné cPanel / WHM

V Spojených štátoch je cPanel priemyselným štandardom pre hosťovanie webových stránok. Poskytuje grafické rozhrania a automatizačné nástroje vo forme ovládacieho panela, ktoré umožňujú hostiteľom a ich klientom ľahko spravovať svoje stránky. Kvôli službe cPanel nemusíte chápať zložitý počítačový softvér a kódovanie, aby ste boli hostiteľom predajcu.

WHM (Web Host Manager) je systém, ktorý umožňuje používateľom ľahko spravovať svoje účty cPanel pre všetkých klientov. Idú ruka v ruke a klientom poskytnete omnoho jednoduchšie a rozpoznateľnejšie služby, ak váš plán spravujú spoločnosti WHM a cPanel. Budete mať možnosť nastaviť balíčky a plány, zobraziť štatistiku a hostovať viacero účtov na upgrade / downgrade. Je zriedkavé, že dokonca aj lacnejšie spoločnosti poskytujúce hosting, ktoré by nemali WHM, nikdy to neuškodí dvojitej kontrole.

Umiestnenie servera

Toto je jedna z najdôležitejších a prehliadaných položiek v tomto zozname! Vždy sa uistite, že váš server je skutočne v USA. Dá sa to ľahko predpokladať, pretože k webovým stránkam môžeme pristupovať globálne, ktoré môžeme hosťovať odkiaľkoľvek. Ak sa rozhodnete rozšíriť svoj trh v zahraničí, CloudFlare skráti oneskorenie.

uptime

Uistite sa, že akýkoľvek nárok, ktorý vám server predáva, napríklad 99% dostupnosti, môže zálohovať svoje predajné miesto. Ak je to možné, prečítajte si recenzie, aby ste zistili, či u ostatných došlo k oneskoreniu pred investovaním.

Zákaznícka podpora

Je dôležité, aby váš server umožňoval úplnú komunikáciu medzi klientmi s podporou nepretržite alebo živým chatom. Zákazníci ukončia svoje plány, ak si myslia, že môžu získať lepší systém podpory inde a že akékoľvek problémy s webom budú okamžite upravené..

Počet povolených účtov

Toto je dôležité pamätať pri pohľade na šírku pásma servera a možnosti priestoru. Určuje, koľko podnikania môžete podniknúť a aký je váš potenciálny príjem. Chcete sa ubezpečiť, že nemáte k dispozícii príliš veľa účtov, inak by to ohrozilo veľkosť a šírku pásma každého používateľa. Pokúste sa udržať rovnováhu vo vašom podnikaní, aby sa nikto necítil krátkozrako.

Ďalšie funkcie / technické špecifikácie

Ďalšími faktormi, ktoré je potrebné zvážiť, sú optimalizácia rýchlosti (ponúkajú úložisko SSD alebo LiteSpeed?), RAM (dosť pamäte RAM s 1 GB), disk IO (približne 2 MB), denné zálohy, SSL certifikáty (by mali byť zadarmo), neobmedzené šírka pásma a CPU (Koľko jadier je k dispozícii?).

Výhodou bude aj inštalácia aplikácií na inštaláciu skriptu na jedno kliknutie, ako sú WordPress alebo Joomla, ktoré sú štandardne súčasťou programu cPanel..

Ak ste ohromení so všetkým, čo treba vziať do úvahy, nezabudnite, že váš výskum sa vyplatí, keď budete môcť zarobiť ďalší príjem ako hosť predajcu!

OR

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author