Najlepší predajca hostingu vo Veľkej Británii

Pretože väčšina ľudí, ktorí vstupujú na túto stránku, sú weboví návrhári, ktorí rozširujú svoje podnikanie prostredníctvom hostenia predajcov, dostaneme sa k tomu z tohto uhla..

Keďže sme webová agentúra s množstvom hostingových účtov (máme veľa vedľajších projektov a radi experimentujeme), už sme uskutočnili prieskum a vybrali sme pre svojich najlepších 5 najvýznamnejších spoločností poskytujúcich hostingové služby pre najlepších Spojené kráľovstvo.

Zamerali sme sa hlavne na webových hostiteľov ponúkajúcich účty pre predajcov, ktorí zahŕňajú cPanel a WHM (ale viac o tom neskôr).

Vedľajšia poznámka: Náš # 1 má dosť veľkú dočasnú zľavu, chopte sa, kým vydrží!

Niektoré z najznámejších značiek / stránok, ktoré odkazujú na náš obsah:

Poznáme naše veci, malú vzorku našich mnohých posudkov:

Tom je vášnivý a rýchlo chápe potreby svojich klientov. Naozaj som ocenil jeho ochotu podeliť sa o vedomosti a zdokonaľovať ma v tom, ako používať môj úplne nový web. Vďaka Tom!

Sally Mac
Tabuľky obsahu

Spoločnosť MangoMatter uľahčila navrhnutie našej súčasnej webovej stránky. Tom bol osobne zapojený od prvej konzultácie po dokončenie a on je stále ľahko k dispozícii pre všetky vylepšenia, ktoré môžu byť potrebné!

Demitrios Lecatsas
Čerstvé vlasy

Vybrali sme Tom, aby navrhol naše webové stránky, pretože sa nám páčil štýl iných webových stránok, ktoré navrhol. Celý proces bol bez stresu. Tom bol tak nápomocný a žiadna z našich viacnásobných žiadostí nemala príliš veľa problémov. Tom s potešením pracuje. Páči sa nám web, ktorý pre nás vytvoril, jeho používanie je také jednoduché a vyzerá fantasticky.

Carl Olive
Jar!

Naše skúsenosti s Mango Matter boli fantastické! S Tomom sa veľmi ľahko pracuje, je pozitívny, efektívny a samozrejme vynikajúci v tom, čo robí. Vysoko odporúčané.

Lucy Reeves
Prostriedky kde

Zúčastnili sme Toma na vývoji našej novej webovej stránky spoločnosti a sme s výsledkom spokojní. Dokázal nielen predniesť náš stručný text, ale aj poskytnúť niekoľko vynikajúcich nápadov, na ktoré by sme nikdy nenapadlo. Najlepšie zo všetkého je, že Tom je štedrý so svojím časom a naďalej je k dispozícii na poskytovanie rád a podpory.

Neil Mackenzie
Enventive

Aký ľahký a plynulý zážitok z práce s MangoMatterom! Tom presne porozumel tomu, čo sme nasledovali, a na konečný produkt sme veľmi ohromení. V budúcnosti by som neváhal zvoliť MangoMatter.

Tyson King
Director / Plumbrite Solutions

Tom z spoločnosti MangoMatter bol veľmi nápomocný, profesionálny a veľmi podporoval založenie svojich webových stránok, má bohaté vedomosti a je veľmi efektívny. Nemám váhanie s odporúčaním MangoMatter a už som to urobil.

Michelle Watson
opravujem

Urobili sme analýzu, predajca hostil recenzie & porovnania, takže nemusíte, výsledkom čoho je zoznam najlepších poskytovateľov hostingu pre Veľkú Britániu. Nasledujúca tabuľka vám poskytne praktický prehľad – podľa nášho názoru – 5 najvýznamnejších hostiteľov distribútorov zoradených podľa hodnotenia, s podrobnými údajmi o cene / mesiac, & ich najlepšie vlastnosti.

Web Hosting CompanyOverall RatingCena / mo.FeaturesDisk Space # of accountsServerers world-wideOptimised for WordPressWebsite
A2HostingLogo £ 10.16 (bola 15,40 GBP) Kedykoľvek záruka vrátenia peňazí, bezplatné servery SSL + v Amsterdame (veľká rýchlosť pre webové stránky vo Veľkej Británii) no-jasné! 30GB 40
logo stránky 11,25 GBP za 5 kreditov / účtov Skvelý výkon, bezplatná inštalácia SSL jedným kliknutím, globálny dosah – systém založený na úveroch, ktorý sa niektorým nepáči. 10 GB na kredit 5
Logo Greengeeks $ 19.95 amerických Super zelené, neobmedzené miesto na disku, Amsterdamské dátové centrum neobmedzený 10
Logo TSOhost £ 33,98 Miestna spoločnosť, neobmedzené miesto na disku neobmedzený 100
Logo WP Engine 290 USD (N / A na mieste pre program agentúry) Odborná podpora WP, super high-end, veľmi rýchle servery. neobmedzený 15

„Pri výbere toľkých hostingových spoločností môže byť nájdenie slušnej spoločnosti, ktorá vyhovuje vašim potrebám, veľmi časovo náročné, najmä preto, že sa zdá, že všetci ponúkajú rovnaké funkcie za mierne odlišné ceny, takže väčšina ľudí premýšľa, kde je rozdiel…

Preto sme okrem vyššie uvedeného prehľadu tabuľky vytvorili aj trochu podrobnejších horných 5 nižšie. Na zoradenie najlepších webových hostiteľov sme použili nasledujúce kritériá: podpora, dostupnosť a výkon / výkon. Užite si to!”

Matthew Rogers
Hosting editor

Najlepšie hostenie britských predajcov – recenzie máj 2020

1. A2 Hosting

Webové stránky: www.a2hosting.com
Cena:
£ 10.16
Miesto na disku: 30GB
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

Logo hostingu A2

A2 Hosting je tu určite kráľom. Sú to spoločnosti so sídlom v USA, ale majú celý rad horúcich rýchlych serverov na celom svete, a to aj v Amsterdame, čo spôsobuje, že rýchlosť nie je problémom pre webové stránky vo Veľkej Británii (dokonca vyfukuje veľkú časť konkurencie zo Spojeného kráľovstva z vody).!

Pridajte k tomu kedykoľvek záruku vrátenia peňazí, podporu 24/7/365 a bezplatnú migráciu stránok … je to naozaj nevhodný!

Ich plány začínajú na iba 10,16 GBP / mesiac (bola 15,40 GBP) pre 40 účtov a 30 GB úložného priestoru!

2. SiteGround

Webové stránky: www.siteground.com
Cena:
£ 11.25
Miesto na disku: 10 GB na účet
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

Logo SiteGround

SiteGround je all-star, pokiaľ ide o WordPress, sú dokonca oficiálne odporúčané WordPress sami. Ich nastavenie hostingu ponúka veľmi rýchly a spoľahlivý hosting a my ich absolútne milujeme pre hosťovanie jednotlivých stránok.

Ich plány tiež prichádzajú s množstvom skvelých funkcií, ako je neuveriteľne efektívny bezpečnostný systém, automatické zálohovanie a bezplatné SSL (veľmi dôležité pre webové stránky elektronického obchodu)..

Pokiaľ ide o náklady, v tomto prípade je A2 Hosting lepší. SiteGround pracuje s kreditným systémom namiesto priamejšej hotovosti za # účtov / miesto na disku. Ich plány začínajú na minimálne 5 požadovaných kreditoch 5x 27 GBP / rok – to je 11,25 GBP / mesiac

3. GreenGeeks

Webové stránky: www.greengeeks.com
Cena:
$ 19.95 amerických / mo
Miesto na disku: neobmedzený
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

Logo GreenGeeks

GreenGeeks je jednou zo spoločností, o ktorých viete, že robia všetko správne, od ich uvedenia do prevádzky v roku 2008 zaznamenali obrovský nárast. To, čo sa nám na nich naozaj páči, je to, že do svojej siete vnášajú trikrát späť prostredníctvom siete veterná energia, celkom pôsobivá!

Pokiaľ ide o hosťovanie distribútorov, sú veľmi spoľahliví, majú rýchle dátové centrum v Amsterdame a ponúkajú neobmedzené miesto na disku podľa svojich plánov pre predajcu (nezabudnite však, že váš počet účtov je stále obmedzený).

Ich najlacnejší predajný plán začína na 19 účtoch za 19,95 dolárov / mesiac.

4. TSOhost

Webové stránky: www.tsohost.com
Cena:
33,98 GBP (+ 20% DPH)
Miesto na disku: Neobmedzený diskový priestor
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

Logo TSOhost

S viac ako desaťročnou skúsenosťou s hosťovaním sú jedným z poskytovateľov webhostingov typu go-to vo Veľkej Británii.

Majú všetko, čo potrebujete … masívne dátové centrá v Sloughe, nepretržitá podpora 24/7/365 a vysokovýkonný cloudový hosting & „Hybridné“ riešenia … ak chcete ísť na miesto, sú to chlapci, s ktorými by ste mali ísť!

Ich základný plán pre maloobchodníkov môže hostiť až 100 domén a má neobmedzený priestor na disku, čo je celkom pôsobivé.

Ich najlepší plán začína na 33,98 GBP (+ 20% DPH)

5. Motor WP

Webové stránky: wpengine.com
Cena:
 N / A
Miesto na disku: N / A
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

Logo WP Engine

WP Engine je už nejaký čas štandardom pre špičkový kvalitný hosting WP hostingu, preto ich uvádzame v zozname. Nechcem sa snažiť uviesť zoznam všetkých funkcií, ktoré prichádzajú s ich službami, pretože tu budeme chvíľu … ale do značnej miery zahŕňa všetko, na čo si spomeniete, od SSL až po horiace rýchle nastavenie servera, CDN, odbornú podporu WP, k veľkej bezpečnosti, automatickým aktualizáciám a oveľa viac.

Ako už bolo povedané, to, čo ich určite predáva späť, pre ich predajcov je ich cena … takáto nie je. Ak chcete získať informácie, musíte požiadať o program agentúry.

Ak kontrolujete ich bežné ceny mimo programu agentúry, je to 290 dolárov / mesiac pre 15 stránok, čo je veľmi drahé, ale opäť sú veľmi dobre v tom, čo robia..

Predajca, ktorý hosťuje výskumných pracovníkov

UK Reseller Hosting: Hlbšie kopanie

Čo je to Reseller Hosting?

Keď sa jedna spoločnosť, poskytovateľ hostingu, rozhodne prenajať svoju šírku pásma a miesto na pevnom disku inému menšiemu podniku, ktorý potom prenajme tento priestor menšiemu podniku tretej strany, jedná sa o webový hosting predajcu. V podstate poskytuje svojim klientom hosting, ako keby ste sami webhostingovou spoločnosťou.

Toto je v Spojenom kráľovstve veľmi bežná prax pre dizajnérov a vývojárov webových stránok, ktorí sa chcú sami označiť za doplnkové služby, ako napríklad webhosting vo Veľkej Británii, ako aj pre podnikateľov, ktorí sa usilujú vytvoriť vlastný obchodný webhosting.

ps: Vytvorili sme tiež špičkový hosting pre distribútorov pre Austráliu a USA.

Pri vyhľadávaní hostiteľa predajcu je potrebné dávať pozor.

náklady

Jedným z viac klzkých aspektov rozbehnutia vášho plánu je zistiť, koľko zaň môžete minúť (a nie, pre predajcov nie je k dispozícii žiadny bezplatný webhosting). Keď začínate, mohlo by sa zdať, že najlepším riešením je jednoducho vyhľadať najlacnejší plán – nie je to nevyhnutne vaša ideálna voľba. Každý má svoje individuálne potreby, takže najlepší plán pre vás bude závisieť od niekoľkých rôznych faktorov, napríklad od toho, koľko priestoru na serveri chcete predať a koľko plánujete účtovať začínajúcim klientom..

Pri riešení tohto problému sa vo všeobecnosti odporúča dať väčším klientom okolo 10 GB priestoru, stredným klientom okolo 3Gb a tí menší potrebujú iba okolo 1 GB. Našťastie, priestor má tendenciu byť väčší problém, ako sú obmedzenia šírky pásma.

Šírka pásma / miesto na disku

V hostiteľských spoločnostiach vo Veľkej Británii nájdete pomerne veľké množstvo šírky pásma, a preto je na disku miesto, na ktoré by ste sa mali pozerať. Toto bude hlavným rozhodujúcim faktorom pri určovaní počtu klientov, s ktorými môže váš hostingový plán pre predajcov zvládnuť (určite, ak hostujete veľa webových stránok elektronického obchodu), aj keď je dôležitý aj počet povolených účtov.

Dostupné cPanel / WHM

cPanel je ovládací panel, ktorý je základným priemyselným štandardom, a pomocou Web Host Manager (WHM) môžu používatelia spravovať účty cPanel a vytvárať nové podľa potreby. Z tohto dôvodu je dôležité, aby hostitelia UK predajcov mali WHM – vďaka tomu sú schopní nastaviť obmedzenia, nastavovať balíčky, prezerať štatistiky používania, downgradovať alebo upgradovať účty a oveľa viac. Čím ľahšie sa používa systém na správu účtov, tým jednoduchšia bude celková práca. Toto by mali obsahovať aj základné plány.

Umiestnenie servera

Každý kúsok informácií na internete je niekde fyzicky hostený. Vo všeobecnosti je najlepšie ponechať si umiestnenie servera v rovnakej krajine ako klienti, ktorých obstarávate – ak sú vo Veľkej Británii, vyhľadajte server v danej krajine. V zahraničí sú k dispozícii lacnejšie plány a niekedy to môžu byť veľmi realizovateľné možnosti; Pri týchto hodnotových plánoch však treba pamätať na to, že kvalita podpory zákazníkov môže byť oveľa nižšia, ako by ste dúfali.

uptime

Čas, počas ktorého je server online a beží, je doba prevádzkyschopnosti. Ak je prevádzka príliš špinavá, ktokoľvek navštevuje webovú stránku, okamžite opustí stránku a nájde konkurenta, ktorého web funguje efektívnejšie. Pri nákupe plánu a hľadaní tých, ktoré ponúkajú dostupnosť 99,9%, jednoducho vykonajte ďalší prieskum, aby ste sa uistili, že ich prehľady sú presné, pretože nejde o kategóriu, ktorú chcete preskočiť..

Zákaznícka podpora

Kvalitná podpora zákazníkov je v tomto odvetví veľmi dôležitá, pretože bez problémov sa niečo vždy pokazí, keď to najmenej očakávate. Či už ide o prekvapujúcu epizódu prestojov alebo problémov so šírkou pásma, poslednou vecou, ​​ktorú chcete urobiť, nie je mať prístup k zákazníckej podpore, pretože neposkytujú nepretržitú pomoc alebo, čo je horšie, zaoberajú sa zákazníckou podporou, ktorá vlastne vôbec nepomáha.

Jednou z oblastí, ktorú si chcete overiť pre dobrú úroveň služieb zákazníkom, je nepretržitý live chat a telefonická podpora. Ak sa rozhodnete pre najlacnejšiu hostingovú spoločnosť tam vonku, bude trochu chýbať úroveň podpory.

Počet povolených účtov

Počet klientov, ktorých ste schopní nastaviť, je ďalším dôležitým faktorom pri výbere plánu hostenia. Veľa času to čiastočne závisí od množstva priestoru, ktorý máte, pretože ho musíte rozdeliť medzi svojich klientov a uistiť sa, že majú dostatok miesta na spustenie svojich príslušných stránok. Napríklad by ste mohli investovať do plánu, ktorý ponúka viac klientov, ale menej miesta pre každého klienta, napríklad jeden s maximálnym počtom 25 účtov s celkovou sumou 50 GB, čo by každému klientovi poskytlo 2 GB.

Nájdenie peknej rovnováhy medzi počtom účtov a pridelením priestoru môže byť zložité, ale akonáhle zistíte, aký je váš cieľ, je jednoduché prejsť na ďalší krok.

Ďalšie funkcie

Medzi ďalšie funkcie, na ktoré si musíte dávať pozor, patria:

  • RAM – najmenej 500 MB, ale odporúča sa 1 GB
  • Disk IO – dobré číslo, ktoré treba vyhľadať, je 2 MB za sekundu
  • CPU – koľko jadier potrebujete a koľko má?
  • Rýchlosť servera – aká rýchla je SSD alebo LiteSpeed?
  • Denné zálohy – rozhodujúce z bezpečnostných dôvodov

Veľmi ľahko sa dá nainštalovať aj WordPress a Joomla, aj keď by už mali byť dodávané s balíkom Cpanel. Ak pre vás problém nie je obmedzený rozpočtom, môže byť pre zabezpečenie vášho servera nesmierne užitočný výkonný systém VPS. Ďalšou drahou vlastnosťou, ktorá stojí za to, ak máte peniaze, ktoré môžete minúť, je investovanie do vyhradeného servera.

OR

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author