Najlepší hosting v jazyku Java

Ako webová agentúra s množstvom hostiteľských účtov (máme nespočet vedľajších projektov a radi experimentujeme) máme celkom dobrú predstavu o tom, čo definuje skvelého webhostingu. Toto sú naši najlepší poskytovatelia hostingu Java. Nezabúdajte, že Java nie je široko podporovaná pri lacnejších plánoch, na povolenie všetkých funkcií Java zvyčajne potrebujete server VPS alebo vyhradený server. Dôrazne vám odporúčame skontrolovať centrá pomoci hostiteľov, aby ste sa uistili, že ste na správnom pláne!

Web Hosting CompanyOverall RatingCena / mo.Disk SpaceFeaturesWebsite
A2HostingLogo 9,2 / 10 $ 5 neobmedzený Neobmedzený diskový priestor!
hostgator 8,7 / 10 $ 118,99 neobmedzený Lacný + neobmedzený priestor na disku!
siteground2 8,5 / 10 $ 269 10 GB Výkonná, rýchla, epická podpora, + 30-dňová záruka vrátenia peňazí! = Win!
v pohybe 8,3 / 10 $ 29,19 neobmedzený Skúsený, spoľahlivý, o niečo drahší.
Dreamhost 8/10 $ 149 neobmedzený Skvelý výkon & podpora

Najlepšie Recenzie Java Hosting 2020

1. A2 Hosting

Logo hostingu A2

Webové stránky: www.a2hosting.com

My si myslíme najlepšou Java hostingovou spoločnosťou je A2 Hosting. A2 Hosting prešla od roku 2003 dlhou cestou – teraz je jedným z najlepších poskytovateľov hostingu. Ale samozrejme, budete ho musieť porovnať s ostatnými hostiteľskými spoločnosťami, aby ste pre vás našli ten pravý (pretože používatelia majú rôzne potreby).

S A2 Hosting získate pri výbere plánu tri možnosti. Sú to tieto:

 • lite
 • rýchly
 • Turbo

Ak sa chystáte hľadať najlacnejší plán (Lite), vedzte, že má menej funkcií ako drahšie. Aj keď prichádza s neobmedzeným úložiskom a neobmedzenou šírkou pásma, môžete ho použiť iba pre jednu webovú stránku. Je to tiež oveľa pomalšie ako ostatné dva plány.

Ak teraz chcete mať funkciu neobmedzeného počtu webových stránok, ale máte obmedzený rozpočet, môžete jednoducho získať plán Swift. Dodáva sa so všetkými funkciami plánu Lite a jeho rýchlejšie. Ale samozrejme, ak chcete najvyšší zdieľaný hostingový plán A2 Hosting, je Turbo plán najzreteľnejšou voľbou. Opäť má všetky funkcie obsiahnuté v prvých dvoch plánoch a oveľa viac (je to tiež najrýchlejší plán).

Keď sa prihlásite na odber niektorého z plánov A2 Hosting, môžete si tiež užiť svoju 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Toto sa stalo štandardným obdobím vrátenia platby pre väčšinu hostingových spoločností a odporúčame vám, aby ste ho dobre využívali.

Pros

 • Monitorovanie nepretržitého monitorovania škodlivého softvéru
 • Mnoho akceptovaných spôsobov platby (Paypal, kreditné karty atď.)
 • Integrácia služby Cloudfare (na zabezpečenie rýchleho načítania stránok)

Zápory

 • Pri obnovení plánu očakávajte vysoké miery obnovenia
 • Existujú správy o výpadkoch prevádzky
 • Príliš veľa obmedzení ich najlacnejšieho plánu

2. HostGator

Logo HostGator

Webové stránky: www.hostgator.com

HostGator je jedným z lídrov v hostiteľskom priemysle hlavne kvôli svojej obrovskej zákazníckej základni. Mnoho ľudí zverilo svoje webové stránky spoločnosti HostGator z nasledujúcich dôvodov:

 • Dostupné ceny – najlacnejší plán hostgátora je skutočne veľmi prijateľný. A ak skutočne chcete ušetriť viac peňazí, môžete zaplatiť 36 mesiacov pri prvej registrácii.
 • 24/7 zákaznícka podpora – podporu môžete získať prostredníctvom e-mailu, telefónu a živého chatu. Majú tiež vedomostnú základňu užitočných článkov.
 • 45-dňová záruka vrátenia peňazí – HostGator má štedrú lehotu na vrátenie peňazí (ostatní poskytovatelia hostingu majú iba 30 dní).

Aby však Java fungovala na svojich systémoch, potrebujete server so systémom Linux alebo Windows … nemôžete to urobiť na základe svojich lacných zdieľaných plánov, nanešťastie.

Pros

 • Spoľahlivá podpora zákazníkov
 • Veľkorysé obdobie vrátenia dane

Zápory

 • Ponúkajú nemeranú šírku pásma, ale stále prichádza s obmedzeniami
 • V žiadnom zo svojich plánov nemáte bezplatnú doménu (majú to aj iní poskytovatelia hostingu)

3. SiteGround

Logo SiteGround

Webové stránky: www.siteground.com

Ľudia majú väčšinou o službe SiteGround čo povedať, a to z dôvodu jej celkového výkonu a funkcií. Avšak v prípade Java budete musieť ísť na vyhradený server s prístupom root, ostatné lacnejšie plány ho nepodporujú ….

Pros

 • Ich 99,99% záruka dostupnosti je veľmi spoľahlivá
 • Skvelý zákaznícky servis (live chat, e-mail, telefón atď.)

4. InMotion Hosting

Logo InMotion Hosting

Webové stránky: www.inmotionhosting.com

InMotion Hosting má dve dátové centrá umiestnené v Los Angeles a Virginia Beach. Majú rýchlu rýchlosť servera, čím zaručujú neustále načítavanie webových stránok. Ich priemerná zaznamenaná doba prevádzkyschopnosti je 99,95%, čo je skutočne dobré.

Ak vás zaujíma ich cenový plán, vedzte, že v súčasnosti ponúkajú svojim používateľom tri plány, z ktorých si môžu vybrať – nazývajú sa Launch, Power a Pro.

Ako už názov napovedá, plán spustenia je dobrým východiskovým bodom pre spustenie vašej prvej webovej stránky. Táto služba už obsahuje bezplatnú doménu a máte s ňou povolené hostiť dva webové stránky. Toto je jedna z najlepších funkcií InMotionu, pretože ostatní poskytovatelia hostingu povoľujú iba jednu webovú stránku pre svoje najlacnejšie plány.

Ich plán napájania je skutočne silnejší ako plán spustenia. Pri kúpe tohto plánu môžete mať pre začiatočníkov až 6 webových stránok.

Ak sa však chystáte na najrýchlejší a najúčinnejší plán služby InMotion, získajte plán Pro. Je to konečný plán pre obchodné weby a je to najsilnejší zo všetkých svojich plánov.

Nezabúdajte, že hosting InMotion obsahuje užívateľsky prívetivý cPanel – ľahko sa na ňom postavíte, aj keď je to prvýkrát, keď si vytvoríte webovú stránku. A ak potrebujete zákaznícku podporu, majú ju aj (live chat, e-mail, telefón atď.).

Pros

 • Plne načítaný plán spustenia
 • Spoľahlivá dostupnosť
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí

Zápory

 • Od nových zákazníkov sa môže vyžadovať, aby predložili verifikačné dokumenty (napr. I.D.)
 • Niektorí ľudia hlásia prestoje počas procesu migrácie
 • Existujú sťažnosti na zlyhania hromadného zasielania správ

5. Dreamhost

Logo DreamHost

Webové stránky: www.dreamhost.com

Pri rozhodovaní o tom, pre ktorého poskytovateľa hostingu sa rozhodnete, nezabudnite zvážiť aj DreamHost. Je to jedna z najuznávanejších spoločností poskytujúcich hosting a existuje už viac ako 20 rokov. Aj keď prichádza aj so servermi VPS, Dedicated a Cloud, jeho najobľúbenejšie plány prichádzajú vo forme zdieľaného hostingu.

Na rozdiel od iných poskytovateľov hostingu má DreamHost na výber iba dva plány zdieľaného hostingu – Starter a Unlimited. Bohužiaľ tu niet žiadneho stredného bodu – takže môžete získať buď ich základný plán, alebo konečný plán. Netreba dodávať, že ich plán pre začiatočníkov môže byť príliš obmedzujúci – vďaka čomu je ich neobmedzený plán z dlhodobého hľadiska lepšou voľbou..

DreamHost prichádza s inými výhodami – a obzvlášť sa nám páči ich 97-dňová záruka vrátenia peňazí. Toto je skutočne veľmi štedrá politika vrátenia platby, pretože väčšina spoločností poskytujúcich hosting poskytuje iba 30 dní. Jedinou výnimkou z tejto záruky je, že refundácia sa neuplatňuje na platby šekom a peňažnými poukážkami.

Keď už hovoríme o spôsoboch platby, DreamHost má tiež jeden z najviac akceptovaných spôsobov platby – môžete platiť kreditnými kartami, Paypal, prevodom peňazí a šekom (ako bolo uvedené vyššie)..

Pros

 • Dobrá podpora zákazníkov
 • Pri registrácii je k dispozícii iba niekoľko upozornení
 • Obnovovacie ceny sa nedvojnásobili ani strojnásobili

Zápory

 • Obmedzené možnosti v plánoch
 • Bezplatnú doménu získate, iba ak dostanete ročný plán
 • Dlhý proces registrácie

Java hosting: Ako nájsť najlepší!

Spustenie webovej stránky Java nie je také ľahké – preto sa na ňu skutočne musíte zamerať. Môžete to urobiť efektívne, ak máte spoľahlivú hostingovú spoločnosť, pretože bude menej problémov s hostingom, ktoré je potrebné riešiť (prestoje, problémy so serverom, hacknuté stránky atď.). V tomto príspevku vám ukážeme najdôležitejšie funkcie hostiteľa jazyka Java, na ktoré treba dať pozor. Uistite sa, že máte všetky tu uvedené položky (alebo aspoň uprednostnite tie najdôležitejšie pre svoje potreby).

Umiestnenie servera

Ak vás zaujímajú služby konkrétneho hostingu Java, skontrolujte najprv, kde sa nachádzajú jeho servery. V ideálnom prípade by ste chceli, aby jeho servery boli v rovnakej oblasti ako vy (vaša krajina). Toto ovplyvňuje okrem iného rýchlosť vášho webu.

Ak uvažujete o spoločnosti, ktorá má servery umiestnené na iných miestach (alebo krajinách), uistite sa, že používa CDN (Network Distribution Network). Ako už názov napovedá, CDN bude zodpovedná za distribúciu obsahu vašich stránok po celom svete. Takže v skutočnosti nezáleží na tom, kde sa nachádzate alebo kde sú vaši návštevníci, pretože sieťové servery CDN sa nachádzajú na celom svete. Preto je to ako mať servery na rovnakom mieste ako vy a vaše publikum.

Poskytovatelia hostingu teraz používajú CDN – stačí ich vyhľadať v popise produktu. Ak vidíte niečo ako CloudFlare, je to jeden typ CDN a je to dobrý. Je to jedna z tých služieb, ktoré sa zvyčajne dodávajú bezplatne v hostingových balíkoch Java.

Prevádzková doba servera

Vždy hľadajte uptime servera 99,9% alebo niečo podobné tomuto percentuálnemu podielu. Ak nie, pripravte sa na časté prestoje. Na stránke Google môžete skontrolovať, ktoré spoločnosti pôsobiace v oblasti Java prevádzkujú tento riadok. Pred rozhodnutím o tom, ktorý z nich zvoliť, si pozrite aktuálne údaje o dostupnosti a porovnajte ich všetky. Naozaj, tento je veľmi dôležitý.

Certifikáty SSL

SSL sertifikujeSSL certifikáty sú dôkazom bezpečnosti na internete. Túto funkciu chcete, ak chcete navrhnúť bezpečnú a autoritatívnu webovú stránku Java. Mať certifikáty SSL sa pre spoločnosť Google dokonca stalo tak dôležitým, že ho zahrnul ako faktor pre hodnotenie stránok (SEO)..

Protokol SSL, ktorý predstavuje vrstvu Secure Sockets Layer, umožňuje šifrovanie údajov medzi serverom a používateľom. Inak hrozí, že hackeri získajú pri prístupe na vaše stránky dôverné informácie.

Pri hľadaní poskytovateľa hostingu hľadajte poskytovateľa, ktorý ponúka bezplatný certifikát SSL. Niektoré spoločnosti poskytujú základné certifikáty SSL zadarmo prostredníctvom svojho integrovaného nástroja šifrovania šifrovania. Ak však neponúkajú certifikáty SSL, môžete si túto službu jednoducho kúpiť za približne 10 dolárov ročne.

Stránky s certifikátmi SSL vyzerajú asi takto: https://www.yourwebsite.com. Zatiaľ čo tie, ktoré nemajú certifikáty SSL, vyzerajú asi takto: http://www.yourwebsite.com. Výrazné „s“ znamenajú rozdiel v tom, ako používatelia internetu prezerajú vaše stránky (či sú bezpečné alebo nie) a ako spoločnosť Google vidí vaše nastavenia zabezpečenia..

rýchlosť

Keď sme už hovorili o umiestnení servera a CDN, tieto stránky už slúžia na urýchlenie vášho webu. Upozorňujeme však, že existujú weboví hostitelia, ktorí dávajú svojim používateľom ďalšie funkcie na maximalizáciu rýchlosti vašich stránok. To zahŕňa ďalšie prostriedky CPU a vytváranie vlastných skriptov, ktoré sú špeciálne vytvorené pre Java.

Miesto na disku

Miesto na disku je dôležité – nemusí to však byť pre vás také dôležité. Ak plánujete jednoducho vytvoriť blog alebo obchodnú webovú stránku, môže vám stačiť úložný priestor približne 1 GB (na zníženie používania pridelených prostriedkov je však potrebné použiť e-mail od poskytovateľov tretích strán, ako je napríklad Gmail). space).

Neobmedzený priestor na disku je skutočne potrebný iba v prípade, že kladiete veľké stránky na členstvo a elektronický obchod. Veľké firmy a blogy naozaj nevyžadujú príliš veľa miesta na disku.

V skutočnosti by ste mali mať na pozore hosting spoločností, ktoré ponúkajú neobmedzené všetko za veľmi nízke ceny. Zvyčajne poskytujú služby s problémami (o iných aspektoch hostingu). Nehovoríme, že nie sú k ničomu. Chceme iba, aby ste boli veľmi opatrní pri kontrole všetkých ich zahrnutých funkcií v ich baleniach..

Šírka pásma a prenos dát

Na prenos dát v sieti potrebujete dostatočnú šírku pásma. Ak chcete umiestniť web na sťahovanie súborov, ako sú súbory PDF a videá, potrebujete skutočne veľkú šírku pásma. Takéto súbory sú veľmi veľké a vyžadujú si veľa údajov na správne stiahnutie (a rýchlo). Preto je potrebné získať okolo 20 až 30 GB šírky pásma (alebo neobmedzene) pre takéto nastavenie.

Zákaznícka podpora

Uisťujeme vás, že nájdete veľa článkov a videonávodov o tom, ako vyriešiť určité problémy týkajúce sa vášho hosťovacieho účtu. Neexistuje však nič ako mať 24/7/365 podporu prostredníctvom telefónu a živého rozhovoru. Môže byť naozaj frustrujúce čeliť problémom s webovým serverom s hostiteľom Java bez toho, aby vám niekto pomohol. Preto pri výbere svojho hostiteľa webu kladú na túto funkciu veľký význam.

Čo je to Java?

Výskum hostingu Java

Java je široko používaná programovací jazyk a počítačová platforma navrhnutá na vytváranie programov pre počítače, aplikácie a webové stránky. Tento jazyk na vysokej úrovni je vynikajúci pre vstavané aplikácie v reálnom čase a používa sa medzi najrôznejšími zariadeniami pri súčasnom fungovaní na mnohých platformách, ako sú Windows, Linux, Android, iOS, Mac OSX a dokonca aj zariadenia mobilných telefónov. Výber najlepšieho hostingu Java je pre vás rýchly a jednoduchý.

Logo JavaTento ľahko naučiteľný programovací jazyk bol spustený spoločnosťou Sun Microsystems v roku 1995 a je k dispozícii pre všetky úrovne odborných znalostí. Za dve desaťročia existencie sa ukázalo, že je prístupná, funkčná a efektívna. Dnes je Java vo vlastníctve spoločnosti Oracle Corporation a je jedným z popredných programovacích jazykov na trhu. Java však čelí určitej konkurencii zo strany HTML5. Pretože existuje veľa webových stránok, ktoré už používajú a závisia od jazyka Java, vývojári webových stránok a programátori projektujú program Java, ktorý bude fungovať veľmi dlho..

Klady a zápory

Pochopenie výhod a nevýhod využívania a práce s Java vám pomôže určiť, či je pre vás to pravé. Jeho rozsiahle funkcie sú ideálne pre mnoho používateľov a sú vysoko hodnotené z hľadiska popularity. Pred rozhodnutím, či je to pre vás a vaše potreby dobrá voľba, by sa však mali zvážiť všetky faktory..

Rovnako ako akýkoľvek iný skriptovaný jazyk, aj tu existuje pád na vývoj Java.

 • Java má funkčné hostingové plány, ktoré môžu byť drahšie v porovnaní s hostingom pre iné skriptovacie jazyky, ako je PHP.
 • Java nie je vždy k dispozícii pre zdieľané plány hostenia.
 • Java sa odlišuje od iných skriptovacích jazykov a vyžaduje od používateľov, aby sa učili úplne nový programovací jazyk.
 • Ak chcete vykonať iba malé a jednoduché úlohy, Java môže byť príliš pokročilá. Alternatívou môže byť PHP.

Java bola vyvinutá malým tímom vysoko kvalifikovaných inžinierov v roku 1991 a potom bola vydaná o štyri roky neskôr. Odvtedy sa uskutočnili rôzne vylepšenia, vďaka ktorým sa stal ešte populárnejším a výkonnejším nástrojom. Niektoré z funkcií, vďaka ktorým je Java taká vynikajúca, zahŕňajú nasledujúce:

 • Java je dobre známy a vysoko používaný počítačový programovací jazyk medzi vývojármi. Je veľmi pravdepodobné, že používatelia už narazili na Javu pri spúšťaní aplikácií alebo webových stránok kvôli jej bežnému jazyku, popularite a schopnosti robiť takmer čokoľvek..
 • Java je k dispozícii pre všetky druhy zariadení a je schopná fungovať na mnohých platformách, ako sú Windows, Mac OSX, Linux, iOS a ďalšie..
 • Je pomerne ľahké naučiť sa základy jazyka Java a zameriavať sa na všetky úrovne odborných znalostí. Existuje mnoho školení, kníh, webinárov a návodov, ktoré sú k dispozícii používateľom a vývojárom, ktorí si chcú rozšíriť znalosti jazyka Java a jeho fungovania..
 • Stále sa vyrábajú nové verzie jazyka Java, ktoré vylepšujú a ďalej rozvíjajú jeho vlastnosti, čím sa stáva najlepším programovacím jazykom, aký môže byť. Java sa zameriava na potreby spotrebiteľov a od prvého vydania sa výrazne zlepšuje.

Odporúčaný hostiteľ pre Javu

Výber najlepšieho hostingu v jazyku Java na ďalší rozvoj vašich potrieb je jednoduchý, pretože webová nadácia dobrých webových stránok prináša pokrok. Java bola nielen dostatočne dlhá na to, aby sa ukázala ako bezpečná, rýchla a spoľahlivá, ale je kompatibilná aj s väčšinou hostiteľov. Najlepší Java hosting, ktorý weboví vývojári našli, je SiteGround.

často kladené otázky

Čo je to Java?

Java je univerzálny počítačový programovací jazyk určený na vytváranie programov kompatibilných s akýmkoľvek počítačovým systémom. Je to široko používaná programovacia jazyková a výpočtová platforma navrhnutá na vytváranie programov pre počítače, aplikácie a webové stránky. Tento jazyk na vysokej úrovni je vynikajúci pre vstavané aplikácie v reálnom čase a používa sa pre najrôznejšie zariadenia pri fungovaní na mnohých platformách, ako sú Windows, Linux, Android, iOS alebo Mac OSX..

Je Java rovnaká ako JavaScript?

Nie, jediná vec, ktorú môžu mať iba Java a JavaScript, je meno. Okrem tohto existuje len veľmi malý vzťah medzi nimi.

Na čo sa Java používa?

Java sa používa hlavne na vytváranie softvérových aplikácií a služieb, ale dá sa využiť na vývoj aplikačných modulov alebo apletov v rámci webovej stránky. Prostredie Java Runtime Environment alebo JRE umožňuje aplikáciám alebo webovým stránkam napísaným v programovacom jazyku Java bežať v rôznych prehľadávačoch a vyvíjať dynamické webové stránky a obsah..

Je Java stále široko používaná?

Áno. Java existuje približne od roku 1995 a je naďalej široko známa a bežne používaná. Stále sa vyrábajú novšie verzie Java, ktoré prinášajú nové a vylepšené programovacie funkcie, vďaka ktorým bude Java pravdepodobne zostať aj v nasledujúcich rokoch.

Je to softvér s otvoreným zdrojovým kódom Java?

Jazyk Java nie je úplne softvér s otvoreným zdrojom, pretože každý používateľ je schopný vyvinúť vlastný kompilátor na spustenie kódu Java. Existuje možnosť použitia open source implementácie Java, ako je OpenJDK alebo Open Java Development Kit.

Na ktorých operačných systémoch Java pracuje?

Nezávislosť platformy Java umožňuje programom Java bežať na rôznych počítačoch. K dispozícii je tiež možnosť nainštalovať prostredie JRE alebo Java Runtime Environment, ktoré je k dispozícii pre počítače so systémom Windows, Macintosh, Mac OSX, Unix alebo Linux a dokonca aj mobilné telefóny. Java je navrhnutá tak, aby pracovala takmer na všetkých operačných systémoch.

Ako funguje Java?

Po stiahnutí softvéru Java je zahrnuté prostredie Java Runtime Environment (JRE). JRE pozostáva z Java Virtual Machine (JVM). JRE je runtime časť Java softvéru, čo je všetko, čo potrebujete na spustenie vo webovom prehliadači, zatiaľ čo JVM umožňuje počítaču spúšťať Java programy. Odporúča sa skompilovať kód Java do bajtkódu JVM poskytujúceho kompatibilitu s akýmkoľvek počítačovým systémom, ktorý má JVM, čo je väčšina počítačových systémov..

Môžem pomocou Java vytvoriť webovú stránku?

Absolútne. Existujú rôzne rámce pre Javu v závislosti od obsahu, ktorý sa snažíte vytvoriť. Java je podobná PHP, Ruby alebo akémukoľvek inému programovaciemu jazyku v tom zmysle, že sa dá použiť na vytváranie dynamických webových stránok a aplikácií.

Aké sú alternatívy Java pre programovanie na strane klienta?

Java na strane klienta vyžaduje doplnok prehliadača. Vďaka tomu je možné JavaScript používať ako alternatívu k Java, hlavne preto, že JavaScript je pre prehliadače natívny a spustenie v ňom musí byť rýchlejšie ako Java.

Existuje čas na použitie Java na programovanie na strane klienta?

Vzhľadom na multiplatformovú povahu Java je to jedna z najlepších dostupných možností, ak vytvárate klientsku aplikáciu, ktorá je oddelená od prehliadača..

Existujú nejaké dobré alternatívy k Java na programovanie webových stránok na strane servera?

V programovaní webových stránok na strane servera sú najobľúbenejšími možnosťami PHP nasledované Ruby on Rails. Napríklad PHP má oveľa jednoduchšie rozhranie aplikačného programu av mnohých prípadoch môže byť intuitívnejšie ako Java.

Ako Java porovnáva s .NET framework?

Rámec Microsoft .NET vyvíja a vykonáva aplikácie na operačných systémoch Windows pre klientov a servery. Microsoft .NET funguje najlepšie, ak sa používa medzi inými nástrojmi a službami spoločnosti Microsoft, zatiaľ čo jazyk Java je rozšírenejší a má väčšiu komunitu stelesňujúcu knižnicu veľkej triedy s opakovane použiteľnými kódmi..

Ako Java porovnáva Ruby on Rails?

Java a Ruby on Rails sú bezpečný, efektívny a objektovo orientovaný softvér. Hlavný rozdiel spočíva v tom, že v Ruby nemusíte zostavovať svoj kód, pretože Ruby sa musí interpretovať. Z tohto dôvodu je Java omnoho rýchlejšia ako Ruby. Ruby on Rails má však vedúce postavenie, pokiaľ ide o vývoj aplikácií. Zvyčajne sú omnoho rýchlejšie.

Ako sa Java na strane klienta porovnáva s programom Flash?

Java je zrelý, stabilný a lepšie podporovaný produkt so silnými a efektívnymi rámcami. Na druhú stranu Flash, má úžasné animácie, ale má tendenciu byť populárnejší medzi neskúsenými alebo začínajúcich používateľov. Je možné, že jedného dňa nebudú oba softvér zbytočné kvôli postupu a doplnkom HTML5. Pretože sa Java bežne používa a veľa webových stránok a aplikácií na nej už závisí, predpokladá sa, že bude existovať ešte ďalšie dve desaťročia.

Ako sa Java na strane klienta porovnáva so Silverlightom?

Java je lepšou voľbou v porovnaní so Silverlight, pretože je dostupná vo väčšine systémov, zatiaľ čo Silverlight nie. Aj keď Silverlight má niekoľko funkcií, ktoré Java nemá (napríklad Deep Zoom), vyžaduje rozšírenia prehľadávača, nie každý ich môže spustiť a mnohokrát je ťažké vytvoriť plynulý zážitok..

Čo je JSP?

JSP (Java Server Pages) je raná technológia Java vyvinutá na generovanie dynamických webových stránok pomocou HTML. Je podobný PHP, okrem toho, že používa jazyk Java.

Ako porovnáva JSP s PHP?

PHP je skriptovací jazyk na všeobecné použitie vytvorený pre vývoj webových stránok, ktorý je veľmi podobný JSP. Je vynikajúca na všetkých úrovniach odbornosti a poskytuje ľahko použiteľné funkcie. JSP má tendenciu byť silnejší a zastrašujúci, pretože používa Javu ako skriptovací jazyk s prístupom do knižníc Javas. Aj keď sú obe technológie široko používané, JSP je výkonnejší.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author