MidPhase Review: Awesome Uptime (99,99%), ale trochu pomalý …

Domovská stránka MidPhase

MidPhase je lacný.

Napríklad, štyri doláre mesačne lacné.

Ak nás život niečo naučil, je to, že niečo lacné často nie je dobré.

Myslíme tým, že MidPhase musí mať strašné uptime alebo špinavé zákaznícke služby ako Web Hosting Pad alebo HostMetro. Správny?

Štyri doláre dnes nepokrývajú ani šálku kávy. Ako na Zemi pokrýva šialene vysoké náklady na nákup a prevádzku hosting serverov. Nehovoriac o nájomnom a zamestnancoch pre svoje sídlo v krásnom Salt Lake City v Utahu.

MidPhase však nie je prevádzkou typu fly-by-night. Sú tu už od roku 1998, majú tímy vo Veľkej Británii, na Ukrajine av Indii. Od tej doby sa v roku 2007 zlúčili so skupinou UK2 (ktorá tiež vlastní WestHost)..

Ide o to: Toto nie je ich prvé rodeo.

V júni 2015 sme založili základný web WordPress na osobnom webovom pláne MidPhase, ktorý analyzuje ich výkonnosť a zisťuje, či sa v lacných balíčkoch skutočne môžu vyskytnúť skvelé veci..

Môžete si pozrieť štatistiky výkonnosti, napríklad uptime & rýchlosť, pre seba kliknutím na „História“ prejdete hlbšie.

Výhody používania MidPhase Hosting

Prvá vec, ktorá vám príde na hosting vo výške 4 USD, je sedieť pri telefóne s niekým, kto nehovorí vaším jazykom tri hodiny, zatiaľ čo sa pokúsite zistiť, prečo je váš web nefunkčný – znova. Našťastie to nie je ani zďaleka presné.

Tu je prehľad výkonnosti MidPhase počas nášho 24-mesačného procesu kontroly.

1. 99,99% doba prevádzky nad 24 mesiacov (je to naozaj dobré)

Napriek všetkým šancim poskytla MidPhase v priebehu 24 mesiacov 99,99% dostupnosti. To nie je len dobré, je to fenomenálne najlepší videli sme sa po kontrole do dnešného dňa vyše tridsiatich webových hostiteľov). Iba Bluehost a SiteGround sú v súčasnosti na rovnakej úrovni.

Pozri sa:

Priemerná doba prevádzky v posledných 12 mesiacoch:

 • Priemerná doba prevádzky v januári 2020: 100%
 • Priemerná doba prevádzky v decembri 2019: 100%
 • Priemerná doba prevádzky v novembri 2019: 100%
 • Priemerná doba prevádzky v októbri 2019: 100%
 • Priemerná doba prevádzky v septembri 2019: 99,98%
 • Priemerná doba prevádzky v auguste 2019: 100%
 • Priemerná doba prevádzky v júli 2019: 100%
 • Priemerná doba prevádzky v júni 2019: 99,99%
 • Priemerná doba prevádzky v máji 2019: 100%
 • Priemerná doba prevádzky v apríli 2019: 100%
 • Priemerná doba prevádzky v marci 2019: 100%
 • Priemerná doba prevádzky vo februári 2019: 100%

MidPhase štatistika posledných 24 mesiacovPriemerná doba bezporuchovej prevádzky MidPhase | Zobraziť štatistiky

2. Rýchla podpora vstupeniek

OK, prevádzka je skvelá. To musí znamenať, že zákaznícky servis je externou nočnou morou. Ako inak môžete bežať so ziskom 4 $ mesačne?

Testovali sme ich systém lístkov na podporu a dostali sme podrobnú odpoveď od spoločnosti Britton (technický pracovník) do 40 minút od ich podpory zákazníkov. Ako vyzerá táto konverzácia:

Podpora MidPhase

Agent zákazníckej podpory na serveri MidPhase

Na rozdiel od iných hostiteľov poskytujú telefonickú podporu s bezplatnými aj medzinárodnými číslami.

Zatiaľ je všetko dobré!

3. VEĽMI lacný

Spomenuli sme, že MidPhase je lacný?

Vyjde dlhodobý plán s najlacnejšou možnosťou zdieľaného hostenia 3,95 dolárov mesačne.

Úlovok? Je to záväzok aspoň na jeden rok (ktorý je, bohužiaľ, štandardným odvetvovým trikom).

Ponúkajú skutočný mesačný plán, ktorý začína na 7,95 dolárov mesačne (stojí za zmienku, že niektorí hostitelia požadujú registráciu aspoň 12 mesiacov, čo je slušná krátkodobá možnosť).

MidPhase ceny

4. Bezplatná migrácia & prevody

MidPhase prináša bežný priemyselný trend poskytovaním bezplatných služieb migrácie stránok pre všetky účty cPanel.

Aby som bol úprimný, znelo to príliš dobre, aby to bola pravda. Mnohí hostitelia môžu poskytnúť jeden prenos na web za nulové doláre. Ale potom vám budú draho účtovať ďalšie poplatky.

Iní vám budú účtovať až 150 dolárov, aby ste vôbec niečo pohli.

Nie však MidPhase. Je pekné vidieť, že napriek ich lacnému prístupu nie sú to zákazníci niklu a stmievania, aby sa za to dokázali.

Sledovali sme ich zástupcov pre zákaznícke služby, aby sme všetko potvrdili. S potešením vám oznamujeme, že za ďalšie weby nebudú účtovať viac, pokiaľ účty poskytujú prístup k paneli.

5. 99,9% záruka dostupnosti

Náš test MidPhase ukázal vynikajúcu dostupnosť v posledných rokoch.

To nie je žiadnym prekvapením vzhľadom na ich záväzok voči prevádzkovým službám.

Na svojich stránkach majú stavovú stránku, ktorá poskytuje aktualizácie v reálnom čase, ako aj všetky minulé správy alebo incidenty.

Ale to nie je najlepšia časť.

Majú tiež „99,9% záruku dostupnosti“ pre svoje hostingové balíčky.

Pokleste pod túto hranicu a môžete požiadať o kredit na účte.

Na základe našich doterajších skúseností si ich však našťastie nebudete musieť pýtať príliš často.

Najnižšia mesačná hodnota dostupnosti, ktorú sme videli, je 99,98%. A to je výrazne nad minimom 99,9%, ktoré držia.

Nevýhody použitia MidPhase Hosting

Hosting štyroch dolárov nemôže byť dokonalý. Existuje niekoľko nevýhod, ktoré by ste mali zvážiť, ak popri tom, čo najviac ukladáte, oceniate aj ďalšie hostiteľské funkcie.

1. Pomalá priemerná rýchlosť

Prevádzková doba MidPhase je skvelá. Ich zákaznícka podpora je pozorný.

To isté sa, žiaľ, nedá povedať o dobách a rýchlosti načítania stránky. Naša posledná 24-mesačná analýza ukázala priemerná rýchlosť 1 135 ms.

Nie je to hrozné, ani veľké.

Ale lacné! A takmer najrýchlejší pre toto cenové rozpätie.

Ak je rýchlosť najvyššou prioritou (čo by malo byť pre komerčné weby, pretože ovplyvňuje použiteľnosť, konverzie a poradie vyhľadávania), mali by ste v tomto bode zvážiť náklady a výhody..

Priemerná doba načítania za posledných 12 mesiacov

MidPhase za posledných 12 mesiacov podrobné štatistikyPriemerná rýchlosť v strede fázy 2019 – 2020 | Zobraziť štatistiky

Na záver: Tieto druhy časov načítania nemusia byť nevyhnutne zlé. Napríklad spôsob, akým populárnejší a drahší poskytovatelia hostingu zlyhali pri zrýchľovaní načítania webovej stránky ako 1 sekunda.

2. Nejasná záruka vrátenia peňazí

Mnoho webových hostiteľov ponúka štandardnú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Niektorí dokonca idú tak ďaleko, aby predĺžili toto obdobie na 90 (alebo 97!) Dní, aby sa ubezpečili, že ste s ich službami spokojní, skôr ako vás donútia zaviazať sa.

Zistili sme zmienku o 30-dňovej záruke vrátenia peňazí pre ich možnosti WordPress a zdieľaný hostingový plán. Upozorňujeme, že pri mnohých ďalších službách sme nenašli rovnaké záruky.

Existuje tiež veľa reakcií technickej podpory (ako je táto), čo potvrdzuje, že existuje nejaký druh 30-dňovej náhrady.

Odporúčajú prečítať si ich podmienky pre viac podrobností, ale to je súčasť problému: nie je tam ani veľa informácií, buď.

Takže si myslíme, že by ste mali byť dobrí o 30 dní.

Niečo zvážiť a prípadne sa opýtať, či sa snažíte využiť túto nízku dlhodobú sadzbu.

3. Bezpečnosť? Niekto, niekto? Bueller?

Mnohí weboví hostitelia poskytnú dlhý zoznam bezpečnostných aplikácií dostupných pomocou niekoľkých jednoduchých kliknutí na uzamknutie vašich stránok a zaistenie vecí pred nebezpečnými pokusmi. Niektorí dokonca pôjdu nad rámec toho, čo vykonáva preventívne údržbárske služby, aby sa ubezpečil, že ste v poriadku.

S MidPhase sme nenašli rovnaké možnosti podpory. Ďalšia možnosť zvážiť alebo sa opýtať pri registrácii.

4.Vysoká cena za obnovenie (vo všetkých produktoch)

Cena nálepky MidPhase za nálepku $ 3,95 / mesiac za ich osobný balík Web Hosting Personal vyzerá na povrchu celkom dobre.

Ak ste však boli v hre tak dlho, ako sme doteraz, viete, že inzerované ceny sa zvyčajne dodávajú s niekoľkými „gotchami“, ktoré sa môžu vrátiť, aby vás prenasledovali, ak si nebudete dávať pozor..

Bohužiaľ, MidPhase sa v tomto prípade nelíši.

Najväčším úlovkom v tomto prípade sú vysoké náklady na obnovu po uplynutí platnosti prvého plánu. Vaša cena sa v zásade zdvojnásobí bez ohľadu na to, ktoré plány si vyberiete.

Napríklad osobný webhosting sa pohybuje od 3,95 $ mesačne do 6,95 $ mesačne. Profesionálny plán sa pohybuje od 4,95 $ / mesiac na 8,95 / mesiac, zatiaľ čo obchodný plán sa tiež zvyšuje z 5,95 / mesiac na 10,95 / mesiac..

Ceny za obnovu MidPhase sa rýchlo zvyšujú.

Bummer, správne?

Až na to, čo tu je:

Toto nie je ani najhoršie zvýšenie ceny, aké sme zistili.

Nie, tento luxus je vyhradený pre registrácie domén. Prvý rok vás bude stáť 15,99 dolárov. Je to trochu vysoké, ale nie príliš zlé, pokiaľ ide o veľké usporiadanie vecí.

Problém sa objaví, keď je čas na obnovenie ceny domény. Vyššia cena za obnovenie, ako je obvyklé, je v hostiteľskom priestore pomerne bežná. Nie je to však v doménach. Platíte ročný poplatok a takmer nikdy sa nezmení bez ohľadu na to, ako dlho ho máte.

MidPhase, na druhej strane, zvýši cenu vašej domény z 15,99 $ / rok na 45,99 $ / rok! To je absurdné, ak sme úprimní.

V podstate korisťujú na zákazníkov a dobre vedia, že pravdepodobnosť, že budete chcieť premiestniť svoju doménu alebo hosting po prvom roku, je takmer nulová. Využívajú tak „náklady na zmenu“, aby vás mohli oceniť.

Zavolajte nám blázon, ale nie sme veľkými fanúšikmi obchodných praktík, ktoré sú navrhnuté tak, aby konkrétne trestali dobrých a lojálnych zákazníkov.

Cenové plány MidPhase, plány hostenia & Rýchle fakty

Tu je rýchly prehľad plánov hostenia MidPhase, ktorý vám pomôže zistiť, či sú pre vás vhodné:

Cenové plány a plány

Zdieľané plány hostenia:

 • „Osobný webhosting“ plán začína na 3,95 dolárov mesačne (pre jednoročný záväzok). Umožňuje 1 webovú stránku, 1 subdoménu, 1 databázu a neobmedzené množstvo e-mailov.
 • Ich plán „profesionálneho hostenia“ začína na 4,95 dolárov mesačne (rovnaký jednoročný až trojročný záväzok). Umožňuje až 3 webové stránky a 3 databázy a maximálne 5 subdomén. Je tiež dodávaný s neobmedzeným počtom e-mailov a za príplatok môžete mať doplnky, ako je vyhradená adresa IP, certifikát SSL a webová analytika..
 • Ich podnikateľský plán začína na 5,95 dolárov mesačne (jeden až trojročný záväzok). Dodáva sa s neobmedzeným počtom webových stránok, neobmedzeným počtom databáz, neobmedzeným počtom subdomén a neobmedzeným počtom e-mailov. K dispozícii je tiež bezplatná vyhradená adresa IP, bezplatný certifikát SSL a bezplatná webová analýza.

Všetky ich zdieľané hostingové plány prichádzajú s neobmedzeným webovým priestorom, neobmedzenou šírkou pásma a bezplatným názvom domény.

 • Doména zadarmo: Áno.
 • Jednoduchosť registrácie: Priateľský a ľahko použiteľný postup registrácie v troch krokoch.
 • spôsob platby: Kreditná karta, PayPal.
 • Skryté poplatky a doložky: Vo všetkých zdieľaných účtoch hostenia je limit 200 000 súborov a 10 GB kumulatívnej veľkosti databázy. Prekročenie tohto limitu môže mať za následok ukončenie vášho účtu.
 • upsells: Veľa zvratov. Nie je to zábava.
 • Aktivácia účtu: Rýchla aktivácia účtu.
 • Skúsenosti s ovládacím panelom a ovládacím panelom: cPanel.
 • Inštalácia aplikácií a CMS (WordPress, Joomla atď.): Rýchla a ľahká inštalácia populárnych aplikácií a CMS pomocou Softaculous.

Odporúčame MidPhase?

Pred registráciou v službe MidPhase je potrebné zvážiť vážne otázky. Primárne – rýchlosť. Ale aj záruka vrátenia peňazí a bezpečnostné funkcie.

Napriek tomu, ak hľadáte rýchlu, lacnú alternatívu s dobrou prevádzkou a podporou, MidPhase by mohol stáť hodom kocky. V tomto prípade, odporúčame ne.

PS: Ak chcete vidieť poskytovateľov hostingu, ktorí sa umiestnili nad úrovňou MidPhase, pozrite si našich najvýkonnejších hostiteľov tu.

Použili ste MidPhase? Prosím, zanechajte kontrolu MidPhase na základe vašich skúseností – pozitívnych alebo negatívnych -, aby ste nám pomohli poskytnúť čestné a transparentné recenzie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author