Lacný webhosting pre Austráliu

Ako digitálna agentúra je webhosting niečo, s čím sa nemôžeme obísť, a zatiaľ čo pre našich klientov používame drahší prémiový hosting, máme aj veľa vedľajších projektov, ktoré potrebujú aj hosting, a pre tých využívame lacnejšie možnosti. V súčasnosti máme hostingové účty s 30 a viac spoločnosťami!

Takže pokiaľ ide o získanie slušného prehľadu o najlepších lacných webhostingových spoločnostiach pre Austráliu, ste na správnom mieste!

Nižšie nájdete naše osobné najlepšie 3 z najlepších lacných webhostingových služieb pre Austráliu. Každý z nich sme analyzovali, preskúmali a porovnali s jeho najbližšou konkurenciou, aby sme im poskytli miesto na zozname. Nasledujúce kritériá používame na to, aby sme našim obľúbeným poskytli miesto: jednoduchosť použitia, dostupnosť a výkon / výkon.

Poznámka: Pevne veríme, že ak sa pozriete na amerických hostiteľov v USA, môžete získať lepšie a cenovo dostupnejšie možnosti. Pokiaľ majú servery v Austrálii alebo blízko nej (napr. Singapur) <- v porovnaní s mnohými austrálskymi hostiteľmi), zvyčajne sú lepšou voľbou (napríklad náš úžasný # 1, Hostinger)!

Web Hosting CompanyOverall RatingCena / mo.Disk SpaceFeaturesReviewsWebsite
Logo hostinger 0,99 USD (pokles z 9,99 USD) 10 GB

 • Veľmi cenovo dostupné
 • Super ľahké nastavenie
 • Skvelý výkon a rýchlosť
 • Globálna sieť serverov
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí

Hostinger Review
siteground2 4,95 AUD (dočasná zľava 67%, pokles zo 14,95 USD) 10 GB
 • Jednoduché použitie
 • Rýchle servery
 • Skvelá podpora 24/7!
 • Zabezpečená ochrana proti nárazu
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
Preskúmanie stránok
Hostpapa 3,36 AUD (pokles z 8,99 $) 100 GB
 • Veľmi lacný
 • 100 GB voľného miesta na disku
 • Americké servery však majú pomalší čas načítania.
Recenzia HostPapa

„Pri výbere toľkých hostingových spoločností môže byť nájdenie slušnej spoločnosti, ktorá vyhovuje vašim potrebám, veľmi časovo náročné, najmä preto, že sa zdá, že všetci ponúkajú rovnaké funkcie za mierne odlišné ceny, takže väčšina ľudí premýšľa, kde je rozdiel…

Okrem vyššie uvedeného prehľadu tabuľky sme vytvorili aj podrobnejšiu desiatku najlacnejších webhostingových spoločností pre Austráliu. Na zoradenie najlepších webových hostiteľov sme použili nasledujúce kritériá: Jednoduchosť použitia, dostupnosť a Výkon / výkon. Užite si to!”

Matthew RogersMatthew Rogers – Editor

Najlacnejší web hosting Austrália 2020 – Recenzie

1. Hostinger

Logo Hostinger
Website: hostinger.com
Cena: 0,99 USD
Miesto na disku: 10 GB
Podpora: Live Chat
Globálny dosah: Áno

Hostinger je ten, ktorý hľadáte. Nielenže je to najlacnejšie na našom zozname, ale kvalita ich hostingových služieb je na rovnakej alebo niekedy lepšej úrovni ako konkurencia s vyššími cenami, je to veľmi pôsobivé!

Len za 0,99 USD získate skutočne rýchly server v blízkosti AU (Singapur – rovnaké miesto, aké používame pre primárne dátové centrum vlastnej stránky), 10 GB voľného miesta na disku SSD, zákaznícku podporu 24/7/365 a bezplatný SSL.

Poskytujú dokonca 30-dňovú záruku vrátenia peňazí pre prípad, že nebudete spokojní!

Ale to, čo ich skutočne odlišuje od väčšiny svojej konkurencie, je spôsob, akým nastupujú na nové registrácie. Nikdy sme neprešli procesom nastavenia, ktorý by bol taký plynulý (a v priebehu rokov sme si vytvorili veľa hostingových účtov). Je veľmi dobre navrhnutý a veľmi rýchlo vás uvedie do prevádzky.

Okrem toho na rozdiel od mnohých iných webových hostiteľov nepoužívajú cPanel ako svoj ovládací panel. Vyrábajú sa na mieru, vyzerajú oveľa čistejšie a ľahko sa používajú.

Pokiaľ ide o globálny dosah svojich služieb, majú okrem servera v Singapure tiež servery v Spojených štátoch, Spojenom kráľovstve, Holandsku, Litve, Singapure, Brazílii alebo Indonézii. To je skvelé, ak váš cieľový trh nie je v Austrálii.

Majú 3 spoločné plány hosťovania, pričom najlacnejšie sú iba 0,99 USD / mesiac (pokles zo 7,99 dolárov), čo je skutočne šialená hodnota vzhľadom na ich nastavenie kvality. A ak pôjdete s ďalším plánom (stále pod 3 doláre / mesiac), získate denné zálohy, neobmedzené domény, 20 GB miesta na disku a zvýšenú RAM.

V našej knihe nie sú nútení!

Pros

 • Veľmi jednoduché nastavenie
 • Skvelý výkon
 • Super cenovo dostupné
 • Rýchly server v Singapure + globálna sieť

Zápory

 • N / A

2. SiteGround

Logo SiteGround
Website: www.siteground.com
Cena: 4,95 AUD
Miesto na disku: 10 GB
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky
Globálny dosah: Áno

SiteGround je ďalší skvelý webhosting. Ich podpora je prvotriedna (prostredníctvom telefónu, chatu a lístkov), cenová dostupnosť a servery rýchle (opäť vyberte server Singapur pre webové stránky Aussie). SG tiež prichádza oficiálne odporúčané WordPress, čo je docela sakramentsky pôsobivé.

Rovnako ako v prípade spoločnosti Hostinger sa nám veľmi páči ich globálny dosah, majú dátové centrá v USA, Veľkej Británii, NL a SG, len pre prípad, že by ste sa niekedy začali zameriavať na globálny trh..

Pridajte k tomu veľmi efektívny bezpečnostný systém (ktorý sami zabudovali), automatické zálohovanie a 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Medzi ďalšie ďalšie výhody patrí bezplatné SSL na zabezpečenie vašich stránok, denné zálohy pre pokoj a mnoho ďalšieho.

Najlacnejší plán spoločnosti SG začína iba 4,95 AUD / mesiac (67% zľava z normálnej ceny)! 

Pros

 • Jednoduché nastavenie
 • Spoľahlivá bezpečnosť
 • Globálny dosah s viacerými dátovými centrami
 • Vnútorný systém ukladania do pamäte cache pre rýchle načítanie času

Zápory

 • Vysoké poplatky za obnovu

Prečítajte si našu webovú stránku Recenzie hostí hostingu

3. HostPapa

Logo HostPapa
Website: hostpapa.com.au
Cena: 3,36 USD
Miesto na disku: 100 GB
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky
Globálny dosah: Nie

HostPapa je ďalší super cenovo dostupný poskytovateľ hostingu. Aj keď im chýbajú niektoré z vynikajúcich funkcií konkurentov, ako je napríklad SiteGround, vyrovnajú sa s tým, že poskytujú veľa miesta na disku a veľmi dobrú podporu..

Poskytujú niektoré dobré zadarmo, ako je napríklad bezplatné doménové meno, SSL a bezplatný prevod stránok, ak to potrebujete. Okrem obvyklého zdieľaného hostenia (všeobecná voľba pre väčšinu ľudí) ponúkajú tiež hosťujúci predaj, VPS hosting a hosting WordPress, ako aj služby webdizajnu, G Suite a podporu integrácie Office 365..

Jednou nevýhodou je, že ich servery nie sú v Austrálii, ale v Kanade a USA, takže časy načítania budú trochu trpieť … ale znova, môžete povoliť CDN, ako je Cloudflare (ktorá je zadarmo), aby tlačila váš obsah po celom svete a mala beží hladko odkiaľkoľvek (a nie je také ťažké ho nastaviť).

Veľmi cenovo dostupné iba AUD 3,36 USD / mesiac!

Pros

 • 100 GB miesta na disku
 • 24/7 podpora
 • Zadarmo doménové meno
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí

Zápory

 • Americké servery

4. A2 Hosting

Logo hostingu A2
Website: www.a2hosting.com
Cena: 3,92 USD
Miesto na disku: Neobmedzené
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky
Globálny dosah: Áno

Kým A2 Hosting je – podľa našich predstáv – fantastický pre hosting hostiteľov, ich lacné zdieľané hostingové plány sú tiež pôsobivé. Ponúkajú všetky obvyklé funkcie, ktoré by ste od slušného hostiteľa očakávali, a to za prijateľnú cenu 3,92 USD / mesiac.

Poskytujú hosťovanie SSD pre rýchlosť, neobmedzený priestor na disku, rýchle datové centrum so sídlom v Singapure pre austrálske weby (napríklad SiteGround) a podporu 24/7.

To, čo ich odlišuje od ich konkurencie, je ich záruka vrátenia peňazí kedykoľvek … hoci sme to ešte neskúšali.

Ponúkajú 3 zdieľané hostingové balíčky, ich najlacnejší plán začína iba Americký dolár 3,92 $ / mesiac (okolo AUD 5,22 $ / mesiac).

Pros

 • 4 globálne servery
 • Neobmedzené miesto na disku
 • Záruka vrátenia peňazí kedykoľvek

Zápory

 • USD

5. GreenGeeks

Logo GreenGeeks
Webové stránky: www.greengeeks.com
Cena: 2,95 USD
Miesto na disku: Neobmedzené
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky
Globálny dosah: Áno

GreenGeeks je známy hlavne vďaka ekologickému spôsobu riadenia spoločnosti, ktorý vracia 300% energie, ktorú používajú, späť do siete, čo je veľmi pekné.

Pokiaľ ide o ich skutočné hostiteľské služby, je to veľmi podobné službe A2 Hosting, ale mínus singapurské dátové centrum, čo znamená, že by ste hostili v USA, čo povedie k trochu dlhším časom načítania. Skutočne sa nám však páči spôsob, akým narábajú s bezpečnosťou. Postavili si svoj vlastný bezpečnostný systém, aby všetky svoje dátové centrá boli čisté. A čo sa týka rýchlosti, bežia na SSD a podporujú PHP7, kombinujú tieto 2 a možno si ani nevšimnete oneskorenie zo serverov v USA, ktoré toľko.

GreenGeeks ponúka zdieľaný webhosting (ideálny pre malé podniky a blogy), hosting pre predajcu, dedikované servery, hosting WordPress a VPS hosting. Ak nie ste spokojní so svojimi službami, majú tiež 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Ich najlacnejší plán začína na 2,95 USD / mesiac.

Pros

 • Super zelená
 • Veľká podpora
 • Neobmedzené miesto na disku

Zápory

 • Žiadne servery v Austrálii ani v jej blízkosti

6. HostingCloud

Logo HostingCloud
Website: hostingcloud.com.au
Cena: 2,50 AUD
Miesto na disku: 5 GB
Podpora: Vstupenky
Globálny dosah: Nie

HostingCloud je nový hostiteľ, 100% austrálsky hostiteľ rozpočtu. Čo sa nám páči, je cena (2,50 AUD je naozaj lacná), hosting SSD (skvelý pre rýchlosť) a bezplatné certifikáty SSL.

Tam, kde si myslíme, že by mohli robiť lepšie, sú možnosti podpory, pretože v súčasnosti vidíme iba podporné lístky … a miesto na disku, čo je iba 5 GB. Ale opäť, pri hodnote 2,50 USD, je pomer cena / cena stále veľmi pôsobivý.

A tiež ponúkajú bezplatné migrácie cPanel, majú 7-dňové zálohovanie a ochranu DDOS. Celkovo vzaté, nie je to zlé!

Pros

 • Veľmi cenovo dostupné
 • SSL zadarmo

Zápory

 • Možno bude potrebné lepšie možnosti podpory
 • Žiadne zahraničné servery

7. MediaFortress

Logo MediaFortress
Website: mediafortress.com.au
Cena: 7,70 USD
Miesto na disku: 1 GB
Podpora: Telefón, Vstupenky
Globálny dosah: Nie

MediaFortress môže v tomto zozname vyzerať ako čudák, pretože je drahší ako váš obvyklý hostiteľ a ponúka veľmi málo miesta na disku (iba 1 GB). Dôvod, prečo sú na zozname, je kvôli ich dodatočným službám. Ide tiež o marketingovú agentúru, čo znamená, že ak so svojím hostingom chcete mať skutočný web, môžu to urobiť. Potrebujete SEO alebo PPC, čo kampane so sociálnymi médiami? Jo, robia to tiež.

Sú to niečo na jednom mieste pre digitálnu stránku vášho podnikania a sú 100% Austrálčania. Preto sme ich v podstate zaradili na zoznam … len v prípade, že niekto hľadá obchod s digitálnym marketingom na jednom mieste.

Ich najlacnejší plán začína na AUD $ 7,70 / mesiac.

Pros

 • Jednotný digitálny marketingový obchod
 • 100% Austrálčan

Zápory

 • drahý

8. Bluehost

Logo Bluehost
Website: www.bluehost.com
Cena: 3,95 USD
Miesto na disku: 50 GB
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky
Globálny dosah: Áno

Bluehost je veľmi dobre známy a hoci v posledných rokoch, keď ich EIG kúpil, mali hrubú záplatu, postupne zlepšovali podporu aj svoje hostingové služby..

Poskytujú dostatok miesta na disku a slušný výkon za prijateľnú cenu. Páčia sa nám tiež rôzne možnosti podpory, ktoré sú k dispozícii, všetko od vedomostnej základne, podporných lístkov, živého chatu, telefónu a dokonca aj video tutoriálov..

Pokiaľ ide o plány hostenia, ponúkajú obvyklý zdieľaný hosting, hosting WordPress, VPS, vyhradený hosting a cloud hosting. Nemajú však žiadne servery v Austrálii ani v jej blízkosti, takže pre optimálne časy načítania je potrebné CDN.

Ich najlacnejší plán začína na 3,95 USD / mesiac.

Pros

 • SSL zadarmo
 • 50 GB voľného miesta na disku

Zápory

 • Americké servery
 • Súčasná reputácia nie je taká vynikajúca

9. Hostiteľ Geek

Logo hostiteľa Geek
Website: www.hostgeek.com.au
Cena: 4,58 USD
Miesto na disku: 400 MB
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky
Globálny dosah: Nie

HostGeek je ďalší austrálsky hostiteľ, ktorý má dosť slušné ceny, ale diskový priestor, ktorý ponúkajú v základnom pláne, je veľmi malý, iba 400 MB.

Ako už bolo povedané, existujú ešte dva dôvody, prečo zostavili zoznam. 1 je to, že majú dátové centrá v Austrálii a Singapure, ďalším dôvodom je to, že – ako MediaFortress – ponúkajú okrem svojich hlavných hostingových balíkov aj rôzne služby digitálneho marketingu..

Ponúkajú zdieľaný hosting, predajca hostiteľov, VPS, dedikované servery a špecializovanejšie hostingové plány pre WordPress, Joomla a Magento. Špecializované plány sú drahšie, ale optimalizované pre každý CMS.

Najlacnejší plán začína na AUD $ 4,58 / mesiac.

Pros

 • Mnoho možností hostenia
 • 100% Austrálčan

Zápory

 • Iba 400 MB miesta na disku

10. Netregistry

Logo Netregistry
Website: www.netregistry.com.au
Cena: 9,95 AUD
Miesto na disku: 20 GB
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky
Globálny dosah: Nie

Netregistry je veteránom v austrálskom hostiteľskom priemysle. Aj keď nie sme veľkým fanúšikom, zaslúžia si zmienku o tom, že sú veľmi starí, ponúkajú dostatok miesta na disku so svojimi hostiteľskými plánmi a ponúkajú tiež webový dizajn a služby digitálneho marketingu..

Ako už bolo povedané, ich SSL certifikáty sú dosť drahé (základné certifikáty sú zdarma u väčšiny ostatných hostiteľov) a väčšina najnovších recenzií používateľov online a na fórach nie je veľmi pozitívna.

Pros

 • Miestny hostiteľ
 • Slušné množstvo miesta na disku

Zápory

 • drahý
 • Užívateľské recenzie
 • Náklady na SSL

Lacná hostingová klávesnica

Lacný webhosting: Čo / prečo / ako

Hľadáte lacný hosting v Austrálii (možno aj bezplatný hosting webových stránok)? Zdieľaný hosting je pre malé podniky skvelým spôsobom, ako udržiavať svoje webové stránky v prevádzke bez porušenia banky. Tí, ktorí hľadajú svoj prvý balík pre web hosting, majú tendenciu držať sa lacného hosting plánu, ako je zdieľaný hosting. Zvyčajne ide o službu pre používateľov základnej úrovne, ktorá ponúka všetky zdroje, ktoré budú potrebovať na spustenie, malú webovú stránku elektronického obchodu alebo osobnú webovú stránku, aby uspeli. Je to ideálny spôsob, ako by tí, ktorí chcú hostiť menšie webové stránky, dostali všetky funkcie profesionálneho webu za zlomok ceny. Všetky webové stránky a obsah z viacerých stránok, ktoré sú s nimi spojené, sa zvyčajne ukladajú iba na jednom počítači, čím sa výrazne znižujú náklady, pričom sa stále dosahujú kvalitné služby..

Výber austrálskeho poskytovateľa hostingu (alebo lacného webhostingového servera na Novom Zélande alebo v ktorejkoľvek z ďalších krajín, na ktoré sa tu zameriavame v MangoMatter, ako je Spojené kráľovstvo, Kanada, Singapur), & Írsko), ktoré vám v rámci vášho rozpočtu doručia to, čo od nich potrebujete, môže byť často herkulová úloha, ak práve začínate so svojím webom. Aj keď by bolo pekné mať virtuálny súkromný server alebo VPS, tieto majú tendenciu prichádzať s vysokou cenou. Pokiaľ ide o získanie všetkých funkcií, ktoré potrebujete pre profesionálnu webovú stránku s najaktuálnejšími webovými aplikáciami, a zároveň zníženie nákladov, lacný hosting je spôsob, ako ísť.

Ako funguje lacný hosting?

Zdieľaný hosting môže austrálskym používateľom poskytnúť lacnú možnosť hostenia pomocou výkonných zdrojov moderného servera a pomocou tohto servera pre viacerých klientov. Je to podobne ako v bytovom dome s 10 jednotkami každá jednotka dodáva elektrinu, vodu a kábel prítokmi vetviacimi sa z jednej hlavnej línie. Okrem toho, ak dôjde k rozbitiu vodovodnej siete, prenajímateľ sa o problém postará za vás. Predpoklad zdieľaného hostenia je rovnaký; zdieľate server s inými webmi a dôverujete správcovi servera, aby sa postaral o všetky hlavné poruchy. Každá webová stránka na serveri má pridelené určité množstvo výpočtového výkonu, úložného priestoru a šírky pásma internetu pre prevádzku a pohodlie vášho webu. Správca servera udržuje váš operačný systém a súvisiaci softvér aktuálny, takže sa tým nemusíte starať.

Pokiaľ ide o hľadanie cenovo dostupnej možnosti hostenia vašich webových stránok, lacný hosting je možné vždy nájsť prostredníctvom poskytovateľa zdieľaného hostingu (aj keď niektorí austrálski hostitelia, ako je digitálny Pacifik, sú o niečo drahší). Pokiaľ nemáte v pláne rozsiahly vývoj aplikácií na mieru alebo neočakávate mimoriadne vysoký tok prevádzky, obmedzený priestor a šírka pásma, ktoré máte povolený prostredníctvom zdieľaného hostingu, sa pravdepodobne nikdy nestanú problémom..

Prečo lacný web hosting?

Pokiaľ neplánujete prevádzkovať web, na ktorom bude naraz narazená veľká prevádzka alebo ktorá využíva mimoriadne pokročilé technológie, pravdepodobne nebudete mať problém so zdieľaným hostingom. To znamená, že veľká spoločnosť by pravdepodobne mala odovzdať zdieľaný hosting ako možnosť, ale váš startup alebo malý podnik by mal byť zatiaľ v poriadku (určite, keď prevádzkujete slušný CMS, ako je WordPress) – a svoje webové stránky môžete kedykoľvek presunúť. inde, či a kedy sa obmedzenia lacného hostenia stanú problémom. Jednotlivci, ktorí chcú založiť blog alebo si vytvoriť malú webovú stránku pre svoju firmu, by si mali nájsť lacný hosting, ktorý dokonale vyhovuje ich potrebám.

Nech už je váš web akýkoľvek, je pravdepodobné, že budete chcieť nájsť spôsob, ako ho čo najskôr uviesť do prevádzky, a to bez toho, aby to akýmkoľvek spôsobom ohrozilo kvalitu. Ak si nemyslíte, že váš web bude horúcim miestom na internete, zdieľaný hosting predstavuje spôsob, ako získať všetko, čo chcete, na jednom mieste bez toho, aby ste museli minúť veľké peniaze. Väčšina ľudí sa rozhodla používať lacný austrálsky hosting pre svoju prvú webovú stránku, pretože je oveľa jednoduchšia, stále ponúka všetky funkcie, ktoré by ste mohli chcieť použiť, pre väčšinu ľudí je k dispozícii dostatok miesta atď. Na konci dňa vám nevšimne si rozdiel, pokiaľ to naozaj nestihnete – v tom okamihu by nemala byť cena upgradovaného servera prinajmenšom problémom..

Vedľajšia poznámka: Ak ste webový dizajnér, ktorý chce hosťovať klientov, nepoužívajte zdieľaný účet, namiesto toho choďte s účtom predajcu a ušetrite tak budúce problémy.

Pros

 • Menej drahá alternatíva: Ako už názov napovedá, lacný hosting webových stránok nie je taký drahý ako iné alternatívy, ako je vyhradený hosting. Je to spôsob, ako uviesť svoj web do prevádzky bez vyprázdnenia peňaženky.
 • Správca servera: Pri zdieľanom hostovaní máte administrátora servera, ktorý vás sleduje a postará sa o problémy. Udržiavajú váš operačný systém a súvisiaci softvér aktualizovaný na najnovšiu verziu, takže naň nemusíte vôbec premýšľať.
 • Ponúka všetky potrebné funkcie: Lacný hosting poskytuje všetky funkcie, ktoré by mohla potrebovať začínajúca firma, blog, osobný web alebo iné webové stránky malého rozsahu, takže budete mať všetko, čo potrebujete, na dosah ruky..

Zápory

 • Obmedzený priestor: Aj keď mnoho služieb inzeruje neobmedzený priestor na serveri, toto jednoducho nie je pravda. Ak sa začnete priblížiť k kapacite, ktorú vám pridelili, zobrazí sa výzva na inováciu vášho hostiteľského balíka, pravdepodobne na VPS.
 • Nemôžeme zvládnuť vysokú premávku: Ak si myslíte, že na vaše webové stránky môže chodiť veľa ľudí, môžete sa vyhnúť lacnému plánu hostenia. Výsledkom veľkého prenosu bude často váš server zapadnutý a bežať oveľa pomalšie, ako by ste chceli.

webhostingový kódFAQ

Čo je zdieľaný hosting?

Zdieľaný hosting je plán hostenia webových stránok, v ktorom niekoľko používateľov zdieľa jeden server na hosťovanie svojich webových stránok.

Ako to funguje? Ako sú súbory chránené pred zmiešaním?

Súbory a aplikácie na každom účte sú uchovávané oddelene v rámci servera (zvyčajne pomocou cPanel) a neexistuje spôsob, ako interagovať. Každý užívateľ dostane svoj vlastný oddiel servera, v ktorom sú uložené jeho súbory a aplikácie, a svoj vlastný strom adresárov súborov. Používatelia nebudú mať prístup k svojim oddielom ani k súborom v nich. Webový server a výpočtové zdroje sú však zdieľané všetkými účtami na serveri.

Znamená zdieľaný hosting, že zdieľam IP adresu s inými webmi?

Vo väčšine prípadov áno. Zdieľané plány hostenia sú v predvolenom nastavení zvyčajne „virtuálnymi hostiteľmi založenými na mene“. Z tohto dôvodu majú všetky účty tendenciu zdieľať identickú IP adresu a rutina sa objaví na základe názvu domény. To by však nemalo mať žiadne priame dôsledky na bezpečnosť vašich webových stránok. Nevýhodou tejto skutočnosti je však to, že nebudete môcť pracovať s bezpečnostným certifikátom SSL prostredníctvom virtuálneho hostiteľa založeného na mene, ktorý sa vzťahuje na väčšinu dostupných zdieľaných hostingových plánov. Dôvodom je to, že keď sa prehliadač pripojí k serveru pomocou protokolu HTTPS, kontrola šifrovacieho a bezpečnostného certifikátu sa dokončí pred tým, ako klient pošle celú hlavičku žiadosti na server. V tomto okamihu nie je možné zistiť, pre ktorý názov domény je bezpečnostný certifikát určený.

Koľko webových stránok môže existovať na jednom serveri?

Veľa. Každá webhostingová spoločnosť sa musí rozhodnúť o hustote zdieľaných účtov na základe toho, koľko počítačov má k dispozícii a akú štatistiku používania používajú. Nie je neobvyklé, že jediný server hostuje viac ako 1 000 webových stránok, čo znamená, že všetky tieto domény fungujú z jedinej adresy IP. Pravdepodobne to však nie je taký druh zdieľaného hostingu, ktorý chcete používať, a mali by ste hľadať taký, ktorý nezabalí toľko webových stránok na jeden server..

Môžem mať jedinečnú IP adresu prostredníctvom zdieľaného hostingu?

Áno môžeš. Mnoho poskytovateľov zdieľaného hostenia ponúka plán, ktorý je dodávaný so „vyhradenou adresou IP“, čo znamená, že táto rutina sa uskutoční prostredníctvom „virtuálnych hostiteľov založených na IP“. To znamená, že jeden webový server dokáže spracovať viac IP adries. V takom prípade stále zdieľate všetky zdroje počítača, ale pracujete mimo svojej vlastnej adresy IP..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author