Kontrola tekutých webových stránok

Celkové hodnotenie

Spravovaný hostingový plán WordPress
$ 99 / mo

Liquid Web: Stručné zhrnutie pre ľudí, ktorí nemajú čas (skoro všetci)

Stručne povedané, určite odporúčame Liquid Web pre Managed WordPress Hosting. Pozrime sa na hlavné výhody, ktoré sa nám naozaj páčili.

bezpečnosť: Mať certifikát SSL (https, zabezpečená stránka) je v týchto dňoch nevyhnutnosťou. Spoločnosť Google uprednostňuje stránky https a prehliadač Chrome aktívne označuje nezabezpečené stránky ako „nezabezpečené“ … Liquid Web zahŕňa certifikáty SSL so svojimi plánmi, stačí ich nastaviť a nastaviť. zabudnúť.

zálohy: Žiadne týždenné alebo mesačné zálohy, ale denné zálohy! Urobil niečo zle? Žiadne obavy, len sa vráťte do včerajška.

Automatické aktualizácie: Neboj sa aktualizácií, urobia to za vás a zaistia, aby sa nič nerozbilo.

iThemes Sync: Skvelé, ak prevádzkujete viac stránok WP. Program iThemes Sync je súčasťou každého plánu, jedná sa o systém riadenia viacerých lokalít, takže môžete vykonať hromadné zmeny na viacerých stránkach..

Podpora: 24/7/365 telefonicky, e-mailom a chatom … a je to skutočná odborná podpora!

Úprimne povedané, naozaj sa nám ich páčia! Sú pevné, super spoľahlivé a vyvíjajú sa s priemyslom. Ak máte rozpočet (začínajú na $ 99 / mesiac), choďte na to!

Výskum tekutín na webe

Kvapalný web riadený WordPress Hosting Recenzie

Úvod do tekutého webu

Liquid Web založil Matthew Hill v roku 1997. Generálny riaditeľ spoločnosti James F. Geiger začal v roku 2015. Sú hrdí na to, že sú jedničkou v tomto odvetví, čo je najlepšie v oblasti lojality zákazníkov..

V súčasnosti má Liquid Web viac ako 30 000 zákazníkov v 30 krajinách. Majú viac ako 500 000 miest pod správou a päť globálnych dátových centier.

Táto spoločnosť s viac ako 100 miliónmi USD poskytuje rôzne produkty a služby. Patria medzi ne dedikované servery, cloudové VPS hostenie, cloudové dedikované hostenie, Managed WordPress hosting, Managed WooCommerce hosting a rôzne vlastné webhostingové riešenia, medzi ostatnými.

Spoločnosť Liquid Web každoročne zostavuje zoznam 10 000 spoločností Inc. Magazine za posledných 10 rokov. Talkin ‘Cloud ich zaradil na 7. miesto zo všetkých poskytovateľov cloudových služieb. A podľa Cloud Spectator má spoločnosť najrýchlejšie spravovanú VPS.

Spoločnosť berie dodržiavanie predpisov a bezpečnosť vážne. Na svojej webovej stránke majú rôzne certifikáty, aby to dokázali. Sú v súlade s rámcom ochrany súkromia EÚ – USA a švajčiarsko-americkým rámcom ochrany súkromia. Spoločnosť je tiež v súlade s HIPAA. Napokon tiež spĺňajú všeobecné nariadenie o ochrane údajov (GDPR)..

stanovenie ceny

Liquid Web poskytuje tri typy plánov pre Managed WordPress Hosting. Tieto plány sa nazývajú Professional, Business a Agency. Uvedené plány sú uvedené nižšie:

Najlacnejší plán sa nazýva Professional a stojí 99,00 USD mesačne. Celkom veľa! Dobrá vec na tom však je, že môžete platiť mesačne. Nie ste povinní uzavrieť žiadnu zmluvu a môžete ju kedykoľvek zrušiť. Tento balík vám umožní umiestniť 10 stránok.

Úložný priestor je tiež 50 GB. Toto je obmedzené v porovnaní s inými poskytovateľmi hostenia, ktorí poskytli neobmedzené množstvo miesta na disku. Ak máte 10 webových stránok v jednom účte a úložisko s kapacitou iba 50 GB, nemusí to stačiť. V prípadoch, keď musíte na svoje stránky umiestniť vysokokvalitné obrázky, videá a súbory na stiahnutie, nemusí byť pre vás obmedzený úložný priestor..

Automatické zálohovanie sa vykonáva každý deň a ukladá sa mimo pracoviska po dobu 30 dní. Ak chcete túto zálohu obnoviť (v prípadoch, keď na svojom webe nemôžete vyriešiť komplikovaný problém), môžete tak urobiť jediným kliknutím.

Pre každú webovú stránku, ktorú si objednáte v službe Liquid Web, dostanete automatické SSL. Toto je uvedené bez ďalších nákladov z vašej strany. To znamená, že si zabezpečíte svoju vlastnú webovú stránku a chránite citlivé informácie, ktoré obsahuje. Znamená to tiež zvýšenie poradia vo vyhľadávačoch, pretože spoločnosť Google uprednostňuje zabezpečené webové stránky pred nezabezpečenými.

Ak práve začínate so svojimi webovými stránkami, máte k dispozícii platformu na prestávky. To znamená, že môžete svoje stránky otestovať ešte pred ich uvedením do prevádzky. Testovaním svojej stránky si môžete skontrolovať jej vzhľad a pocit a byť schopní odhaliť problémy skôr, ako sa dostane na verejnosť.

Liquid Web berie svoje Spravované služby WordPress Hosting vážne. Aktualizujú vašu inštaláciu WordPress a zaisťujú, že vaše doplnky nezostanú samy. Liquid Web zaisťuje, že doplnky nie sú vo vašej platforme v konflikte tak, že ich automaticky aktualizujú v samostatnom prostredí. Ak je všetko v poriadku, doplnky sa aktualizujú na mieste výroby.

Zahrnutý je aj program iThemes Sync Pro. Poskytuje vám možnosť sledovať výpadky alebo prestoje stránok. Umožňuje vám tiež prezerať a sledovať údaje služby Google Analytics. Program iThemes Sync Pro vám umožňuje kontrolovať stav SEO príspevkov a kontrolovať, čo vaši klienti môžu skutočne vidieť na hlavnom paneli správcu WordPress. To všetko sa dá urobiť na jednom mieste.

Rýchlosť sa pripisuje dôležitosti použitím pevných diskov (SSD) namiesto tradičných mechanických jednotiek. To znamená rýchlejšie načítanie webových stránok vďaka použitiu prvého, na rozdiel od druhého. Obrázky sa tiež automaticky komprimujú prostredníctvom doplnku na optimalizáciu obrázkov. Opäť to znamená rýchlejšie načítanie v dôsledku menších veľkostí obrazových súborov.

So všetkými plánmi hostenia Managed WordPress nemáte žiadne obmedzenia zobrazenia ani prevádzky. Preto vám nebudeme účtovať poplatky za zobrazenie stránok a neplatia sa vám poplatky za prekročenie. To je dobrá vec, ak máte veľa prehliadačov webových stránok a ak sa blíži vrcholná sezóna.

Pokiaľ ide o sľuby, majú 100% záruku dostupnosti siete. Veľký prísľub! Majú tiež 100% záruku dostupnosti energie. Navyše vám poskytujú 30-minútovú záruku výmeny hardvéru.

Možnosti podpory

Liquid Web vám poskytuje rôzne možnosti podpory. Patria sem:

  • Telefonická podpora
  • Online live chat
  • Podanie lístka
  • Vedomostná základňa
  • Podporné nástroje

Znalostná základňa obsahuje návody, ktoré vám pomôžu udržiavať vaše stránky a účty v prevádzke. Medzi podporné nástroje patrí IP Checker, SSL Tool a DNS Tree. Prvý z nich, IP Checker, vám umožňuje rýchlo zobraziť IP vášho zariadenia. Nástroj SSL vám umožňuje skontrolovať platnosť protokolu SSL a ďalších informácií. Nástroj Strom DNS vám umožňuje prezerať záznamy DNS v stromovom diagrame.

Liquid Web veľa sľubuje, pokiaľ ide o ich služby podpory zákazníkov. telefón & Podpora chatu je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a podľa nich môžete získať pomoc v priebehu niekoľkých minút. Záruka počiatočnej doby odozvy pre help desk je 30 minút. Ak zmeškajú túto 30-minútovú značku, pripíšu vám 10-násobok sumy, o ktorú ju zmeškali.

Záruka na výmenu hardvéru je 30 minút. Keď sa nájde chybný vyhradený serverový hardvér, bude vymenený do 30 minút alebo menej. Ak to trvá viac, ako je uvedená záruka, pripíšu vám 10-násobok času navyše.

Veľa sľúbili, však? Ale splnili to? Podľa väčšiny recenzií v skutočnosti áno. Wow! Ich zástupcovia podpory zákazníkov a technickej podpory boli veľmi dobre oboznámení s ľahkými aj zložitými problémami. A veľmi radi pomáhali zákazníkom. Toto je veľké plus pre Liquid Web.

Pros

Pri registrácii s Liquid Web je veľa výhod. Nižšie sú uvedené niektoré z nich:

Žiadne dopravné limity

Neúčtujú sa za počty zobrazení stránok ani za nadmerné poplatky. Na svojom webe môžete mať neobmedzenú návštevnosť a nemusíte sa starať o vyhadzovanie ďalších peňazí.

100% záruka dostupnosti

Zabezpečujú, aby vaše webové stránky dosiahli až 100% času. Ak nie, pripíšu vám 10-krát prestoje.

Vynikajúca podpora zákazníkov

Poskytujú vynikajúce služby podpory zákazníkov, ktoré väčšina zákazníkov milovala. Navyše vám pripíšu 10-násobok sumy, ktorú zmeškali, ak neodpovedali na vstupenky HelpDesk do 30 minút..

Zálohovanie zadarmo

Získate automatické denné zálohy, ktoré sa ukladajú mimo web asi 30 dní. Toto sa hodí, keď sa vaše webové stránky dostanú do problémov. Zálohu môžete okamžite obnoviť jedným kliknutím. Je to ľahké ako 1-2-3.

Certifikát SSL zadarmo

Automatickým certifikátom SSL získate pre každú webovú stránku, ktorú si objednáte, program Liquid Web.To znamená, že zabezpečíte svoju webovú stránku a zvýšite jej hodnotenie vo vyhľadávačoch. To je dvojitá whammy!

Plne spravované WordPress

Okrem aktualizácie vašich webových stránok WordPress sú doplnky spravované aj za vás. Pluginy sa testujú, ak sú v konflikte. Robí sa to v samostatnom prostredí. Ak počas testu nevznikne žiadny konflikt medzi doplnkami, bude nasadený vo výrobnom mieste.

Webové stránky zadarmo

Pred nasadením svojho webu musíte skontrolovať, či je v optimálnom stave. Takto vám bezplatná webová stránka inscenácie umožňuje otestovať svoje stránky pred uvedením do prevádzky. To zaručuje lepšiu používateľskú skúsenosť pre divákov webových stránok.

Zápory

Nie lacné

Najlacnejší plán spravovaného hostingu WordPress je 99,00 USD mesačne. Toto nie je lacná cena. Ak práve začínate, možno si nebudete môcť dovoliť náklady (ale je to určite opodstatnené).

záver

Sú úžasní, nehovoriac o ničom inom. Ak môžete ušetriť náklady, už sa nikdy nebudete obzerať!

ZhrnutieRecenzátor Matthew RogersReview Dátum 2018-08-28Reviewed Item Liquid WebAuthor Rating 41star1star1star1staršedáNázov produktu Liquid WebPrice
99 USD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author