HostUpon Recenzia

Celkové hodnotenie

Najlacnejší plán
2,95 USD / mesiac (pokles zo 7,95 dolárov)

HostUpon je skutočne jedným z najlepších kanadských webových hostiteľov, s ktorými sme sa stretli, vďaka kombinácii prijateľných cien, neobmedzenému priestoru na disku, 30-dňovej záruke vrátenia peňazí a kanadskému predaju a podpore sa z nich nestará.!

Všeobecne sa zameriavame na nasledujúce 4 aspekty webhostingu, aby sme určili jeho celkovú kvalitu: Jednoduché použitie, rýchlosť (na globálnej úrovni), podpora a dostupnosť. HostUpon všetky nechty, najmä podporu!

Dôvody pre výber HostUpon

Začnime tým, čo považujeme za najlepšie vlastnosti produktu HostUpon, ktoré im okamžite poskytujú náskok pred konkurenciou. Pre väčšinu ľudí, ktorí hľadajú slušného webhostingu, stačí nasledujúce rýchle zhrnutie, aby ste ich presvedčili, že HostUpon je ten, s ktorým.

 1. Servery v Kanade: Ak máte v Toronte super rýchly server, ak ste cieľovým publikom v Kanade, rýchlosť nebude problém. Ak však narazíte na potrebu rozšírenia, majú v USA tiež 3 servery.
 2. Podpora 24/7 v Kanade: Zatiaľ čo väčšina spoločností zadáva svoju podporu lacnejším krajinám, spoločnosť HostUpon je jednou z mála, ktorá v Kanade stále podporuje svoju podporu. Domnievame sa však, že to samo osebe predstavuje dôvod na podpísanie zmluvy s nimi.
 3. Názov bezplatnej domény: Ak sa zaregistrujete na hosťovanie, môžete si zaregistrovať svoje doménové meno .ca alebo .com zadarmo!
 4. 30-dňová záruka vrátenia peňazí: Nie ste z nejakého dôvodu šťastní? Žiadny problém, nemáte čo stratiť.
 5. Neobmedzený počet stránok: Dokonca aj ich najzákladnejší plán umožňuje viacero webových stránok pre prípad, že sa budete cítiť ambiciózni.

Je to skutočne nič netušiaci. Pokiaľ ide o náklady, majú 3 hostingové plány, ich najdostupnejší plán začína na iba USD 2,95 USD / mesiac (pokles zo 7,95 dolárov)!

HostUpon hosting výskum

Recenzia: Dostupný vysoko kvalitný hosting s kanadskou podporou!

Úvod + Krátka história

Spoločnosť HostUpon má sídlo v kanadskom Toronte. Spoločnosť Alfez Velji, ktorú založil v roku 2007, sa rozhodol vytvoriť riešenie webhostingu založené na Kanade pre všetky veľké podniky a osobné webové stránky po celom svete..

Ich odhodlanie spočíva v rýchlosti a bezpečnosti ich hostingových služieb, ako aj v najnižších možných cenách na dosiahnutie tohto cieľa. HostUpon sa neustále vyvíja, inovuje a inovuje, aby si udržal svoju cenovú dostupnosť a zároveň poskytoval to najlepšie z najlepších služieb.

Táto vášeň vyústila do cenovo dostupného webového hostiteľa, ktorý sa však zdá byť špičkový, a to veľa súvisí s kanadským podporným tímom, ktorý nevyužíva outsourcing a skutočne sa im to vyplatilo! Poďme sa dostať k niektorým hlavným výhodám hostingu s HostUponom.

Výhody hostUpon

podpora

Zákaznícka podpora spoločnosti HostUpon je skutočne najlepšia v odbore. Podporný personál sa nachádza na rovnakom mieste, na ktorom sa nachádzajú údaje – v Toronte. Nielen, že sú tam, ale sú k dispozícii 24 hodín denne. Tím zákazníckej podpory je veľmi nápomocný, veľmi kvalifikovaný v tom, čo robí, a je mimoriadne profesionálny vo všetkých smeroch. Zameriavajú sa na najkratšiu možnú dobu čakania a ponúkajú niekoľko rôznych možností podpory vrátane živého chatu, podporného lístka alebo telefonickej podpory. Ich rozsiahla databáza užitočných návodov a informácií môže v prvom rade znížiť vašu potrebu podpory. Je to naozaj pôsobivé!

V súkromnom vlastníctve

Ďalším profilom spoločnosti HostUpon je skutočnosť, že ide o súkromnú spoločnosť. Byť v súkromnom vlastníctve znamená, že HostUpon nie je ovplyvňovaný záujmom žiadnej vonkajšej strany. Majitelia spoločnosti pracujú v spoločnosti, a tak sú schopní udržať svoje záväzky a ciele v súlade s cieľom pomôcť všetkým vlastníkom stránok.

stanovenie ceny

Skvelá vec na serveri HostUpon je nepreberné množstvo dostupných plánov, ktoré ponúkajú. Aj keď ich ceny klesajú v súlade s väčšinou hostiteľov, ktorí pracujú s rozpočtom (nedá sa naozaj pokaziť na 3,36 USD / mesiac), ich hodnota ich odlišuje od hodnoty, ktorú ponúkajú. Vďaka funkciám obsiahnutým v najzákladnejších plánoch váš dolár ide ešte ďalej. V prípade iných spoločností, aby ste mali prístup k atraktívnym funkciám, ako je bezplatná doména na celý život a neobmedzené e-mailové adresy, musíte na začiatok kúpiť drahší balík..

uptime

HostUpon si udržal fantastickú dobu prevádzky v priebehu rokov, keď poháňal stránky. HostUpon poskytuje 99,9% záruku dostupnosti za každý jednotlivý balík, ktorý ponúkajú. Aj keď nemusia nevyhnutne inzerovať, čo sa stane, ak klesne pod toto číslo, máme lopatku. Jediné, čo musíte urobiť, je poslať lístok na problém, aby ste dostali zľavu z poplatku za budúci mesiac! Našťastie nie sú známe mnohými výpadkami, takže ich potreba nemusí nikdy vzniknúť. Celkovo sa zákazníci zriedka sťažujú na zlý uptime zo strany HostUpon.

Poďme na zoznam našich obľúbených funkcií (niektoré ponúkajú aj iní hostitelia, ale stále je to zoznam).

Vlastnosti

Medzi najväčšie funkcie, ktoré sa nachádzajú v hostingových plánoch HostUpon, patrí:

 • Doménové meno zadarmo na celý život
 • Neobmedzený počet e-mailových účtov a databázy MySQL
 • 24/7 podpora
 • Bezplatná migrácia webových stránok
 • Inštalátor pre viac ako 360 skriptov
 • Zadarmo tvorca webových stránok
 • Servery CA a USA (čo znamená, že aj keď ich chcete používať ako webového hostiteľa pre Brazíliu, výkon by bol stále veľmi slušný)
 • Garancia vrátenia peňazí
 • 99% záruka dostupnosti
 • Kontrola účtu cez webový prehliadač
 • Hostingové servery SSL
 • Bežné rušenie brány
 • Root a reštartujte prístup
 • Servery súkromných mien
 • Neobmedzená šírka pásma
 • Neobmedzený prenos údajov

záver

HostUpon si zaslúži pochvalu, sú miestni, starajú sa, sú mimoriadne cenovo dostupné a majú podporu v Kanade … Vyskúšajte ich, nebudete ľutovať! Weboví hostitelia, ako sú títo, robia vytvorenie webovej stránky bezproblémovým procesom!

ZhrnutieHľadateľ Matthew RogersReview Dátum 2019-11-25Reviewed Item HostUponAutor Rating 51star1star1star1star1starNázov produktu HostUponCena
2,95 USD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author